Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 100%



Megosztás
 
Besties reunion
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBesties reunion Empty2024-04-16, 17:25



Kida & Audrey



Esküszöm, néha nem értettem miért tartjuk a férfiakat. Semmi hasznuk nem volt. Az egyetlen dolog, amihez értettek, az az volt, hogy miként borítsák ki a nőket. Keller nem volt különb a többi pasinál, az állandó megjegyzései miatt gyakran viszketett a tenyerem. Milyen kár, hogy a pasik valójában nem gépek voltak! Ha áramkörökkel, fogaskerekekkel, vagy bármilyen más elektronikai, vagy robotikai részekből álltak volna, akkor elég lett volna kicserélnem az elromlott elemeket, vagy meghúzni néhány kilazult csavart, de sajnos ez nem így működött. Keller esetében meg végképp nem, ugyanis rajta még kikapcsoló gomb sem volt.
A haragom azonban nyomban tova szállt, amikor majdnem szívrohamot kaptam az ablak túloldalán felbukkanó lávakutyától. A kezeimet az üveghez tapasztottam, s bár a lénytől nem kaptam választ, de olyan lelkesen nyalogatta a köztünk lévő falat, mintha felismert volna. Vagy teljesen buta volt szegény. Ezt az opciót se zárhattam ki, de ha ez a lény atlantiszi volt, akkor nem zárhattam ki azt a tényt, hogy más is lehet itt. Mondjuk Kida, vagy Milo.
Pár pillanat erejéig még elidőztem a falat nyalogató lávakutyán, azonban hamar kapcsoltam, hogy nem voltunk egyedül. Még mindig a csavarkulcsot szorongattam, de most nem gyilkos szándékkal, csupán hirtelen nem tudtam hová tenni, így pótcselekvést megkocogtattam vele a masszívnak tűnő üvegfalat. Vajon Vinny el tudta volna takarítani az útból? Múltkor menőzött, hogy több százéves oszlopokat robbantott fel tíz másodperc alatt, egy vékony üvegfal csak nem okozott neki akadályt.
Hamar leesett a tantusz, hogy nem hallottam Kidát, tehát vélhetően ő sem engem, így a zsebembe csúsztattam a csavarkulcsot. Az sem zavart, hogy félig kilógott onnan, hanem ahogy Kida a mobiltelefonjához nyúlt, úgy én is keresni kezdtem a sajátomat.
Közelebb hajoltam az üveghez, hogy ki tudjam bogarászni a képernyőre írt betűket, majd horkantva nyitottam meg a sajátomon egy jegyzettömböt, hogy lepötyögjem a válaszomat.
- Nem, Kida. Mrs Packard vagyok, egy fiatalabb és szebb kiadásban, miután megrágott az egyik tengeri szörnyetek. Szerinted?! – fordítottam grimaszolva a mobilomat a barátnőm irányába, és nagyon reméltem, hogy a cinikus hangomat ennyi idő után hallotta a fejében, ahogyan olvasta a szavaimat. Felemeltem a mutatóujjamat, hogy az olvasás végeztével ezután ő várjon egy kicsit, mert a cinizmusom kiélése után normális választ akartam adni neki.
- Itt keltem fel. Már ki tudja, hogy hány éve… Itt van Vinny meg az az idióta rágcsáló is, Mole is – teszem csípőre az egyik kezemet, ahogy befejeztem a gépelést, és ezúttal komolyabb választ adtam neki. Nem is tudtam eldönteni, hogy melyikükkel volt jobb egy városon osztozni: a tűzoltó Vinnyvel, akinek a létezése is épp olyan abszurd volt, mint a konyhapulton puskapor, vagy a földtúró vakonddal, aki nem is rágcsáló volt, hanem egy kígyó. Reméltem, remekül érezte magát amellett az önjelölt seggfej mellett.
- Tudsz valamit a többiekről? – tettem fel ezúttal én a kérdésemet, mert a lelkemnek szüksége lett volna Édes humorára, Milo buzgómócsingságára, vagy Mrs Packard szarkazmusára, de esküszöm, most még Süti zsírosbödönét is fényesre sikáltam volna csak azért, hogy a fal egy pillanatra leomoljon, és átölelhessem Kidát.


479 szó ❖ youtube ❖ note:  Besties reunion 2067867876  ❖ kredit


Nem szórt rá senki csillámport


Carmilla Draco csillámport hintett rá


Beatrix Ferrera
Lázadó
Lázadó
Beatrix Ferrera
Mesehõs :
Besties reunion Tumblr_moelwzY8Tb1rdb6vgo4_250
Atlantisz
Audrey
Ennyi ember hisz bennem :
4
✦ ✦ ✦ :
Besties reunion 1*7sShrlyMn6GEK0N_XDXung
Akinek az arcát viselem :
Lindsey Morgan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Besties reunion 7c233c4893e075248101908e0ddf28104113e7fb
A tükör mögött :
Lazarus

Besties reunion Empty
TémanyitásBesties reunion Empty2024-02-22, 19:29



Beatrix & Deliah


A mai nap teljesen nyugodtan telik, amit kissé furcsállok, hiszen Obby is nyugodtabb a kelleténél. A kis örökmozgótól nem ehhez vagyok szokva. Mégis valahogy örülök neki, hogy nem akar megszökni és mostanság olyan jó fiú, mint akit teljesen kicseréltek. Talán rá is jó hatással van a nyugalmam, ami Axel jelenlétének köszönhető. A közös múltunk és kapcsolatunk sokkalta több dolgot billentett a helyére, mint azt gondoltam volna. Tényleg csak egy kávézásnak indult az egész, erre most közösen kutatunk és próbáljuk megtalálni a csapatunk tagjait. Nagyon hiányoznak mindkettőnknek a barátaink, de legalább mi itt vagyunk egymásnak, ami sokkalta több, mint amit valaha kívánhatnék. Persze nehéz, mert itt nem egy pár vagyunk és meg kell küzdenünk a múltbeli érzéseinkkel és az sokszor bonyolulttá teszi a mostani kapcsolatunkat. Mégis az utóbbi időben a csoportok is észre vették, hogy a kelleténél lelkesebb vagyok, amiről senki se gondolta volna, hogy lehetséges. Persze hozzá tartozik, hogy a külföldieknek a saját anyanyelvükön tartom a tárlatvezetéseket. Ez annyira nem tetszik Claytonnak, mert így nem veszik meg kölcsönbe a füleseket a hanganyaggal. De nem tehetek róla, ha meghallok egy másik nyelvet egyből azon kezdek el beszélni. Még egy órám van a következő csoportig, így haza ugrottam egy gyors sétára a kis vakarcsért. Talán elkiabáltam, hogy mennyire jó kutya, mert egyszer csak elszakítja a pórázt és fülelve, nagyokat csaholva elindul a fal felé.
- Obby esküszöm soha többet nem kapsz lávát, ha képtelen vagy viselkedni - szidom meg a kutyámat, mire az bűnbánóan rám emeli a pillantását, majd a fal felé nézve ugatni kezd, beterítve azt tocsogó nyállal. Mégis mi olyan fontos, hogy minden szabályt fel kell rúgni miatta?  Aztán meglátom, hogy egy alak támaszkodik a falnak, aki egészen ismerősnek tűnik. Hunyorítok egy kicsit, majd egyből leesik a tantusz.
- Audrey? - meredek rá nagy szemekkel, mégis hatalmas lelkesedéssel. Tényleg ő az? Kétségtelen az apró termetét látva, már csak az hiányzik, hogy fújjon egy lufit a rágójából. Tudok szájról olvasni, így nem esik nehezemre megérteni, hogy a nevemet mondja, mégsem hallom a hangját. Szomorúan veszem tudomásul, hogy a hang nem terjed a falon keresztül. Felemelem az ujjam, hogy várjon és a telefonomba kezdek pötyögni, majd a falnak nyomom.
- Audrey, tényleg te vagy az? Mégis hogyan kerülsz oda? - elsőre talán ennyi kérdés elégnek bizonyul, nem akarom teljesen letámadni. Ugyanakkor mérhetetlen boldogsággal tölt el, hogy újra láthatom a legjobb barátnőmet. Évezredeknek tűnik a külön töltött idő. Milo milyen boldog lesz, ha megtudja, hogy egymásra találtunk vagyis Obbynak köszönhető az egész. Talán visszavonom a fenyegetésem és otthon meglepem egy kis nassolni valóval, amiért ilyen ügyes volt.


wake me up when this ends ■  bestie  Besties reunion 1571939237  kredit




only do what

your heart

tells you

Nem szórt rá senki csillámport



Deliah S. Haden
Hercegnõ
Hercegnõ
Deliah S. Haden
Mesehõs :
Besties reunion Kida-atlantis-40502387-540-230
Atlantisz - Az elveszett birodalom
Kida
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
17
Titulus :
✦ Queen of Atlantis
A másik felem :
Besties reunion PdnJ
You are a scholar, are you not?
✦ ✦ ✦ :
Besties reunion Tumblr_inline_ph7fqqPMU81rvmmrv_540
Love me like you do
Besties reunion 3c41b8b74af9514c790ab0cd1ad8003928520fb4
Akinek az arcát viselem :
✦ Minka Kelly
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
✦ Nyugat (Stormreach)
Kereslek, de nem talállak :
✦ C L A Y ✦

Besties reunion 579d8ec584d6002da67517fc4d6cbc7e93c2f99a
my future son
✦ Matheus Damon Richards ✦

✦ ✦ ✦ :
perhaps we can save our future
Besties reunion Kida-reading
A tükör mögött :
✦ Vic

Besties reunion Empty
TémanyitásBesties reunion Empty2024-02-05, 22:32



Kida & Audrey



- Nem, nem, fiúk! Mondtam, hogy legyetek óvatosak! – próbáltam koordinálni a srácokat, akkor olyan hanyagul pakolták le a cuccokat, hogy ha az én házamat építették volna, akkor már kirúgtam volna az összeset. Így is hetekbe telt, hogy a csapat megszokja a jelenlétemet, ugyanis kétkedve fogadtak engem, azért, mert nő voltam. Aztán napoknak sem kellett eltelniük, hogy megmutassam nekik: voltam olyan erős, mint bármelyikük és mindenkinél jobban szereltem meg az eltört cuccokat.
Ez persze nem jelentette azt, hogy a napjaim felhőtlenül boldogan teltek, hiszen a főnököm – aki az exem is volt -, szerette a csipkelődő megjegyzéseket. Régen annak tudtam be, hogy ez volt a szeretetnyelve, mostanában azonban csak viszketett tőle a tenyerem. Bár vigasztalt a tény, hogy a fiúk szerettek cikis sztorikat megosztani róla, így együtt röhögtünk rajta.
Talán kevésbé tetszett neki az, hogy az ő kárára szórakoztunk, így ránk szólt, hogy jó lenne, ha munkához látnánk, illetve beszólt valamit, amivel alaposan felhúzott.
- Keller, ha nem hagyod, hogy végezzem a munkámat, hozzád vágok egy kamiont! – fenyegettem a kezemben tartott csavarkulcsommal, nem érdekelt, hogy a főnököm volt és neki köszönhettem a munkámat, ugyanis az idióta vigyorával az agyamra ment. Az persze egy mellékes tény volt, hogy Keller nem tudott arról, hogy tényleg elbírtam egy autót, mert ha elárultam volna neki, akkor talán most nem lett volna olyan nagy a szája.
Természetesen, nem is én lettem volna, ha kibírom mindenféle komolyabb szóváltás és vagdalkozás nélkül, így izomból felé hajítottam a csavarkulcsomat. Mivel a mozdulatot nem követte tompa puffanás, így mertem feltételezni, hogy kitért előle, ugyanis addigra már hátat fordítottam neki.
Mégis egy pillanatra elfogott a félelem, hogy baja esett a hülye fejének, így a vállam felett hátra lestem. Mivel életben volt, ezért bosszúsan forgattam meg a szemeimet.
- Egy dolgod lett volna! Most mehetek megkeresni! – Ahogy elrobogtam mellette, beleöklöztem a vállába. Finom utalás volt a részemről, hogy igazán megfoghatta volna azt a csavarkulcsot. Valamiért azt gondoltam, hogy a szerszám nem repült el a világ végére, azonban csak méterekkel odébb találtam rá a fal tövében. Mert ugyebár valami hülye kitalálta, hogy egy istenháta mögötti földutat követve nekünk a fal mellé kell felhúznunk a házát. Arról nem is beszélve, hogy a többi balfék nem is látta azt, amit én.
Magamba dohogva hajoltam le az eszközért, és felsikítottam a félelemtől, amikor a túloldalt egy lávakutya nyalta össze az üveget. A seggemre estem, ugyanis hallottam sztorikat a fal túloldalán lévő fura dolgokkal, de eddig ilyet még nem tapasztaltam.
Homlokráncolva ültem fel, és a térdeimen csúszva közelebb kúsztam a falhoz. Olyan ismerős volt ez a lény.
- Obi? Te vagy az? – kérdeztem a nyáladzó szörnyeteget, aki talán nem értette miről beszéltem, de annál nagyobb lendülettel ugrált a falnak, és terítette be nyállal. Mögötte egy másik alakot véltem felfedezni, így az üvegnek támaszkodva és a csavarkulcsot szorongatva álltam talpra. Ekkor ismertem rá a másik alakra is.
- Kida? – formálták a nevét az ajkaim, miközben döbbenten meredtem rá. Nem gondoltam, hogy ők is itt lesznek. Vinny és Mole egyértelmű volt, de a többiekről semmi infóm nem volt idáig.


499 szó ❖ youtube ❖ note:  Besties reunion 2067867876  ❖ kredit


Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Beatrix Ferrera
Lázadó
Lázadó
Beatrix Ferrera
Mesehõs :
Besties reunion Tumblr_moelwzY8Tb1rdb6vgo4_250
Atlantisz
Audrey
Ennyi ember hisz bennem :
4
✦ ✦ ✦ :
Besties reunion 1*7sShrlyMn6GEK0N_XDXung
Akinek az arcát viselem :
Lindsey Morgan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Besties reunion 7c233c4893e075248101908e0ddf28104113e7fb
A tükör mögött :
Lazarus

Besties reunion Empty
TémanyitásBesties reunion Empty2024-02-05, 22:30

Besties reunion
Kida && Audrey

Nem szórt rá senki csillámport


Tatiana Ziona Shelley csillámport hintett rá


Beatrix Ferrera
Lázadó
Lázadó
Beatrix Ferrera
Mesehõs :
Besties reunion Tumblr_moelwzY8Tb1rdb6vgo4_250
Atlantisz
Audrey
Ennyi ember hisz bennem :
4
✦ ✦ ✦ :
Besties reunion 1*7sShrlyMn6GEK0N_XDXung
Akinek az arcát viselem :
Lindsey Morgan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Besties reunion 7c233c4893e075248101908e0ddf28104113e7fb
A tükör mögött :
Lazarus

Besties reunion Empty
TémanyitásBesties reunion Empty

Ajánlott tartalom

Besties reunion Empty
 

Besties reunion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal