Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Antoine LeCompte
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásAntoine LeCompte Empty2023-08-19, 23:22

Antoine LeCompte
Play by: Garrett Hedlund



Becenév
-
Mesehõs
Varian (Aranyhaj és a nagy gubanc)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
feltaláló, felszerelésjavító a WHOOP-nál
Családi állapot
kapcsolatban
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

A folyosó kong az ürességtől, így még inkább idegőrlőnek tűnik a taligám kerekének csikorgása. A hátsó kerék kilazult és balra húz. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem tud a közelemben semmi sem rendeltetésszerűen működni.
Odakint már mindenütt sötétség honol, a hétköznapi emberek már rég nyugovóra tértek, csak én vagyok ennyire ütődött, hogy késő este is dolgozzak. Kelletlen fintor ül ki az arcomra, ahogy a vállam felett hátra lesve a legutóbbi találmányom darabjaira siklik a tekintetem: a hatodik kísérletem romokban hever, mert egy ostoba fal kiszúr velem. Odahúzom a taligát a műhelyem ajtaja elé: a belépőkártyámat követi az ujjlenyomat-olvasó, amelyet retinaszkennerrel spékeltem meg. Nem bízom a véletlenre, hogy kutatásaim kiszivárogjanak.
Ahogy belépek a helyiségbe, automatikusan felvillannak a fények és Ruddiger – az általam készített robot – közelít hozzám a kezeiben egy vékony mappát tartva.
- Bonsoir, monsieur Varian! A legújabb kémiai vegyület eredményei – nyújtja felé vékony robot karját. Kikapom a kezéből a papírokat, és utasítom, hogy addig a sikertelen kísérletem maradványait pakolja ki a munkaasztalomra. A székemre huppanok az oldalakat tanulmányozgatva, miközben Ruddiger türelmesen áll a háttérben, és vár a következő parancsra.
Felsóhajtok. Dühösen szusszantva hajítom a keskeny, mégis papírokkal telepakolt íróasztal a mappa tartalmát.
- Köszönöm, Rudi. Kikapcsolhatod magad. – Küldöm el a robotot. Az asztalra könyökölök. Lehunyom a szemeimet, és a homlokomat kezdem masszírozgatni, miközben hallom, ahogy az apró kerekek végiggördülnek a padlón, majd Rudi megállapodik a helyén.
- Gyerünk, Varian, szedd össze magad! – zsörtölődök az orrom alatt, amint teljesen egyedül maradok. Oldalra fordulok, hogy frusztráltan méregethessem a félig kibelezett gép maradványait. A rugók és fogaskerekek már-már könyörgően zokognak, amiért nem találják a helyüket. Teljesen átérzem a helyzetüket. Amióta emlékszem a másik életemre, azóta minden egyes elvesztegetett másodperc vagy a WHOOP számára készített lányos kütyü időpocsékolásnak tűnt. Ennél sokkal többre vagyok hivatott.
- Hatos számú kísérlet – szólalok meg, miután a papírhalmaz alól kitapogatom a hangrögzítő gombját. Mindig felveszem az elmélkedéseimet, halk és hangos motyogásaimat, ugyanis ha elsőre nem látom meg a megoldást, de ezeket a hanganyagokat visszahallgatva serkenthetem a gondolataimat. - Újabb kudarc.
Feltolom a fejem tetejére a maszatos, kicsit olajfoltokkal tarkított védőszemüveget és letörlöm a homlokomról lecsorgó izzadtságcseppeket.
- A fal áttetsző hatású, tapintás alapján üvegnek hat, mégis állaga bírja az ütést és mindennemű terhelést: nem hat rajta semmilyen általam próbált fegyver, ütés, fúró, de még vegyszer sem. Fontolóra vettem a bontógolyós daru bérlését, de attól tartok, hogy a fal környezetében nagyobb kárt tennék vele. Bizonyára van rá valamilyen tudományos magyarázat, hogy ennyire törhetetlen anyagból készült. Holnap újra próbálkozom. – Lekapcsolom a gépet, halk kattanással jelzi, hogy leállt a rögzítés, én pedig azt teszem, amit mindig is szoktam: próbálkozom, kísérletezem és megoldást keresek.
Leporolom a köpenyemet, előkeresem az összes jegyzetemet Clover eltűnéséről, a falról és a barátaimról, abban a reményben, hogy ha újra és újra átnézem őket, akkor észreveszek valamit, ami felett eddig elsiklottam. Szükségem van egy kiindulópontra, amely előremozdíthatja az ügyet. Kellett egy apró reménysugár, hogy ne adjam fel.
Jerry válaszokat akar, Alex és Sam pedig joggal dühösek és feszültek, amiért nem találjuk a barátnőjüket, és bevallom, cseppet én is unom már, hogy a tehetségemet és a tudomásomat ezen a helyen vesztegetem el, amikor lenne ennél fontosabb teendőm is. Mindig is volt bennem egy megmagyarázhatatlan érzés, hogy nem tartozom közéjük, és végre megértettem miért. Én Cassie-hez tartozok, apámhoz, Aranyhajhoz és Flynnhez. Arról pedig tudomásom lenne, hogy ha itt lennének. Mindennél jobban vágyok arra, hogy átjussak a túloldalra. Ott kell lenniük. Biztos vagyok benne, hogy ott lesznek valahol…
A jegyzetlapokat újra és újra átolvasva, a hanganyagokat hallgatva váratlanul ötletem támad. Úgy pattanok fel a helyemről, mintha villámcsapás ért volna. Először a szerkezethez lépek, hogy módosítsak rajta néhány részletet. Fogaskerekek csúsznak olajozottan a helyükre, kábeleket távolítok el, forrasztok, kalapálom ki a csorba felületeket, hogy előkészítsem a terepet egy új alkatrésznek. Hatalmas gonddal építem be a helyére a tartályt, amely megtartja az általam fejlesztett folyadékokat anélkül, hogy lyukat égetne a géptestbe. Már csak a Rudi által hozott eredmények alapján módosítanom kellene a formulát, és utána készen állnék a hetedik kísérletre.
Annak a lehetősége, hogy sikerrel járok, vajmi kevésnek tűnt. Miféle tudós lennék, ha hagynám, hogy a kudarc az utamba álljon? Egy igazi zseni képes volt megfejteni a lehetetlent és eltakarítani az útjába kerülő akadályokat.
A biztonságaikon és néhány hozzám hasonló furcsa szerzeten kívül senki nem tartózkodik az épületben, és a fontosnak tűnő holmijaimat felnyalábolva indulok meg a laborom irányába, amely csupán egy saroknyira volt a műhelyemtől.
A félhomályos folyosón sétálva nem számítok arra, hogy valakibe rohanok. Megtántorodok, azonban még időben megtalálom az egyensúlyomat, nem úgy, mint a nő, akit majdnem magammal sodortam.
- Elnézést. Mindig is tudtam, hogy le tudom venni a nőket a lábukról, de nem feltétlenül gondoltam komolyan – mosolyodok el zavartan, miközben a kezemet nyújtom a nő felé, azonban abban pillanatban, ahogy egy ismeretlen szempár tekint vissza rám, bizalmatlanná válok.
- Ki maga? Egy jó indokot mondjon, hogy ne riadóztassam az egész épületet…

Képességem

✦ Alkímiával kapcsolatos ismereteid és mérnöki készségeid lehetővé teszik számodra, hogy megépítsd és életre keltsd alkotásaidat, ötleteidet: gépeket, kütyüket, vegyi keverékeket, azonban ezek a találmányok elsőre nem mindig működnek úgy, ahogy te szeretnéd.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Charity Callaway and Cassiope Wolf csillámport hintett rá


Antoine LeCompte
Lázadó
Lázadó
Antoine LeCompte
Mesehõs :
Antoine LeCompte 45cfc3789baabc4185b737303cd6c852a9632eb7
Aranyhaj és a nagy gubanc
Varian

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
25
Titulus :
The Royal Science Nerd
A másik felem :
Antoine LeCompte F148e8e13bd43211fb3a77de496f465b
✦ ✦ ✦ :
Antoine LeCompte 35077f9e89c2954aa7096492f6865321b38fa141
Akinek az arcát viselem :
Garrett Hedlund
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
Antoine LeCompte Ruddiger-tangled

Antoine LeCompte 17bad53b212cdb026308c193218db148c726d86e

Antoine LeCompte 886ac506c52ccba9ca09ce2766c7c8032ca2e3ba

Antoine LeCompte 8bd756160bba62e2a95886b28d7b6577ad6663b3

Antoine LeCompte 5e35f33fe5f23b4da70aee892500a143

Antoine LeCompte 80ed649cbda0e7097eea3ac7fe1879f309e5759f
✦ ✦ ✦ :
Antoine LeCompte 73940435dc2a8ab2fa4e817fd3b5eee8248ca8d2
A tükör mögött :
Lazarus

Antoine LeCompte Empty
TémanyitásAntoine LeCompte Empty2023-08-23, 00:51

Csillámporos üdvözlet illet téged
Antoine LeCompte ✦ Varian


„I mean, technically, it's not magic. It's alchemy, but yeah don't don't sweat it.”

Kedves Antoine!

A feltalálók feltalálója! Antoine LeCompte 2067867876 Hmm ennek egyáltalán van értelme? Mármint nem Te találtad fel a feltalálókat! Antoine LeCompte 703152122
Na, mindegy… a ZSENI kölyök! Antoine LeCompte 2067867876
Örülök, hogy megérkeztél! Antoine LeCompte 3726835930

Meghajolok a kitartásod előtt, Varian! Hogy milyen sok kísérletet alkalmaztál a Fal ellen! Elképesztő. Antoine LeCompte 2108006646
Kíváncsi vagyok, hogy mikor jössz rá arra, hogy ezt a Falat, nem lehet csak úgy egyszerűen lerombolni. Nem hat rá semmi… egy jó, vagy éppen rossz szó sem. Ütésálló, én már csak tudom… khm… akarom mondani az egyik fiam tudja… Robin is próbált átjutni rajta, de csak egy lopott kocsi bánta az egész próbálkozást. Így a bontó golyó sem használna.  Antoine LeCompte 1542743629

És ha még az sem lenne elég, akkor a mágia sem segít… sőt, ha azt nézzük ezt egy átok hozta létre... tehát, egy átok is tudná eltávolítani, nem gondolod? Persze fecsegek össze-vissza, még, hogy egy átok, jó vicc nem igaz? Antoine LeCompte 2732251548  Antoine LeCompte 803573226

Egyébként nagyon tetszett ahogyan megragadtad a srác jellemét. Teljesen visszaköszönt a sorozatbéli karakter a lapod minden sorából.  Antoine LeCompte 2607835867  Antoine LeCompte 1149350199
Ó, és igen, Cassandrával mi lesz? Mindenképp szurkolok nektek. Elvégre titeket egymásnak teremtettek. Antoine LeCompte 3375341651  Antoine LeCompte 1298976811



Egy szó mint száz, engedlek foglalózni és utána siess a játéktérre. Üdv Közöttünk. Antoine LeCompte 841472469  Antoine LeCompte 841472469  Antoine LeCompte 841472469  Antoine LeCompte 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Antoine LeCompte 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Antoine LeCompte 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Antoine LeCompte 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Antoine LeCompte Empty
 

Antoine LeCompte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal