Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Aponi Catawanee
Ma 14:35-kor


Aponi Catawanee
Ma 14:33-kor


Sigrid Hávarðr
Ma 14:12-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
A day off
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásA day off Empty2024-03-21, 21:01



to: Pepa
from: Felix
Végre sikerült egy szabadnapot szerveznünk magunknak. Elég régóta nem kapcsolódtunk ki főleg, hogy már Londonban is nagy volt a felhajtás, miután visszatértek az emlékeink. Addig mondhatni, hogy nyugodt életünk volt, viszont azóta minden megváltozott. Aztán ott volt Brunojóslata is, hogy Camillo esetleg itt lehet ebben a városban. Azt hiszem, hogy mindenki közül Pepat viselte meg ez a legjobban, amit megértek teljes mértékben.
Fata Morgana-ba érve, azért, hogy ne fogyjunk ki pénzből, létre hoztuk ezt a családi Spa-t. Sok dolgunk volt vele, kicsinosítani, reklámozni, de szerencsére egészen jól beindult és szeretnek ide jönni az itteni népek.
Éppen ezért megérdemeljük mi is végre a pihenést. A csajokat elengedtük a városba szórakozni, mi pedig kihasználjuk a saját vállalkozásunknak a fő témáját, a fürdő részt.
Ma egy kicsit hidegebb van, mint általában, plusz a hó is esik, de ez sem tántorít el engem a mai fürdőzéstől.
Már bent várom az egyik gőz fürdőnél a feleségemet, amikor meghallom a hangját. Felé fordulok, majd mosolyra húzom az ajkaimat.
-Persze, hogy felkészültem, elvégre végre egy kicsit kettesben lehetünk. - mondom picit izgatottan is talán, de látom rajta, hogy még most sem tud teljesen fellélegezni.
Megvárom, hogy bejöjjön, majd hagyom, hogy a fejét a vállamra hajtsa. Gyönyörű vörös haját elkezdem simogatni, majd hagyom neki, hogy kiöntse egy kicsit a szívét. Ahogy meglátok egy felhőt a feje felett elkezdeni nőni, gyorsan elhessegetem azt, ne hogy vihart csináljon hirtelen.
-Ohh, ez nem igaz! Nem buktál el, mint anya! Ha nem érdekelne a gyereked sorsa, akkor most nem lennél itt. - simogatom a vállát és hátát, hogy megnyugtassam őt. -Különben is, Camillo-ról beszélünk! Az a csirkefogó tuti kihasználja a képességét, tudod, hogy milyen volt mindig is. Biztos vagyok benne, hogy jól van… Illetve nem tudom miért, de én érzem, hogy itt lesz. - mondom magabiztosan, vagyis remélem, hogy annak hangzom. Szeretném mindenképp támogatni őt, és ugyan tényleg nehéz nekem is, mert mégis csak aggódok érte, de Bruno jóslatai eddig mindig beteljesültek.

318 szó
I'm with you




Shall we dance, my love?

Nem szórt rá senki csillámport



Francisco Rivera
Lázadó
Lázadó
Francisco Rivera
Mesehõs :
A day off 31a45a6fbc1acfcbfd895b3bbb0eca96
Encanto
Félix Madrigal
Egyszer volt, hol nem volt... :
A day off Pepa-madrigal-f%C3%A9lix-madrigal

The life with a storm
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The calm husband
A másik felem :
A day off Encanto-pepa

The strongest storm can't saperate us.

A day off Bar%C4%B1%C5%9Fardu%C3%A7-handsome
✦ ✦ ✦ :
A day off Baris-arduc-turkish-actor
Akinek az arcát viselem :
Barış Arduç
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
A day off Tumblr_inline_o9e6wvQ1HG1sj4xno_400
A tükör mögött :
Jinx

A day off Empty
TémanyitásA day off Empty2024-02-19, 02:50



to: Felix
from: Pepa
Az első szabadnapunk. A megnyitás óta szinte lóhalálában rohantuk fel s le a fürdő minden szegletében, csak hogy a vendégeink a leggyorsabb és legjobb szolgáltatást kaphassák. Illetve a fiaimat illetően számtalan okom volt arra, hogy miért öljem az időm nagy részét a munkába. Camilo és Antonio azóta se került elő, hiába derült ki, hogy az idősebbik fiam itt van Fata Morganaban. Az idő múlásával pedig kezdtem feladni, hogy valaha is látni fogom bármelyiküket is.
Undok, álnok gondolatok foglaltak helyet a fejemben. Utáltam, hogy a nővérem gyerekei mind itt lehetettek. Utáltam, hogy az én családom nem lehetett teljes, míg az övék igen. Gyűlöltem ezeket a tényeket, mégis mélyre próbáltam őket ásni, mielőtt egy hurrikánnal viszem le a fürdőt a hegyoldalról. Ez az átkozott képesség is! Szinte villámokat tudnék csapatni az égből. Egy tucatnyit is!
Most is kissé ingerülten oltom le az épület belső világítását, majd a kinti gőzfürdők irányába indulok el. Testemet csupán egy fehér, “Mi Vida Spa & Resort” logóval ellátott köntös fedi. A vendégeknek a mai napon rövidre fogtuk az idejüket, tekintve, hogy a staffnak is elkél egy pihenő. A lányom és unokahúgom is sokat dolgoztak a hetekben, így őket is elengedtem, had fedezzék fel Frostcall berkeit.
- Nagyon felkészültél. - mosolyodok el kissé erőltetetten, ahogy megpillantom férjemet a gőzfürdők egyikénél. Igazán hideg van így egy szál köntösben. A hó is gyengéden szállingózik ránk, így néha meg kell paskolnom fejem búbját, hogy lesöpörhessem a felgyülemlett hópelyhek tömegét.
A medence széléhez érve kioltom a köntös övét, majd hagyom, hogy vállaimról lecsúszva a földre hulljon. Végül először lábujjamat érintem a forró, gőzzel eregetett vízbe, majd csak ezután merészkedek be, hogy ellephesse meztelen testemet a kellemesen égető fürdő. Mély sóhaj hagyja el ajkaimat, ahogy vállig beleereszkedek Felix mellett, majd pár lépés megtétele után a férfi vállára döntöm homlokomat.
- Tudom, nem ezt akarod hallani, lazítani szeretnél és én is ezt szeretném, de…mi van ha sose találjuk meg őket? Mi van, ha ez a Fata Morgana hazudott nekünk Camilo itt létéről? Nem tudom mitévő legyek mi amor... Úgy érzem anyaként elbuktam. - nem nézek fel rá, csak tovább pihentetem homlokomat a vállán. Ha bele kellene néznem barna szemeibe, azt hiszem végleg elvesztem az önkontrollt. Tudom, hogy neki is olyannyira fájhat ez az egész, mint nekem.

365 szó
vigyázz rám
Nem szórt rá senki csillámport


Francisco Rivera csillámport hintett rá


Mellan Rivera
Lázadó
Lázadó
Mellan Rivera
Mesehõs :
A day off 76eb65e440404addc06d956b34e519bceb9f1d7c
Encanto
Pepa Madrigal
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
A day off 0c48d05ba11a0c12fcfdd565eae95f94aed5ea25
Mi amor, I will never give up on you
A day off Fcbfe99046c4939b4419d86d28d331bbf2102a11
Akinek az arcát viselem :
Elçin Sangu
✦ ✦ ✦ :
A day off Cd64cea0eed9a572ec20e7e3e76a674e27ff14fc
Cloudy with a chance of sass
A day off F30d17e095e5edaacf8e4dd0c59ff4737923876b
A tükör mögött :
Lyndriana

A day off Empty
TémanyitásA day off Empty2024-02-19, 00:10

A Day Off
Pepa && Felix

Nem szórt rá senki csillámport



Mellan Rivera
Lázadó
Lázadó
Mellan Rivera
Mesehõs :
A day off 76eb65e440404addc06d956b34e519bceb9f1d7c
Encanto
Pepa Madrigal
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
2
A másik felem :
A day off 0c48d05ba11a0c12fcfdd565eae95f94aed5ea25
Mi amor, I will never give up on you
A day off Fcbfe99046c4939b4419d86d28d331bbf2102a11
Akinek az arcát viselem :
Elçin Sangu
✦ ✦ ✦ :
A day off Cd64cea0eed9a572ec20e7e3e76a674e27ff14fc
Cloudy with a chance of sass
A day off F30d17e095e5edaacf8e4dd0c59ff4737923876b
A tükör mögött :
Lyndriana

A day off Empty
TémanyitásA day off Empty

Ajánlott tartalom

A day off Empty
 

A day off

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal