Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Aponi Catawanee
Ma 14:35-kor


Aponi Catawanee
Ma 14:33-kor


Sigrid Hávarðr
Ma 14:12-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Christopher Jake Bartley
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásChristopher Jake Bartley Empty2023-08-20, 17:16

Christopher Jake Bartley
Play by: Penn Dayton Badgley



becenév
Chris, Jake
Mesehõs
Királyfi (Hamupipõke)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Cipőbolt tulajdonos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

"A munka nemesít?" ha ez igaz volna:
főnemes lennék, herceg, sőt király!

Mivel sajat uzletunk van, eleg hamar megtanultam, mi is az a munka. Igaz, kolyokkent nem kellett egesz nap a boltban ucsorognom, volt nehany ora szabadidom is. Abban a par oracskaban korombeliekkel utottem el az idot. Akkor meg nem volt tele a hocipom apam hulyesegeivel.
Tizenhat evesen mar kezdett zavarni az a hobbija, amit oly szivesen uzott. Megszallottan probalt iranyitani, ami nehagy evig talan sikerult is, am kesobb mar nem hagytam neki. Fogalmam sincs, hogy miert csinalja, de valami beteges oka biztosan van. Valoszinuleg ezert hagyta el az anyam akkor, amikor korulbelul harom eves voltam. Csak azert hibaztatom, mert nem vitt magaval. Azota nem hallottam felole, csak a gyurujet hagyta hatra, semmi mast. Meg egy atkozott levelet sem irt, mielott elment volna. Mar nem haragszom ra, hisz hozza hasonloan en is hamar leleptem otthonrol. Igy nem kell minden aldott nap talalkoznom az oreggel. Kar, hogy akkor is probalja enni az idegeimet, amikor veletlenul osszefutunk.
A csaladi uzletet en vezetem, apamnak mar nincs sok beleszolasa. Ha lenne, fajo szivvel hamar ott kene hagynom, ugyanis inkabb lennek munkanelkuli, mint orult.
Orult. Soha nem almodtam, vagy legalabbis nem emlekeztem rajuk. Ez mostansag megvaltozott. Szeretnem azt hinni, hogy ezek egyszeru almok, de sajnos nem azok. Mindig szerepel benne egy kiralyfi, aki jobban nem is hasonlithatna ram. Ettol ugy erzem, talan tenyleg megorultem. Nos, amikor kesobb a tukorbe neztem, szinte mar tudtam, hogy klinikai eset lettem. Es ha ez nem volt eleg, kepbe jott egy szoke no. Nem ismerem fel, sosem lattam, csak azt tudom, hogy gyonyoru, es hogy abban a filmben egyutt vagyunk. Mondhatni tokeletes part alkotunk.

"Vajon azért szeretlek, mert szép vagy, vagy azért vagy szép, mert szeretlek? Csak képzeletem édes szüleménye lennél, vagy tényleg olyan gyönyörű vagy, mint amilyennek látszol?"

Amikor rajottem, hogy az alom nem alom, hanem valosag, keresgelni kezdtem. Mindenaron meg akartam talalni a hercegnot, igy sok szokevel szoba kellett allnom es diszkreten tapogatoznom - neha szo szerint is, mert tobb lett puszta beszelgetesnel vagy erdeklodesnel. Igy tortent, hogy kisse megvaltoztam. Mig eddig nem jartam nok utan es nem szedtem fel oket, most kenytelen vagyok. Nem hazudok, nem olyan szornyu ez, de nem vagyok az a tipus, aki minden masodik not agyba akarna vinni. Erre hamar ra tudok unni.
Ket hete futottam ossze Melissaval, akinek szinten hosszu, szoke haja van. A szemei gyonyoruek, volt benne valami kulonleges, igy kezdtem remenykedni. Vele tobb idott toltottem, mint az eddigiekkel. Hatalmasat csalodtam, amikor rajottem, hogy nem O az, akit keresek.. A kerdes csak az, hogy megis hol bujkalhat?! Nem olyan nagy ez a varos, de akkor hogy lehetseges, hogy nem talalom? Talan O nem keresgel, talan nem is tud errol az egeszrol. Az is lehet, hogy ferje vagy, netan gyerekei is, ezen pedig nem akar valtoztatni. Vegulis ez ertheto, talan en sem akarnek. Egyet tudok: tovabb kereslek, nem adom fel.
Képességem

✦ Jó nyomkövető vagy - legalábbis, ha a birtokodban van az illetőnek az egyik cipője, legyen az bármilyen; pontosan meg tudod mondani, hogy hol van. Bármi áron: megtalálod.
Meredith Hastings

Sid

Nem szórt rá senki csillámport



Christopher Jake Bartley
Herceg
Herceg
Christopher Jake Bartley
Mesehõs :
Christopher Jake Bartley 9b6e88be349683acdddd3a027c3ff70f5eae8f1f
Hamupipõke
Királyfi
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Prince Charming
A másik felem :
Christopher Jake Bartley C902823ec3e29eadb0506df94778af847fef0a24
✦ ✦ ✦ :
Christopher Jake Bartley 36dfa12ca41fd5de4e84b6223a03b45c3c33612f
Életkor :
29
Akinek az arcát viselem :
Penn Dayton Badgley
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Christopher Jake Bartley 59d9063fe7c7e03dfe43d8373cb6fc66
A tükör mögött :
Sid

Christopher Jake Bartley Empty
TémanyitásChristopher Jake Bartley Empty2023-08-21, 15:03

Csillámporos üdvözlet illet téged
Christopher Jake Bartley ✦ Királyfi


„Õ az igazi, tudom!”

Kedves Chris!

Először is: boldog vagyok, hogy visszatértél és, hogy jól vagy!! Nagyon aggódtam érted useresen meg mindenhogyan is már a végére. Christopher Jake Bartley 2732251548  Christopher Jake Bartley 2426842179  Christopher Jake Bartley 841472469 És most, hogy visszatértél, be is dobtad magad. Nem csak reagokkal leped el a fórumot, de még egy új, már betervezett karaktert is elhoztál nekünk.
Hamupipőke igazán örülni fog! Nem mellesleg ő is keres téged, de ő azt hiszi, már megtalált téged a saját környezetében. Koppanni fog, ha rájön, hogy a Szörnyetegbe botlott a Királyfi helyett... Christopher Jake Bartley 1115489239
Na de visszatérve rád... milyen irónikus, hogy egy cipőboltba sodort az átok, nem? Temérdek cipő vesz körül, női topánkák és hasonlók. De hol az a különleges üvegcipő és a tulajdonosa, hm? Ez az, ami foglalkoztat. Christopher Jake Bartley 2359898509
Kívánom, hogy hamar megtaláld Hamupipőkét és újra együtt legyetek! De abban biztos vagyok, hogy az utatok rögös lesz... a Mostoha talán ismét az utatokat állja, vagy ha most nem is ő, akkor valaki más... Christopher Jake Bartley 2250790558


Vigyázz magadra, useresen és karakteresen is! Jó játékot kívánok és érezd jól magad ebben a bőrödben is! Christopher Jake Bartley 1115489239  Christopher Jake Bartley 841472469 Apropó, a foglalókat ki ne hagyd! Christopher Jake Bartley 1149350199






Nem szórt rá senki csillámport


Christopher Jake Bartley csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Christopher Jake Bartley D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Christopher Jake Bartley 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Christopher Jake Bartley Empty
 

Christopher Jake Bartley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal