Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásThe Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty2024-02-25, 15:39


Charlotte & Szörnyella


294 szó ◌ aláfestõ ◌  hercegnő The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 3726835930


A stílusa a legkevésbé sem tetszett, érződött viszont, hogy nem is rám irányul jelenleg a rosszkedve, hanem valami más nyomja a lelkét. Ha jobban belegondolok, láttam valami furcsa posztot, amiben ő is benne volt. Valami… Pletykacica oldalon. Feldobta az internet, nem tehetek róla! Amúgy nem követtem ilyen értelemben a netet. A megjelenéseinket igen, a rólunk, azaz rólam szóló híreket annál inkább és a modellekről szóló véleményeket, kommenteket is előszeretettel olvastam. De ennél messzebb nem terjedt ki az érdekeltségem.
- Ezt a stílust most elnéznem neked – Közöltem, mert most tényleg más miatt hívtam vissza. A vörös ruha, ezzel a tollas dizájnnal valahogy úgy éreztem, passzolna hozzá. Pedig Isten lássa lelkem (sosem voltam vallásos!), nem akartam neki ruhát készíteni. Annyira azért nem voltam vele elégedett. Nos tehát.
- Charlotte drágám – Sosem mondtam neki hasonlót még, biztos voltam benne, hogy nem tudja majd hová tenni. Hátrébb léptem tőle, és elégedetten tettem csípőre a jobb kezemet, míg balommal végigmutattam rajta. – Eljött a nap, hogy kijelentsem, te leszel az egyik új csodaruhámnak a modellje! – Figyeltem az arcát, hisz látni akartam a reakcióját. – Ettől persze még nem kell elszállnod magadtól, egész egyszerűen úgy érzem, a ruha, ami hamarosan kikerül a kezeim közül, jól állna rajtad. A te arcod és az a ruha sok pénzt fog nekünk hozni – Visszaléptem az asztalhoz, majd felkaptam a rajzot és a lányhoz fordultam vele. A színek ugyan még fakóak voltak rajta, de a lényeg látszott. Egy vöröses tollas csoda. – Mit gondolsz? Elvállalod? – Kérdésemmel arra utaltam, hogy bármennyire is fájt, ezért plusz juttatásban is kellett őt részesítenem. Ingyen nem kértem semmit. Annyira azért még én sem voltam gonosz, bármennyire is tűntem annak. – Persze, ha nem akarod, megkérem Venust. De rajta nem állna olyan jól, mint rajtad – Vállat vontam lemondóan, majd újra elmosolyodtam. Nem mondhatott nemet nekem.






Well, there's always a line at the gates of Hell


But I go right to the front 'cause I dress this well

Nem szórt rá senki csillámport



Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty
TémanyitásThe Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty2023-12-03, 02:45




to: Chantelle

Please, bore someone else
with your questions.


Komolyan elgondolkoztam azon, hogy ma be sem jövök dolgozni. Pocsékul vagyok, a pocséknál is pocsékabbul, ha egyáltalán létezik ez az opció. Mióta az a Pletykacica – még hogy cica! inkább hiéna – kirakta azt a cikket, csak árnyéka vagyok önmagamnak. Az emlékeim egy ideje már visszatértek és viszonylag jól kezeltem őket, hiszen akkora gyökeres változás nem történt az életemben – csak Tiát hiányolom nagyon –, de így is megrázó volt. Aztán jött az a poszt, amin először csak nevettem, de minél többet kattogtam rajta, annál nyilvánvalóbb lett, hogy igaz. Ha nem is az egész, ha csak a fele... már akkor is borzalmas az egész ügy. Beszélnem kellett volna apámmal, letisztázni a dolgokat és Justint is kérdőre kellett volna vonnom, ám képtelen voltam rászánni magam. Az igazság... fogalmam sincs, akarom-e tudni, hogy mi az igazság.
Egy kissé szét vagyok esve, Jane látta is rajtam és próbált lelket önteni belém, de a vége egy negyed órás pityergés lett a mosdóban, amire nem vagyok büszke. Teljesen kiestem a ritmusból, elfelejtettem teát vinni Chantelle-nek (megint) és úgy összességében elmondható, hogy egy zombiban is több élet van, mint ma bennem. Épp nekifognék a teának abban bízva, hogy a főnököm nem veszi észre a csúszást, mert annyira el van merülve a munkában, mikor meghallom a nevemet éppen tőle. Kétlem, hogy a tanácsomat akarná kikérni, így csakis a teáért vehette a fáradtságot, hogy megszólítson éppen engem, akit még mindig semmire sem tart. Átfut az agyamon, hogy gyorsan megcsinálom a teát és csak aztán megyek be, de nem merem megvárakoztatni és így kettő helyett csak egyszer csesz majd le. Hurrá.
Becsoszogok hozzá, de tényleg nagyon benne lehet a munkában, mert nem veszi rögtön a fejemet.
– Bocsánat... – suttogom, de a sok inger, ami napok óta kínoz egyszerre és kíméletlenül rántja össze az idegeimet. – Hónapok óta dolgozom neked, tudom, hogy hogy iszod a teát – bukik ki belőlem egy kissé türelmetlenül. Elindulok, de aztán rám szól, hogy maradjak, így megtorpanok és a legrosszabbtól tartva fordulok felé ismét. Még a nyakamat is behúzom. Ki vagyok rúgva?
Nem úgy néz ki a dolog, amit csinál az szokatlan és először nem is tudom hova tenni, de ismerem én ezt az arcot, ahogy ezeket a mozdulatokat is.
– Igen? – elfeledkezem minden bajomról és egészen lázba jövök attól, ami történik. – Mit segíthetek?
Kérlek, kérlek, mondd, hogy nem tollakat kell hoznom, mert abba belehalok!

from: Camille

382 szó ❁  The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 841472469  The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 841472469  The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 841472469  





princess and pauper

Nem szórt rá senki csillámport


Chantelle Ebony Devlin csillámport hintett rá


Camille De Villiers
Hercegnõ
Hercegnõ
Camille De Villiers
Mesehõs :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Qq50KCo
Hercegnő és a béka
Charlotte la Bouff
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
Daddy's Princess
A másik felem :
You're not like the others
Futuristic lover
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 61842caf15491cc9f85468d2e725d5fed4fd1e23
Életkor :
25
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lili Reinhart
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 39da533b6d74417aac93078dda17ecfd8c7ee69d
A tükör mögött :
Cherry

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty
TémanyitásThe Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty2023-09-23, 14:40


Charlotte & Szörnyella


355 szó ◌ aláfestõ ◌  ideértem hozzád The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 3726835930


A bennem élő Szörnyella egyre inkább meg akart mutatkozni. Mindez leginkább a külsőmben mutatkozott meg olykor, pont, mint most: a hajam felvette az eredeti hajszínét. Feketében és fehérben pompázott, felemásan. Így még nem láttak a dolgozóim. Nem tudtam, milyen reakciókra számíthatok majd, de annyira nem is érdekelt. Egy pillanat alatt vissza tudtam volna váltani a vörösre, de most nem vágytam rá. Olyan volt, mintha ihletet nyerhettem volna abból, hogy másképp nézek ki; hogy önmagam vagyok egy kicsit. De mégsem akartam az a gonosz, ellehetetlenített és elítélt nőszemély lenni, mint akinek tartottak. Meg kellett találnom azt az egyensúlyt, ami még jó lehetett itt. Az alkotásba temetkeztem. Legutóbb bevásároltam jól Anita boltjában és bár hazafelé csúfosan eltaknyoltam, nem beszélve arról az idegenről, aki felismert – az ég szerelmére, még most sem értem, hogyan láthatta meg a valódi alakomat! Tehát, ott tartottam, hogy bevásároltam mindent és most úgy voltam vele, be kell fejeznem a tervet. Az utolsó simításokat végeztem rajta, kontúroztam, kihangsúlyozva bizonyos részeket. Láttam magam előtt a ruhát. Elképzeltem magamon.
Nyúltam volna a teás bögrémért, de hűlt helyét találtam. Felemeltem a fejem és úgy néztem oda, majd körbe. Sehol… a bögrém.
- Camille! – A félig nyitott ajtó felé pillantottam el, miközben a lányért szóltam. - Camille! Gyere kérlek! – Hogy kedveltem-e ezt a lányt? A kitartását igen. De a hercegnői stílusát a legkevésbé sem. Erősen gondolkodtam azon, ki lehetett ő a másik oldalon, de még nem jöttem rá. Már ha egyáltalán onnan való, hisz kiindulva Kennethből… közel sem voltam már biztos abban, mindannyian odaátról származunk.
Ha a lány végre bedugta a fejét hozzám, egyből megszólaltam.
- A teámat elfelejtetted. Három cukorral kérem, kevés citromlével – Magyaráztam, de tudhatta, nem először csinált a számomra teát. Aztán visszatemetkeztem volna a rajzba, de ekkor újabb ötletem támadt. Ritkán volt olyan, hogy egy-egy alkalmazottamra akartam szabni valamit, de ez a vöröses, tollas dizájn, amit elképzeltem, egészen passzolt volna a szőkeséghez. – Várj, gyere vissza – Szóltam utána, ha elindult a teám miatt. Magamhoz intettem, majd felálltam és körbejártam őt, megtapogattam itt-ott, hümmögtem, agyaltam. Egyelőre nem is tettem mást, csak gondolkodtam. Végül igazítottam a szemüvegemen, amit többnyire akkor vettem fel, ha alkottam – és megálltam tőle pár méterre.






Well, there's always a line at the gates of Hell


But I go right to the front 'cause I dress this well

Nem szórt rá senki csillámport



Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty
TémanyitásThe Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty2023-09-23, 14:08


Charlotte la Bouff & Szörnyella de Frász






Well, there's always a line at the gates of Hell


But I go right to the front 'cause I dress this well

Nem szórt rá senki csillámport



Chantelle Ebony Devlin
Gazember
Gazember
Chantelle Ebony Devlin
Mesehõs :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Anigif_sub-buzz-22109-1543600581-1
101 dalmatians
Cruella de Vil
Egyszer volt, hol nem volt... :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella 8e22944c1a747c07e8e55e0afcce67e196958fd5
She's born to be bad
So run for the hills
The fear on your face
It gives me a thrill

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella B29e6453da7e56e6980f563a3efd19f89265b2e2
Just call me
Cruella de Vil
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
MS. DEVLIN
A másik felem :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Giphy-1112
valami szöveg helye
Kenneth Carter
Akinek az arcát viselem :
EMMA STONE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
STORMREACH
✦ ✦ ✦ :
The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella E2098984e6003ea9ebcd101ecfe02e8c43af2ac0
Call me crazy, call me insane
But you're stuck in the past
And I'm ahead of the game
the devil has much better taste

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella A79fb7f20496cf36837ce1663b426551751b1d2e
Embrace the darkness
and be reborn
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty
TémanyitásThe Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty

Ajánlott tartalom

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella Empty
 

The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Design dreams – Szörnyella & Charlotte
» Szörnyella
» House of DeVil
» Charlotte La Bouff
» Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff