Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 103 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCamille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Empty2021-02-21, 23:36

Camille de Villiers
Play by: Lili Reinhart



Becenév
Cami, Mille, Milly
Mesehõs
Charlotte la Bouff (Hercegnő és a béka)
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Nyugat, Stormreach
Foglalkozás
divattervezést tanul és gyakornok Szörnyellánál
Családi állapot
egyedülálló és páratlan
Szexuális beállítottság
hetero(flexibilis)
Mi történt velem?

Ilyen lehet a mennyország.
Színes forgatag, habos-babos, pillekönnyű tüll, fenséges bársony, letisztult selyem, bohém tollak és csillogó flitterek. A levegőnek új cipő-illata van és minden kirakatban áll egy próba baba, aki magán viseli valamelyik csodát, amit én álmodtam meg.
Kecsesen lelépnek az állványról, majd végigvonulnak az utcán, az emberek pedig tapsolnak, vakuk villannak és mindenki arra kíváncsi, hogy mi ihlette ezt a csodálatos kollekciót.
– Mobil vécé.
– Mi?


Mi?
Felébredek. Csak egy álom volt, szerencsére. Bele is haltam volna a szégyenbe, ha így leégetem magam a bemutatóm nagy estéjén – nem mintha ott tartana a karrierem, hogy ezen aggódjak. Még hogy mobil vécé! Apropó... sebtében összerendezem egy viharvert kupacba a vázlataimat – úgy fest, tegnap belealudtam a nagy alkotásba –, és az éjjeli szekrényre helyezem őket, miközben kikelek az ágyból és az ablakhoz sétálok. Odakint már nagyban folyik a jótékonysági bál szervezése, a munkások már el is kezdték felhelyezni a virágokat és a fényfüzéreket, és egy mobil vécé is került az udvarra, amit hangos instrukciókkal sikerült pont a rózsabokorba lepakolni. Ez mindent megmagyaráz.
Egy kicsit csalódott vagyok, hogy apu nem várt meg a szervezéssel, tudja, hogy imádom felügyelni, hogy minden tökéletes legyen, de nem búslakodom sokáig, mert így jut időm a másik kedvenc időtöltésemnek hódolni: vásárlás!
És ha már vásárlás... A tekintetem a vázlataimra téved. Talán itt az ideje kipróbálni magam. Tenni az álmaimért, ahogy... ahogy egyszer valaki mondta. Már nem emlékszem, ki volt az. Azért a biztonság kedvéért megvárom a tizenegy óra tizenegy percet és nagyon erősen kívánom, hogy sikerüljön, majd le is kopogom.
Alig férek a bőrömbe, az utcán végig azt mantrázom, hogy sikerüljön, amikor pedig nem, a gondolataim az esti bál körül forognak és persze a ruhán, amit viselni fogok. Vannak elképzeléseim, egészen pontosan három egyszerű szó, ami külön-külön is mind a kedvencem, de együtt tökéletesek igazán; rózsaszín, hatalmas és csillogó. És nincs jobb hely arra, hogy megtaláljam a RUHÁT – csupa nagy betűvel – , mint a House of DeVil divatáruház. A legjobb hely a városban. Mindig abban reménykedem, hogy összefutok Szörnyellával, megjegyzi, hogy csinos a kalapom, elbeszélgetünk a divatról, csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy én is divattervező akarok lenni az ő hatására, mire elérzékenyülten felajánlja, hogy dolgozzunk együtt. De nem vagyok ostoba. Tudom, hogy ilyen csak a mesékben van, ezért is hoztam magammal a vázlataimat egy önéletrajzhoz csatolva. Már azzal is beérném, ha felvenne gyakornoknak, aztán idővel úgyis rájön, hogy van tehetségem, érzékem ehhez a szakmához.

***

A soirée egyszerűen tökéletes, mindenki el volt ájulva a ruhámtól, apuci szóhoz sem jutott, mikor meglátott benne. Egy pillanatig azért megijedtem, mert a nagy ámulatban elfelejtett levegőt venni és aggasztóan kékülni kezdett az arca, de végül meleg mosollyal dicsért meg, hercegnőnek nevezett és annak is éreztem magam. Épp a rákkoktéllal szemezek, ugyanis elfelejtettem ma enni a nagy izgalmak közepette, és egy kicsit szédülök is, mikor felbukkan ő. Fess és a mosolya levesz a lábamról. Szó szerint. Utánam kap, segít talpon maradni, mikor hirtelen elveszítem az egyensúlyom.
– Minden rendben?
– Hát persze – sietek tisztázni a helyzetet. – Csak ez a meleg... – legyezgetem magam zavartan, azt még sem mondhatom, hogy éhes vagyok, nem lenne valami charmant. Egyébkén nem hazudok, tényleg meleg van. Izzadok, mint hazug a templomban, de ezt szintén nem közlöm vele.
– Épp az udvarra indultam szívni egy kis friss levegőt, csatlakozol?
– Igen!
Képességem

✦ Mondták már, hogy elragadó a kacagásom, nem gondoltam volna, hogy szó szerint kell venni, de úgy tűnik, igaz: ha valaki meghallja a nevetésem, ellenállhatatlan késztetést érez rá, hogy őszintén válaszoljon a kérdéseimre. Mivel magamtól úgy sem látnám meg az igazat, ez rendkívül hasznos képesség.
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Evolet Yang

Cherry

Nem szórt rá senki csillámport


Felix Wright and Justin Hazeldine csillámport hintett rá


Camille De Villiers
Hercegnõ
Hercegnõ
Camille De Villiers
Mesehõs :
Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Qq50KCo
Hercegnő és a béka
Charlotte la Bouff
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
Daddy's Princess
A másik felem :
You're not like the others
Futuristic lover
Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 61842caf15491cc9f85468d2e725d5fed4fd1e23
Életkor :
26
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lili Reinhart
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 39da533b6d74417aac93078dda17ecfd8c7ee69d
A tükör mögött :
Cherry

Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Empty
TémanyitásCamille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Empty2021-02-22, 16:27

Csillámporos üdvözlet illet téged
Camille de Villiers ✦ Charlotte la Bouff


„Ha egy nõ azt mondja, késõbb, az azt jelenti, hogy soha.”

Kedves Camille!

Amikor először megnéztem a Hercegnő és a Béka című mesét, vegyes érzéseim voltak. Úgy az egésszel - talán a második vagy harmadik nézésre ragadott magával. Megszerettem a karaktereket és tetszett a felállás. Charlotte például üde színfoltja volt az egész történetnek.  Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 2359898509 Amikor említetted, hogy őt szívesen hoznád, eleinte nem tudtam, hogy mit is hozhatnánk ki belőle, milyen szerepkör illene rá, de azt hiszem, végül tökéletesre sikerült. Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 1149350199 Úgy értem, hogy elég Charlotte-os lett. Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 642527747
A jelenet pedig, amit elénk tártál: i-má-dom! Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 2359898509 Annyira tetszik, hogy divattervezőnek készül és hogy ténylegesen ennyire nagy rajongója Szörnyellának! Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 2067867876 Szerintem baromi jó szálaid lehetnek a divatikonnal, már ha valamikor megérkezik. Remélem, nem kell sokat várnunk rá.
Ahogyan Jimre sem, hisz úgy tudom, vele vannak komolyabb terveid, vagyis... inkább neki veled? Részletkérdés, azt hiszem. Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 1115489239


Foglalásokat ne feledd és jó játékot kívánok neked nálunk! Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff 1504217148







The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport



Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff Empty
 

Camille De Villiers ❁ Charlotte la Bouff

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charlotte La Bouff
» Camille & Cray
» Design dreams – Szörnyella & Charlotte
» The Devil Wears Prada ⚜︎ Charlotte & Szörnyella