Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Francisco Rivera
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásFrancisco Rivera Empty2023-08-09, 13:20

Francisco Rivera
Play by: Barış Arduç



Becenév
Francis, Fran
Mesehõs
Félix Madrigal (Encanto)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak, de bárhol lehet
Foglalkozás
Mi Vida Resort & Spa Tulajdonosa
Családi állapot
Kapcsolatban (házas)
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Úgy vagyok vele, hogy kijelenthetem, hogy nekem igenis fantasztikus életem van. A családommal soha nem volt probléma, Londonban nőttem fel és normális életem volt ott. Ugyan úgy jártam oviba, suliba és egyetemre, mint mindenki más. Időközben megtaláltam életem szerelmét is, egy csodálatos nő személyében, akit Pepa-nak hívnak. Igaz, nem hétköznapi családból való, ám nem rettentett el az sem. Addig küzdöttem, amíg egy nap, össze nem házasodtunk és még most is egy boldog házaspár vagyunk, akik elszakíthatatlanok egymástól. Pepa édesanyja természetesen eleinte nem igazán bízott bennem. Ez mondjuk érthető is, hiszen a család az első és meg kell védeni azt minden áron. Ám szerencsére nem sokáig tartott ki az a fal és sikerült ledöntsem. Rájött, hogy Pepa miért szeret engem és ezek után engem is elfogadott szerencsére. Igazán megtisztelő volt a számomra és megígértem neki, hogy bármi is lesz, ki fogok tartani Pepa mellett.

Természetesen nem csak csupa móka és kalandból áll az életünk. A karrierünkre és a munkánkra is oda figyeltünk. Végül úgy döntöttünk, hogy kinyitunk egy saját fürdőt, amiben lesz gyógyfürdő rész is. Így jött létre a Mi Vida Resort & Spa. Büszkék voltunk, hogy elértük ezt a célunkat. Évről évre egyre híresebb lett ez a hely és sokan szerettek ide jönni, még visszatérő vendégeink is vannak. Persze nem kerülte el a figyelmemet, hogy Pepa különös figyelmet adott a gyerekeknek, akik a családjaikkal jöttek ide. Látszott rajta, hogy mennyire szereti őket, így egy idő után úgy éreztem, hogy jó lenne, ha lehetne egy saját gyermekünk is.

Aztán hirtelen furcsa dolgok kezdtek történni. Álmodni kezdtem, fura képek villantak be és először nem tudtam hova tenni őket. Aztán mintha valami előző életnek vagy régi életnek az emlékei tudatosultak bennem. Eleinte nem akartam elhinni ezeket, lehet kezdek megbolondulni? Viszont, amikor Pepa is emlékezni kezdett mindenre, akkor már tudtam, hogy ez bizony nem gyerekjáték. Van egy fiúnk, akit úgy hívnak, hogy Camillo. Ő viszont nincs velünk. Nem tudunk róla semmit. Nem tudjuk, hogy hol él, jól van-e. Csak abban tudunk reménykedni, hogy nem esett baja és, hogy biztonságban van.

Brunonak volt egy jóslata is, hogy vajon hol lehet, mi történhetett vele. Bevallom őszintén, hogy most az sem izgatott, hogy ha nekünk lesz baj ebből.

-El kell mennünk megkeresni őt! – jelentettem ki. Bruno figyelmeztetése ellenére is, úgy voltam vele, hogy ahol van az a varázslat, ott lesz Camillo is. Persze Pepa-nak voltak aggódalmai ezzel. El végre csak úgy bele rohanni a vakvilágba, az is őrültség. Máshogy viszont nem lehet megtalálni őt.

-Nem lesz semmi baj. Végig veled leszek. – biztatom őt, de ez igaz is. Elvégre a feleségem és szeretem őt. Reménykedem benne, hogy egy idő után meggondolja majd magát és akkor útnak tudunk indulni. Én képes vagyok gondolkodás nélkül neki vágni az útnak és mindent magam után hagyni. Persze ez akár önzőségnek is lehet vélni, de más nem így cselekedne? Nem keresné fel a fiát, ha tudja, hogy él és valahol van? Ráadásul, ha van egy támpont is arról, hogy hol lehet? Tegye szívére mindenki a kezét és úgy mondjon nemet! Bár, aki azt teszi, az lehet nem is ember. Számomra a család az első!


Képességem

✦ Azon szerencsések közé tartozom, hogy Fata Morgana belső határai számomra nem okoznak akadályt. Ugyanolyan átjárásom van, akár a kívülállóknak, azaz az embereknek.
✦ Ha Pepa, a feleségem kiborul, én vagyok képes megnyugtatni őt annyira, hogy eloszlassam a feje fölül a csúnya viharfelhőket.
Cha Woo-Jin

Nyuszilekvár

Nem szórt rá senki csillámport


Felisa Rivera, Lorena Rivera and Mellan Rivera csillámport hintett rá


Francisco Rivera
Lázadó
Lázadó
Francisco Rivera
Mesehõs :
Francisco Rivera 31a45a6fbc1acfcbfd895b3bbb0eca96
Encanto
Félix Madrigal
Egyszer volt, hol nem volt... :
Francisco Rivera Pepa-madrigal-f%C3%A9lix-madrigal

The life with a storm
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
The calm husband
A másik felem :
Francisco Rivera Encanto-pepa

The strongest storm can't saperate us.

Francisco Rivera Bar%C4%B1%C5%9Fardu%C3%A7-handsome
✦ ✦ ✦ :
Francisco Rivera Baris-arduc-turkish-actor
Akinek az arcát viselem :
Barış Arduç
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak (Frostcall)
✦ ✦ ✦ :
Francisco Rivera Tumblr_inline_o9e6wvQ1HG1sj4xno_400
A tükör mögött :
Jinx

Francisco Rivera Empty
TémanyitásFrancisco Rivera Empty2023-08-28, 22:31

Csillámporos üdvözlet illet téged
Francisco Rivera ✦ Félix Madrigal


„Theres Nothing we can’t face, as long as we face it Together.”

Kedves Francisco!

Hohó, egy újabb Madrigálos figura! Francisco Rivera 2067867876
Lassan tényleg mindenki megérkezik, ennek nagyon örülök. Sőt annak is, hogy nálad landolt Félix.  Francisco Rivera 2359898509

Szuper lappal érkeztél és jól meg tudtad ragadni a karakter jellemét. Francisco Rivera 321849167  Ő nagyon is családcentrikus és ez lejött a soraidból. Az első dolga volt, hogy Camilo után eredjen, bármilyen veszéllyel is kell szembe néznie. Francisco Rivera 3726835930
És talán itt mutatkozik meg igazán az ereje. Francisco Rivera 1149350199  Jó, persze Pepát meg tudja nyugtatni, de ha jobban megnézzük, akkor hihetetlenül bátor is… egy ilyen robbanékony nő mellett, kell is.  Francisco Rivera 803573226
Persze csak viccelek. Szeretünk Pepa! Francisco Rivera 1504217148

Az emlék visszaszerzős részt imádtam. Tetszett az, hogy ő is másképp viszonyult az egészhez. Bizonytalan volt, vagy éppen nem is akarta elhinni.  Francisco Rivera 2607835867
Zordon felemmel is hasonlóképpen érzékeltettem. Pont ezért jó ezeket olvasni, mert minden karakter más és más… és pont ezért máshogy is értelmezik/fogják fel azt, ami meghatározza őket… jelen esetben egy átok. Francisco Rivera 642527747



Viszont eleget beszéltem… írtam. Foglalózz minél hamarabb és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk. Francisco Rivera 841472469  Francisco Rivera 841472469  Francisco Rivera 841472469  Francisco Rivera 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Francisco Rivera 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Francisco Rivera 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Francisco Rivera 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Francisco Rivera Empty
 

Francisco Rivera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lorena Rivera
» Hugo Rivera
» Mellan Rivera
» Felisa Rivera
» Florencia Rivera