Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Briar Zhang
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBriar Zhang Empty2023-08-22, 12:14

Briar Zhang
Play by: Jessie Mei Li


Becenév
Bri, Brie, Zhang
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
profi tolvaj és autóversenyző foci edző
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Jim Hawkins
Mi történt velem?


Apa

Anya

Anya mindig azt mondta, hogy küzdjek az álmaimért. Apa inkább azt vallotta, hogy szigorral és ököllel lehet gyereket nevelni. Mára már nem tagadom senki előtt, hogy apám egészen tizennyolc éves koromig vert engem. Mihasznának, álmodozónak tartott, aki semmire nem fogja vinni. Sokszor azt kívánta, hogy az autóbalesetben én haltam volna meg anya helyett. Mindennél jobban szerette anyámat, és ez lett a veszte: túlságosan is egy valaki köré építette fel az életét, s mikor az a személy már nem volt mellette, elveszítette önmagát. Nem akartam úgy járni, mint apa. Megfogadtam, hogy az álmaimnak fogok élni, és egy szép napon mindenki ismerni fogja a nevemet.

Ryker

Apropó, álmok. Vicces gondolatnak tűnt ezt pont Rykerrel kapcsolatban említeni, hiszen a srácot idestova tíz éve ismertem már. Autót akartam lopni, amivel leléphettem volna otthonról. Ő meg persze végignézte a szerencsétlenkedéseimet, miközben jól szórakozott rajtam. Ryker egy görény, de így szeretem.  Ő mutatott be az új családom többi tagjának, tanított meg vezetni és kocsit lopni. Mellette kaptam rá a sebesség ízére, kedveltem meg az adrenalint, pedig a baleset miatt sokáig féltem száguldani. Bármennyiszer is vágtam tarkón ezt a hülye gyereket, nélküle sokkal messzebb lennék az álmaimtól. Titkon hálás voltam neki, de ha ezt valaha is meghallja tőled, és hízlalod vele az egóját, esküszöm kilógatlak az emeletről.

Mena

Menának köszönhetően tudom, hogy milyen reménytelenül szerelmesnek lenni. Mármint, imádom a csajt, a legjobb barátnőm, fogadott testvérem, de minden alkalommal, amikor látom hogyan néz Rykerre, eszembe jut, hogy egyszer én is rajongtam azért a srácért, és ettől a gondolattól... Belehánynék a kesztyűtartóba. Azonban nem szabad őt alábecsülni, hiszen okos, találékony lány. Sokkal többet érdemel ennél a fafejűnél, ezért sem akarok segíteni neki abban, hogy ez az éjszakai teremtmény (nem vámpír, csak sötét, mint az éjszaka észrevegye.
Soha nem gondoltam volna annak idején, hogy a házba betörve magammal hozom a legértékesebb dolgot onnan: az ő barátságát.

Dash

Szegény vénember sok mindent megélt már: végignézte, hogy a csapatunk elfogyott, lecserélődött, látta a gyermeteg románcomat Rykerrel azokat a dolgokat amikről nem beszélünk, miközben Mena odáig van ezért a féleszűért, átélt már árulásokat, és ha rajtam múlna, akkor ő lenne a következő tüdőrák elleni kampány reklámarca. Nem tudom mennyi cigarettát szívott már az élete során, de az biztos, hogy egyikünk sem tette stresszmentesebbé a mindennapjait. Hé, de legalább a haja még egészséges, ha már a tüdeje nem az.
Mondjuk, fogadni mernék, hogy még mindig pocsék ízlése van dohány terén, de el ne mondjátok neki, hogy valaha is kipróbáltam azt a szart.

Planner

A csapatunk széthullása és az árulás óta rá kellett ébrednem, hogy nem voltam jobb apámnál. Annyira rettegtem attól, hogy széthullik a családom, hogy mindent komolyabban kezdtem venni. Úgy éreztem, hogy Dash-nek szüksége van arra, hogy kordában tartsa a csapatot, és fel kellett nőnöm a feladathoz, hogy ideiglenesen Dash-sel átvegyük Planner helyét. Szükségünk volt egy ötödikre, így Menát ráállítottuk az ügyre. Az a csaj bármit feltört, bárkiről infót szerzett, így találtunk rá a következő célpontunkra.

Declan

Bizonytalanná váltam az új tagot illetően, de tudtam jól, hogy szükségünk volt valakire, aki bepótolja az űrt, lecsillapítja a kedélyeket, és akivel sikerre visszük az akciót. Ryker nem bízott a választásomban, én azonban egy idő után ismét rátaláltam az önbizalmamra, és egyre biztosabbá vált számomra: az a srác elég penge volt ahhoz, hogy csatlakozzon hozzánk. Már csak a nyomára kellett akadnunk, és el kell hitetnünk, hogy neki van szüksége ránk, nem pedig fordítva.

Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport



Briar Zhang
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Briar Zhang
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
The Scout
A másik felem :
Briar Zhang 06ad958996d9d37e61b41eb5405e4f128e1a5554
✦ ✦ ✦ :
Briar Zhang 7a66f8fb87dcdfd439bc1ae88f40f0838933f452
Akinek az arcát viselem :
Jessie Mei Li
✦ ✦ ✦ :
Briar Zhang 257a621aa4424116beebf229d2dabd7901df3ead
A tükör mögött :
Lazarus

Briar Zhang Empty
TémanyitásBriar Zhang Empty2023-08-23, 01:06

Csillámporos üdvözlet illet téged
Briar Zhang ✦ Megmentő


„A good Coach can change a game, great Coaches can change a Life.”

Kedves Briar!

A mindenségit neki! Mégis mi a fene folyik itt? Briar Zhang 140082809
Látom, amit látok… ahaaa… ahhha…. erre majd visszatérünk! Briar Zhang 1542743629

Hű, már az elején megfogtad az ember érdeklődését.  Briar Zhang 2067867876 Nem semmi. Hogy autóbalesetben vesztetted el az anyukádat? Őszinte részvétem.  Briar Zhang 554922804 És persze az sem segít a helyzeten, hogy apud, emiatt egy elmebeteg. Briar Zhang 1520086834  (Elnézést kérek, a kijelentésemért. Briar Zhang 2732251548 )
Hogy lehet azt kívánni, hogy bárcsak Te haltál volna meg? Ezt egy épeszű ember nem mond, még idegennek sem, nem hogy a saját vérének, a lányának… felháborító. Briar Zhang 2440508350

Teljesen megértem, ha emiatt nem akartál apud nyomdokaiba lépni. Változni akartál… és valamilyen szinten sikerült is. Nem lettél olyan. Még ha úgy is érzed, nem vagy olyan, mint az apád. Briar Zhang 321849167  Briar Zhang 3942121423

Viszont mindenféle balhéba keveredni? Hát, csajszi! Ez egy picit meredek… nem gondolod? Briar Zhang 803573226
Mármint, oké lázadni kell, de ez egy picit túlzás, nem? Briar Zhang 3399021160

…Szóval lopás és betörés? Briar Zhang 4049384781
Ejnye na! És akkor még mi jön legközelebb? Gondolom nem azért megy a toborzás, hogy ne készüljetek valami nagy dologra. Eltaláltam? Inkább becsukom a szemem, és úgy teszek, mintha nem láttam semmit. Briar Zhang 2140917802

Kellően titokzatos lett a lapod, úgyhogy a poénkodásom ellenére, igen is érdekel, mit hoztok ki ebből a plotból. Briar Zhang 3375341651  Briar Zhang 1298976811



Nem is tartalak fel, irány a foglalós szekció és amint megvagy, már vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. Briar Zhang 841472469  Briar Zhang 841472469  Briar Zhang 841472469  Briar Zhang 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Briar Zhang 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Briar Zhang 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Briar Zhang 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Briar Zhang Empty
 

Briar Zhang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal