Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Theodore James Howard
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásTheodore James Howard Empty2023-10-05, 21:31

Theodore James Howard
Play by: Luke Pasqualino


Becenév
Theo, Edo
Hisz a csodákban?
nem hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Howard Technical szerelője
Családi állapot
Bonyolult Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Kalapos, Phoebus Kapitány, Tekergő, Quasimodo
Mi történt velem?


Első bejegyzés

Adjátok vissza a Nintendómat!

Ryderboy:
20xx. 10. 23.
„Miként is kezdjek egy ilyen izét? Legalább ezt normálisan megtaníthatnák nekünk a suliban… akkor nem kötné le az a figyelmemet mennyire idegesít Justin menőzése a játékaival vagy éppen Olivia sikkantgatása ahányszor meglát. Mit ijedezik? Mumust látott? Pfa… idegesítő! Pont ezért verekedtem össze például Justinnal is. Viszont, amire büszke vagyok, hogy nyertem! A kis úrfinak esélye sem volt… ami annyira nem király, hogy anyáék megbüntettek. Elvették a Nintendomat! 8 évesen nem is értik miként keveredhetek bele ilyenbe. Mennyire odáig voltak mert Olivia milyen kedves, hogy próbált engem védeni annak ellenére, hogy én kezdtem. Na és az én teljesítményem? Megleckéztettem egy elkényeztetett srácot, hahó! Erre bezzeg az én szórakozásomat elveszik… szépen vagyunk… Itt még mit sem sejtettem arról, hogy anyáék miben is mesterkednek.”


Második bejegyzés

A sorsdöntő változás

Ryderboy:
20xx. 12. 31.
„Talán második nagy fejezetnek ezt tudom kiemelni a blogomon. Két év telt el mióta elkezdtem ide írni, sok bajba keveredtem, rengeteget kekeckedtem mondjuk a nálam idősebbekkel. Maradjunk annyiban… nem voltam egy jó gyerek eddig. Hiszen a két évvel ezelőtt posztomban a nintendom volt a legnagyobb gondom, mára pedig báty lettem. 10 éves vagyok és sokszor poénkodtam anyuékkal, hogy ha lenne kisebb tesóm talán megfoghatnának… meg is fogtak. 2 évvel fiatalabb tőlem a neve Jane. Valljuk be most már nem marhulhatok vagy keveredhetek bajba felelőtlenül! Hisz akkor bajba keverném a húgomat is. Mint gondolom összeraktátok nem vérszerinti kötelékünk van, de hé az kit érdekel? A bátyók marha menők! Szóval bárki rá mer csak csúnyán nézni velem gyűlik meg a baja! Oh, igen. Apám boltjába is elkezdtem ezzel-azzal besegíteni, újfajta hobbimmá vált figyelni miként szerei a számítógépeket, laptopokat és egyebeket. Tudom… tudom azt mondhatjátok a kutyából nem lesz szalonna, de én leszek az erős kivétel! Én biza! Szóval hugi, ha te is olvasod a blogomat tudd én mindig veled leszek! Ja még annyi, már fél éve velünk él. Szóval nem két nap alatt lettem super hero!”


Harmadik bejegyzés

Csapás kit nem tudok sehogy sem levakarni

Ryderboy:
20xx. 08. 17.
„Nem mondok nagy újdonságot, 16. életévemben kezdek talán elsőnek olyan problémákkal szembesülni mennyire, de mennyire idegesítőek tudnak lenni az emberek. Főleg az olyanok kiket nem bírsz levakarni magadról akkor sem, ha megfeszülsz. Ne értsetek félre nem vagyok senki ellen, de nem nézen jó szemmel, hogy a húgomat folyton a rossz útra tereli Zarina. Pontosan ezért alakulnak ki parázs viták, amik vagy hatalmas vihart vernek, vagy amilyen hamar jöttek úgy tűnnek tova.  Ti is jól tudjátok már pár éve nagy dilemmába vagyok emiatt, nem szeretnék rosszat Jane-nek sem. Mégsem érzem azt, hogy tétlenül nézzem miként robognak drága kis barátosnéjával az ismeretlen ostobaságba. Természetesen csak, hogy nehezítsük az egyenletet… a szüleink magunkhoz költöztették a hölgyet. Itthon is folyton látnom kell és ami a legrosszabb a szembeni szoba az övé! Nem… nem fogadták örökbe csak nem akarták, hogy még több kellemetlenséggel kelljen szembenéznie. Ez tök szép és jó, de ki foglalkozik azzal a problémával miszerint a két lány összeeresztése nekem okoz még nagyobb fejfájást?! Nincsenek itthon a szülők ki más vigyáz rájuk… ha nem a báty? Visszagondolva arr az időszakra amikor Jane hozzánk került elér érdekes dolgokat kezdett el mesélni repülésről… Sohaországról illetve egy Pán Péter nevű fiúval való találkozásról. Mai napig azt mondom humbuk az egész és olyan erőse fantáziája volt a kisasszonynak, amin megáll bárki esze. Ezzel simán írhatna könyvet, kitalálhatna filmeket. Bármi lehetne belőle, hiszen a tehetség mellé hatalmas fantázia is dukál, nem?”


Negyedik bejegyzés

Új hely, új élet, régi gond

Ryderboy:
20xx. 04. 16.
„Elköltöztünk! Meglepiiii! Apám valahonnan rátalált egy Fata Morgana nevű helyre. Első látásra iszonyatosan fura, főleg az időjárás és a különböző részei. Másodszorra megnézve érdekes. A régi problémám még mindig nem oldódott meg, 22 éves fejjel is még mindig kordába kell tartanom a szélvész Zarina-t, drága kishúgom életvidámságáról már nem is beszélve. Amondó vagyok imádnak táncolni idegeimen, ez egy újfajta élvezet. Pedig kezdhetnének kinőni, én még többet kezdtem el besegíteni apámnak. Kitanultam mindent, amit a számítástechnikáról tudni érdemes egy szerelőnek és gamernek. Sőt, olykor kódolni is szoktam vagy éppen futárkodok, ha külsős megbízást kell kivinni esetleg behozni. Mindemellett nem vagyok hajlandó tudomást venni egy fura gondolatmenetről, amit mostanában vettem észre saját magamon. Lehet erre mondják azt, hogy valaki tagadásban él és nem hajlandó meglátni a fától az erdőt? Gondolom igen. Ám én azzal bőven beérem, hogy próbálom rendben tartani a két fiatal hölgyet és lehetőleg távol is tartom őket a bajtól. Sokszor próbálom őket is befogni segíteni, kis pakolás, takarítás, esetleg rendelés felvétel, olykor eljönni velem egy-egy rendelésért. Kell a levegőváltozás, munka is és ez szorgalomra sarkalja őket… remélem.”


Ötödik bejegyzés

Jelenleg nem csak az idegeim táncolnak

Ryderboy:
20xx. 05. 25.
„Megbolondultam, nincs erre jobb szó. Elértem 23 évesen azt a pontot mikor az idegszálaim feladták szolgálataikat és valahogy még inkább elkezdtek tombolni hormonjaim, mint valami serdülő tinédzsernek. Ez pedig pont amiatt a kis őrült némber miatt alakult így akinek még mindig velem szemben van a szobája. Mikor kezdtem én másképp nézni rá mint egy potenciális veszélyforrásra? Jobb bele sem gondolni! Olyan mélységeket nyitnék meg amiket nem akarok ebben teljes egészében biztos voltam. Nyugtathatom magamat olyannal, hogy mindenki változik? Mindenki más lesz és pont ezért bolydul meg az ember elmélye mintha méhkasba nyúlt volna? Erre mennyi lehetőség adódik? Zarinaval való vitáink egyre erőteljesebbek lettek, sokszor más fordulat felé kezdtek kibontakozni mint amit eddig megtapasztaltunk, de ez nem volt újkeletű. Jane pedig mit sem sejtve ebből az egészből úgy gondolta még mindig egymás torkát nyiszáljuk folyamatosan mert, hogy nem bírunk megegyezni. Megtudnánk csak éppen nem úgy, ahogy a kedves húgom ezt képzeli…”

Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport


Raelyn Luna Sparkle csillámport hintett rá


Theodore James Howard
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Hitetlen ✦ nem hisz a csodákban
Theodore James Howard
Egyszer volt, hol nem volt... :
Theodore James Howard FH1E
Theodore James Howard Tumblr_maslkak8U21rt2432
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Big Brother
Akinek az arcát viselem :
Luke Pasqualino
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
Dracarys

Theodore James Howard Empty
TémanyitásTheodore James Howard Empty2023-10-07, 14:38

Csillámporos üdvözlet illet téged
Theodore James Howard ✦ Hitetlen


„A dolgokat, amikre vágysz, csak akarni kell.
Miért nem teszel érte?”

Kedves Theo!

Egyszerűen odáig vagyok érted meg vissza! Theodore James Howard 2067867876  Theodore James Howard 2067867876  Theodore James Howard 2067867876 Elmondhatatlanul örülök, hogy Te hozod nekem/hozzám Theot! Zarina énem már most repülni tudna örömében - de hát annyira megtagadta a múltját, hogy ki tudja, mikor akar újra tündérré változni egyáltalán. Talán ha újra hinni fog valami jóban... bármiben.
De ahogy látom, Theo sem az a fajta, aki túlontúl hinne a csodákban. Vajon miért van ez? Ezen gondolkoztam végig, mikor olvastam az ET-t és nem tudtam rájönni. Gyerekként legalább hinnie kellett volna, főleg, hogy milyen kis hős bátyó lett! Theodore James Howard 1298976811 Amúgy imádtam ezt a részt: "A bátyók marha menők! Szóval bárki rá mer csak csúnyán nézni velem gyűlik meg a baja!"  Theodore James Howard 2359898509 Milyen kis aranyos már! Theodore James Howard 1149350199
Nekem nincs tesóm, se kicsi, se nagy, de ki tudja, lehet így éreztem volna magamat én is, ha van kistesóm.  Theodore James Howard 3726835930
Amiket beszéltünk Zarina és Jane kapcsán, imádom és alig várom, hogy beszabaduljunk a játéktérre és elárasszuk a történeteinkkel! Theodore James Howard 2250790558  Theodore James Howard 1115489239  Theodore James Howard 2607835867  Theodore James Howard 841472469


Yay, nem is tartalak fel tovább, érezd jól magad ebben a bőrödben is és foglalózz, aztán sietünk hozzád Jane-el karöltve! Theodore James Howard 841472469  Theodore James Howard 2250790558  Theodore James Howard 2426842179






Nem szórt rá senki csillámport


Theodore James Howard csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Theodore James Howard D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Theodore James Howard 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Theodore James Howard Empty
 

Theodore James Howard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal