Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Elijah Miller
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásElijah Miller Empty2023-09-06, 13:58

Elijah Miller
Play by:Chris Evans



Becenév
El, Elie
Mesehõs
Pocahontas - Jonh Smith
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
Vadász (egyedül dolgozik)
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

playing with weapons…

A legjobb megfogalmazása mindennek az, hogy konkrétan semmi nincs ingyen. Ezt olyan kemény árakon fizettem meg, ahol majdnem az irhámat és fogamat is otthagyva szabadultam meg. Többször hagytak cserben barátnak hitt bajtársak. Ennek hatására pedig átváltottam csapatmunkásról egyedül kóborló farkas formára.

Sokan azt hinnék, hogy fullosan elment az eszem pedig nem, jobb nem játszadozni a tűzzel úgyis csak megégetem magamat. Egyedül pedig tudom a korlátaimat, nem esek bele abba a hibába, hogy rátámaszkodjak valakire. Hiszen az egyik munka során mikor elkellett ejtenünk egy vadat az erdőben jött elő roham szerűen a régmúlt emléke. Egy nőről, aki mintha más kultúrához tartozott volna, barnás bőr, olyan barna szemek, amelyek már feketének hatottak, hosszú fekete hajzuhataggal hívogatott lágy mosolya… ha nem kapok idejében észhez letarol az egyik vad. Bolond társam azt hitte ő jobban letudja aratni a babérokat, ha a másik, nagyobb után ered. Kell a több pénz, legyintett felém mikor kérdőre vontam. Ekkor volt a végleges pont, hogy senkire nem bízom magamat, egyedül oldok meg mindent.
Mondjuk azért egy jó barátot még így is tudhatok magaménak Phoebus Kapitány személyében, tőle szoktam beszerezni a fegyvereimet is, hiszen van egy boltja.

…they can go off…

Nemrégiben az egyik munkám során történt egy baleset, a szerencsétlenségek sorozata söpört végig az egészen, nem figyeltem eléggé, nem is néztem merre járok és pont a Vadászegyesület egyik területére tévedtem. Pechemre pont kint voltak, nem voltam a legjobb helyen hiszen egy vad helyett én kaptam be a golyót. Az őrangyalom ott fixen lehúzott egy jó kanyarnyi vodkát kb whiskyvel spékelve miután megmentette az életemet. Elszállítottak szinte azonnal a Little Mischief Herb-be, így megfelelő ellátást kaphattam Pocahontastól. Hálás vagyok neki is és Li Shang-nak is amiért ennyire hamar lereagálták a helyzetet. Nem szeretném még alulról szagolgatni az ibolyát, jó az emberi levegő.

Szeretem, ha a tüdőm mozog… pont ezért is fogadtam meg jobban odafigyelek innentől a környezetemre és nem hagyom lankadni a figyelmemet. Természetesen egy újabb emlékrohamból riadtam fel mielőtt meglőttek, de akkor már túl késő volt. Nem voltam elég alapos és ez bosszant. Azóta a nap óta Li Shang minden nap eljön elnézést kérni, már nem tudom miként is állítsam le szegényt, hogy ne érezze kellemetlenül magát. Talán, amikor kikerülök meghívom egy italra… akkor lehet ő is megnyugszik az ügy után. Kár olyan dolgokon rágódni, amiken nem változtathatunk. Nem akarom tehát, hogy a férfi eméssze magát ezen, hiszen nem is ő húzta meg a ravaszt, hanem az egyik embere… azt hiszem Musu a neve. Többször volt bent nálam még barátom is Phoebus Kapitány, próbáltam rávenni ne jöjjön, de beszélhetek én itt a férfiembereknek.

Valahol azért jó is kisült ebből az egészből, hiszen Pocahontas társasága kellemes, eltudunk beszélgetni és… addig sem vagyok egyedül. Persze ez a kapocs valószínűleg megszakad amint felépültem és kikerülök innen, addig pedig én magam is megpihenhetek egy kis időre. Jobban zavar az a tudat, hogy nem vadászhatok. Nőcsábász lennék lehetséges egy ilyen szépséges és gömbölyded vadra vadásznék… aki éppen a közelemben van.

…we may find ourselves

on the wrong side

Képességem

✦ Képes vagyok egy idegennyelvet azonnal megérteni - mintha számomra nem lennének nyelvi korlátok, akkor sem, ha életemben először hallom az adott nyelvet.
✦ Meghallom a szél, a fák, a természet miféle titkokat és bölcsességeket mondanak, akárcsak Pocahontas.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Elijah Miller
Lázadó
Lázadó
Elijah Miller
Mesehõs :
Elijah Miller John-Smith-only-blond-Disney-prince
Pocahontas
John Smith
Egyszer volt, hol nem volt... :
Elijah Miller Pocahontas-goodbye
Ennyi ember hisz bennem :
1
Akinek az arcát viselem :
Chris Evans
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet: Bloomcrown
A tükör mögött :
Dracarys

Elijah Miller Empty
TémanyitásElijah Miller Empty2023-09-07, 13:18

Csillámporos üdvözlet illet téged
Elijah Miller ✦ John Smith


„I'll always be with you. Forever.”

Kedves Elijah!

Na, csak hogy végre ő is befutott és biztos kézben van! Nem fair, hogy eddig nem talált gazdára, de talán azért, mert hozzád kellett, hogy kerüljön. Nagyon örülök nekiii!  Elijah Miller 3726835930
Izé, bár párszor már elhangzott a számból (illetve a kezemből ugye) az ígéret, miszerint pótlom ennek a mesének a megnézését is, mivel ezer éve nem láttam és csak halványan van meg a történet, khm, be kell vallanom, hogy ez máig sem történt meg, így érdemben csak a lapodra tudok reagálni, ami nekem nagyon tetszett, főleg az az utolsó sorocska, hogy gömbölyded vadra vadászik… jaj, de kis huncut ez a John, imádom!  Elijah Miller 3375341651

Attól biztosan nem kell tartania, hogy megszakad a kapcsolat a dekoratív és nem mellesleg hozzáértő, intelligens és kedves ápolónénivel, mert nekik az a sorsuk, hogy egymásra találjanak. Persze az, hogy ez hogy és miként történik meg most, hogy már tudják, kik is ők… hát, az már csak rajtatok múlik. Furcsa hely ez a Fata Morgana.  Elijah Miller 703152122




Még egy szuper ET, még egy szuper kari. Nem igazán tudom, mit mondhatnék még, talán csak azt, hogy foglald le magad és aztán keresd meg szíved csücskét. Hajrá, Johnny!  Elijah Miller 1623695724

U.i.: imádom a nevét  Elijah Miller 2607835867
U.i.2: Bocsi a rövidke elfogadó miatt  Elijah Miller 2732251548





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Elijah Miller 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Elijah Miller 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Elijah Miller Empty
 

Elijah Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal