Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 3 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Cao Ai
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCao Ai Empty2023-08-28, 00:55

Cao Ai
Play by: Kim Se-Jeong



Becenév
Ai
Mesehõs
Mulan - Su
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
Crescent Moon Istállók társtulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Szokásos zugevésem közepette szinte szuggerálom a ládikámat. Mármint most nyitva van és nálam a naplóm. Újabb bejegyzést tudhatok magaménak a lapoknál, újabb emléktöredék a múltból. Ezeket a kincseket mindig megmutatom Ting Ting-nek és Mei-nek, hiszen ez egy közös szál, közös pont mind a hármunk számára. Most egy újabb emlékfoszlányom volt Chien-Po-ról. Egy kis rajzocska is járt hozzá, egy szép… álom. Megsimogatom a színes kis képeket és összefacsarodik szívem. Hiányzik. Miként tud hiányozni egy olyan valaki, akit jelenleg nem ismersz? Egyszerűen csak érezzük, ugye?
A chipses zacskót félreteszem és naplómmal meg ládikámmal indulok meg két testvérem keresésére. Ideje annak, hogy egy újabb dumcsizást is letudjak velük erről. Éppen robogok le a lépcsőn amikor megszólal zsebemben telefonom. Széles mosoly kerekedik az arcomra és örömömben egy sikkantás is elhagyja az ajkaimat.

- Ez azzz! CSAJOOOK! – szinte sikkantva futok most már. Majdnem sikerül el is taknyolnom nagy siettembe, ami némiképp vicces, de tényleg. A kövön csúszom papucsomban mint valami sielőbajnok és ekkor állít meg a fal, szó szerint megborulok tőle mert most még a telefont fogó kezemmel elkapom a falat félig megölelve.

- Huh, oké… élek! Yeah! – vigyorogtam és ekkor látom, hogy Ting Ting és Mei úgy néznek rám mintha valami bajom lenne. Ritkán lehet ennyire felpörgetni, max akkor, ha kajáról van szó meg a lovakról, de az mellékes.
Bájos pislogások közepette sétálok oda hozzájuk és huppanok le az asztal melletti párnára, én vagyok inkább így a kicsi, de sebaj, leteszem a kis ládikámat is magam mellé.

- Az egyik jó hírem van még egy bejegyzésem a naplómban. - bökök a ládika irányába. - A másik pedig… marhára felkapták az instánkat mostanában! Szinte özönlenek jobban a kérdések és a foglaláshoz szükséges egyéb dolgok! - ekkor már eléjük tartom telefonomat. Összenéznek majd újra rám, hát szeretném, ha jobb lenne minden. Főleg amiért még szegény Ting Ting-nek is a nyakán van ez a rusnya eljegyzés. Mármint, egész jófejnek tűnik a srác, ha pedig bántani merné az én nővérkément simán lecsapom… mondjuk egy cukkinivel. Az még nagyjából ketté is törik a kezemben és nem okoz kárt.

- Eléggé felpörgetett a dolog, fogadjunk megint sutyiban nasiztál, ugye? – néz végig rajtam nővérem szinte már kutatóan. Kiskutya szemeket meresztve pillogok rá. Ez a tipikus beismerő fejem, hiszen valljuk be ez mindig velem marad. Szinte isteni csoda, hogy nem gurulok lassan. Mentségemre legyen szólva mozgok eleget, plusz lovagolok is. Ennyi nem elég? Mellé egy kis süti vagy egyéb finomság be-be csúszhat, ha úgy érzem összedől valami bennem. Legalábbis mindig akkor tör ez rám, ha éppenséggel mikor emlékképeket pörget le agyam a lelkiszemeim előtt.

Vagy akkor, ha a nővéreimről esetleg a lovardáról van szó. Magamban felsóhajtottam és lehunyom szemeimet is. Végül oda adom a naplómat nekik, hogy elolvashassák. Én pedig felütöm az instagrammot, hogy megnézzem mivel is állok szemben. Khan-nak is szólnom kell majd, hogy új foglalás van és készítse fel az adott lovakat. Szinte madarat lehetett volna fogatni velem! Alsó ajkamba harapva kezdek el visszapötyögni az embernek aki írt.

”Mr. Shang, akkor rögzítettem a foglalást. Kérem hozza majd az iratait illetve a továbbiakat itt helyben megbeszéljük. Köszönjük, hogy megtisztelt minket bizalmával.” írtam vissza a férfi üzenetére és elmosolyodom. Mindig olyan boldoggá tesz, ha azt látom új emberek jönnek.  
Ez mindig láncolatot szül, ami a Crescent Moon Istállónak csak szebb jövőt biztosíthat. Talán itt az ideje valami finomat főzni míg testvéreim bogarásszák az új információkat. Felállva tehát megcélzom a konyhát, van szakácsunk, de olykor a magad készítette dolgok a legfinomabbak. Nem igaz?!


Képességem

✦ Kitűnően főzök, kísérleteimből jó dolgok sülnek. Ételeimmel boldoggá tehetek másokat.
✦ Feltudom venni a mesebeli alakomat
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature Place
Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin, Cao Daiyu and Rosemary Holloway csillámport hintett rá


Cao Ai
Hercegnõ
Hercegnõ
Cao Ai
Mesehõs :
Cao Ai Tumblr_oq0j0iEcEh1u2e015o2_r1_250
Mulan
Su
Egyszer volt, hol nem volt... :
Cao Ai 74cecab08e6132a5aa174c4ca4645a9fe9422dcb
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Princess Su
Akinek az arcát viselem :
Kim Se-jeong
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
A tükör mögött :
Dracarys

Cao Ai Empty
TémanyitásCao Ai Empty2023-08-30, 17:19

Csillámporos üdvözlet illet téged
Cao Ai ✦ Su hercegnő


„Be the SUn  to someone's dark and clouded life.”

Kedves Ai!

Hát milyen irdatlanul cuki már ez a lány!  Cao Ai 1504217148
Őszinte leszek, ezer éve nem láttam ezt a mesét, már nem emlékszem, hogy melyik hercegnő milyen személyiséggel lett felruházva, de a lapodból arra tippelek, hogy Su a cuki falánk leányzó.  Cao Ai 703152122  Meg kell zabálni (hehe, szóvicc)! Nagyon ennivalóra (nem hagyom abba, nagyon élem ezeket az utalásokat) sikerült mind a karakter, mind pedig az előtörténet, vigyorogtam, mint a tejbetök, ahogy elképzeltem a jelenetet. A nővérei biztosan nem unatkoznak mellette, imádom!  Cao Ai 2359898509
Apropó, nővérei! Oké, hogy közös emlékek kerülnek a naplóba, de… a napló amolyan személyes holmi, nem? Sosem vezettem, de a tipikus tinifilmekből még én is tudom, hogy egy lánynak a naplója a legszentebb holmija. Az, hogy Su ilyen bizalommal megosztotta a nővéreivel, azt hiszem, tökéletesen prezentálja, milyen kapcsolat is van közöttük. Mindenkinek ilyen jó testvéreket kívánok.  Cao Ai 2426842179
Lovarda, huh? Sosem voltam oda a pacikért, ellenben a lovaglás és a lovardák hangulata mindig is nagyon tetszett, így nagyon tetszik ez az ötlet és ilyenünk még nincs, szóval kíváncsi leszek, mit hoztok ki belőle.  Cao Ai 3726835930
Ugye nem kell részleteznem, hogy ismét egy szuper ET-t sikerült összehoznod? De ihletet még mindig nem küldtél, pedig nyitott ablaknál várom, hogy hozza a madárka. Szeretném én is így darálni az ET-ket.  Cao Ai 554922804






Nem is tartalak fel tovább, bennfentes infóim vannak arról, hogy most is dolgozol az ET-ken, szóval csak csendben elfogadlak, halkan emlékeztetlek, hogy ne felejts el foglalózni és ha kész vagy, csak érezd jól magad ezzel az édes pofival is. Mindenképp benézek hozzá és lopom egy körre!  Cao Ai 4289416841
Remélem a kedvesed is úton van hozzád és nem maradsz sokáig szingli.  Cao Ai 1571939237
Továbbra sincs szemem az ázsiaiakhoz, ugye ó videót kaptál? Cao Ai 2732251548





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Cao Ai and Rosemary Holloway csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Cao Ai 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Cao Ai 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Cao Ai Empty
 

Cao Ai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal