Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Peekaboo
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásPeekaboo Empty2023-08-16, 20:41

Rooney Dylan Webster
Play by: Chloe Rose Robertson



Becenév
Roo, Peekaboo
Mesehõs
Sophie Bennett (Az öt legenda)
Tükörkép
látja magát és emlékszik,
de arról fogalma sincs, hogy mesehősök veszik körül
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak:Frostcall ✦ bárhol, akár egy kívülálló
Foglalkozás
diák és hoki játékos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

– ... és akkor átszánkóztunk a városon, de aztán felbukkant Mumus és a rémálmok, de megállítottuk őket, arany színű lett a varázspor és aztán jöttek Húsvétinyuszi kőtojásai, meg a Mikulás jetijei és beszálltak a buliba! És aztán... aztán jött Homokember is és átváltoztatta a rémálmokat, és...
– Milyen izgalmas álmod volt, szívem.
– Ez nem álom volt, anya! Tényleg megtörtént! Sophie, emlékszel? Emlékszel, hogy találkoztál a Húsvéti Nyuszival?
– Nyuszi, hop, hop, hop!

✦✧✦✧✦✧✦✧✦

– ... ez akkor sem normális!
– Jó, de mit csináljunk vele? Büntessük meg, mert hisz a mesékben?!
– Nem. Szerintem... vigyük el egy szakemberhez.
– Dilidoki? Nem túlzás ez, Samantha?
– A fiúnkat piszkálják az iskolában!
Nem voltak elég vastagok a falak abban a házban. Emlékszem, hogy az utóbbi egy-két évben altatódal és estimese helyett anya és apa veszekedéseire aludtunk el Jamie-vel. Sokszor osontam át a szobjába, hogy újra és újra elmesélje nekem a mesénket. Ha lehunytam a szemem, egyre nehezebben tudtam felidézni, milyen volt a Nyúlüreg vagy az arcuk. Időnként valami előhozta bennem, egy illat, egy érzés, egy benyomás, de ha Jamie nem emlékeztetett volna, előbb-utóbb biztosan elfelejtem az egészet. Számomra nem tűnik hihetetlennek vagy képzelgésnek, tudom, hogy megtörtént, tudom, hogy Jamie nem hazudott, de olyan ez, mint egy rég nem látott ismerős arcát felidézni: minél több idő telik el, annál nehezebb.
A folytonos veszekedések végül egy meglehetősen gyors válással végződtek. Szerintem így volt a legjobb, de Jamie-t megviselte a dolog. Gyakran kaptam azon, hogy az ablakpárkányon ücsörög és csak bámul ki az ablakon vagy suttog bele a sötétbe. Dér Jankónak könyörgött, hogy jöjjön el, mutassa meg magát a szüleinknek is, hogy megértsék ők is, hogy a mese – amit sem az iskolai piszkálások, sem pedig a pszichológus nem tudott elvenni tőle – minden szava igaz. De Jankó nem jött el. Nem gondolom, hogy Jamie hibája lett volna, hogy a szüleink végül úgy döntöttek, mindenki jobban jár, ha elválnak, de őt sosem tudtam meggyőzni erről. Anyánk összecsomagolt minket miután kimondták a válást és egy Fata Morgana nevű helyre költöztünk. Apa megkapta a hétvégéket, de mivel csak az út hat óra és a felügyelet csak a hétvégékre szól, az volt a legegyszerűbb, ha ő jön hozzánk.

✦✧✦✧✦✧✦✧✦

– Nézz az orrod elé, lúzer! Vagy a Húsvéti Nyuszi azt is elvitte, mint az eszedet? Na mi van, Bennett? Hol vannak a mesehőseid most, huh?
Ösztönösen kapom fel a fejem, mikor meghallom a röhögést a folyosó túloldaláról. Már megint az a két seggfej! Otthagyom Rileyt a mondat közepén és dübörgő mellkassal indulok meg a két hústorony felé, akik a bátyámat szekálják. Jamie nem szól vissza. Pár éve még kiállt magáért, már nem teszi, csak csendben hagyja, hogy piszkálják, amiért elsőben egyszer szóvá tette, hogy a Húsvéti Nyuszi létezik és találkozott is vele.
– Szállj le a tesómról, seggarc! –  robbanok be a kis körbe,amibe beszorították Jamie-t és bár a két gorilla simán fölém magasodik és tudom, hogy egyikük sem az a típus, akit visszatart a fizikai bántalmazástól, hogy lány vagyok, de nem érdekel. Akkor sem szarakodhatnak a tesómmal.
Kiröhögnek.
– Szia, Nyuszi – vigyorog rám az egyik, majd meglöki a másikat. – Némmá' tényleg a Húsvéti Nyuszi jött megmenteni a lúzert. Kell a répám, Nyuszi?
Jamie erre megmoccan mögöttem, de mielőtt ő cselekedhetne, behúzok az izomagyúnak. Az ütéstől hátra csuklik a feje, nekem meg eltörik a kezem, de basszus, rohadtul megérte!
– Te kis...
– Itt meg mi folyik? – Mr Bodhi tűnik fel a színen. Azt hiszem, megmentett, ezért hálásan is pillantok rá, miközben védelmezően Jamie-be karolok, aki viszont lerázza magáról a kezem. Zavartan pillantok rá, mert nem értem, mi baja, de az iskolai pszichológusunk jelenlétében inkább nem állok neki faggatni.
– Ez a kis szuka eltörte az orrom! – nyűszít a srác az orrát markolászva.
– Vigyázz a szádra, Brodie. Sophie? – pillant rám a férfi, majd Jamie-re is, de mindketten hallgatunk. – Értem. Akkor mind a négyen megvártok az irodám előtt tanítás után. – Már tiltakoznék, hogy nekem edzésem van, de Mr B. jól ismer. – Nem érdekel, hogy kinek milyen délutáni programja van! Háromkor találkozunk.


✦✧✦✧✦✧✦✧✦

– Most mi bajod van?
– Semmi!
– Dehát...
– Minek kellett beleszólnod, Sophie?
– Mert úgy tűnt, te nem teszed!
– És akkor mi van?
Visszahőkölők. Rá sem ismerek, megijeszt. Egy ideje már látom, hogy baj van és nem csak azért, mert Jamie már egyáltalán nem beszél az Őrzőkről. Aggódom érte.
– Hogy van a kezed?
– Azt hiszem, eltört.
– Elkísérlek az orvosiba.
Csendben ballagunk a doki felé és engem a sírás fojtogat. Mit tegyek? Jamie tartotta benne a hitet, nekem is meg kell tennem most ugyanezt, emlékeztetnem kell, hogy hiába győzködi arról mindenki, nem őrült meg. Mi tényleg átéltünk egy igazi csodát!

Képességem

✦ Ahogy a kívülállók, te is képes vagy átmenni a mágikus falakon.
✦ Ha felismered valamelyik mesehőst és kimondod az igazi nevét, rá tudod venni, hogy megmutassa az igazi alakját.
✦ Van egy hógömböd, ami valójában Mikulásé volt. Ha rádöbbensz, kik vesznek körül, a közönséges hógömböd visszanyeri a varázslatos tulajdonságát és portálként tudod majd használni, de csak olyan helyek között közlekedhetsz vele, ahol már korábban jártál.
Evolet Yang

Cherry

Nem szórt rá senki csillámport


Choi Ha-Rin and Noah Campbell csillámport hintett rá


Rooney Dylan Webster
Lázadó
Lázadó
Rooney Dylan Webster
Mesehõs :
Peekaboo Tumblr_mjgf7vmmV41qf2zyko8_250
Az öt legenda
Sophie Bennett
Egyszer volt, hol nem volt... :
You've gotta dance like
there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,

And live like it's heaven on earth.

Peekaboo 935dc576d1c0e59a2047e32ba50722f49869cb8f
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
PEEKABOO
A másik felem :
Tell me now of the very souls
that look alike


Peekaboo E217dd28122b71c96a7a72389803da227498f519
Akinek az arcát viselem :
Chloe Rose Robertson
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak, Frostcall
A tükör mögött :
Peekaboo 7cf08355f6f49f8d2a8931d154a173338781b716

Cherry

Peekaboo Empty
TémanyitásPeekaboo Empty2023-08-17, 15:39

Csillámporos üdvözlet illet téged
Rooney Dylan Webster ✦ Sophie Bennett


„Ha egy kisgyerek elronthatja a Húsvétot, rosszabbul állunk, mint hittem.”

Kedves Peekaboo!

A kicsi Sophie...! Jamie húgicája...! Peekaboo 3375341651  Peekaboo 841472469 Szerintem izgalmas kis helyzeteket alakítottunk ki, amikor elkezdtük behozni azon mesehősöket, akik a meséjükben is csak úgy belecsöppentek a kalandokba... Sophie egy ilyen lány, Jamievel együtt, akit reményeim szerint hamar szintén itt tudhatunk, játékosi kézben. Peekaboo 2250790558  Peekaboo 1149350199  Peekaboo 841472469 Imádom az egész történetedet!
A hit kérdése mindig is fontos volt. Egy gyerek pedig addig gyerek, amíg igazán hisz, nem? A sors fintora, hogy annak idején Jamie hitt a legjobban Dér Jankóban és a Húsvéti Nyusziban, most pedig Sophie lett az, aki ezt a szerepet átvette. De igen, a bántalmazás, a sárdobálás ezt vonja maga után... néha úgy érezheti az ember, hogy jobb elfojtani mindent, mélyre temetni és elfelejteni. Vagy csak nem törődni vele. De nem megoldás, igaz?
Tudom, hogy Sophie segíteni fog Jamienek, ahogyan azt is, hogy Dér Jankó közelebb van, mint azt bármelyikük is hinné... Peekaboo 1115489239  Peekaboo 1542743629  Peekaboo 1298976811  Peekaboo 841472469 Lesz nagy koppanás és öröm, ha mindez kiderül! Vagy Jamie tagadni fogja végül azt is, amit a saját két szemével lát? Sophie, kösd fel a nadrágod, hagyd a szoknyát, ide férfi erő kell majd, úgy érzem! Peekaboo 3399021160  Peekaboo 841472469


A gyönyörű pofit foglald is le, aztán várd, mert Nuka talán hamarosan betoppan. Jó játékot neked!! Peekaboo 2359898509  Peekaboo 4028024232  Peekaboo 642527747






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Peekaboo D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Peekaboo 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Peekaboo Empty
 

Peekaboo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal