Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Crazy friends make the best memories
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCrazy friends make the best memories Empty2023-12-26, 17:53


Just to let you know


ghosts do not exist!

Bri && Mena && Ryker

Általában voltak fenntartásaim Bri ötleteivel kapcsolatban (nem véletlen, hogy nem ő volt a Plannerünk), de erre a mai estére könnyebben rávett, mint azt szívem szerint beismertem volna. De hát unatkoztam, hiányzott, hogy együtt bandázzunk és ezer éve nem csináltunk semmi szórakoztatót sem közösen.
Persze nem volt teljesen ingerszegény az itteni új életem, nagyon faszán feltaláltam magam, de nem voltam hozzászokva ahhoz, hogy huzamosabb ideig egyedül legyek. Nem tett jót a bőrömnek.
- Pedig már annyiszor megmondtam neki, hogy ne igyon olyan sok energiaitalt... - nézek lemondóan Bri után, aki még azelőtt kipattant a kocsiból, hogy egyáltalán leállíthattam volna a motort. A vállam felett Menára sandítok, aki sejtéseim szerint a normális emberi tempót választja a kiszállásra és csak vigyorogva megrázom a fejemet.
Néha abszurd volt elképzelni, hogy Bri napközben egy csapat gyerekre felügyelt. Csoda, hogy még nem harcoltak ki kormányváltást.
Kiszállok én is, bezárom a kocsit és menet közben a zsebembe csúsztatom a kulcsokat. Csalódottad figyelem, hogy Bri is játszik eggyel, ami csak azt jelentheti, hogy az unalmas módon fogunk bejutni a pályára, pedig már készen álltam egy kis nosztalgiára, felidézve mikor néha még a saját otthonomba se jutottam be betörés nélkül.
- Már épp szóvá akartam tenni. Hiába, te is öregszel Bri... Dash tuti büszke lenne rád! - veregetem vállon. Ugyan Dasht nem tudtuk rávenni, hogy tartson velünk, gondolatban azért velünk volt. Aztán a büfékínálat gondolata utat tört magának és némileg kárpótlással töltött el.
Ahogy beléptünk a sötét épületbe a kabátzsebemben kezdtem matatni, ahol mindig lapult egy kisebb elemlámpa.
- Ha-ha, vicces vagy - forgatom meg a szemeimet a hidegrázós hangsúlyát hallva és a szemébe villogok a saját lámpámmal, csak hogy tudja, nem nyűgözött le a kísértetsztorijával.
- Ezt csak most találtad ki. Mégis hogyan halna meg valaki egy ilyen helyen...? - vonogatom nemtörődöm módon a vállamat, mert első nekifutásra tényleg elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki épp egy jégpályán dobja fel a talpát. Persze szívrohamot bárhol kaphat az ember. Vagy eleshet, és átsiklik rajta egy hokicsapat. Vagy...
Kiráz a hideg. Nem bírom a szellemeket.
Menára siklik a pillantásom, hátha osztja a véleményem, de közben az is feltűnik milyen sötét van az épület egyes sarkaiban és inkább kihúzom magam.
- Izé, Mal, szeretnéd fogni a kezemet? Nem gáz! - súgom oda a lánynak és felé nyújtom a felfelé fordított tenyeremet. Valószínűleg mindannyiunk számára egyértelmű, hogy inkább én akarom fogni az ő kezét, de a becsületem érdekében úgy teszek, mintha ez nem így lenne.
Voltam már párszor a pályánál, amikor megnéztem Bri kölykeinek edzését és az egyik meccsükön is kint voltam, de így éjszaka a full üres lelátóval teljesen más hangulata volt az egész helynek. Kivilágítva és Bri hülye szellemének gondolatát kipaterolva a fejemből nem is tűnt annyira rossznak, hogy most az egész hely csak a miénk lesz.
Már nem emlékszem mikor voltam utoljára korizni, de a méretem még rémlett, ezért átcsusszannok a kölcsönző pultján és gyorsan lekapok én is egy pár korcsolyát a polcról.
- Neked mekkorát hozzak? - kérdezem meg Menától, ha már odabent vagyok és amennyiben elárulja elcsenek egy párral neki is. Meg tudtam volna tippelni én magam, de élt bennem az a félelem, hogy a lányok könnyen a szívükre vehetik az ilyesmit, főleg ha véletlen téved az ember. Mena talán nem is, de Bri tuti napokig cikizne miatta.
Van egy húgom. Csak onnan tudom.
- Hát... Elég fura egy hely - vallom be válaszként Bri kérdésére és közben én is letelepszem az egyik padra, hogy átcseréljem a cipőmet. - Mármint, nem az emberek - ezt azonnal át is gondolom és pontosítok - nem csak az emberek, hanem az egész város. Itt befagy a seggem, délen meg leég, az utasaim sosem közlekednek a városrészek között, és amikor ezt szóba hozom úgy viselkednek, mintha minimum Brownsville-be akarnám őket átvinni kirándulni. Hivatkoznak valami falra, amit sose láttam és sokan nagyon... parán viselkednek a tükrökkel.
Ez röviden összefoglalja azt, mik a tapasztalataim az itteniekkel. Vannak akik az Ubert sem ismerik, de ezen már fent sem akadok.  
- De ki tudja, lehet én szoktam el az emberektől - vonok vállat. Mikor rendszeres melóink voltak, sosem furikáztam ennyiféle embert. - Ti hogy bírjátok?

678 words ● youtube ● note:  Crazy friends make the best memories 841472469  
Nem szórt rá senki csillámport


Malia Thavarett csillámport hintett rá


Ryker Donovan
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Ryker Donovan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
runaway driver
A másik felem :
too Smart X too Stupid
Crazy friends make the best memories Tumblr_inline_obki03kycf1t9rjax_250
Akinek az arcát viselem :
Dave Franco
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Crazy friends make the best memories Tumblr_inline_mfoqmjGFa21rzm1di
A tükör mögött :
Lharielle

Crazy friends make the best memories Empty
TémanyitásCrazy friends make the best memories Empty2023-12-06, 06:19



Crazy friends make the best memories



Késő este volt, amikor leparkoltunk a jégcsarnok mellett, de olyan lendülettel pattantam ki az autóból, mintha most keltem volna fel és tele lennék energiával. Mena és Ryker talán kevésbé lelkesek az ötletem iránt, de ha már annyira bondingolni akartak, akkor itt volt a lehetőség rá. Arról nem is beszélve, hogy kicsit ráuntam már az edző szerepre, így én is szórakozni akartam a jégen.
- Na, gyertek már! Jó lesz! – intettem a két jó madárnak, akik talán akkor láttak utoljára ilyen lelkesnek, amikor kitaláltuk a költözést. Azóta nem igazán csináltunk melókat, hiszen szükségünk volt egy Plannerre, az ő beszervezése pedig nem volt olyan egyszerű, mint amilyennek gondoltuk. Így nem maradt más számunkra, csak az unalmas hétköznapok. Te jó ég! Borzasztó volt normális, adófizető állampolgárnak tettetni magamat, amikor évek óta távolálltam ettől a létformától. Már az is szokatlan volt, hogy megszokjam az edzések okozta állandóságot, vagy elfogadjam, hogy egy csapat gyerekért feleltem. Nem mintha nem tettem volna tűzbe értük a kezemet, de akkor is mást volt.
A zsebemből vigyorogva húztam elő a kulcsokat, a mutatóujjamat belecsúsztattam a karikába, és úgy pörgettem a kulcscsomót az ujjam körül.
- Tudom, nem olyan buli betörés nélkül, de nem akarom még kirúgatni magamat. Ellenben a büféből azt nyúltok le, amikor akartok. – Viccesebb lett volna tolvajkulcsot használni, de ha már a rendes kulcsok a rendelkezésemre álltak, akkor nem akartam felesleges balhét okozni. Inkább abbahagytam a kulcscsomó pörgését, és nevetve karoltam bele Menába és Rykerbe. Ha valakinek hármunk közül őrült ötletei támadtak, vagy nem tudott megülni a fenekén, az rendszerint én voltam, és rántottam magammal a többieket. Mentségemre szóljon, nem szoktam kockáztatni, és olyan hülyeségeket kieszelni, ami által megüthettük a bokánkat, de nekünk is kijárt egy kis szórakozás.
Így hát az ajtóig húztam magammal ezt a csodapárost, ott is csak azért engedtem el őket, mert szabad kézre volt szükségem az ajtó kinyitásához. Amint bent voltunk, kikapcsoltam a riasztót és vigyorogva húztam elő a telefonomat, hogy világítsak magunknak. Nem akartam az egész épületet fényárba vonni, elég volt a pályát és annak a környékét.
- Nehogy lemaradjatok. Azt pletykálják, hogy egy ember évekkel ezelőtt meghalt itt, és a szelleme továbbra is a jégcsarnokban kísért, hogy elkapja azokat, akik este idetévednek és egyedül maradnak – világítottam meg sejtelmesen az arcomat, mert a frászt akartam hozni Rykerre. Szinte biztosra vettem, hogy Mena nem fogja bevenni ezt a mesét, de ha elég komoly arcot vágtam, akkor talán Rykert beetettem ezzel.
Ezek megfordultam a tengelyem körül, hogy a kis csapatunkat elvezessem a sötétségben. Egyedül a pályánál kapcsoltam villanyt, és egy gyors körbevezetést tartottam. Megmutattam a három legfontosabb dolgot az épületben: a büfét, a korikölcsönzőt és a vécét.
Innentől már nem volt nehéz elcsenni egy pár, méretben passzoló korcsolyát. A korikkal a pálya szélénél lévő padokhoz sétáltam, lerúgtam a bakancsomat, hogy a lábamat belebújtassam a korcsolyákba.
- És, hogy tetszik nektek ez a város? Amióta rendes melónk van, ritkán van időnk együtt lógni – érdeklődtem, ahogy befűztem a korcsolyát. Leellenőriztem, hogy szorosan tartotta-e a lábamat, aztán felálltam. Kicsit próbálgattam mielőtt jégre szálltam volna.



496 ❖ youtube ❖ note:   Crazy friends make the best memories 1149350199  ❖ kredit


Nem szórt rá senki csillámport


Letha Dearborn and Malia Thavarett csillámport hintett rá


Briar Zhang
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Briar Zhang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
The Scout
A másik felem :
Crazy friends make the best memories 06ad958996d9d37e61b41eb5405e4f128e1a5554
✦ ✦ ✦ :
Crazy friends make the best memories 7a66f8fb87dcdfd439bc1ae88f40f0838933f452
Akinek az arcát viselem :
Jessie Mei Li
✦ ✦ ✦ :
Crazy friends make the best memories 257a621aa4424116beebf229d2dabd7901df3ead
A tükör mögött :
Lazarus

Crazy friends make the best memories Empty
TémanyitásCrazy friends make the best memories Empty2023-12-06, 06:17

Crazy friends make the best memories
Half of the Heist team

Nem szórt rá senki csillámport



Briar Zhang
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Briar Zhang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
The Scout
A másik felem :
Crazy friends make the best memories 06ad958996d9d37e61b41eb5405e4f128e1a5554
✦ ✦ ✦ :
Crazy friends make the best memories 7a66f8fb87dcdfd439bc1ae88f40f0838933f452
Akinek az arcát viselem :
Jessie Mei Li
✦ ✦ ✦ :
Crazy friends make the best memories 257a621aa4424116beebf229d2dabd7901df3ead
A tükör mögött :
Lazarus

Crazy friends make the best memories Empty
TémanyitásCrazy friends make the best memories Empty

Ajánlott tartalom

Crazy friends make the best memories Empty
 

Crazy friends make the best memories

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Friends are friends till the end of times
» How to make it right
» Not friends at all
»  Lets make a reality show
» Old friends meeting time