Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
She will be the queen
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásShe will be the queen Empty2023-12-12, 14:13

Frida Galadriel Leifsson
Play by: Emma Rigby


Becenév
Fridie
Hisz a csodákban?
hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
a Berserkir egyik kutatóorvosa, modell
Családi állapot
kaotikus
Szexuális beállítottság
heteroszexuális, de nem riad vissza semmitől
Kedvenc mesehõs
Rumpelstilskin, Mumus, Bill, Magnifico, Hans, Gonosz Mostoha, Gonosz Királynő, Ursula, Szív Királynő,
Mi történt velem?

introvertáltextrovertált

érzelmeslogikus

alkalmazkodómakacs

jóhiszeműgyanakvó

tudatlanművelt

földhözragadtfantáziadús


A vállamhoz szorítom a puskát, ahogy apa tanította és nagyon koncentrálok, hogy ne remegjen a kezem a súlyától, mert Ulrik és Nils is figyel, és tudom, hogy előbbi milyen, amikor unatkozik. A bolyhos fehér jószágot figyelem, aki kikötözve piheg a hóban, mintha tisztában lenne azzal, hogy nyomorúságos életének  bármelyik pillanatban vége lehet, csak tőlem függ. Talán megkönnyebbült? Vagy arra gondol, hogy mennyi mindent szalasztott el, amit most már sosem tehet meg?
Nem.
Ez csak egy hülye nyuszi. És mindjárt egy döglött hülye nyuszi lesz. De valami nem stimmel.
Leeresztem a fegyvert, a cső eltűnik a hóban, én pedig pislogás nélkül, kissé hunyorogva a hideg, csípős északi széltől bámulom az állatot, ami ismerősen nyugodt. Ulrik és Nils nyuszijai vergődtek és visítottak, ez meg olyan, mintha máris haldokolna.
– Mi a baj, Fridie? – sóhajt apám türelmetlenül, én pedig vádlón kapom rá a fejem, majd a testvéreimre.
– Mit csináltatok a nyuszimmal? – fakadok ki. – Mit adtatok be neki? – Eldobom a fegyvert, és ezzel hatalmas hibát vétek. Apám markáns svéd vonásai megnyúlnak, látom rajta, hogy legszívesebben felképelne most, de csak felkapja a fegyvert – olyan gyengédséggel, mintha egy csecsemőt dédelgetne – és Nils kezébe nyomja.
– Nem értelek. Hisztiztél, hogy velünk akarsz jönni, most mi bajod van? – brummogja apám, én pedig már azon vérig sértődöm, hogy a "hiszti" szót használja, mert ez minden ízében azt sugallja, hogy csak nyűg vagyok nekik itt és most. Ennyi erővel nyugodtan mondhatta volna azt is akár. – Nem akarsz vadászni?
– De igen! De nem hülye bedrogozott nyuszikra! – visítom. – Nils nyuszija majdnem lerágta a lábát csak hogy szabadulhasson, ez meg magától is megdöglik mindjárt! – szipogva fonom magam köré a karjaim. – Medvére akartam vadászni.
A bátyámnak több sem kell, úgy vihog fel, mintha épp most sütöttem volna el az év poénját, még a szeme is könnyezni kezd. Dühös értetlenséggel bámulom, ugyanis nem tudom, mi vicceset mondhattam.
– Medvére? Egy nyamvadt nyulat sem tudsz lelőni, te kis görcs, mit akarnál egy medvétől?
– Elég volt – dörren apánk hangja mielőtt Ulrikra vethetném magam, hogy kikaparjam a szemeit. – Lődd le a nyulat, Nils, tőletek meg egy szót se halljak!

⊹₊♚₊⊹

Egy órával később a szobámban járkálok. Még mindig viszket a combom a hidegtől, azt vakarom és közben Neked panaszkodom. Tudom, hogy Te megértesz, de most a kedves szavaid és a vigasztalásod sem segít. Sosem éreztem még ilyesmit, talán nem is normális egy kilencévestől. Mindig úgy gondoltam magamra, mint egy csodára, akit nem ért utol a családi átok, amitől mindenki megkattant és idő előtt meghalt. Elképzeltem, hogy az ereimben ott csorog a varázslat, ami majd megmenti az egész rokonságomat és mindannyian imádni fognak csak azért, mert létezem, de ha így lenne, apa már biztosan tudná, sőt talán fel is áldozott volna, hogy az imádott Ulrikját megmentse.
Én sem vagyok jobb, mint ők, ez pedig megrémiszt. Én nem akarok őrült lenni, mint anya, sem olyan kattant, mint Carmen, aki magában beszél. És meghalni sem akarok.
Remeg a lábam a járkálástól és végül ott esem össze a tükör előtt. Ugye énekelsz nekem, amíg elalszom? Majd azt képzelem, hogy simogatod a fejem.

⊹₊♚₊⊹

Mikor kinyitom a szemem, az ágyamban fekszem. Egy pillanatra megörülök, mert az jut eszembe, hogy talán Te szabadultál ki a csapdádból és emeltél be ide, de sokkal valószínűbb, hogy Nils volt. Te nem tudsz kilépni onnan, igaz? Felülök és keresni kezdelek, meg is szólítalak, de nem jössz. Várok, rettegek, aztán szomorú leszek és dühös, mert Rád sem lehet számítani. Kiugrom az ágyból és feltépem az ajtót. A folyosó sötét, a ház néma. Olyan kesőre járhat, hogy mindenki alszik. Jobb is. Nilshez akarok menni, beárulni Téged, bár tudom, hogy megígértem, hogy sosem mesélek rólad senkinek, mert úgy sem értenék meg, de ha cserben hagysz, mit tehetnék?
Aztán valami megszáll. Nem tudok jobb szót rá, mert fogalmam sincs, hogy kerül pisztoly a kezembe és miért Ulrik szobájába nyitok végül be. Utálom Ulrikot és ő is utál engem. De tényleg szükség van erre? Tényleg képes lennék megölni őt? Szeretném azt mondani, hogy undorítóan horkol és szellent álmában, és még a nyála is folyik, de ahogy ott fekszik a nyuszit juttatja eszembe, aki csendben, jajveszékelés nélkül haldoklott a hóban.
Nem bámulhatom őt túl sokáig, mert felébredne, így cselekvésre szánom magam: átvetem a lábam a derekán és fölé térdelek, a pisztolyt pedig a halántékának szegezem. Összerándul, mikor felébred és hatalmas szemmel bámul rám ostobán. Nem érti még, de nyilván megérzi a fejéhez nyomott hideg fémet, mert oldalra pillant.
– Mi a faszt csinálsz? – morogja rekedten.
– Véget vetek a szenvedéseidnek – suttogom válaszul és közelebb hajolok hozzá. – Egy hülye nyuszi vagy, Ulrik, és most meg kell halnod.
Ha csak egy pillanattal tovább csodálkozott volna, azt hiszem, tényleg meghúzom a ravaszt.
Megüt. Akkorát kapok, hogy leesek az ágyról és a padlón koppan a fejem. A pisztoly beesik valahova az ágy alá, de még ha utána akarnék mászni sem tudnék, mert a bátyám felbőszült bikaként ugrik ki az ágyból és felrángat.
– Húzz a szobámból! – Az ajtó felé cibál, olyan durván szorítja a vézna kis karomat, hogy talán el is repeszti a csontomat, de meg sem nyikkanok. Kidob és mielőtt az arcomba vágná az ajtót még egyszer rám néz: – Ha még egyszer be mersz jönni, megnyúzlak!
Még hinnék is neki, ha nem látnám rajta, mennyire megijesztettem. Hallom a zár kattanását és csilingelő kacagás tör fel belőlem.
Evolet Yang

Cherry



...
Nem szórt rá senki csillámport


Nils Leifsson, Carmen Leifsson, Eivor Leifsson and Milian Éomer Leifsson csillámport hintett rá


Frida Leifsson
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Frida Leifsson
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Red Queen
A másik felem :
She will be the queen 036cf1877aa7fb697260131f0ca0c8c96542c22b
Come out and play, it′s fun in the dark
Tell me why you’re so scared of a woman in charge
Baby don’t run, you′re breaking my heart
✦ ✦ ✦ :
She will be the queen 0b0265cb17cb90fbf8a907a3619cfecd1aa7d1e7
Akinek az arcát viselem :
Emma Rigby
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat, Stormreach
✦ ✦ ✦ :
She will be the queen 72df578172ece0d7865e4392d87d455421ed1761
A tükör mögött :
She will be the queen OIG3.4VgnyFSeHiplDyN

Cherry

She will be the queen Empty
TémanyitásShe will be the queen Empty2024-02-17, 17:38

Csillámporos üdvözlet illet téged
Frida Leifsson ✦ Megmentő


„I will make sure you get home, back to your family.”

Kedves Frida!
Le kell szögeznem, hogy milyen jó, hogy nem úgy hívnak, hogy Ulrik. She will be the queen 2140917802
Persze ettől függetlenül, ne vedd sértésnek, de az olvasottak alapján… nem mernék egy házban lenni veled.  She will be the queen 1542743629 Sőt tovább megyek és kimondottan még aludni sem. Inkább megszállok valahol máshol… egy másik városban… igazából minél messzebb tőled.  She will be the queen 803573226 Bocsi. She will be the queen 3118905588

Az ET-d hozta ezt a borzongató érzést, először izgalmassá tette, hogy miféle beavatáson kell átesnie egy lánynak, ha egy „ilyen” családban él.  She will be the queen 321849167 Másodszor, azt a traumát, hogy nem fogadják el, mert ahogy említetted… „hisztis”, az ilyen helyzetben normális reakciót váltottál ki, kedves Frida. Harmadszor pedig, nos igen… be lehet csavarodni. Talán veled is ez történt? Értem én, hogy miért támadtál rá Ulrikra… de megérte? She will be the queen 140082809
Ahogy olvastam, mondjuk nem rázott meg a dolog… főleg, hogy a történtek után még volt erőd nevetni. Hmm. She will be the queen 2330161217

Kedves User!  She will be the queen 4028024232
Tökéletes lappal érkeztél, minden sorát imádtam. Mint mindig jól beleéled magad a karaktereid bőrébe. She will be the queen 2067867876  She will be the queen 2067867876



Nem tartalak fel tovább (nem is mernélek  She will be the queen 2732251548 ) foglald le szépen az arcot és utána vár a játéktér. Üdv közöttünk. She will be the queen 841472469  She will be the queen 841472469  She will be the queen 841472469  She will be the queen 841472469

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Nils Leifsson and Frida Leifsson csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
She will be the queen 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
She will be the queen 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
She will be the queen 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


She will be the queen Empty
 

She will be the queen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» zinnia & seth ❖ are we on screaming terms again?
» Hacker Queen
» Lion Queen's Prides
» Queen of Hearts ♡ Quinn
» The Lion Queen ♛ Kyra Nevaeh Knight