Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Mo Yuan
Ma 18:13-kor


Mo Yuan
Ma 17:57-kor


Mo Yuan
Ma 16:32-kor


Astra E. Sovngarde
Ma 15:56-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 43%


3 Hozzászólások - 43%


1 Témanyitás - 14%



Megosztás
 
Loreley Hayley Rodriguez
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLoreley Hayley Rodriguez Empty2023-10-21, 11:57

Loreley Hayley Rodriguez
Play by: Selena Gomez



Becenév
Lorie, Lola, Hays, Ro
Mesehõs
Sophia Mendoza (Unikornis Akadémia)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall ✦ Bárhol, akár egy kívülálló
Foglalkozás
Táncos, feltörekvő énekes, hobbi fotós, ex-lovas
Családi állapot
Eljegyezve Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Should I do it on the phone?
Should I leave a little note
in the pocket of his coat?
I’ll be single soon


„Hol rontottuk el, Zakh? Ott, hogy beleragadtunk a „se veled, se nélküled” viszonyba? Ott, hogy miután hosszú évek után újra találkoztunk, volt egy mennyasszonyod? Camille… még mindig emlékszem, mekkora akadály volt közöttünk.
Vagy talán ott, mikor végre észrevettem a tánctanáromat, Lionelt, aki már régóta odáig volt értem? Azt hittem, mindent áthidaltunk. Minden egyes kisebb és nagyobb akadályt, de aztán… minden, amink volt, eltűnt. Hiába kérted meg a kezem, valahogy te is érezted, hogy nincs meg már az a tűz a kapcsolatunkban, ami egykor. Vagy ami talán sosem volt ott igazán. Fellángolás? Az volt. És rózsaszín köd is. Szerettelek. Amikor először elváltunk, összetörtem. Aztán másodjára is, mikor a kísértés elhatalmasodott rajtam és engedtem Lionelnek. Akkora egy buta liba voltam!! De te nem is figyeltél rám akkoriban. El voltál az új munkáddal foglalva, hiszen tanár lettél, hatalmas nagy felelősséggel. Ah, de minden mindegy már.
Azt hiszem, ezennel vége. Végleg. Túl régóta húzzuk már ezt, nem lesz jobb, és talán rosszabb sem. Nem akarlak visszatartani a boldogságtól és magamat sem! Mindketten megérdemeljük, nem? Tudom, hogy most mit mondanál. Visszakoznál, hogy most minden más lesz. De nem lesz. Küzdöttünk eleget. Ketten voltunk a világ ellen, és vegyük észre: elbuktunk! Ez nem volt valódi. Kívánom, hogy boldog legyél és megtaláld azt, akire igazán szükséged van. Boldog vagyok, hogy te voltál nekem az első kapcsolatom. Sok dologra megtanítottál, amikért mindig is hálás leszek.
Most elengedlek…
Lelkem egy kis darabja mindig szeretni fog téged.

Hayley”


Elbúcsúztam. Képtelen lettem volna valódi búcsú nélkül távozni, hisz Zakh tényleg fontos volt nekem. Nélküle kevesebb lennék, sokkal kevesebb, mint most. Nem tanultam volna meg igazán szeretni, nem tapasztaltam volna meg, milyen, ha viszont szeretnek. Rengeteg dolgon átmentünk, mégsem bánok semmit.

Ezennel rá kell lépnem a saját utamra, egyes egyedül. Félek-e? Egy kicsit igen, de minden ismeretlen izgalmas is egyben. A napokban úgy alakult, hogy lesz egy fellépésem – próbálgatom a szárnyaimat ének- és tánctudásilag egyaránt. A legjobb az egészben, vagy pont, hogy a legrosszabb – nem énekeltem még nagyobb közönség előtt. Los Angelesbe kell utaznom és miért ne mondtam volna igent? Bármennyire is félelem van bennem és ki akar ugrani a szívem a helyéről, muszáj megtennem ezt magamért. Az út során pedig még ki tudja, mi fog történni velem. Talán rám talál az Igaz szerelem – á, nem, szerintem nem. Legalábbis kergetni mindezt nem fogom. Jön, ha jönnie kell, addig pedig teszem, amit kell.

Egy valami viszont nem hagyott nyugodni. Amióta rájöttem, hogy engem pusztán örökbe fogadtak, azon dolgoztam, rájöjjek, mégis ki vagyok. Honnan jöttem én? Az öcsém sem volt az öcsém – azt hiszem, a nevelőanyám valami olyasmit mesélt (mérgemben végig sem tudtam hallgatni teljesen), hogy nem jött össze a baba projekt, ezért fogadtak örökbe. Később pedig, évekkel később csúszott be az öcsém, csodával határos módon. Bárhogyan is, úgy szeretem őt, mintha a vérszerinti testvérem lenne. Jó ideig nem álltam szóba anyáékkal, miután kiderült az igazság. Árulásnak éreztem az egészet. Sőt mi több: olyan volt, mintha becsaptak volna. Elvégre hazugságra épült az életem.
Azóta nekiálltan nyomozni. Már több helyen próbálkoztam, és pár hónapja sikerült találnom valakit, aki tényleg a segítségemre lehet. Marcus egy magánnyomozó és felbéreltem, hogy derítse ki, hol vannak az igazi szüleim. Tudni akartam, miért dobtak el maguktól… nem szerettek? Nem akartak? Becsúszott gyerek voltam? Netán erőszakból születtem…? Ezernyi megoldás létezett.
A telefonom jelzőhangjára lettem figyelmes, így elővettem és feloldottam a képernyőzárat. Marcus! A szívem a torkomba ugrott, mikor megnyitottam az üzenetét.


       
creditATF AND SDS
Messages
Marcus
Edit
Hayley! Azt hiszem, végre kiderítettem valamit.

Azt továbbra sem tudom, a szüleid jelenleg hol vannak vagy hogy élnek-e még, de a kórházban, ahol születtél… volt egy másik kislány is. 

Ugyanazon családhoz tartozott. Azt hiszem, van egy testvéred, Hayley. Egy ikred.

Mikor tudunk találkozni? Át kell beszélnünk, merre induljunk tovább. 

Type your message here
Send

       


Ledöbbentett, amit olvastam. Van egy valódi, vérszerinti testvérem? Ráadásul ikrem? A tükörbe néztem. Pislogtam. Furcsa volt belegondolni, sőt, bizarr, hogy van még egy ember a világon, aki úgy néz ki, mint én.
- Lehetséges volna…? – Bukott ki a számon, miközben szabad kezemmel végigsimítottam a tükörképemen. – Ez hihetetlen. Erről vajon tudott anya? És apa... amikor még...? – Mármint, akik örökbefogadtak. Oké, mindig is ők lesznek a szüleim, hiszen ők neveltek fel. Őket fogom a szüleimnek tekinteni. Visszapötyögtem valamit Marcusnak, már arra sem emlékeztem, mit, majd bevágtam a sminkes dobozomat is a bőröndömbe.
Az volt a tervem, hogy mielőtt elmegyek Los Angelesbe, beszélek Marcussal. De őszintén? Nem lettem okosabb a találkozástól. Zsongott a fejem a sok információtól és fogalmam sem volt, mihez kezdjek ezzel. A testvérem nevét is sikerült kiderítenie azóta és csak ízlelgettem a számban, ahogy újra és újra végigolvastam az sms-ben. Amelia Mila Gonzalez.
A busz olyan erővel fékezett le, hogy a telefon kiesett a kezemből, a bőröndök lehuppantak a tartójukból, én magam pedig az előttem lévő ülésnek csapódtam. A fejemet úgy bevertem, hogy hosszú percekig nem tértem magamhoz…
- Hölgyem, jól van?! Jöjjön, itt nincs biztonságban! – Egy férfi volt az, aki próbált segíteni. Kihúzott az ülések közül, majd átkaroltam a nyakát.
- Mi történt…? A csomagom… a bőröndöm…! – Nyúltam vissza érte, amit ő maga fogott végül meg és vitt ki a buszból.
- Baleset… vagyis azt hittük. De a sofőrt megölte valaki - Az információ lesokkolta az agyamat. A többi utas mellé kísért, majd ott hagyott. Volt még vele egy nő is. Próbálták kikérdezni az embereket, ki mit tud, mi történt, miközben a tűzoltók a buszt igyekeztek átnézni.
- Mi a pokol folyik itt…? – Ahogy körbenéztem, egy táblára lettem figyelmes. Egy olyan városnév terült el rajta, amiről sosem hallottam: „Welcome to Fata Morgana”.Hogy mi…? De Los Angelesbe kellett volna eljutnom… - A telefonomra néztem és realizálnom kellett, hogy már réges-rég elkéstem Ezek szerint nem is csak percekig nem voltam magamnál, hanem sokkal hosszabb ideig…
Hátrébb léptem, kihátráltam a tömegből, majd szédülni kezdtem és készültem elájulni. Nem értettem, mi történik velem, körülöttem és ez sok volt.
Túl sok…

*Zakhar Petrov: Hayley párja volt sok-sok éven át.
*Camille: Zakh exe, aki bekavart anno a páros életébe.
*Lionel Hunter-Drake: Hayley egykori tánctanára, aki szemet vetett a lányra.
*Marcus: Magánnyomozó, akit Hayley fogadott fel.


Képességem

✦ Kitűnő lovas vagyok, amióta csak az eszemet tudom, de igazán sokat az Unikornis Akadémián tanultam.
✦ Összekapcsolódás Wildstarral/Csillaggal: képes vagyok összekapcsolódni a lovammal, ami viszont ideiglenes. Ehhez megfelelő lelkiállapot és érzelmi kapocs szükséges, ha ez nincs meg, akkor az összekapcsolódás sem sikerülhet. Ha viszont sikerül, akkor képes vagyok azt a Fénymágiát én is alkalmazni, amit ő. (Egy összekapcsolódás 10 körig képes fennmaradni, azután megszűnik és a képességet nem tudja többé előhívni a lovas - egészen az újabb összekapcsolódásig.)
✦ Vészhelyzet, baj esetén megérzek más lovasokat (kizárólag az akadémiai lovasokat), ha a közelemben vannak.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport



Loreley Hayley Rodriguez
Hõsnõ
Hõsnõ
Loreley Hayley Rodriguez
Mesehõs :
Loreley Hayley Rodriguez Frank-arndt-18
Unicorn Academy
Sophia Mendoza
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
PRINCESS
A másik felem :
Életkor :
27
Zenedoboz :

Let the music move you
Lose yourself tonight
Come alive
Let the moment take you

Loreley Hayley Rodriguez Tumblr_nd77cfyEI71rl6zbso1_250
╚═★ Lose control tonight ★═╝
Akinek az arcát viselem :
SELENA GOMEZ
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL ☼ ANYWHERE
A tükör mögött :
Loreley Hayley Rodriguez Tumblr_n46m8c4O711rc23p4o4_250
Eliffe

Loreley Hayley Rodriguez Empty
TémanyitásLoreley Hayley Rodriguez Empty2023-11-02, 01:51

Csillámporos üdvözlet illet téged
Loreley Hayley Rodriguez ✦ Sophia Mendoza


„A mosoly a legrövidebb út két ember között, a tánc pedig a legrövidebb út két lélek között.”

Kedves Hayley!

Uffff, a mindenit!! Loreley Hayley Rodriguez 140082809  

Bárhogy keresem… de egyszerűen nem találom… valahol itt kell lennie az államnak.  Loreley Hayley Rodriguez 2108006646 Most komolyan… nézzenek oda! Loreley Hayley Rodriguez 703152122
Háháá, megvan! Nem veszett el, csak egy kicsit koppant szegény, de minden rendben! Loreley Hayley Rodriguez 1149350199

Na, de a viccet félretéve! Eszméletlen lett a lapod, mondanom sem kell, hogy ezt már megszokhattuk Tőled, nem igaz?  Loreley Hayley Rodriguez 2067867876  Loreley Hayley Rodriguez 2067867876  Loreley Hayley Rodriguez 2067867876
Kellően izgalmasra sikerült! Nem elég, hogy szegény lány számára kiderült, hogy a szülei nem a vérszerintiek. Ráadásul az ének/tánc meghallgatásra sem tud eljutni, mert… mert Fata Morganába csöppent?  Loreley Hayley Rodriguez 2359898509

Ó, és a hab a tortán, hogy nem elég, hogy a varázslatos városba került, de pont egy gyilkosság közepébe? Pazar! Loreley Hayley Rodriguez 3726835930

Ezután mit fogsz csinálni?  Loreley Hayley Rodriguez 321849167 (Mármint az ájuláson kívül? Loreley Hayley Rodriguez 803573226 ) Egyébként teljesen érthető, hogy ez sok így egyszerre, van elég gondod, hát még ez az ügy… Loreley Hayley Rodriguez 2732251548
Bár ha engem kérdezel, azért ez a gyilkosság egy ici-picit gyanús. Loreley Hayley Rodriguez 1542743629  De persze ki vagyok én, hogy itt megmondjam neked a frankót.  Loreley Hayley Rodriguez 3375341651

(Kiegészítés: Nem véletlen, hogy miért jössz ki a lovakkal, nem gondolod? Bár talán még nem tudod mi is a pontos igazság. Viszont ha eszedbe jut, akkor mindennek értelme lesz. Ebben biztos vagyok  Loreley Hayley Rodriguez 3942121423 )



Tökéletes lett az ET, már csak egyetlen dolgod van hátra, mint a foglalókat intézni és utána vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Loreley Hayley Rodriguez 841472469  Loreley Hayley Rodriguez 841472469  Loreley Hayley Rodriguez 841472469  Loreley Hayley Rodriguez 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Loreley Hayley Rodriguez csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Loreley Hayley Rodriguez 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Loreley Hayley Rodriguez 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Loreley Hayley Rodriguez 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Loreley Hayley Rodriguez Empty
 

Loreley Hayley Rodriguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal