Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
She is a bad kitty
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásShe is a bad kitty Empty2023-12-09, 04:56

Socorro Luz Valdez
Play by: Ana de Armas



Becenév
Coco, Cory,
Mesehõs
Puha Pracli (Csizmás, a kandúr / Shrek)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél, Suncrest
Foglalkozás
Helga asszisztense és hobbi gyűjtője a cuccaidnak aka tolvaj
Családi állapot
...
Szexuális beállítottság
heteroflexibilis
Mi történt velem?

Minden valamirevaló tolvajnak van egy jó sztorija, egy tragikus, sokszor véres fordulatokkal teli története, ami a halála után igazi legendává teszi.
Nekem nem volt.
Nem azért szöktem el, mert kegyetlenek voltak hozzám – bár minden nézőpont kérdése –, hanem mert sehogy sem illettem a tökéletes idillbe, amit elképzeltek maguknak, mikor befogadtak. Más voltam, mint amit elképzeltek és nem akartam megvárni, mitől fosztanak még meg, mire végre maguktól is belátják ezt. Nem hibáztatom őket, jó emberek voltak, talán túl jók is. Hozzám képest mindenképp.


Fogadtam magammal, hogy ez az izzadt hegyomlás mégis hány pohár után dobja be a törülközőt, és szégyen, de vesztésre állok.
– Te olyan jól bírod, hogy csini-hikk-csinálod? – gügyögi nekem, miközben nekem, illetve rám dől.
– Szuperképesség – felelem minden erőfeszítés nélkül. Egy órája még tettem a szépet, ahogy kell, de most már fel sem tűnik neki az egykedvűségem. Az idő az emlékeket szépíti meg, a pia meg a jelent. – Szóval, Gordon...
– Greg – csuklik a fülembe. – Greg vagyok, de hívj csak... szerelmemnek! Elveszlek és itt minden a tiéd lesz! – A karjával széles mozdulatot ír le a puccos nappalijában, amivel leveri az asztalról a whiskys üveget, aztán vihogni kezd magán.
– Házasság? – Felhorkanok és megrázom a fejemet, de bevillan egy kép egy kápolnáról és egy arc, ami időnként álmaimban is kísért. – Nem hiszek a házasságban, Cariño.
– Ne, ne ítélj el minden pasit szem-hikk-hétnek, csak mert egy összetörte a szíved... az nem fair!
– Állj, állj, ki beszélt itt összetört szívről? – Megrázom a fejem és felteszem a mutató ujjam. – Az én szívemet nem törte össze senki. ¿Entiendes? – Általában én vagyok az, aki mások szívével játszik, na meg persze a pénztárcájukkal is, de ez most mellékes, nem kötöm Gordon orrára, de nem akarom, hogy azt higgye, hogy valami idiota miatt vagyok ilyen. Igazából nem akarom, hogy bármit is higgyen rólam, emlékeznie sem kellene rám, mert ha majd holnap reggel felébred, és észre veszi, hogy hiányzik a karórája és a pénze, nem akarom, hogy felidézze az arcom. Erre van a töménytelen mennyiségű pia, aminek a harmadát ő, a maradékot meg a fikusza itta meg, ami persze egyáltalán nem biztos, hogy fikusz, nem értek a növényekhez.
– Szíí, szenyorrrritá – hörög artikulátlanul. Gondolatban a levegőbe bokszolok, mert ez már az az állapot, amikor csak ki kell várni, hogy az alkohol és a meleg megtegye a hatását. Milyen jó lenne, ha türelmes lennék. Nem merek zajt csapni, nehogy kizökkenjen a kómából, ami felé sodródik; a szemei lassan lecsukódnak és dőlni kezd, felém, de egy finom mozdulattal módosítok az irányon. Megrezzen, felnéz és tátja a száját, mondani akar valamit, de elcsitítom mielőtt megtehetné. Úgy susogok neki, mint egy pólyásnak.
– Aludj, Gordon, aludj szépen.
– Greg – motyogja, aztán horkolni kezd.
Kifújom a levegőt és hátra dőlök a kanapén megboldogult mosollyal. Bármennyire is szenvedek tőle, imádom ezt az egészet. Az én esetemben nem igaz a mondás, hogy a gengszter élet választott, teljes mértékben az én döntésem volt, hogy a Helgánál becsületes(-nek is mondható) munkával megszerzett fizetésemet ilyen módon egészítem ki. Illetve ilyen módon is. Van pár hasonló mellékállásom, megszerzek ezt-azt embereknek, ha megfizetnek, de szívesebben vagyok a magam ura. Tudom, hogy ha szegény Gordon reggel elbattyog a rendőrségre, ahol valami csoda folytán komolyan veszik a ködös vallomását egy átpiált estéről, no meg egy titokzatos latin istennőről (ő mondta, nem én), és vizsgálódni kezdenek, és esetleg, de tényleg csak ESETLEG valahogy eljutnának hozzám, ki tudnám vágni magam a helyzetből. Ezzel szemben, ha valaki mással, vagy másnak dolgozom, mindig ott a kockázat, hogy az illető elárul. Nincs bajom a rázós helyzetekkel, de nem viselem jól a bezártságot, egy kétszer kettes cellában megbolondulnék.
Ideje a tettek mezejére lépni.
Az órája volt az, ami miatt tudtam, hogy Gordon jó fogás lesz, így egy finom, könnyed mozdulattal megfosztom tőle. Messziről is látni, hogy eredeti, de azért biztosra megyek. A növényekhez tényleg nem értek, viszont a drága holmikkal más a helyzet. Hatalmas lenne az én törékeny csuklómon, így a táskamba dugom és felállok, hogy szétnézzek. Nem akarom kifosztani az egész házat, azzal túl nagy figyelmet vonnék magamra, de az óra igazából nem nekem lesz, hanem egy barátomnak, így magamnak is szeretnék valamit. A ház tele van arany, vagy legalábbis aranynak látszó szobrocskákkal és mütyűrökkel.
– Hogy nem raboltak még ki? – sandítok hátra a vállam felett, aztán megakad a tekintetem valamin. Átmászok az útban felejtett puffon és a tévé alatti szekrényhez lépek. Egy karcsú macskát ábrázoló szobor, egy alebrije-szerűség ül méltóságteljesen a sarokban. Kék és zöld drágának tűnő kristállyal van kirakva, és annak ellenére, hogy ritka ocsmány a többi cucchoz képest, teljesen megbabonáz. Ő lesz a másik, amit ma este ellopok.

≽ܫ≼

Egy Balenciaga logóval ellátott papírtáskával sétálgatni sokkal kevésbé feltűnő, mint egy negyven centis rikitószínű macskával a hónom alatt. Gordonnál sajnos egyetlen nyomorult, márkátlan vászontáskát sem találtam, de ha valamit megtanultam az az, hogy a túlzott feltűnés épp annyira jó álca, mint ha görcsösen igyekeznék láthatatlanná válni, így nem aggódom amiatt, hogy az emberek szeme megakad a kissé kirívó márka miatt. Csak most kezd besötétedni, így az utca lámpák már világítanak. A kezem a vékony farmerkabátom zsebébe dugva, kerülgetem a munkából haza igyekvő embertömeget és közben Baby Bear üzeneteire válaszolgatok.

21:12
Augusztus 11., vasárnap
Baby Bear
21:12
Augusztus 11., vasárnap, 21:12
Minden simán ment?
Pracli, hahó???
Válaszolj már, te nő!

Nyugi már! Most végeztem.
Azt hittem, sosem alszik el...
Úton vagyok amúgy.
Beugorjak vacsiért?
Mindjárt keresek valakit, aki állja...

Ennék egy hambit  She is a bad kitty 2108006646




Nem mintha rászorulnék arra, hogy valaki más fizesse a kajámat, de van egy pikáns fűszerezése a lopott pénzen vett kajának, már majdnem olyan, mintha az illető figyelmességből meghívott volna rá. Szórakozottan keresgélek könnyű célpontot, olyat, aki valószínűleg valamelyik zsebében hordja a tárcáját és nem paranoiás módjára cipeli magán a táskáját, mint valami széfet. A tekintetem megakad egy fickón és kissé balra igazítom a lépteim, hogy a következő pillanatban egymásba rohanjunk. A kezem becsusszan a zsebébe, majd a következő pillanatban a tárcája már a ronda macska mellett pihen a táska alján.
– Elnézést, az én hibám – pillantok fel az arcába ártatlanul. Szándékaim szerint mennék is tovább mielőtt megjegyez magának, ám a tekintetünk találkozik, és arcomra fagy a színjáték. Zavarodottan térek ki az útjából, és még utoljára ránézek mielőtt tovább sietnék.
Ez meg mi a fene volt?

Képességem

✦ A puha pracliaidnak köszönhetően bárkiről képes vagy még a zokniját is lelopni.
✦ Bárki szívét meg tudod lágyítani a cuki-macskanézéssel.
Evolet Yang

Cherry




She's a bad kitty
Nem szórt rá senki csillámport


Summer Sorensen and Rowan Lynx csillámport hintett rá


Socorro Valdez
Lázadó
Lázadó
Socorro Valdez
Mesehõs :
She is a bad kitty 9feabd32fb028e3a1a86ae61d63857f81d905b70
Shrek (Csizmás a Kandúr)
Puha Pracli
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Bad Kitty ≽ܫ≼
A másik felem :
She is a bad kitty 6fb8bd0f5a44a5c2b2e7938f11f984ef70afffb8

You don't know me, Puss.
Akinek az arcát viselem :
Ana de Armas
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél, Suncrest
A tükör mögött :
She is a bad kitty ZclSctu
Cherry

She is a bad kitty Empty
TémanyitásShe is a bad kitty Empty2023-12-20, 16:57

Csillámporos üdvözlet illet téged
Socorro Valdez ✦ Puha Pracli


„I'll steal you blind, and you'll never even know I was there!”

Kedves Socorro!


A lapot olvasva, csak egy dolog fordult meg a fejemben. Kandúrt tudnám idézni: „Ez egy rossz cica!” She is a bad kitty 3375341651

Örülök, hogy hozzád került a cica, hoztad a formád és nem volt meglepő, hogy 110%-ot beleraktál az ET-be.  She is a bad kitty 2067867876  She is a bad kitty 2067867876 Meg is látszott az eredménye, mivel tökéletes lett. Nem mellesleg az a hello kitty-s háttérkép a mobilon. Megérdemel egy tapsot. She is a bad kitty 2607835867

A személyiségét jól megragadtad, visszaadta minden egyes sor a mesebeli énjét. She is a bad kitty 2108006646  Ennek a jövőbeli Perrito énem is örül. Főleg, hogy az elfogadás után mindkét Cimbi társa megérkezett, így akkor ez már csak hab azon a bizonyos tortán. She is a bad kitty 1298976811

Így a végére viszont, már csak egy kérdés. She is a bad kitty 2732251548
Mégis ki volt az, akibe Cicus belefutott? Csak nem egy bizonyos másik négylábú? Esetleg pont… Kandúr volt?  She is a bad kitty 2359898509 (Hehe… több kérdés lett, mint egy. She is a bad kitty 703152122 )


Na, nem faggatlak tovább, inkább engedlek, hogy le tudd foglalni szépen a pofit, utána pedig vár is a játéktér. Üdv Közöttünk. She is a bad kitty 841472469  She is a bad kitty 841472469  She is a bad kitty 841472469  She is a bad kitty 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Evolet Yang csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
She is a bad kitty 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
She is a bad kitty 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
She is a bad kitty 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


She is a bad kitty Empty
 

She is a bad kitty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal