Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Charles Blackmood
2024-09-01, 21:02


Sigrid Hávarðr
2024-08-28, 22:24


Rosemary Holloway
2024-08-28, 21:02


Antoine LeCompte
2024-08-28, 19:40


Ila Nakai
2024-08-26, 18:09


Nathaniel Hayes
2024-08-26, 07:51


Byun Somi
2024-08-25, 21:34


Ok Tae-Moon
2024-08-24, 20:08


Ok Tae-Moon
2024-08-22, 00:58


Ok Tae-Moon
2024-08-20, 19:36


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

1 Témanyitás - 100%



Megosztás
 
Cole Strife
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCole Strife Empty2024-06-12, 13:41

Cole Strife
Play by: Benjamin Wadsworth



Becenév
-
Mesehõs
Caleb (W.I.T.C.H.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
Pultos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Hetero
Mi történt velem?

Minden egyes nap le kellett nyelnem az Aphrodite’s iránt érzett undoromat, hiszen gyűlöltem, amivé Phobos és Cedric tette a helyet. Ha nem kötődtem volna a helyhez, akkor már rég kerestem volna egy másik munkát, ami nem csak jobban fizet, de jobban meg is becsülnek, azonban a hülye fejembe vettem, hogy nem hagyom magára Elyont.
A poharakat törölgetve fojtom el a fintoromat, ahogy Matt és Miranda elsétálnak mellettem, és istenemre mondom, egyáltalán nem akarom tudni, hogy mi zajlik kettejük között, bár mondhatni, ők a legkisebb rossz ezen a földi pokolban. Bár nem értékelem, hogy Miranda rossz hatással van Elyonra – ki ne látta volna a rúdtáncos mutatványukat? -, azonban a csaj teszi a dolgát, maximum szórakozásból hergeli bele szerencsétlen lányt olyan játszmákba, amiket nem nyerhet meg.
Fásult sóhajjal veszem tudomásul, ahogy a szemem sarkában mozgást vélek felfedezni a pultnál, hogy nem vagyok immár egyedül. Leteszem a kezemben lévő poharat és a következőért nyúlok. Nem kell odapillantanom, hogy tudjam ki érkezett.
- Hé, Caleb – szólít meg Blunk. A hangja még mindig idegesít, és soha nem gondoltam volna, hogy eljutok egyszer erre a szintre, de valahol örülök a létezésének. Még akkor is, ha irgalmatlanul büdös és nem ártana neki egy alapos fürdés. Felőlem akár fertőtlenítőszerekkel is mosdathatnák, de úgy vélem, az orrom túlságosan is érzékeny maradna hozzá.
- Mi az? – Nem akarok bunkónak tűnni, szimplán sok a dolgom és túl kevés az időm arra, hogy hülyeségekkel foglalkozzak. Egyébként sincs jó kedvem, hiszen amióta visszatértek az emlékeim azóta úgy érzem, hogy két szék közül a pad alá kerültem. Kedvelem Corneliát, talán túlságosan is, de arra ébredni, hogy nem az vagyok, akinek eddigi életemben hittem magam, ráadásul valahol, egy másik világban barátnőm is van… Kicsit sok. Mégis hogyan magyaráztam volna el neki, hogy azért hagytam ki a randinkat, mert van barátnőm, akiről eddig nem is tudtam? Megcsalásnak számít egyáltalán, hogy egyszerre két nőbe vagyok szerelmes? Kezdem azt hinni, hogy vagy a főnökömtől őrültem meg, vagy Blunk adott be korábban valami olyan szert, amikor nem figyeltem, amitől elment az eszem.
- Nem láttad Cedricet? – szegezi nekem a kérdését, míg én magamban hosszas monológokat jártok az elcseszett helyzetemről. Ingerülten felszusszantok a név hallatára.
- Hál’istennek még nem tolta ide a pofáját. – Ma még nem láttam annak a kígyónak a pökhendi fejét, s talán jobb is, mert amit az utóbbi időben lerendez Elyonnal… Ha nem félnék attól, hogy Phobos kirúg, akkor már rég bemostam volna a kretén haverjának, amiért a lány érzéseivel szórakozik. Azonban, bár Elyon nem nagyon beszél velem, mégis úgy gondolom, hogy az ő érdekében le kell nyelnem a békát és vigyáznom kell rá, mert ez a környezet egyáltalán nincs jó hatással. Fogalmam sincs, hogy miből fakad ez az erős késztetés, azonkívül, hogy régi barátok vagyunk és a szülei munkát adtak nekem, amikor más elküldött. Talán az van bennem, hogy a szüleinek tartozok annyival, hogy figyelek a lányukra, vagy esetleg valami sokkal magasztosabb sugallat hatására gondolom azt, hogy meg kell védenem. Bárhogy is legyen, de tartok attól, hogy csúnyán meg fogja ütni a bokáját, ha sokáig Phobos és Cedric közelében marad.
Blunk még magyaráz valamit, de teljes mértékben figyelmen kívül hagyom, ahogy Phobos és a házipatkánya megjelennek a színen. Cedric nagyon diskurál neki valamiről, én pedig ennek a két köcsögnek a pusztán a látványától feszültté válok.
Mérgemben olyan erősen szorítom a poharat, hogy az darabokra törik és megvágja a tenyeremet. Természetesen, a csörömpöléssel sikerül magamra vonnom a figyelmüket. Phobos lustán megtorpan, még pillantásra sem méltat, de Cedric nyájas mosollyal ideszól nekem: - Hé, mosogatófiú! Menj vissza a helyedre a pult mögül és takaríts össze! Levonom a béredből.
Elönti az agyamat a vörös köd, talán Blunk is érzi, hogy robbanásra készen állok, ugyanis élesen magamba szívom a levegőt, de mielőtt visszapofázhatnék, emlékeztetem magamat, hogy állásommal játszadoznék, ha véletlenül Cedric fején összetörnék egy tequilás üveget, így csak ingerülten csavarom a rongyot a vérző kezem köré, és otthagyom őket.
Mire ellátom a kezemet, addigra már valaki más összetakarított helyettem, és a seggfejek is elhúzták végre a csíkot. A napom további része a megszokott mederben telik. Ugyan találkozok még egy-két pofátlan egyénnel és valami szőke srácnak is fel kell hívnom a figyelmét arra, hogy hiába pénzes kis rohadék, attól még nem ő a világ közepe, de még az ő pimasz képe sem ingerel annyira, mint Cedric Elyon irányába tett flörtölési kísérletei.
A munkaidőm végén azonban felteszi az i-re a pontot a tény, ahogy látom Cedricet és Elyont csókolózni. Nem vagyok féltékeny. Nincs értelme féltékenynek lennem, mégis elönt a harag, mert tudom, hogy Cedric mennyire egy alattomos féreg és nem szeretném, ha Elyonnak fájna. Így bármennyire is ódzkodok a gondolattól, hogy Cornelia elé álljak, a közös barátunk érdekében muszáj beszélnem vele.
Miután becsapódik utánam az Aphrodite’s ajtaja megindulok Cornelia munkahelye felé, hogy beszéljek vele. Ismerem már, tudom, hogy ki fog akadni, és jogosan a legrosszabbra számítok tőle, de bízok benne, hogy ad egy esélyt és meghallgat majd. Mármint, nem tervezem elmondani neki, hogy egy másik világban létező lázadó csoport vezetője vagyok – jó ég, még azt se árultam el neki, hogy egy lakókocsiban élek, durva lenne egy ilyen információval kezdeni -, de Elyon biztonsága érdekében meg kell hallgatnia.
- Cornelia – szólítom a nevén, ahogy nekem hátat fordítva éppen zárni készül az üzletet. Egy kicsit összerezzen, mintha megijesztettem volna. A gyomromban lévő gombóc növekedni kezd és kényelmetlenül érzem magam amiatt, hogy mindenféle előzetes érintkezés nélkül csak úgy felbukkanok.
- Beszélhetnénk? Elyonról van szó – teszem hozzá kevésbé magabiztos hangon. Valamiért azt képzelem, hogy amikor megfordul, akkor az első mozdulata az lesz, hogy bemos nekem egyet, így az ujjaimmal a tenyeremen lévő kötést piszkálom. Bár számítok arra, hogy felpofoz, mégsem tervezek megmozdulni, mert úgy gondolom, tényleg kijárna nekem az a bizonyos pofon. Ha kitölti rajtam a haragját, akkor bízok benne, hogy nem fog azonnal elfutni, hanem meghallgat majd. Csak fontos neki a barátnője annyira, hogy érdekeljék a történtek.

Képességem

✦ Képes vagy áthatolni szilárd felületeken, de minél vastagabb és nehezebb dologról van szó, annál lassabb vagy; egy fal nem okoz problémát, de egy páncélterembe bejutni akár órákba is beletelhet.
✦ A közelharci képességeid mellett kardforgatásban is képzett vagy és van egy varázskardod, amit mindig magadnál hordhatsz, mert ha nincs szükséged rá, átváltoztathatod egy egyszerű tollá, el sem tudod hagyni, mert mindig visszatér a zsebedbe.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Devani Seaver and Calista Evergreen csillámport hintett rá


Cole Strife
Lázadó
Lázadó
Cole Strife
Mesehõs :
Cole Strife B8bfe9644169aaf277747c08af1fe500efa47e89v2_00
W.I.T.C.H.
Caleb
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
A tükör mögött :
Lazarus

Cole Strife Empty
TémanyitásCole Strife Empty2024-06-14, 18:54

Csillámporos üdvözlet illet téged
Caleb ✦ Cole Strife


„Your Highness, I will capture Miranda, no matter what it takes.”

Kedves Cole!

Jajj, úgy örülök, hogy Caleb sem maradt sokáig gazdátlanul és ilyen hamar lecsaptál rá!  Cole Strife 2067867876
Mókás lesz nézni, ahogy mindkét oldalon harcolnak a karaktereid egymás ellen, de tudom, hogy számodra nem okoz gondot egy kis tudathasadás, ha a karaktereidről van szó! Kíváncsi leszek a két fiú eltérő dinamikájára, habár annyi mindkettőjükről elmondható, hogy állhatatosak, épp csak a módszereik és céljaik nem egyeznek. Hmm, lehet, hogy egy alternatív világban ők ketten nagyon jó barátok lennének?  Cole Strife 140082809  Hát, már sosem tudjuk meg, de alig várom, hogy hallgathassam az anekdotákat arról, hogyan túrnak maguknak elsőbbséget a fejedben, vagy hogyan veszekednek egymással.  Cole Strife 1311556981  Ha valamelyikük nagyon nem bír magával, azért felajánlom a szekrényt, hogy bármikor besuvaszdhasd lecsillapodni őket. Majd elszórakoztatják Jacket. Ha még él…  Cole Strife 703152122
Nagyon tetszett, hogy azzal indítod a lapod, hogy Caleb mennyire nem szeret az Aphrodite’sben dolgozni. Megértem őt, már csak azért is, mert a kis közjáték egyértelműen lefesti, hogy mennyire is tartják ott őt, de imádtam, hogy ő ennek ellenére is kitart, hogy Elyon mellett legyen valaki ebben a fertőben. Hm, habár a dolog úgy fest, hogy sokra nem megy vele, de örülök, hogy Corni sem marad magára. Nem igazság, hogy a W.I.T.C.H. team így kettészakadt…   Cole Strife 554922804 KI ÍRTA EZT A GONOSZ PLOTOT? Ja, én, hihihi.  Cole Strife 3404093883
Amúgy komolyan imádtam a lapodat, sőt, már azelőtt imádtam, hogy egyáltalán betöltött volna, ami nem elfogultság, hanem bizalom. Tudom, hogy mindig odateszed magad, ha karaktereid hátteréről, lelkivilágáról és mentalitásáról van szó, nálad minden logikus és ezt imádom! Mind a conon, mind pedig a saját karakterekhez biztos kézzel nyúlsz, a stílusodról pedig már nem is beszélve! Az írásaidat is imádom, mondtam már?  Cole Strife 4289416841
Oké, ezt most sürgősen befejezem, mert különben itt fogunk ülni ki tudja meddig. Valamit tartogatnom kell a következő multidra is, bár rajtam aztán ne múljon, elmondom én akárhányszor, hogy mennyire szeretlek olvasni!  Cole Strife 2607835867




Tényleg nem tartalak fel tovább, mert bizonyos szőke fúriák haragjától épp annyira tartok, mint Will elfogadója alatt a hercegétől, szóval nincs más dolgod a szokásos körök lefutása után, mint nagyon jól érezni magad ezzel a pofival is  Cole Strife 2780304454

u.i.: khm, Phobos érdeklődik, hogy biztos nem vállalsz-e egy kis plusz bevételért táncot. A női vendégkör odáig lenne. Talán még a lakókocsidat is leválthatnád egy pofásabb lakóhelyre és nem kellene szégyenkezned a szöszi előtt  Cole Strife 3375341651  az ajánlat áll, ha meggondolnád magad  Cole Strife 1623695724


Amennyiben stoppolt karakter és/vagy play by került most elfogadásra, kérlek, töröld a Stoppolások rendszerezése topicból és ezután foglald le az arcot az Avatar- és névfoglalóban!





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport



Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Cole Strife 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Cole Strife 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Cole Strife Empty
 

Cole Strife

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal