Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Jeez, I used to take lunch money from guys like this
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásJeez, I used to take lunch money from guys like this Empty2023-11-29, 10:19

Beatrix Ferrera
Play by: Lindsey Morgan



Becenév
Bea, Trix, Ferrera
Mesehõs
Audrey Rocio Ramirez (Atlantisz)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
Kőműves
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

- Audrey, már hónapok óta munkát keresel. Szerintem fel kellene hívnod, hogy tud-e valami munkát ajánlani. - Pillantott fel a bütykölésből Vinny, miközben egy cigarettaszál lógott ki a szájából. A konyhában cigarettafüst és salétrompor illata keveredett egy csipetnyi oregánóval fűszerezve, ám Audrey mégsem emiatt a keverék miatta húzta fel az orrát. Audrey fintorogva dőlt neki az ajtófélfának, miközben kékszínű overáljába törölte a kezeit.
- Először is, nem a pasim, hanem az exem – hangsúlyozta ki jelentőségteljesen azt a bizonyos szót, mintha egy kicsit se keveredett volna a szó jelentése keserű emlékekkel. – Másodszor, csak akkor fordulnék hozzá segítségért, ha ő lenne az utolsóutáni lehetőségem. Nem én tehetek róla, hogy azoknál a cégeknél hülyék voltak a főnökök, vagy szar volt a fizu. Amúgy meg, nem gondolod, hogy nem túl biztonságos házilag gyártott bombát készítened a konyhában, miközben bagózol? – szúrt oda neki csípőre tett kézzel, hiszen úgy vélte, a legjobb védekezés a támadás volt, főleg akkor, amikor Vinny a volt barátjával, vagy éppen Moliére-rel zaklatta. Nem akarta elhinni, hogy már megint itt tartottak. Túl volt Harvey-n. Vagy legalább is szerette volna azt hinni, hogy könnyedén maga mögött hagyott egy két-három éves kapcsolatot, Mole-ban pedig rettenetesen csalódott. Azt hitte, barátok voltak, azonban csak még egy személy volt, aki csalódást okozott számára.
- Robbantásszakértő vagyok, nem emlészel? Ennyitől nem fog berobbanni – vonta meg a vállát egykedvűen, bár be nem vallotta volna, hogy egy röpke pillanatra ábrándozott arról, hogy ismét kénye-kedve szerint robbantgathat.
- Szuper. Akkor szeretnélek arra emlékeztetni, hogy itt nem a kínai mosoda sorsa forog kockán, hanem a lakásod, amelyben nem mellesleg én is lakom. Nem beszélve az épületben lakó többi emberről – forgatta a szemeit Audrey, miközben ellökte magát az ajtófélfától, átszelte a konyhát, hogy kikapja Vinny szájából a cigarettát és elnyomja a hamutartóban a csikket.
- Ezt most miért kellett? Tudod mennyibe kerül manapság egy doboz cigaretta?
- Itt az idő, hogy leszokj, Vinny.
- Neked pedig itt az idő, hogy felhívd Harvey-t, vagy kibékülj Mole-lal – hagyta abba a kábelek rendezgetését, hogy egy újabb szál cigarettára gyújtson.
- Hagyjál békén! – lendítette a kezét Vinny irányába, azonban félúton megszakította a mozdulatot, hiszen nem szerette volna, ha az égő cigarettaszál bármi robbanékonnyal találkozott volna. A bomba helyett inkább ő robbant. Sarkon fordult, végigmasírozott a lakáson, és bevágta maga után az ajtót.
Nagyjából tíz kört tett meg a környéken, mire úgy érezte, hogy kezdett alább hagyni a lendülete és kieresztette magából a gőzt. Bevonulhatott volna a szobájába is szétverni a bokszzsákot, de oda Vinny tudta volna követni. Fásultan rogyott le az első padra, ami a látóterébe került. Az elmúlt hónapok másról sem szóltak számára, minthogy megpróbálja összeszedegetni az elcseszett élete darabkáit, és valljuk be, eddig nem ment túl jól neki.
Talán Vinnynek igaza volt. Fordult meg a fejében a gondolat, ahogy bizonytalanul előhúzta a nadrágja zsebéből a telefonját. Mole-t továbbra sem volt hajlandó felhívni, hiszen annyira pipa volt rá, hogy ha hallotta volna a hangját, már attól elfogta volna a vágy, hogy bemosson neki egyet.
A híváslistáját görgetve mérte fel az ismerőseit, azonban kezdett kifogyni a lehetőségekből. Végül megállt az S betűnél, ott is megakadt a tekintete a Seggfej feliratú négyjegynél. Az ujjával körözött a hívógomb fölött, mire nehezen rászánta magát, hogy kezdeményezzen.
Kicsengett. Audrey a füléhez emelte a telefont, és visszatartott lélegzettel várt. Hosszasan csengett a telefon, de a nő tudta, hogy Harvey-nak néha sokáig tartott válaszolni a hívásra, főleg, ha éppen dolgozott valamin. Most mégis másodpercről másodpercre egyre inkább azt érezte, hogy csak kerülni akarta őt. Aztán végül csak felvették a telefont, Audrey pedig egy pillanatra lefagyott, hiszen nem gondolta át a mondanivalóját, és amikor utoljára beszéltek, csúnya dolgokat vágtak egymás fejéhez. Nem gondolta volna, hogy ilyen nehéz lesz, vagy hogy bárminemű érzést vált majd ki belőle a férfi hangja. Most mégis a kellemetlenség mellé szomorúság társult, amelyet próbált nem kimutatni, amikor megszólalt.
- Szia… Harv. Bocs a zavarásért, de biztos hallottad, hogy hónapokkal ezelőtt bezárták a gyárat, ahol dolgoztam. Csak arra gondoltam, megkérdezlek, hogy hallottál-e valami melóról. Az se baj, ha nem, csak…
Mielőtt Audrey befejezhette volna a mondatot, a férfi a vonal túloldalán a szavába vágott, és felajánlotta neki, hogy fussanak össze valamikor. Audrey habozott. Nem tartotta jó ötletnek, hogy visszaengedje az életébe a férfit, de… Ez csak egy találkozó volt, nem igaz? Szigorúan munkáról lett volna szó.
- Szuper, köszi. Ott leszek – bontotta gyorsan a vonalat, mielőtt még Harvey beszélgetni akart volna vele. Észre sem vette, hogy a beszélgetés ideje alatt mennyi ideig benn tartotta a levegőt. Feltápászkodott a padról és elindult hazafelé.
Percekkel később ismét a konyhában állt. Vinny ott ült, ahol hagyta, az idő múlásáról csupán a hamutálban gyarapodó csikkek száma árulkodott.
- Na, lehiggadtál? – vigyorgott Audrey-ra.
- Jaj, már! Fogd be, Vinny! Örülj a fejednek, hogy felhívtam – dobta le magát a férfival szemben álló konyhaszékre, bár még mindig vonakodott az asztalon heverő szerkezettől.
- Kit? Beszéltél Mole-lal?Audrey szemei villámokat szórtak a név hallatán, ahogy a barátjára pillantott. Vinny csupán a kezeit védekezően felemelve vállat vont, pedig titkon jól szórakozott a nő kiakadásán.
- Azt a címeres ökröt hívtam fel, nem azt a görényt.
- És?
- Mi és? Azt mondta, hogy találkozzunk, addig meglátja mit tehet az ügy érdekében.
- Szuper, akkor menj, találkozz vele, és hazafelé légyszi hozz egy kis nitroglicerint meg iratkapcsot, mert kezdek kifogyni…

Képességem

✦ Képes vagy az átlagnál nehezebb dolgokat is könnyedén felemelni, egy autót például könnyedén eltolsz, de egy kamionnal azér már meggyűlik a bajod.
✦ Képes vagy néhány használhatatlannak tűnő vacakból is hasznos holmikat tákolni, ami szorult helyzetben jól tud jönni.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Deliah S. Haden and Harvey Keller csillámport hintett rá


Beatrix Ferrera
Lázadó
Lázadó
Beatrix Ferrera
Mesehõs :
Jeez, I used to take lunch money from guys like this Tumblr_moelwzY8Tb1rdb6vgo4_250
Atlantisz
Audrey
Ennyi ember hisz bennem :
4
✦ ✦ ✦ :
Jeez, I used to take lunch money from guys like this 1*7sShrlyMn6GEK0N_XDXung
Akinek az arcát viselem :
Lindsey Morgan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Jeez, I used to take lunch money from guys like this 7c233c4893e075248101908e0ddf28104113e7fb
A tükör mögött :
Lazarus

Jeez, I used to take lunch money from guys like this Empty
TémanyitásJeez, I used to take lunch money from guys like this Empty2024-01-21, 14:25

Csillámporos üdvözlet illet téged
Beatrix Ferrera ✦ Audrey


„I thought you said this thing could cut through a femur in twenty-eight seconds!”

Kedves Trix!

A belső Vinny-met előkaparva csak annyit tudok mondani, hogy:
Jeez, I used to take lunch money from guys like this 2067867876 Kirobbanó Siker!!! Jeez, I used to take lunch money from guys like this 2067867876

Komolyan, le a kalappal előtted, kedves user! Jeez, I used to take lunch money from guys like this 3942121423  

Mint ahogyan a megvalósításban, úgy a karakter jellemében visszaköszön a munkád.  Jeez, I used to take lunch money from guys like this 321849167 Kellő részletességgel közlöd az olvasó felé a történetet, magát Audrey életének egy kisebb szeletét. Ez hatalmas erény. Jeez, I used to take lunch money from guys like this 1298976811  Jeez, I used to take lunch money from guys like this 3375341651
Audrey és Vinny kapcsolatát nagyon bírtam. Tetszett ez a fajta fűszer, amelyet beleraktál. Ezek a kisebb-nagyobb csipkelődések megmosolyogtak. Jeez, I used to take lunch money from guys like this 543020205
A jövőbeli Vinny énem, majd kirobban örömében, hogy egy szuper lakótársat kapott maga mellé.  Jeez, I used to take lunch money from guys like this 642527747

Egy szó, mint száz… fantasztikus lappal érkeztél és örülök, hogy egy biztos kézben tudhatom a karaktert. Jeez, I used to take lunch money from guys like this 4028024232  (És nem… kicsit sem vagyok elfogult, ááá dehogy. Jeez, I used to take lunch money from guys like this 3629551783 )

Ó és még valami! Harvey-val mi lesz?  Jeez, I used to take lunch money from guys like this 703152122 Izgalmas lesz olvasni a játékaidat, az már biztos! Jeez, I used to take lunch money from guys like this 1571939237



Engedlek is tovább, foglald le szépen a pofit és utána vár a játéktér. Üdv közöttünk. Jeez, I used to take lunch money from guys like this 841472469  Jeez, I used to take lunch money from guys like this 841472469  Jeez, I used to take lunch money from guys like this 841472469

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Jeez, I used to take lunch money from guys like this 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Jeez, I used to take lunch money from guys like this 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Jeez, I used to take lunch money from guys like this 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Jeez, I used to take lunch money from guys like this Empty
 

Jeez, I used to take lunch money from guys like this

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» So why do good girls like bad guys?
» Money is a terrible master