Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Wolf in sheep's clothing
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásWolf in sheep's clothing Empty2024-03-09, 16:21


Jaelyn && Balthazar

Jenna && Balto

Mit tegyek, Jaelyn? Nem vagyok szörnyeteg, de kényszerítenek erre. Remélem, meg fogsz nekem bocsátani azért, amit tenni készülök. Nem foglak bántani, de hiába mondanám, nem hinnél nekem… és jogosan. Szinte reszketek – és ezúttal nem a hidegtől. Eszembe jut, hogy legutóbb Jaelyn mentett meg a fagyhaláltól. Lázasan talált rám a hóban és hazavitt. Neki köszönhetem, hogy még élek.
Killian a legkegyetlenebb, akit valaha is ismertem. De nem vagyok elég bátor, hogy szembeszálljak vele. Túl sokan állnak mellette.
Észreveszem, hogy odabent lekapcsolódik a villany, így nagyot nyelek. Mindjárt jön… és nekem mindjárt olyat kell tennem, amit nem akarok. Az órát nem nézem, nem akarom, hiszen minden perc számít. Ha kifutnék a 48 órából… a pokol elevenedne meg előttem. Tudom, hogy Killian előttem tenné meg, amit mondott, hogy kínozzon és demonstráljon. Újabb mély levegőt veszek, igazítok a maszkomon, majd körbenézek. Arra leszek figyelmes végül, hogy a bolt ajtaja kinyílik, így egyből odanézek.
- Jae… - Suttogom magamnak. Nem tudom, észrevett-e, de egyelőre nem mozdulok, csak türelmesen várok. Az a tervem, hogy követem egy ideig, egy olyan helyre, ahol nem lát majd minket senki. Másképp nem fog ez menni, jól tudom.
Vajon meg fogom tudni állni, hogy egy szót se szóljak majd? A hangomról felismerne és ezt nem akarom.

205 words ✦ aláfestõ ✦ note: ne haragudj  Wolf in sheep's clothing 554922804  



Mondok én neked valamit, Balto...

egy kutya nem tudja megtenni ezt az utat,


de egy farkas talán igen.
Nem szórt rá senki csillámport



Balthazar Doherty
Ősi állat
Ősi állat
Balthazar Doherty
Mesehõs :
Wolf in sheep's clothing MobW
Balto
Balto
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
Wild animal ✧
A másik felem :
Wolf in sheep's clothing 07c008bd76a633036b016f7749a3944a4f50ca05
I Found, Jenna
Wolf in sheep's clothing 28f3d1c718b2ef62ad079e40348d1651956039d3
Akinek az arcát viselem :
Paul Wesley ✧
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ✧
✦ ✦ ✦ :
Wolf in sheep's clothing Tumblr_nu5r2iBSm91rob81ao8_r1_250
A tükör mögött :

Wolf in sheep's clothing Empty
TémanyitásWolf in sheep's clothing Empty2024-03-07, 06:10



to: Balthazar
from: Jaelyn
Rossz érzésem van, ami az egész napomat beárnyékolja. Nem tudom, megmagyarázni, egyszerűen csak háborog a lelkem azóta, hogy kinyitottam a szemeim. Komótosan indul a reggel, nehezen és szaggatottan. Elveszek a gondolataimban, az emlékeimben és megint csak azon kapom magam, hogy várok valakire, aki majd mindent a helyére billent. A vásárlóim frászt kapnak, ha így folytatom, de nem tehetek róla, muszáj mindenkivel felvennem a szemkontaktust. Balto itt van valahol, érzem, tudom, azt is, hogy találkoztunk már, de olyan sok minden zúdult most rám és annyi mindent nem értek még, hogy hiába is forgolódom át álmatlanul az éjszakáimat, nem áll össze a kép.
Zárás előtt még van egy kellemetlen élményem. Mrs Dublin felháborodottan robog be a patika ajtaján, kis híján engem is felborít és reklamációba kezd arról, hogy rossz teát adtam el neki. Hosszasan kifejti, hogy mennyire fontos az ő korában a rendszeres és kielégítő alvás, amihez az orvosa pontos utasításokat és készítményt írt elő. Egy részem szeretne valami igazán goromba válasszal reagálni egy ilyen nap után, de mint mindig, most is győz a lelkiismeretem és bocsánatot kérek. Neki van igaza, belátom, hogy figyelmetlen voltam és kompenzálom a kellemetlenségért, hogy ilyen későn kénytelen volt visszabotladozni a rossz térdével. Elhessegetem a negatív hangot, ami emlékeztetni akar, hogy reggel óta bőven lett volna ideje kicseréltetni a teát, sőt a férjét vagy a fiát is küldhette volna, és inkább csomagolok neki még egy doboz teát. Nem enyhül meg irányomba akkor sem, mikor távozik, de nincs energiám ezzel foglalkozni most. Lefutom, a szokásos köröket: lezárom a kasszát, ellenőrzöm a raktár ajtaját, vetek egy pillantást a biztonsági rendszerre, aztán lekapcsolom a lámpát és kilépek az utcára. A kesztyűm miatt bénázok a kulcsommal, többször is a zár mellé próbálom bedugni, így kissé türelmetlenül rángatom le a fogammal az anyagot és a hidegtől reszkető ujjammal teszek újabb kísérletet. Kattan a zár, csipog a riasztó és felsóhajtok. Az ajtóra fehér párát fest a leheletem és miközben a zsebembe tuszkolom a kulcsot és megigazítom a vörös kendőt a nyakam körül,  az ajtó üvegének tükrében megpillantok egy árnyékot magam mögött.

338 szó
only love can hurt like this  Wolf in sheep's clothing 554922804





If you go I'll stay
You come back I'll be right here
Like a barge at sea
In the storm I stay clear

say yes to heaven, say yes to me


Nem szórt rá senki csillámport


Balthazar Doherty csillámport hintett rá


Jaelyn Rose
Ősi állat
Ősi állat
Jaelyn Rose
Mesehõs :
Wolf in sheep's clothing DtD8HQA
Balto
j e n n a
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
A másik felem :
Wolf in sheep's clothing 01b7342a99f61b033b84a8d8aaa97844

'Cause I've got my mind on you
I've got my mind on you


Wolf in sheep's clothing Balto-jenna
Akinek az arcát viselem :
danielle campbell
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
észak (frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Wolf in sheep's clothing 2a7699c056cf522ce3763ae5e1bc14ad
A tükör mögött :
Cherry

Wolf in sheep's clothing VjRQhuiWolf in sheep's clothing F0WqyoG

Wolf in sheep's clothing Empty
TémanyitásWolf in sheep's clothing Empty2024-03-06, 18:56


Jaelyn && Balthazar

Jenna && Balto

3 órával korábban…

- Balthazar. Kapsz egy utolsó lehetőséget arra, hogy bebizonyítsd, itt a helyed és életrevaló vagy – Killian hangja fenyegetően, vészjóslóan csengett. Kezem ökölbe szorult, de nem mondtam semmit, egyszerűen vártam, miféle feladattal fog előállni ismét. Láttam az önelégült tekintetét. Mindig is nagyra volt magával, és ez nem is volt csoda: sokan dolgoztunk neki, több pincsije volt, mintsem kellett volna. Mindenki félt tőle, még ha ezt be nem is vallották. Deannel már jó néhányszor beszéltünk róla, de még ő sem volt képes lépni. Félt. Ahogyan én is. – A feladat egyszerű. Ha már kirabolni nem tudtad, elrabolni csak sikerül azt a lányt, ugye? Aztán pedig… öld meg. – Killian szavai hidegzuhanyként értek.
- Megölni…? – Suttogtam a kérdést, egyszerűen nem bírtam befogni a számat. Nagyot nyeltem. Érdeklődve figyelt tovább.
- Talán nem voltam elég világos? Ha nem ölöd meg, én fogom. Vagy Dean – Mintha csak egy játék lett volna, passzolgatta ide-oda a lehetőséget.
- Miért… mit ártott neked az a lány? – Szaggatottan beszéltem, feszülten, tele aggodalommal és félelemmel.
- Hogy mit? Miféle kérdés ez? Az egyik hűséges emberemet ingatta csupán meg. Nem figyelsz oda a feladataidra, nem tudsz koncentrálni. Ez a lány az oka, nem? Jaelyn Rose. – Jéghideg volt a tekintete. Pedig tudtam, legalábbis sejtettem, hogy még neki is vannak érzései. Elég volt néha azt figyelni, hogyan néz Desdemonára. Kizártnak tartottam, hogy ne lenne köztük valami. Bármi.
- Semmit sem jelent nekem! – Muszáj volt ezt kimondanom. Abban bíztam, ha elhiszi, letesz a tervéről. A feladatról. De tévednem kellett.
- Nos, ha semmit sem jelent, annál könnyebben véghez viszed a feladatot. 48 órát kapsz. De ha elraboltad, még ne öld meg. Értesíts minden fejleményről – Ez tényleg szórakozni akart velem! Gyűlöltem.

✧ ✧ ✧ ✧ ✧ ✧ ✧ ✧ ✧ ✧

45 óra van hátra...

Gyűlölöm Killiant, a lehető legjobban… nem is tudnék senki mást felhozni, aki iránt ennyi felgyülemlett negatív érzelmem lett volna valaha is. Igen, a múltkori nagy megbízását elszúrtam: képtelen voltam meglopni Jaelynt. Kedves és jó lelkű lány, mindenkin segít és kicsit bele is zúgtam… nem voltam képes ártani neki. De Killian nem akarja annyiban hagyni.
Megrázom a fejem, hogy a gondolatát is kiverjem annak, ami történt. De nem lehet. Ha nem teszek semmit, ő fogja megölni azt a lányt, akit szeretek. Valamit tennem kell, de mit? Biztos vagyok benne, hogy figyeltet. Lehet, Deannel, de az is lehet, hogy mással. Azon sem lepődnék meg, ha ő maga követné figyelemmel minden egyes mozdulatomat.
Egy ideig úgy kell tennem, mint aki valóban gyilkosságra készül. Sajnálom, Jaelyn… ha egy életre meg is gyűlölsz, valahogy megmentelek önmagamtól; de legfőképp Killiantől.
Kapucni takarja a fejem, és az arcomat is maszk fedi, hogy semmiképp ne ismerjen fel. Beszélni sem akarok, nem lehet… ha meghallja a hangom, oda minden. Pedig tudom, hogy idővel rájön majd, ki az elrablója.
A zsebem mélyén őrzök egy rongyot, amit átitattam altatóval és valamiféle bódító akármicsodával. Nem értek hozzá, Jaelyn annál okosabban megfogalmazná mindezt. Nem akarom megölni, de ahhoz, hogy elvigyem a rejtekhelyemre… az otthonomba, kénytelen vagyok elkábítani.
Késő este van és tudom, hogy még bent van a gyógyszertárban. Csak várnom kell, hogy megjelenjen, követni és aztán lecsapni rá.
Sajnálom, Jaelyn… nem ezt érdemled.

507 words ✦ aláfestõ ✦ note: ne haragudj  Wolf in sheep's clothing 554922804  



Mondok én neked valamit, Balto...

egy kutya nem tudja megtenni ezt az utat,


de egy farkas talán igen.
Nem szórt rá senki csillámport


Jaelyn Rose csillámport hintett rá


Balthazar Doherty
Ősi állat
Ősi állat
Balthazar Doherty
Mesehõs :
Wolf in sheep's clothing MobW
Balto
Balto
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
Wild animal ✧
A másik felem :
Wolf in sheep's clothing 07c008bd76a633036b016f7749a3944a4f50ca05
I Found, Jenna
Wolf in sheep's clothing 28f3d1c718b2ef62ad079e40348d1651956039d3
Akinek az arcát viselem :
Paul Wesley ✧
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ✧
✦ ✦ ✦ :
Wolf in sheep's clothing Tumblr_nu5r2iBSm91rob81ao8_r1_250
A tükör mögött :

Wolf in sheep's clothing Empty
TémanyitásWolf in sheep's clothing Empty2024-03-06, 18:28


Wolf in sheep's clothing



Who am I kidding?



Mondok én neked valamit, Balto...

egy kutya nem tudja megtenni ezt az utat,


de egy farkas talán igen.
Nem szórt rá senki csillámport



Balthazar Doherty
Ősi állat
Ősi állat
Balthazar Doherty
Mesehõs :
Wolf in sheep's clothing MobW
Balto
Balto
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
24
Titulus :
Wild animal ✧
A másik felem :
Wolf in sheep's clothing 07c008bd76a633036b016f7749a3944a4f50ca05
I Found, Jenna
Wolf in sheep's clothing 28f3d1c718b2ef62ad079e40348d1651956039d3
Akinek az arcát viselem :
Paul Wesley ✧
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ✧
✦ ✦ ✦ :
Wolf in sheep's clothing Tumblr_nu5r2iBSm91rob81ao8_r1_250
A tükör mögött :

Wolf in sheep's clothing Empty
TémanyitásWolf in sheep's clothing Empty

Ajánlott tartalom

Wolf in sheep's clothing Empty
 

Wolf in sheep's clothing

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cassiope Wolf
» Nightingale - Lynn & Wolf
» Into the wild | Lynn & Wolf
» A walk to remember | Lynn & Wolf