Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Cassiope Wolf
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCassiope Wolf  Empty2023-08-14, 22:18

Cassiope Wolf
Play by: Astrid Berges-Frisbey



Becenév
Cas, Wolfie, Cassie (kizárólag Variannek)
Mesehõs
Cassandra (Aranyhaj és a nagy gubanc)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Nyugat ✦ Stormreach
Foglalkozás
Bérgyilkos, kém, magánnyomozó
Családi állapot
Egyedülálló ✦ Varian (?)
Szexuális beállítottság
Hetero
Mi történt velem?

Olyan sok minden történt, mióta magunk mögött hagytuk Koronát, igaz Fidella? Oké, talán az elejéről kellene kezdenem, de kizárólag csak tömören, mert sose bírnám ha órákba telne ez a kis sztori idő. Kezdjük ott, hogy az apám a palota őrség kapitánya, akinek minden áron a nyomdokaiba akartam lépni, erre aztán jött az előkerült hercegnő, akinek a szolgálója lettem. Borzalmasan hálátlan feladatnak tűnt, mert a hercegnőnek más elképzelései voltak az életről, mint egy rendes embernek. Végül sikerült dűlőre jutnunk és egészen jó barátok lettünk. Ari teljesen megváltoztatta az életem, azaz Aranyhaj hercegnő. Nagyon sok közös kalandban volt részünk, persze ki nem állhatom az udvarlóját, aki egy egoista tökfej. Nyálas Eugén, akinek még a neve is borzalmas. Aztán ott van a palotaőrség egyetlen, szabálykövető lova, Maximus, aki történetesen az én drága Fidellamnak csapja a szelet. Inkább ő legyen, mint egy szélhámos ló, amilyen Axel volt, de persze az egy másik történet, amibe sose fogok belemenni. Pascal, pedig Ari leghűségesebb támogatója, aki nekem is elsőre belopta magát a szívembe. Minden olyan jól haladt, míg ki nem csempésztem a királylányt a kastélyból, ahol hozzáért a fekete kövekhez és újra arannyá vált a haja és méretes hosszúságú lett. Közösen, a jó útra tért rablókkal a kövek nyomába indultunk. Sok akadályt együtt győztünk le, de a barátságunk egy idő után pengeélen táncolt, amikor kiderült, hogy az anyám Nyanya-Banya, hogy a holdkő szóba se kerüljön. Zhan Tiri maga mellé állított, de a legvégén a szeretet és a barátság győzött. Ari haja újra normális lett, Eugén a palotaőrség vezetője, míg én elindultam, hogy megtaláljam a saját sorsomat. Ennyi lett volna! Remélem mindenki boldog és végre nyugodtan megehetem a vacsorámat, mert már NAGYON unom ezt a történetet. Minden egyes helyen el kell mesélnem a sztorit, mert híresek lettünk. Gyűlölöm a hírnevet éppen azért ha tehetem nem is nagyon megyek a városok közelébe, maximum, ha fel kell tankolnom az élelmet. Most is így történt, amikor egy ismerősbe botlottam.
- Varian! Hát te mit keresel itt? - kétkedve nézem az alkimista fiút, akire egyáltalán nem számítottam. Még hogy utánam jött? Nem, nem. Nekem nem kell kíséret köszönöm megvagyok anélkül is, persze nem hagyhatom, hogy bajba keveredjen. A barátságunkra hivatkozva engedtem, hogy velem tartson az út további részében. Még mindig nem tudom, hogy merre tartok, keresem a helyem a világban. Talán el kellene mennem felfedezőnek. A tábortűz mellett üldögélve látom, ahogy Varian fészkelődik, mintha valamit akarna mondani, amit egyelőre nem mer. Egy nagyot sóhajtok és már rá szólnék, hogy bökje ki végre amikor megered a nyelve. Elakad a lélegzetem úgy nézek rá nagy szemekkel, mert épp az előbb bökte ki, hogy szeret.
- Varian, én... - folytatnám, de valami furcsa ködszerűség magával ragad.

.....

Mélyet sóhajtok és nem akarok foglalkozni a tükörben látott kék hajú lánnyal. Küldetésem van, aminek értelmében el kell tennem láb alól egy férfit, Horatius. A megbízóm elég nagy summát fizet érte és kiadta, hogy bármilyen eszközt használhatok, csak szabaduljak meg tőle. Éppen észak-nyugat felé megy. Követem, de egyszer csak valami láthatatlanba ütközöm, mintha egy fal lenne előttem. Ahogy a messzeséget kémlelem egy szőkeség tűnik fel a másik oldalon piros latexruhában.
- Hé te ott! Ne merészelj a férfihez érni, ő az enyém! - fenyegetőzök, miközben a falat ütöm elég nagy erővel. Mire észbe kapok már zuhanok előre, mintha ott se lett volna az a valami. Foltok terülnek szét a szemem előtt, majd elsötétül a világ.

.....

Egy hét telt el azóta, hogy mindenféle emlék nélkül ébredtem egy idegen helyen. Vagyis nem biztos, hogy idegen, de a múlt kiesett, mintha most születtem volna meg. Egy ideig próbáltam kutatni a sötétség után, de mostanra feladtam, mert egy másik életből jönnek elő képek, amiken rajzolt figura vagyok. Vicces, mert kék a hajam és képességeim vannak. Nyomozónak állt, egyelőre csak magánemberként. Meg kell tudnom, hogy milyen titkokat rejtegetnek egyes szervezetek. A másik élet képességeire hatalmas szükségem lenne, így próbálok eszközöket szerezni hozzá. A WHOOP nevű cég állítólag mindenféle kütyüket gyárt, így az a tervem, hogy besurranok és elcsenek egy-két csecsebecsét, ami később jól jöhet. A betörés egészen jól megy, eddig senki se vett észre, a riasztókat kiiktattam és az éjjeli őr a lóbőrt húzza. Épp egy elhagyatott, félhomályos folyosón sétálok, amikor egy idegenbe rohanok. Kibillenek az egyensúlyomból és a padlón érek földet.
- Ne álltad magad, nem vagy te olyan lehengerlő - válaszolok egyből szarkasztikusan, majd ellököm a felém nyújtott kezét. A zavart mosolya annyira ismerős, mégis nem tudom ki lehet ő igazán. Mélyet sóhajtok ahogy újabb kérdéseket tesz fel, majd oldalra döntöm a fejem.
- Tudnék ezret is, de ha riadóztatni mersz, akkor neked annyi. Ahogy látom sokkal jobb formában vagyok mint te. Egyértelműen kocka kinézeted van... - ahogy felkelek közelebb megyek hozzá nem félve attól, hogy megtámad, sőt a ruhám hátuljából előrántok egy kést is.
- Viszlát legközelebb Varian - nem tudom miért ezt a nevet ejtem ki, de annyira hasonlít abból a másik világból való fiúra. Őt nagyon kedveltem, talán sokkalta jobban, mint ahogy valaha bevallottam neki...
Képességem

✦ Képes holdenergiát generálni, ha veszélyben érzi magát sérülést is képes okozni annak, aki kapcsolatba lép az energiával.
✦ Holdpajzs: képes megvédeni magát és bármit, ami körülveszi, ha megparancsolja a köveknek, hogy védjék meg minden fenyegetéstől, akár távolról is (fél óra erejéig).
✦ Birtokában van az árnyékkard, ami a hold energiájával van átitatva.
Nestia Suralu

Vic

Nem szórt rá senki csillámport


Antoine LeCompte csillámport hintett rá


Cassiope Wolf
Lázadó
Lázadó
Cassiope Wolf
Mesehõs :
Cassiope Wolf  Cassandra-tangled
Aranyhaj és a nagy gubamc
Cassandra
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
16
Titulus :
Moon girl
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Cassiope Wolf  26b924871bf24fa457a9f44db8b49413
I thought by taking
the Moonstone my destiny
would become clear. But, what if
I don't even have a destiny
Cassiope Wolf  Tumblr_inline_nl928jHqLr1rifr4k
Akinek az arcát viselem :
Astrid Berges-Frisbey
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat
Kereslek, de nem talállak :
My alchemist nerd
Cassiope Wolf  MVVf
✦ ✦ ✦ :
Cassiope Wolf  Tangled-the-series-cassandra
It doesn't matter how many
of you there are!

Each of you will fall!
Cassiope Wolf  Dd84e5c52d743d1021a87c96211e6eb1
A tükör mögött :
Vic

Cassiope Wolf  Empty
TémanyitásCassiope Wolf  Empty2023-08-27, 00:39

Csillámporos üdvözlet illet téged
Cassiope Wolf ✦ Cassandra


„Of course it’s hard. It’s supposed to be hard. If it were easy, everybody would do it.”

Kedves Cassiope!

Vagyis… Cas? Már azért eszedbe jutott sok minden, főleg a régi emlékeid egy másik világból… ahol meseszereplő vagy. Cassiope Wolf  321849167  Nem tévedsz ezügyben, sőt, ki is lehetne mondani, hogy igen, mágikus lény vagy. Cassiope Wolf  2931394050
De persze ne rohanjunk ennyire előre, ugye? Cassiope Wolf  3726835930

Mindent sorjában! Cassiope Wolf  1149350199 Értem… nos, ami a történetedet illeti, elképesztő! Cassiope Wolf  2067867876 Nagyon jól megragadtad a karaktert, és ahogyan felvázoltad, hogyan jutott Fata Morganába, az tetszett a legjobban. Cassiope Wolf  2108006646 Bár ilyen értelemben sajnálom is, mert pont Variantől kerültél távol… a srác bevallotta neked az érzéseit, erre jön egy átok és… bumm.  Cassiope Wolf  2250790558
Ha ujjal kellene mutogatni, akkor ajánlom figyelmedbe az én virtuális kacsómat. Cassiope Wolf  3375341651 (Igen, most épp a boszikra mutatok. Hehe. Cassiope Wolf  3629551783 )

Ó és a slussz poén, hogy Te is csatlakozhatsz a különlegesek közé, nem elég, hogy az átok sújtott, de még az eddigi Fata Morganás időszakod is elfelejtetted. Így duplán esett ki minden… ugyanis egyik városrészből átjutni a másikba, sajnos… emlékvesztéssel jár. Cassiope Wolf  2732251548
Bár így viszont legalább ahhoz a kocka sráchoz keveredtél… ami, ha azt nézzük... felér egy lottó ötössel?  Cassiope Wolf  703152122 Oké, lehet túlzás, de még ha nem is ismerted fel őt, azonban a lelked mélyén tudod, hogy ő… Ő.  Cassiope Wolf  1542743629  Cassiope Wolf  2359898509



Jól van, nem beszélek tovább rébuszokban. Cassiope Wolf  803573226  Tökéletes lett a lapod, úgyhogy irány foglalózni és utána meg játszani. Üdv Közöttünk! Cassiope Wolf  841472469  Cassiope Wolf  841472469  Cassiope Wolf  841472469  Cassiope Wolf  841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Cassiope Wolf csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Cassiope Wolf  68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Cassiope Wolf  34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Cassiope Wolf  89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Cassiope Wolf  Empty
 

Cassiope Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nightingale - Lynn & Wolf
» Into the wild | Lynn & Wolf
» Wolf in sheep's clothing
» A walk to remember | Lynn & Wolf