Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Mirai
Tegnap 17:15-kor


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
kellesz nekem - leo x damie
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-05-06, 14:42

The end
Egy fejezet a végéhez ért
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
kellesz nekem - leo x damie JPbm1tY
kellesz nekem - leo x damie C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
kellesz nekem - leo x damie 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
kellesz nekem - leo x damie 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-05-03, 19:34

to: My Teddy



Annyira aranyos mikor mosolyog. Jó érzés őt boldognak látni. Ő is sokat mosolyog, mint én. Ebben hasonlítunk és ez jó, mert én mindig is olyan párt képzeltem el magam mellé, aki ugyan olyan boldog és vidám, mint én. Ő ilyen. Kedves tőle, hogy próbál bíztatni, hogy én is értek valamihez.

Nem is kell tudnod főzni és sütni, mert majd én megcsinálom neked. A bukfenc meg nem egy hasznos dolog, szóval ne bánkódj miatta.  

Én lennék a világon a legboldogabb, ha már tényleg főzhetnék és süthetnék rá. Minden ház körüli munkát szívesen elvállalnék. Jó dolga lenne nálam, körül ugrálnám, ha végre ott lenne nekem. Úgy teszek, mintha nem lenne köztünk egy áthatolhatatlan fal, de nem akarom elhinni, hogy nincs megoldás. Valamiért úgy érzem, hogy ez majd meg fog oldódni idővel.

Ez nagyon kedves tőled, köszönöm!

Annyira zavarba jöttem ettől, hogy nem tudok többet írni a papírra. Tényleg nagyon aranyos, hogy ilyet ír nekem. Így biztosan könnyebb lenne elmenni egy orvoshoz, de ha elkísérne és közbe fogná a kezem, az még többet jelentene nekem.

Ebben igazad van. Szerintem a kicsi Damie is aranyos volt. Már kíváncsi vagyok a bátyádra is. Remélem, hogy majd bemutatsz neki.

Próbálom kicsit terelni a témának, mert ha jobban bele megyünk félek, hogy bolondnak fog tartani. Ténylrg kíváncsi vagyok a testvérére és örülnék, ha majd ő is elfogadna engem, minket. Tudom, hogy ez még messze van, de szeretek eljátszani a gondolattal. Én biztos bemutatnám a családomnak, sőt a barátaimnak már állandóan róla áradozok.
A következő üzenetem írása közben jelez a telefonom, hogy lassan indulnom kéne, pedig még úgy maradnék vele. Ha nem zavarna meg mindig valami, akkor egész nap vele lennék.

Tudod, hogy nem untatsz ezzel...viszont indulnom kéne. Már most várom a holnapot, hogy újra beszéjünk.

Miközben felmutatom a papírt, szomorú arcot vágok, mert mindig nehéz a búcsú. Még figyelem őt egy picit és közben elrakom a cuccaimat. Az utolsó papírra már csak annyit írok, hogy:

Szia <3
320 szó ✥ aláfestő ✥Remélem tetszik kellesz nekem - leo x damie 2732251548  kellesz nekem - leo x damie 841472469  
Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-04-23, 17:13



Leo & Damie

Esküszöm, tetszik, ahogy vörösödik, leginkább azért, mert tudom, hogy én váltom ki belőle. Persze ő is ilyen hatással van rám, de ez olyan, mint az ajándékozás: jobb adni, mint kapni. Szeretem látni, ahogy mosolyra fakasztom, vagy olyat teszek és mondok, amitől arca paradicsomba vált. Azért az a mondat, hogy „meg ezekben nem vagy ott” engem is széles mosolygásra késztet, mert ezt nyilván azt jelenti, hogy szeretne velem lenni és vágyik a társaságomra. Majd ahogy tovább olvasok, mosolyból nevetés lesz; édes hogy ilyen önkritikus.

Képzeld, nem tudok bukfencezni. Meg főzni. Vagy sütni. Csomó mindenhez nem értek, biztos vagyok benne, hogy találnák valamit, amihez te viszont igen.

Mert különbözőek vagyunk, de épp ez a jó, ha egyformák lennénk, talán nem is jönnénk ki ennyire jól egymással. Nálunk nem az ellentétek vonzzák egymást, mert ellentétek azért nem vagyunk, és abban sem vagyok biztos, hogy vonzzuk egymást. Én vonzódom hozzá, akármennyire furcsa ezt gondolnom, de az ő érzéseivel nem vagyok tisztában. Legfeljebb reménykedhetek.

Nem kell félned. Lélekben ott lesz veled, ne aggódj. Nem fog bántani, hidd el.

Próbálom megnyugtatni, de tudom, milyen nehéz leküzdenie az embernek a félelmeit. Én tök sokáig féltem egyedül a sötétben, meg a magasban is, most már mondjuk egyik sem para, de nehéz és hosszú volt az út, mire idáig eljutottam. Mindenesetre szeretném biztosítani a támogatásomról, hogy tudja, rám akkor is számíthat ha épp nem vagyok ott.

Én sem emlékszem a kicsi Damie-re, de ha belegondolsz ez normális. Mármint ahogy telnek az évek egyre több emléket szerzel, és a régieknek már nem marad helye. Nekem mondjuk mióta eszemet tudom, csak a bátyám van…
Nem is tudom, mi mást mondhatnék erre. Persze, furcsa egy kicsit, de ettől nem gondolom bolondnak. Nekem valahogy természetes, hogy csak egy bátyám van, nem érzek ebben semmi meglepőt sem. De bele sem gondoltam eddig más emberek helyzetébe, hogy vajon nekik milyen életük lehet. Furcsa.

Sosem volt minden rendben nálunk, de mióta az a nőszemély hozzánk költözött tényleg minden felborult. De nem akarlak ezzel untatni.

Nem egyszerű ez a helyzet, állandó a feszültség otthon, mert feltétlenül ki akarnak békíteni, én meg nem hagyom magam akkor sem, ha a fene fenét eszik. Nem azért, de én voltam ott előbb, hadd legyen már jogom haragudni, hogy valaki betolakszik az életembe és elvesz majdnem mindent, ami kedves számomra.

378 ● remélem tetszik <3
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-04-14, 16:48

to: My Teddy



Flörtölünk. Legalábbis azt hiszem és remélem, hogy ő is annak veszi. Igzából még sosem flörtöltem, nem tudom, hogy hogyan kell vagy azt, hogy pontosan mit is lehet annak venni. Én ezt már annak érzem és szeretném is ha az lenne, mert úgy érzem, hogy számomra ő több, mint egy egyszerű barát.
Bármire... ezt a szót olvasva még vörösebb lettem, ha egyáltalán még lehetek. Rögtön eszembe jutott pár dolog, amire megtaníthatna. Mondjuk egyiknek sincs köze az italokhoz, de talán izgalmasabbak. Állj le Leo! Hesegesd el a perverz gondolatokat! Még messze vagyunk az olyan dolgokatól, nagyon nagyon messze. Mondjuk nem is baj, mert nem tudom mit és hogyan kell csinálni. Na, most már tényleg állj le Leo, majd este alvás előtt agyalsz ilyeneken, de most ez nem jó ötlet.

Már nagyon kíváncsi vagyok arra a helyre. Itt is van egy pár olyan hely, de azokat nem annyira szeretem. Meg persze ezekben te nem vagy ott. Örülnék neki, ha megtanítanál pár dologra. Mondanám, hogy én is megtanítalak valamire, de nem nagyon értek semmihez. Kivéve a bukfenc. Abban nagyon jó vagyok.

Nem nagyon van hobbim mostanában. A munkából és a délutáni találkozásokból állnak a napjaim. Szerencsére elég sok barátot sikerült szereznem és ők lefoglalják minden szabadidőm. Meg persze a munkám is sok időt elvesz, hisz én viszem a hátamon az egész vendéglőt.
Rossz ötlet volt megemlíteni neki a medvét. Most azt hiszi, hogy bajom van. Nem akarom, hogy bolondnak tartson. Remélem, hogy tényleg azt hiszi, hogy az esés miatt látok rémeket és nem azért, mert kattos vagyok. Nem vagyok kattos, ugye?

De én annyira nem szeretem az orvosokat. Félek tőlük. Van aki a bohócoktól fél, én az orvosoktól. Hozz a nagy tűt meg minden, hát én meg is halok.

Nem is tudom, hogy mikor jártam utóljára orvosnál emiatt. Nem szeretem őket. Csak akkor lát orvost az ember, ha valami baja van, így engem olyan rossz érzéssel tölt el, ha a kórházra gondolok. Egyre jobban megyek bele olyan témába, amibe nem kéne, mert tényleg bolondnak fog tartani. Vele nem történnek furcsa dolgok, szóval nem mondhatom el neki, hogy én egy hóembert látok a tükörben.

Igazából én sem annyira tudom. Olyan furcsa érzésem van mostanában. Olyan, mintha emlékeznék is meg nem is a gyerekkoromra. Tudom, hogy voltam gyerek, hisz mindneki volt, de már nem emlékszem a kicsi Leora. Főleg a szüleimre nem emlékszem. Nem tudom, hogy kik voltak ők, de azt se, hogy ki nevelt fel. Mintha mindig is ott laktam volna egyedül az albérletembe. De az nem lehet, nem? Mindenkinek vannak szülei. Még Jézusnak is volt legalább egy anyja.

Ezzel az üzenetemmel nem hiszem, hogy javítottam a helyzeten, sőt most már szerintem inkább pszichológushoz fog küldeni.

De nem akarlak ezzel terhelni. Tudom, hogy neked sincs minden rendben otthon.
453 szó ✥ aláfestő ✥Remélem tetszik kellesz nekem - leo x damie 2732251548  kellesz nekem - leo x damie 841472469  
Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-04-11, 20:13



Leo & Damie

Örömmel tölt el széles mosolya, beragyogja a napom egyszerűen. Talán őt is ez az aprócska szó, ez az aprócska fogalmazásbéli különbség deríti ilyen jó kedvre? Nem tudhatom, mindenesetre szeretném elhinni, hogy így van. Annyi mindent szeretnék elhinni, amiről tudom, hogy nem úgy lesz. De mégis, örök álmodozó vagyok, aki hisz a csodákban. Mert csodák léteznek, addig legalábbis míg hiszünk bennük biztosan.

Igazából nem kimondottan, vannak visszajáró vendégeink, meg persze néha felbukkanó arcok is, de nem mindig van pörgés. De egyébként szívesen megtanítanálak. Bármire.


Mikor milyen a forgalom ugye, attól függ igazából. De a nyugisabb estéken simán bejöhetne velem és gyakorolhatnánk együtt. Kevernénk valami fincsi koktélt, aztán hazavinném magamhoz műszak után. Kenai és Nita biztosan kiakadnának, de engem cseppet sem érdekelne, csak hogy végre ott lehet velem. De az is lehet, hogy nem hazamennénk, hanem megmutatnám neki a város. Nem nagy szám, kicsit lepukkant, de én attól minden sarkát és sikátorát szeretem. Valahogy el sem tudnám képzelni, hogy máshol éljek.

Nem is tudom, azt hiszem orvoshoz kellene menned.


Semmi rosszindulat nem beszél belőlem, pusztán az aggodalom, hogy esetleg valami baja lehet. Nem akarom elképzelni sem, hogy minden jöhet szóba, ami miatt szó szerint rémeket lát. Annyi rosszat hall az ember, hogy ha egy szerettéről van szó inkább megpróbálja kizárni az ilyen csúnya dolgokat. De azt hiszem ezek után mindketten nyugodtabbak lennénk, ha tényleg megvizsgálná valaki olyan, aki ért hozzá.
Kérdésere összehúzott szemöldökkel próbálok emlékezni, hogy történt-e velem valami mostanában, ami eltér a megszokottól, de nem igazán jut eszembe most így hirtelen semmi sem.

Nem, nem gondolnám. Azt hiszem minden olyan normális, mint eddig volt. Miért, veled talán igen?


Annyi minden jut eszembe, megint a lehető legrosszabb eshetőségek persze. Tudom, hogy nem kéne így túlaggódnom a helyzetet, elvégre fura helyzet lehet az is, hogy a főnök hirtelen rendkívül kedves lett, vagy hogy egy barátja idegenkedik tőle. Legjobb lesz, ha ő maga tesz pontot ennek a végére, különben azt hiszem nem nyugszom.

398 ● remélem tetszik <3
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-04-07, 15:22

to: My Teddy



Mi. Egy szó, két betű, de még is sokat jelent nekem. Nem azt írta, hogy én meg ő, hanem azt hogy mi. Mint akik már össze tartoznak. Mikor elolvasom ezt a szót, hatalmas mosolyora húzódik a szám és eljátszadozok a gondolattal, hogy mi lesz, ha végre "mi" leszünk. Valahogy átszökne a falon és rögtön a nyakába ugranék. Nem bírnám ki, hogy ne zúdítsam rá minden szeretetem rögtön. Akkor talán már képes lennék neki elmondani, amit már olyan régóta érzek iránta. Onnan már nincs visszaút, ha ő is így érez. Beköltözne hozzám a kis aranyos lakásomba, ahol minden este összebújnánk és azzal nyaggatnám, hogy mikor házasodunk már össze. Aztán megkéri a kezem, én igent mondok, nyilván egy kis feszültségkeltő habozás után. Hawaiin lesz az esküvő. Valami tengerparti helyen, de lecserélném rózsaszín homokra az egész partot. FLAMINGÓK. Kellenek flamingók mindenhova. Egy kis aranyos benszülött gyerek hozná a gyűrűket, mi meg egy szál fűszoknyában állnánk az ujjongó tömeg előtt. Biztosan jól állna Damiennek a fűszoknya. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan táncolna benne. Ne most Leo, majd este képzelegsz, de most nem szabad.
Igyekszek én is bókolni neki, de egy elég gagyi bókot vetek a papírra. Sikerül zavarba hoznom vele, de hamar tovább lépünk, mielőtt kínossá válna a helyzet.
Csodálva nézem a videót, amin azokat a mutatványokat csinálja. Tényleg szeretném élőben is látni, ahogy azt csinálja, amit szeret.

Ha nem lenne ez a fal, akkor elvihetnél a munkahelyedre és megtaníthatnál. Már amúgy is kíváncsi vagyok arra, hogy milyen az a hely. Biztos nagyon menő és sok ember megfordul ott. Nem olyan nyugis, mint a kis vendéglő, amiben én dolgozok.



Már látom magam előtt, ahogy a pult mögött állunk. Én nagyon ügyetlenül próbálom dobálgatni a poharakat, de Damien szorosan mögöttem áll, lassan végigsimít a karomon, majd a végén ráfog és úgy próbálja megmutatni a helyes mozdulatokat.
Nem sokáig tudok ábrándozni Damienről, mert hirtelen megpillantok egy medvét. Fogalmam sincs, hogy hogy kerül ide, de nagyon megijedek. Eléggé ijedős típus vagyok és egy medve nem játék. Damie aggódva néz rám, amit meg is értek, mert már én sem látom sehol a medvét. Tudom, hogy volt ott valami, de ha tovább erősködök, akkor bolondnak fog tartani.

Lehet, hogy tényleg beüthettem a fejem. Még sose volt velem ilyen. Ezt meg kell nézetni vagy mit tudok csinálni?




A fejem hátulját simogatom dudort keresve, de tudom, hogy nem az esés miatt volt. Nem ez az első ilyen eset. Lehet összefügg a hóemberrel, akit a tükörben látok mindig.

Veled nem szoktak különös dolgok történni mostanában?

412 szó ✥ aláfestő ✥Remélem tetszik kellesz nekem - leo x damie 2732251548  kellesz nekem - leo x damie 841472469  
Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-03-23, 22:43



Leo & Damie

Eleinte kicsit féltem, hogy a hasonlóságunk a kapcsolatunk kárára megy majd. Elvégre a legtöbben azt mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, meg hogy két ugyanolyan ember sosem fog jól kijönni egymással, de hé, mi vagyunk az élő példa arra, hogy a közhelyek és az általánosítás nem mindig igaz. Ha csak mi vagyunk a kivétel, hát nekem az bőven elég.
Leo fontos nekem, még ha nem is tudom pontosan megmondani, hogy miért, és hogy mit érzek. Ez jóval bonyolultabb annál, amit az egyszerű szavak képesek kifejezni. Úgy látom, hogy ő is épp azzal küzd, hogy megtalálja a szavakat, ezért inkább nekiállok rajzolgatni. Tudom, hogy elképesztően frusztráló, hogyha az ember bámulják, amíg gondolkozik és nem akarom, hogy rosszul érezze magát.

Mint mi.


Rövid, tömör válasz. Két szó csupán, mégis azt hiszem, hogy többet jelent minden eddiginél. Elvégre nem azt írtam, hogy én és ő, hanem hogy mi. Ez nagy dolog, nem? Annyira bizonytalan vagyok. Vagy mégsem? Nem tudom.
Nyakig vörösödöm az üzenetétől és olyan halálos zavarba jövök, hogy hirtelen azt sem tudom, fiú vagyok-e, vagy lány. Ezt mégis hogy kellene értenem? Nem, inkább nem értem sehogy. Csak engedjük szépen el, mintha meg sem történt volna. Inkább megmutatom azt a videót, hogy eltereljem a témát.

De, látod, egésznapos gyakorlással simán megoldható. Biztos, hogy neked is menne. És ha nem lenne ez a fal…

Nagyon szívesen látnám, akár minden este is. De komolyan. Már azzal boldoggá tenne, ha csak ülne ott  a pultnál és csendben nézne. Mert akkor közel érezhetném magamhoz és nem kellene egy idióta üvegfalon át beszélgetnünk. Egyáltalán ki találta ezt ki és miért? Sosem fogom megérteni talán.
Ülök ott és várom, hogy megmutassa a következő üzenetét, mikor egyszer csak ijedten hátrálni kezd, mintha valami ijesztőt látna. Összevont szemöldökkel nézek körbe, hogy mégis mitől rémülhetett meg ennyire, de nem látok semmi gyanúsat. Mikor aztán felém mutatja a papírt, hogy medve, végképp nem értem, hogy mi a szösz történik. Milyen medve? Életemben nem láttam még a környéken medvét.

Biztos nem ütötted be a fejed?


Aggodalmas pillantással mutatom felé a saját papírom. Nem azért, mert nem hiszek neki, de lássuk be, hogyha itt lett volna egy medve azt hallottam és láttam volna. A csúnya esés meg okozhat hallucinációkat azt hiszem. Márpedig ha tényleg ennyire komoly az esés, akkor jobb lenne, ha megmutatná magát egy orvosnak, mert a végén valami komoly baja lesz, azt pedig nagyon de nagyon nem szeretném.
Nem akarom elveszíteni.

398 ● remélem tetszik <3
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-03-11, 17:04

to: My Teddy



Együtt nevetünk Damievel. A sráccal, aki elrabolta a szívemet. Tényleg önfeledten tudunk nevetni mindketten. Mondjuk én amúgy is állandóan vigyorgok meg nevetek, de vele még többet. Én egy olyan fajta srác vagyok, aki már pusztán a jelenlétével is jobb kedvet hoz az emberek életébe, de eddig azt hittem csak én vagyok ilyen. Mióta egymásra találtunk Damiennel tudom, hogy nem egyedül vagyok, ugyan olyan, mint én.
Nagyon aranyos tőle, hogy nem tetszik neki az, hogy ilyen vagyok magammal. Érzem rajta, hogy törődik velem, fontos vagyok neki. Tényleg nem szeretném ezt elszúrni, de olyan ügyetlen vagyok. Félek attól, hogy olyat teszek vagy olyat mondok, ami miatt megharagudna rám és nem láthatnám többet.
Elég sokáig agyalok azon, hogy mit írjak. Meg merjem e mondni neki, hogy többet érzek iránta vagy ne? Elválaszt minket egy üvegfal, talán túl gyorsnak érezné. Először le kéne küzdenünk ezt az akadályt és utána vállalhatnám fel az érzéseimet. De hogy lehetne eltüntetni? Azt se tudom, hogy mi ez valójában. Végül megpróbálok vissza bókolni, de elég bénán sikerül. Remélem nem utál meg, amiért nem tudok bókolni. Nem tudom kifejezni magam, nem találom azokat a szavakat, amik leírnák azt, amit érzek, ha ránézek vagy rágondolok. Közben megpillantom a szokásos macikat az üvegfalon. Olyan kis aranyosak, pont mint mi. Nagyon cuki páros lehetnénk, ha nem lenne itt ez a fal. Két ujjammal a falhoz érek, pont ott ahol a medvék vannak és végig simítok rajtuk.

Nagyon aranyosak lettek.

Vigyorogva mutatom fel a papírt, majd lelkesen kezdem el mutogatni a kajás képeket a telefonomból. Tetszenek neki, alig várom, hogy készíthessek neki is valami finomat.

Akkor te is biztosan finom vagy.


Te jó ég, Leo! Komolyan így bókolsz? Ez nagyon gáz! Nem is értem, hogy miért nem futott még el előlem. Már agyalok azon, hogy hogyan magyarázom ki magam, de ekkor ő is mutat egy videót. Tátott szájjal nézem végig a mutatványait.

Wow Damie, nagyon ügyes vagy! Ha egész nap gyakorolnék sem tudnám utánad csinálni. Remélem majd élőben is láthatom a mutatványaid.

Egész este ott ülnék a pultnál és figyelném, ahogy dolgozik. Jön-megy, kavarja-keveri az italokat. Azzal gyönyörű, izmos karjával dobálja a poharakat meg a többi dolgot, amit ilyen helyeken dobálni szoktak. Biztosan lefolynék a bárszékről, ha nézhetném őt.
Elkezdem papírra vetni a következő üzenetem, de mikor felnézek nem Damient látom. Az üvegfal másik oldalán egy medvét látok. Valószínűlég még gyerek medve, de nem vizsgálom meg ennyire alaposan, mert halálra rémülök. Felkiáltok és hátradőlve próbálok menekülni. A hátradőlésből inkább hátrabukfenc lesz, mert közben eszembe jut, hogy Damient is figyelmeztetni kéne. Mikor újra az irányába nézek a medvét már nem látom, helyette ismét a kedves, aranyos srác arcát kémlelem.

Medve!!!

Ijedt fejjel tartom fel a papírt és a másik kezemmel mögé mutogatok, bár már sehol nem látom az állatot.

Esküszöm, hogy az előbb volt ott egy medve!

Nagyon féltem, nem akarom hogy bármi baja legyen. Sose láttam még medvét az erdőben, de ez most nagyon megijesztett. A szívem majd felrobban. Csoda, hogy nem ájultam el.
490 szó ✥ aláfestő ✥Remélem tetszik kellesz nekem - leo x damie 2732251548  kellesz nekem - leo x damie 841472469  
Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-03-08, 11:45



Leo & Damie

Megnevetettem. Ez mindennél szebb érzés, én mondom nem létezik a világon. Mikor látod, hogy valaki arcára te varázsolsz mosolyt és te hozol jó kedvet az életébe… egyszerűen csak mindennél boldogabbá tesz és kész. Nem csak Leoval vagyok így, hanem mindenkivel a környezetemben. Szeretem boldoggá tenni azokat, akiket szeretek.

Ugyan már, semmi okod arra hogy kínosan érezd magad. Egyáltalán nem égeted le magad.

Szúrós tekintetem elárulja, hogy cseppet sincs ínyemre, hogy így degradálja magát. Már miért lenne ez kínos? Mindenkivel megesik, hogy olykor-olykor elbénáz valamit, ez esetben egy lépést. Nincs ebben semmi baj, ettől egy picit sem csökken az értéke a szememben. Ugyanolyan csodálatosnak látom, mint eddig bármikor.
Míg ő azon gondolkozik, hogy mit írjon válaszként én előveszek egy másik filcet a táskámból és nekiállok megalkotni a mai macikat. Ez már-már olyan hagyomány féle lett, hogy a két macinak fel kell kerülnie az üvegre, amolyan összefoglalóként, hogy mi is történt velünk az nap. Béna macik, épp csak felismerhető hogy medvealakjuk van, de számomra, és talán számára is nagyon sokat jelent ez a kis apróság. Legalábbis szeretném azt hinni, hogy számára is fontosak az ilyen közös apróságaink és nem gondolom túl ezt az egészet. Rettegek attól, hogy mégis így van és ezért el fogom veszíteni, mert egyszer valami olyan hülyeséget mondok vagy teszek ami tönkre vágja a kettőnk közt kialakult kapcsolatot.
Csendesen somolygok csak, nem írok vissza inkább semmit. Nagyon jól esnek a szavai, elvégre ez egy elég pozitív visszacsatolás rólam. Annyira aranyos néha, de tényleg. Főleg mikor bókol, vagy nem veszi észre, hogy összefirkálta az arcát. Nem akarok szólni neki, túl édes látvány ez így. Kicsit kisfiús de mégis komoly és vonzó. Francba, észhez kell térnem, nem mehet ez így tovább.

Nagyon jól néz ki! Biztosan olyan finom is, mint amilyen szép.

És tényleg, valóban nagyon finomnak tűnik. Összefut a nyál a számban és a hasama is hangosan kordul. Ettem mielőtt eljöttem otthonról, de nem sokat és nem is volt ilyen finom, mint amilyennek ez tűnik. Ügyesen kell beosztanom a kajámat, mert egész éjszaka ki kell húznom vele, hiszen reggelig nincs más. Épp ezért nem is állok neki, helyette megnyitom a bár insta oldalát és megmutatom a tegnap előtti estéről készült videót. három üveggel zsonglőrködöm, mert… miért ne? Vannak esték, mikor a forgalom nagyon gyér és ilyenkor le kell foglalnom magam valamivel. Mikor elkezdtem itt dolgozni rászoktam az ilyen jellegű videók nézésére, tehát magától értetődő volt, hogy egy-egy egyszerűbb gyakorlatot nekem is el kell sajátítanom.

Ez volt az első alkalom, hogy egy üveget sem törtem össze.

Némi magyarázatot is mellékelek mellé, hogy értse miért vagyok ennyire büszke erre az alig harminc másodperces felvételre. Számtalan üveget törtem össze és fizettem ki épp ezért, de azt kell mondjam hogy minden veszteség ellenére megérte ez az egész.

454 ● remélem tetszik <3
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-03-01, 15:52

to: My Teddy



Tényleg szívesen segítenék neki, ápolgatnám őt, ha nem lenne ez a fal köztünk. Annyival könnyebb lenne minden, ha nem lenne. Egész nap pihenhetne az ágyamban, amíg én mindenféle ételt készítenék neki és ellátnám a sérüléseit. Egyre jobban zavar ez a hatalmas akadály. Csak nevetek a vécépapíros mondatán. Olyan kis aranyos, ahogy vigyorog. Nem tudom elképzelni, ahogy verekszik, de biztos jól megy neki. Egész erősnek, izmosnak tűnik. Biztos elbírna engem a karjaiba.
Annyira magabiztos voltam, nem gondoltam, hogy le fogok bukni a kis bunkfeces bénázásommal, de sikerült. Tele van a hajam levelekkel és nem győzöm kiseperni belőle őket. Nagyon nem szeretném elszúrni, de olyan kis szerencsétlen vagyok.

Fizikailag jól vagyok, köszönöm. Viszont egy kicsit kínosan érzem magam, hogy ilyen béna vagyok és leégetem magam előtted.

Őszintén bevallom mit érzek most. Egyrészt nagyon aranyos és jól esik, hogy aggódik értem. Egy pillanatra meg is fordul a fejemben, hogy talán ő is érez irántam valamit, ha így reagál. Másrészt viszont tényleg szégyenlem magam és nagyon remélem, hogy nem tart egy nagy rakás szerencsétlenségnek ezek után. Mintha kicsit ő is zavarba jönne. Talán tényleg van esélyem? Annyira új ez még nekem. Sose voltam még szerelmes, legalábbis nem rémlik nekem ilyesmi. Nagyon jó érzés, de kicsit félek is. Nagyon örülök neki, hogy megismertem, eddig is vidám voltam, de mióta megjelentek a pillangók a pocimban, azóta a fellegekben járok. Már nem is tudom milyen volt, mikor még nem ismertem. Nem akarom elveszteni, de ha ő nem érezi ugyan ezt és én bevallom neki, akkor minden más lesz és idővel biztos elindul a lejtőn a barátságunk.
A következő üzenete adja meg a végső döfést a már így is téglavörös arcomnak. Ő most tényleg... tényleg azt csinálja? Flörtöl velem? Erre mit írjak? Mi van ha rosszul érzem és ez nem flört? Mit kell ilyenkor csinálni? Rászorítok a tollamra, de nem tudom mit írjak, szóval a legelső dolgot vésem fel, ami eszembe jut. Szeretlek Damie! Nem, ezt még nem mutathatom meg neki. Korai, nagyon korai. Megragadom a lapot a füzetembe, kitépem és gyorsan belegyömöszölöm a zsebembe. Na lássunk neki újra. A filctollas kezemmel az arcomat vakarom, miközben azon agyalok, hogy milyen frappáns választ írjak neki. Annyira belemerülök a gondolataimba, hogy észre se veszem, hogy közben az arcom összefirkálom.

Köszönöm, de téged még mindig nem múllak felül.

Ez nagyon gáz, de más nem jutott eszembe. Mi van veled Leo? Máskor be nem áll a szám, de most annyira zavarba vagyok, hogy nem tudok mit mondani neki. Miket vált ki belőlem ez a srác. Egyre inkább kezd melegem lenni a téma miatt. Meg is húzom egy kicsit a pólóm nyakát, hogy jusson be egy kis levegő. Témát kell váltanom, ha túl akarom élni a napot. Elő is veszem a telefonom, hogy  galériából kikeressek egy képet.

Ezt pár napja csináltam. Saját készítésű, fehércsokis, epres fánk.

Megmutatom neki a képeket a szív alaku rózsaszín fánkjaimról. Nagy téma váltás és nem tudja ugyan, de miatta lett ilyen alakjuk. Ha már a kezemben van a telefon, akkor el is kezdem mutogatni neki a többi általam késztett ételt. Büszke vagyok rájuk.

505 szó ✥ aláfestő ✥ lesz jobb is ígérem  kellesz nekem - leo x damie 2732251548
Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-02-27, 21:42



Leo & Damie

Nevetve dörgölöm meg arcom éppen maradt felét, mikor elolvasom, amit a pálcikakezeiről ír. Mennyire aranyos már, hogy rögtön a védelmemre kelne. És ahogy felajánlja, hogy szívesen ápolgatna…Nem mondanék nemet. sőt, azt hiszem még a sérüléseim is sokkal hamarabb meggyógyulnának. Már megint mire gondolsz Damie, csak fájdítod a szíved. Aprót sóhajtva ragadok ismét tollat, hogy válaszolhassak.

Ne aggódj, neki is lett néhány szép foltja. És rám férne a szakszerszerű segítség, az enyém nagyjából addig terjed, hogy a vizes vécépapír mindenre megoldás…

Kicsit kacska, csúnyácska betűim nem túl esztétikusan mutatnak a papíron, de igyekszem, hogy olvasható maradhasson, elvégre ez az egyetlen esélyem, hogy megértessem vele magam. Nevetve figyelem, ahogy kissé kétségbeesetten, édesen elpirulva igyekszik megszabadítani magát a levelektől.

Neked még az erdő is jól áll, ne aggódj. De azért jól vagy, ugye? Nem esett semmi komolyabb bajod? Nem érek meg egy bokaficamot vagy törést sem.

Nem tudnám elviselni a gondolatot, hogy miattam essen baja. Várjunk egy pillanatot. Tehát miattam gurult le a dombról? Mert engem nézett? Ennyire fontos lennék neki? Azt hiszem, ettől a ténytől jobban zavarba jövök, mint ő a levelektől. Nem is tudom, eddig is éreztem, hogy több van köztünk, mint puszta barátság, mármint vannak fiú barátaim, de az egyik sem olyan, mint ez. Ez sokkal mélyebb, és jobb és nem is tudom… Nem éreztem még ilyet, így nehéz lenne pontosan szavakba önteni, hogy milyen is ez. Mindenesetre szeretném éreztetni vele, hogy mennyire sokat jelent nekem, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt a falon keresztül is sikerül majd. Mert ez az üvegréteg örökké el fog választani minket. Természetesen telefonálni nem tudunk egymásnak, pedig már az sokkal közelebb hozna minket egymáshoz, ha legalább a hangját hallhatnám.

Ugyan már, nem nagy szám. Te viszont pont ennyire helyes vagy, mint a rajzon.

Most épp… flörtölök vele? Ezt hívják flörtnek? Fogalmam sincs, mit csinálok, és azt sem tudom, hogy jól csinálom-e. Én már magamban sem vagyok biztos esküszöm.

315 ● remélem tetszik <3
kredit


Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty2021-02-26, 21:56

to: My Teddy



Hatalmas mosoly ül ki az arcomra, amikor megfordul és meglátom azt az imádnivaló arcát. És az a gyönyörű borosta még ellenállhatatlanabbá teszi. Leginkább akkor olvadok el mikor meglátom, azt az aranyos, elbűvölő mosolyát. Odáig vagyok érte. Hiába próbálja meg elterelni a figyelmem a tökéletes pofijával, én így is észreveszem a sérüléseit.

Remélem azért ő is megkapta a magáét. Ha nem, akkor majd én a pálcika kezeimmel ketté csapom. Mondjuk profi vagyok ápolás terén. A szomszéd öreg néninek is mindig én segítek és amilyen szerencsétlen állandóan történik vele valami.


Még az a szerencse, hogy gyorsan írok, mert nagyon sokat bírok beszélni, vagyis most írni. Születésem óta ilyen vagyok, egy igazi beszédes, örökmozgó és életvidám srác. A megnyugtatása ellenére is aggódok érte, de látom, hogy tényleg nincs annyira rosszul. Nem is tudom mi lenne velem, ha valami komoly baja esne. Ebbe bele se akarok gondolni. Amikor elolvasom a következő üzenetét teljesen zavarba jövök. - Ne már! - kiáltok fel és vörös fejjel, de nevetve kezdem el kiseperni a hajamból, majd megpróbálom vissza igazítani a tincseimet.

Ami azt illeti... igen, legurultam a dombról. Annyira ügyetlenek a lábaim. Néha meglepődök azon, hogy még élek, annyira szerencsétlen vagyok. Mondjuk nem a lábam elé néztem, hanem téged figyeltelek és azon gondolkoztam mióta várhatsz rám.

Megint sok vagy Leo! Legalább ne gáz dolgokat mesélj magadról, így nem fogsz kelleni neki! Pedig én nagyon szeretném őt, de itt ez a fal is meg olyan nyomi is vagyok. Szerencsére nem tudom folytatni a vitát magammal, mert megmutatja a rólam készült rajzot. Na ha az előbb vörös voltam, akkor most... még vörösebb vagy nagyon vörös? Nem ismerem a színeket. A lényeg, hogy teljesen zavarba hozott. Utána elolvasom, amit írt még hozzá és kész... végem... Leot most már hordágyon kell elvinni, mert meghalt a cukiságba. Hogy lehet valaki ilyen kedves? Mondjuk rám is ezt szokták mondani, de én nem érzem teljesen így, na de Ő.

Ez nagyon kedves és nagyon ügyes vagy. Irigykedem, hogy ilyen jól tudsz rajzolni. Mondjuk a valóságban nem vagyok ilyen helyes, mint a rajzon.


337 szó ✥ aláfestő ✥ lesz jobb is ígérem  kellesz nekem - leo x damie 2732251548
Vendég
Vendég
Anonymous

kellesz nekem - leo x damie Empty
Témanyitáskellesz nekem - leo x damie Empty

Ajánlott tartalom

kellesz nekem - leo x damie Empty
 

kellesz nekem - leo x damie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next