Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
let me help you | cami x mira
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitáslet me help you | cami x mira Empty2021-07-01, 00:39

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
let me help you | cami x mira JPbm1tY
let me help you | cami x mira C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
let me help you | cami x mira 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
let me help you | cami x mira 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

let me help you | cami x mira Empty
Témanyitáslet me help you | cami x mira Empty2021-02-28, 04:12


To: Mira

Fashion is the armor to survive the reality of everyday life


Egy picike, igazán nem komoly, de azért semmiképp sem elhanyagolható pánikrohammal kezdtem a napot, ami egyáltalán nem volt jellemző rám. Általában igyekeztem jó hangulatba kerülni, de ma sehogy sem ment, miután a tükörbe pillantva megláttam, hogy milyen borzalmasan is festek. Karikák a szemem alatt, vattacukor állagú haj (gyaníthatóan az átforgolódott éjszaka eredményeként került ebbe az állapotba) és az a végtelen reményvesztettség, ami a tekintetemből sütött... ha valaki meglátott volna, talán azt gondolta volna, hogy valami szörnyűség történt velem, ami lényegében igaz is volt. Legalábbis az én mércémmel mérve tényleg borzasztó dolgokon megyek most át (akinek igazi problémái vannak most biztosan jót kacag rajtam). Először is, álmaim melója még mindig óriási csalódás, továbbra is csak futárnak használnak, senki sem szól hozzám egy kedves szót, nem hívnak el magukkal ebédelni és mondhatni láthatatlan vagyok, mikor épp nem kell Stormreach másik végébe szaladgálnom anyagokért, papírokat rendezgetni vagy kávét és harapnivalót hozni. Ez utóbbi egyébként nem olyan vészes mióta megismertem Leót, aki némiképp feldobja a pocsék napomat a sziporkázó személyiségével. Aztán, arról se feledkezzünk meg, hogy én egyáltalán nem erre jelentkeztem. Divattervezést akartam tanulni, méghozzá a legjobbaktól, hogy egy nap én is egy legyek közülük, de senki sem adja semmi jelét annak, hogy egyáltalán tisztában lenne azzal, hogy a jelentkezésemben vastag betűkkel kiemeltem ezt a részt és csatoltam néhány tervemet is abban bízva, hogy meglátják bennem a lehetőséget. Harmadszor pedig, miért ilyen nehéz ez az egész?! Jogos a kérdés, hogy akkor miért nem léptem még ki? Nincs szükségem a munkára, apuci kőgazdag, nekem pedig mondhatni mindenem megvan, de szeretnék több lenni, mint Mr. De Villiers kislánya, ami szerintem egyáltalán nem baj, csak senki sem szólt, hogy nem lesz egyszerű.
Miután nagy nehezen sikerül összeszednem magam a látványom okozta sokkból, készülődésbe kezdek. Gyorsan hajat mosok és szárítok, felkenek egy kis sminket is ezúttal nem kihagyva az alapozást, majd rekord sebességgel felöltözöm és szomorú búcsút intve a közös reggelinek apával munkába sietek, csak hogy aztán tétlenül ücsörögjek, mert ma még annyira sincs szükség rám, mint amúgy. Friss fánkok az asztalokon, kávé és az anyagok is rendben megérkeztek, így nekem semmi dolgom. Aztán mégis csak megszólít valaki. Vagyis hogy nem valaki, hanem Mirabelle, rá pedig igazán nem mondhatjuk, hogy "valaki". Szörnyella után talán ő a legfontosabb személy itt, ő varrja meg azokat a csodákat, amiket Szörnyella megálmodott. Épp csak feltenném a kérdést, hogy miben segíthetek, már mondja is, és kis híján felsikkantok örömömben. Végre! Megérte ez az egy hét kínszenvedés, mert valaki észre vett! Vagy ez egy teszt volt? Mindenkit így avatnak be?
– Ebben látom a jövőmet, természetesen – felelem büszkén. Ez már a szóbeli? Ha itt átmegyek, végre ruhákkal is foglalkozhatok? – Szeretnék divattervező lenni, Szörnyella a példaképem és... tényleg nem rosszak? – harapok az ajkamba örömömben. Oké, ez nem az a bók, amit elképzeltem, de jobb a semminél.


460 ❖ woman like me ❖ remélem, tetszik!


Nem szórt rá senki csillámport



Camille De Villiers
Hercegnõ
Hercegnõ
Camille De Villiers
Mesehõs :
let me help you | cami x mira Qq50KCo
Hercegnő és a béka
Charlotte la Bouff
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
Daddy's Princess
A másik felem :
You're not like the others
Futuristic lover
let me help you | cami x mira 61842caf15491cc9f85468d2e725d5fed4fd1e23
Életkor :
25
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lili Reinhart
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Stormreach
✦ ✦ ✦ :
let me help you | cami x mira 39da533b6d74417aac93078dda17ecfd8c7ee69d
A tükör mögött :
Cherry

let me help you | cami x mira Empty
Témanyitáslet me help you | cami x mira Empty2021-02-24, 23:50


cami ❀ mira

Az életem utóbbi pár hónapja mióta már Megara nem a mindennapjaim része eléggé egysíkú. Ugyanazt csinálom napközben a melóban és éjszaka otthon is. Egyre inkább arra törekszem, hogy a ruháim, amelyeket alkotok tökéletesek legyenek. Ez meg is hozza a gyümölcsét, hiszen a város legjobb divatházában dolgozom. Azt is mondhatjuk, hogy én vagyok Szörnyella jobb keze, s ennél nagyobb megtiszteltetés nem érhet. Divattervezőként ez olyan, mintha színész lennék és jelölnének az Oscarra. A díjat ugyan még nem kapom meg, de már az is hatalmas elismerés, hogy felfigyeltek rám és a legjobbak között tartanak számon. Ahhoz, hogy ezt a tendenciát folytatni tudjam szükségem lenne egy kis kikapcsolódásra. Egyik művész sem a négy fal között nyer ihletet. Szeretnék lassan több saját tervvel előállni Szörnyellának és nemcsak megvarrni azokat, amiket ő mond. Természetesen adtunk már el az én ötleteimből is, de az elenyésző mennyiségű.
Éppen egy nagyobb estélyi ruhának a derekából veszek be, amikor megpillantok az asztalon egy mappát. Tudom, hogy nem kellene hozzányúlnom, de hajt a kíváncsiság, mivel nem az enyém és jól tudom, hogy nem is Szörnyella tulajdona. Ki bánná, ha egy kicsit belekukkantanék?
Mielőtt azonban megtenném még körbepillantok, s mikor úgy gondolom, hogy tiszta a terep kinyitom. Már az első oldalon megpillantom Camille De Villiers nevét. A gyakornokunk, aki nem olyan rég került ide. Őszintén szólva eddig azon kívül, hogy Caminek szólítjuk nem tudtam mást róla, szóval ez is egy nagy előrelépés. Pár percig nézegetem a ruhatervezeteket és legnagyobb meglepetésemre eléggé ledöbbenek. Nem profi munka, ez teljességgel egyértelmű, de látok benne potenciált. Nem kezdheti mindenki a csúcson és ez így van rendjén.
Kisebb gondolkodás után úgy döntök, hogy megkeresem a leányzót. Ugyan Szörnyellának adta oda a mappát, de mivel én vagyok itt az elsőszámú, aki a ruhákat készíti, így nekem is van hozzá némi közöm.
- Cami! – szólítom meg a lányt, amikor pillantom. Már percek óta csak fel-alá járkáltam és egyszerűen nem vettem észre. Még egy másik szőke hajú lányt is megszólítottam és magyarázni kezdtem neki. Ezt a túlzott hajtásnak és fáradtságnak köszönhetem valószínűleg. – Most néztem meg a ruhaterveidet és be kell vallanom, hogy nem rosszak. Pontosan mik a terveid a divattervezéssel? Hobbi vagy jövőt szeretnél kiépíteni ebből? – érdeklődöm. Elég valószínűnek tartom, hogy inkább az utóbbi lebeg a szemei előtt, mivel itt van már most. Ettől függetlenül muszájnak érzem feltenni a kérdést, hiszen akár ez időhúzás is lehet neki, míg meg nem találja a hivatását. Fiatal még. Bőven van ideje bármire.

•• wildflower ❀ hope you like it let me help you | cami x mira 642527747


Vendég
Vendég
Anonymous

let me help you | cami x mira Empty
Témanyitáslet me help you | cami x mira Empty2021-02-24, 23:13

let me help you
Cami && Mira

Vendég
Vendég
Anonymous

let me help you | cami x mira Empty
Témanyitáslet me help you | cami x mira Empty

Ajánlott tartalom

let me help you | cami x mira Empty
 

let me help you | cami x mira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal