Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Mirai
Ma 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Enough Now
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásEnough Now Empty2023-09-08, 17:51


Enough now, Scar
Zordon & Simba
The Past Can Hurt. But From The Way I See It, You Can Either Run From It Or Learn From It.


Napok óta fojtogat valami, amit csak most sikerült megértenem. Az emlékeim áradása feltépett minden sebet, amit mondhatni duplán szenvedtem el. Apa halála, a bácsikám árulása és minden, amit ezek magukkal sodortak újra és újra lepörögtek előttem, mint egy végtelenített horror film. Úgy éreztem, bele fogok őrülni. Végül átkattant bennem valami. Elnéztem Casst és Kyrát, ahogy lányosan csacsognak és akkor végre a jó dolgok is felelevenedtek, amiket a családommal és a barátaimmal éltem meg. A rossz dolgok nem halványultak el, nem lettek kevésbé jelentősek vagy kevésbé fájdalmasak, de értelmet nyertek. Még mindig volt néhány dolog, ami zavart és amit rendeznem kellett, de eszembe jutott az is, mi a fontos. Ők. Kyra, aki biztosan Nala és Cass, aki nem lehet más csak is a kislányom. Azt nem tudom, miért alakult így az itteni történetünk, de nem esek újra abba a hibába, hogy felesleges kérdéseken rágódjak. Legalábbis nem most.
Beszélnem kellett Seth-tel is. Először nem tudtam, mit akarok mondani neki, csak abban voltam biztos, hogy a családom után vele is tisztáznom kell a történteket. Azt szerettem volna tudni, hogy lehet életben és arra is kíváncsi voltam, most, hogy elmúlt a varázslat még mindig ragaszkodik-e ahhoz, hogy felégessen mindent maga körül csak hogy egy kis dicsőséghez jusson. Nem hibáztathattam azért, amilyen szerepet ebben a világban kapott, mert az itteni életünket valaki más írta meg, de vége a bűvöletnek és rajtunk áll, kik akarunk lenni. Sethnek is megadom az esélyt. Sosem fogom elfelejteni, amit tett és nem is tudok megbocsátani, de hajlandó vagyok véget vetni a háborúskodásnak. Nem miatta, a családom miatt. Boldog akarok lenni, nem idegroncs és talán Sethnek is képes leszek ezt kívánni, ha hajlandó belátni, hogy sehova sem vezet, ha a múltban ragadva ugyanazokat a köröket rójuk. Elég volt.
Tegnap este üzentem neki, hogy szeretnék ügyvédek nélkül leülni vele és beleegyezett, így ma reggel az irodájába megyek. Rafiki ezért az ostobaságért még biztosan eltör valamit a fejemen, de ennyit megér a dolog. Egy kicsit ideges vagyok, de ez most nem az a fajta, amit a tárgyalások előtt szoktam érezni. Ez a bennem élő kölyök, aki felnézett valamikor erre az... emberre és most már azt sem tudja, ki ő.
– Si... Sebastian Dearborn vagyok – állok meg a recepciósnál, bár a kerek szemeiből arra tippelek, felesleges bemutatkoznom. – Mr Dearbornnel van találkozom. Szólna neki, hogy az unokaöccse megérkezett?
És most várok, hogy fogadjon.

387 szó







Nem szórt rá senki csillámport



Sebastian V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Sebastian V. Dearborn
Mesehõs :
Enough Now ZZ80yvh
Enough Now Tumblr_m9m38stgKx1rbzdkmo5_400
Az oroszlánkirály
Simba
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
The Lion King ♔
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Luke Mitchell ♔
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♔
✦ ✦ ✦ :
Enough Now Tumblr_n9l96bgfuA1rkn58co1_500
A tükör mögött :
Cherry ♔

Enough Now Empty
TémanyitásEnough Now Empty2023-09-08, 13:51

Enough Now


Zordon

Simba







Nem szórt rá senki csillámport


Kendra Marley Blythe csillámport hintett rá


Sebastian V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Sebastian V. Dearborn
Mesehõs :
Enough Now ZZ80yvh
Enough Now Tumblr_m9m38stgKx1rbzdkmo5_400
Az oroszlánkirály
Simba
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
The Lion King ♔
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Luke Mitchell ♔
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall ♔
✦ ✦ ✦ :
Enough Now Tumblr_n9l96bgfuA1rkn58co1_500
A tükör mögött :
Cherry ♔

Enough Now Empty
 

Enough Now

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal