Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 126 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 126 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (128 fő) 2024-09-08, 05:00-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Milian Éomer Leifsson
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMilian Éomer Leifsson Empty2024-05-27, 18:16

Milian Éomer Leifsson
Play by: Tarjei Sandvik Moe


Becenév
Mili
Hisz a csodákban?
Hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Gazdag, de amúgy Digitális Illusztrátor.
Családi állapot
Kapcsolatban (Házas)
Szexuális beállítottság
Homoszexuális
Kedvenc mesehõs
Casper, Nezha
Mi történt velem?

Mindenkinek meg van a maga kis története a családját illetően. Valakinek szép, valakinek rossz, valakinek furcsa.
Nekem nagyjából az összes egyvelege, de úgy teljesen összevetve.

Kettyós a család. Nagyon.

Ám én mégsem rájuk akarok időt, szót és betűt fecsérelni. Inkább elmesélném milyen nagy mákom volt, hogy megtalálhattam az én kis drágámat.
Nem mondanám, hogy kifejezetten örült nekem… sőt. Igazi ki lehetett attól, amit csinálok vagy teszek. Ez mindig megmosolyogtat a mai napig főleg, ha azt nézem meddig is jutottunk el.
Már-már majdnem vicces a sztori, valahol talán azt mondanátok… Egek te őrült vagy!
Pedig nem csináltam semmi különlegeset, megláttam és úgy döntöttem megszerzem magamnak. Az enyém lesz, nem adom át senkinek.
Azokkal a kék szemekkel képes lenne elcsábítani akár egy másodpercen belül! Ki tud az ilyesminek ellenállni?

Talán, de csak talán eleinte amolyan játéknak fogtam ezt fel. Macska-egér játék amikor éppen letudom vadászni a vadat. Megtudom szerezni és örökre a magamévá tenni. Ez tetszett főleg, hogy mennyire kis rémült őzikeként viselkedett folyamatosan.
Ez a gimi elején kezdődött, tehát mondhatni kis görcsként nőttem a nyakára és szívtam a vérét. Igaz mit sem tudtam arról, hogy miként áll a meleg kérdéshez, honnan is tudhattam volna? Gondolat olvasó még sem vagyok.
Ő maga pedig, nem igen csicsergett róla. A magam részéről én csak bedobtam a családnak, hogy ja meleg vagyok boldoguljatok ezzel és mentem tovább. Igaz ikerhúgom Frida véleménye mégis csak számított.
Különösebben a többieké nem hatott meg, miért? Mert ez az én dolgom. Az én életem. Nem vagyok hajlandó úgy élni, hogy megjátszom azt, aki vagyok.
Akinek ez nem tetszik ott az ajtó ki is tessékelheti magát rajta.

Ám visszatérve Leonardra és rám.

A tavaszi szünet előtt kitört belőle a hiszti és egy orbitális vitába torkollva fejeződött be. Valahol nevetségesnek hatott minden, akarta ezt, vágyott rá mégis úgy küzdött ellene mintha pestist hordozna két fiú szerelme.
Annyira akarta a betegség ellen adok én gyógyszert, de az ellen nem tudsz semmit szedni, hogy kikhez vonzódsz.
Olyan egyszerű ez, mint az egyszer egy.
Bosszantott-e amiért ennyire fafejű? Hogyne irritálna bárkit is…? Annyi munkát fektettem bele abba, hogy elcsavarjam fejét. Nem csak az apróbb pillantásokra gondoljatok itt, hanem a szavak erejére esetleg az érintésére. Nem azt mondom széttaperoltam mint valami perverz. De olykor egy-egy kósza kis érintés rengeteg mindent meg tud változtatni egy ember bensőjében. A lelkének világában.
Előre lökheti vagy lehúzhatja… ez attól függ miként fogja fel.
Mindenesetre a tavaszi szünet eltelt, az őrült családom gyűrűjében, akiket muszáj vagyok elviselni, de amúgy szeretem őket… esküszöm!
A szünet végeztével hát újra találkoztam vele, újabb hisztis vita és kibékülés egy csók keretein belül. Mégis benne maradt a félelem hiába alkottunk egy párt.
Úgy kellett titkolózni mintha minimum atombombát szerettünk volna felrobbantani Stormreach közepén. Ám ezek az idők is elmúltak, jöttek az egyetemistai évek.
Az én családomnak pedig nem voltam hajlandó bemutatni. Nyomós indokkal.
Néhányan közölük igen nehéz esetnek számítanak. Mégis megkérte a kezemet, így biztosra vehettem, hogy innentől nem akar elszökni.

A családja viszont… Leonard családja igazán felhúzott így minden szemrebbenés nélkül aláoltottam a szüleinek és mellé ajándékoztam egy roppant szemtelen vigyort is.

Az apját egyenesen földig aláztam volna a szavai miatt. Azt, aki az enyém nem bánthatja senki… maximum csak én, ha éppen kedvem tartja. A saját szüleje sincs erre a címre feljogosítva bármennyire is hiszi magáról azt, hogy megteheti.
Ez nem kívánság műsor kedveskéim. Így mint valami szokás, amit Leonard kezdett meg a Norström családdal összerúgva a port hagytam faképnél őket Leonardot pedig magammal húztam.

Kell a fenének ilyen púp a hátamra, neki sem hiányzik és elég bajom van az én famíliámmal nem, hogy az ő berögzött baromságaikat hallgassam. Szeressék a kis vallásukat és melegítse őket ez a tudat.
Az egyetem végeztével hát jobb híján visszatérek immáron férjemmel a birtokra. Félnék? Cseppet sem, nem vagyok rest kinyitni a számat és megvédeni mind a kettőnket.
Amennyiben pedig a család kedvet kap ahhoz, hogy szekáljon, minden szemrebbenés nélkül indítványozok egy költözést.
Ámbár nem látnám akadályát annak, hogy maradjunk, meglehet itt élni, ha a magad dolgával foglalkozol. Persze nem azt mondom én nem beszélgetek a családommal mert, de.
Frida dolgai is érdekelnek, hisz ő az én ikrem. Valamilyen szinten testvérileg ő a másik felem.
Leonard pedig az életem párja.

Így élünk mi „csendesen” egy kattant família közepén.

Hyeong Kyung-Mi

Dracarys

Nem szórt rá senki csillámport


Leonard Joar Leifsson csillámport hintett rá


Milian Éomer Leifsson
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Milian Éomer Leifsson
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
Titulus :
Little Cramp
Akinek az arcát viselem :
Tarjei Sandvik Moe
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
A tükör mögött :
Dracarys

Milian Éomer Leifsson Empty
TémanyitásMilian Éomer Leifsson Empty2024-06-09, 15:27

Csillámporos üdvözlet illet téged
Milian Éomer Leifsson ✦ Megmentő


„I fell in love the way you fall asleep: slowly, and then all at once.”

Kedves Mili!

Gondoltam csalok és előre veszlek, ha már a kedvesed elfogadásra került.  Milian Éomer Leifsson 2607835867

Rögtön egy kérdéssel nyitnék: hol lehet beadni az önéletrajzomat ahhoz, hogy ha megkérdezik, hogy mivel foglalkozom, azt mondhassam, “gazdag vagyok”?  Milian Éomer Leifsson 703152122
Egyébként, ha ennyire nem érzed a kapcsolódást a mostani családoddal, Elon Musk biztosan szívesen adoptálna. Vagy Bill Gates, vagy… na jó, befejeztem!  Milian Éomer Leifsson 2732251548  Egyáltalán nem vicces, hogy a családod ennyire pragmatikus és kaotikus! A szavaidból azt szűrtem le, hogy te is egyfajta fekete bárányként gondolsz magadra, ami elég érdekes. Ha jól számolom, Fridie után (azaz előtt) te vagy a legfiatalabb a családodban, így még logikus is, hogy rád annyira nem terjed ki az atyai szigor, ha a családi üzletágban való részvétel kérdése felmerül. Ilyen tekintetben szerencsésnek mondhatod magad, megúsztad a kötelezettséget. Ne aggódj, a családodnak az a legkisebb gondja, hogy egy fiút vittél haza! Mármint… tudod, a családi átok ott van a nyakatokon és egy testvéreteket már el is vesztettétek… Megértem, hogy nem akarsz ezekről mesélni, de érdekelt volna, hogy élted meg Ulrik elvesztését és azt a tényt. hogy bármikor meghalhatsz. A másik, amire kíváncsi lettem volna, hogy mit szólsz ahhoz, hogy a világ kívülállóival ellentétben te a családod révén tudod a titkot – miszerint a mesehősök léteznek.  Milian Éomer Leifsson 2250790558
Igaz, hogy az ikertestvéredet leszámítva senkit sem említettél név szerint, de a szerelmedet nagyon jól bemutattad. Azt hiszem, teljesen megértem a védelmező hozzáállásodat. Vagyis… őőő, az az elejtett “Azt, aki az enyém nem bánthatja senki… maximum csak én, ha éppen kedvem tartja.” mondat egy kicsit megmozgatta a fantáziám sötétebb oldalát. Kis huncutok.
Milian Éomer Leifsson 1944528000  
Akárhogy is, tudom, hogy Leifssonként nincs előtted akadály és ahogy írtad is, bármit megtennél kettőtökért, bárkivel dacolnál, így nem féltelek titeket. Nem is tartalak fel tovább, hiszen a “kis drágád” már hivatalosan is Fata Morgana polgára, és biztosan nagyon vár már téged.  Milian Éomer Leifsson 2426842179



Menj, fusd le a kötelezőket, aztán nincs más dolgod, mint jól érezni magad ezzel az édes pofival is.  Milian Éomer Leifsson 2780304454

Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Milian Éomer Leifsson csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Milian Éomer Leifsson 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Milian Éomer Leifsson 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Milian Éomer Leifsson Empty
 

Milian Éomer Leifsson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Carmen Leifsson
» Vivian Solveig Leifsson
» Leonard Joar Leifsson
» Eivor Leifsson - Her deal with the devil is paying her bills