Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Haakon Hedegaard
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásHaakon Hedegaard Empty2023-09-01, 15:09

Haakon Hedegaard
Play by: Deaken Bluman



Becenév
Kon
Mesehõs
Ryder Nattura (Jégvarázs 2)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak
Foglalkozás
Lovászfiú és kisegítő a Ice Magic Event Organizer-ben, mellette diák
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Valahogy a patás állatokkal mindig is jól kijöttem és talpraesett voltam. Szinte azonnal tudtam kezelni őket, amint voltam, már annyira idős, hogy a közelükbe mehessek. A lovakat mindig is csodáltam. Hiszen annyira szépek, elegáns állatok és igen érzékenyek a világra.
Nem is csoda, hogy Frostcall istálójánál ragadtam meg, amikor már olyan idős lettem, hogy dolgozhassak. Imádom a lovalak, itt pedig etethetem, ápolhatom őket. Na meg lovagolhatok én magam is! Illetve, szerintem sokkal barátságosabbak is, mint az emberek. Szerintem legalábbis. Ha érzik rajtad, hogy nem akarod bántani őket, akkor hamar kezesek tudnak lenni. Épp emiatt szívesen töltök időt a karámoknál, még ha nem is fizetnek olyan sokat. Igazából nem is a pénz a lényeg számomra, csak jól érzem magam és az a lényeg. Én amúgy is még diák vagyok és a nővérem Honeymaren tart el minket. Az én fizetésem inkább arra jó, hogy tudjak magamnak venni dolgokat és ne mindig tőle kelljen pénzt kérni.

Egyébként nagy álmom, hogy én leszek az első, aki rénszarvast fog meglovagolni! Igaz, mindenki őrültnek néz, talán még a saját nővérem is. Hehe, na igen, nem mindennapi álom ez. Viszont ők is csak patás állatok, nem igaz? Talán egyszer igenis eljutok idáig.

Persze máshol is munkálkodok, néha nap beszoktam segíteni az Ice Magic Event Organizer-nek amolyan segítő szerűségként. Igaz, azt mondtam, hogy az állatokat, különösen a lovakat jobban szeretem, mint magát az embereket viszont vannak kívételek. Honeymaren mellett még akit kedvelek és fel is nézek rá, az nem más, mint Elsa. Igazán kívételes és páratlan személyisége van. Emellett nagyon kedves és jó fej is. Néha úgy érzem, hogy a storyjaimmal le is fárasztom Honeymaren-t, amit neki szoktam elmesélni, akár saját tapasztalat vagy akár ha másoktól hallottam.

Na meg azért is szeretek ott lenni, mert azért elég sok alkalmazottal ki tudok jönni. Jól nevelt engem a nővérem és nem valami tapló ember vagyok azért. Próbálok mindenkinek segíteni, illetve nem útban lenni, leginkább Nala-nál. Marshmallow is nagyon jó fej, szeretek vele lógni és fuvarozni vele egész Frostcall-ban. Talán ezért is érzem azt néha, hogy ő olyan nekem mintha a bátyám lenne. Van pár közös tulajdonságunk, mint például, hogy mind a ketten tudunk bénák lenni és kicsit visszahúzódóak vagyunk. Talán ezért is tudunk ennyire jól egymásra hangolódni.

Illetve van még egy dolog, amit egyszer majd ki akarok deríteni. Nem is tudom, hogy mióta, de látok egy fiút a tükörben. Ami elég furán hangozhat először, hiszen fiú vagyok, hát persze, hogy azt látom a tükörben, de nem saját magamat látom, ha nem egy mese alakot. Igazából még nem tudtam hova tenni ezt az egészet, de néha fura emlékekre is emlékszem, amiknek nem tudom, hogy örüljek vagy sem. Nem áll össze a kép, de nem érzem rosszul magam, amikor ezek a képek bevillannak, sőt, inkább boldogság jár át, némi bánattal, hogy valamit vagy valakit, esetleg valakiket elfelejtettem…

Képességem

✦ Beszélni tudsz a rénszarvasok nyelvén.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár



Signature place here
Nem szórt rá senki csillámport


Evangeline Snow, Valfreyja Hedegaard and Alune Truman csillámport hintett rá


Haakon Hedegaard
Lázadó
Lázadó
Haakon Hedegaard
Mesehõs :
Haakon Hedegaard Ryder-ryder-nattura
Jégvarázs
Ryder Nattura
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
A másik felem :
Maybe I don't know about you right now...

Haakon Hedegaard 643c54d464f465d9e9615edb8a5e90d2

Haakon Hedegaard Tumblr_n33iafKoFX1qk9eg1o4_r1_250

...but that's won''t stop me!
✦ ✦ ✦ :
Haakon Hedegaard C068221081b0e1bc850f16fda7e32c2d7f99db02
Akinek az arcát viselem :
Deaken Bluman
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Haakon Hedegaard A64be6cca597a8c2a705706c75dad917d75668bd
A tükör mögött :
Jinx

Haakon Hedegaard Empty
TémanyitásHaakon Hedegaard Empty2023-11-16, 17:20

Csillámporos üdvözlet illet téged
Haakon Hedegaard ✦ Ryder Nattura


„Look at the sky! I just didn't realize there was so much of it.”

Kedves Kon!

Na, most, hogy megkötöztem és a szekrénybe zártam Jánost, amiért felbukkant Elsa elsőszámú rajongója, itt vagyok, hogy elfogadjalak. Előtte azonban át kell adnom Jack üzenetét, miszerint Elsa csak egyetlen idétlen kölyökre vevő, és az ő.  Haakon Hedegaard 1542743629  Én mondtam neki, hogy nincs oka izgulni, mert te csak tiszteled, és amúgy is a húgát nézted ki... izé, kár volt, maradjunk annyiban.  Haakon Hedegaard 140082809
Na, de ha Jack nem is, én nagyon örülök neked!  Haakon Hedegaard 2067867876  Szeretem a kis estelen karaktereket, akik olyan cukik, hogy az már fáj. Ez a fiú pont ilyen.  Haakon Hedegaard 2426842179  Teljesen megértem, hogy az állatokkal jobban kijön, mint az emberekkel, vagyunk azért így egy páran Haakon Hedegaard 1311556981 Amúgy nem fix infó, de úgy tudom, Mikulás volt az első, aki rénszarvasagolt. Remélem hamar eljön a te felébredésed is, örülnék, ha "láthatnám" az arcod, mikor rájössz, hogy az álmod tulajdonképpen nem is akkora képtelenség Haakon Hedegaard 1311556981



Nem féltelek, sokan szeretnek és még hányan fognak, ha megismerhetnek! Épp ezért el is engedem a kezed, hogy sziporkázhass! A menet a szokásos és tudod: érezd magad ezzel a cukipofival is jól nálunk!

Jack amúgy kijött a szekrényből és téged keres, de nopara. Haakon Hedegaard 2732251548





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Haakon Hedegaard csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Haakon Hedegaard 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Haakon Hedegaard 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Haakon Hedegaard Empty
 

Haakon Hedegaard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Valfreyja Hedegaard