Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
Tegnap 02:31-kor


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Toby Fletcher
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásToby Fletcher Empty2021-03-08, 21:40

Tobias Fletcher
Play by: Charlie Rowe



Becenév
Toby, Tanbá
Mesehõs
Pán Péter (Pán Péter)
Tükörkép
nem látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
testnevelő tanár
Családi állapot
egyedülálló
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?

Kedves Anasztázia!

Sokat gondolkodtam, milyen formában is közölhetném veled azt, amit irántad érzek, és a napokban eszembe jutott, hogy történelem szakos vagy (ami humán, tehát levelet is írhatok, meg a történelem során nem egy levél született, ami aztán hatalmas jelentőséggel bírt a későbbiekben), ezért kezembe vettem egy papírt és egy tollat. Az én szívemhez is közel áll a történelem, ugyanakkor az írás sosem volt az én mesterségem, mégis most megpróbálkozom ezzel a kis firkálmánnyal.
Elsőre talán kezdhetném azzal, hogy mikor is pillantottalak meg először. Tisztán emlékszem, hogy a tanári szobában ültem, és vártam, hogy kezdődjön a következő órám, ahol majd nyugodt szívvel és lelkesen szívathatom a gyerekeket. Készítettem magamnak egy forró csokit, holott a nagy melegben ez nem túl szokványos ital. Az ajtóra néző asztalnál ültem, te meg pont abban a pillanatban jöttél be az ajtón, mert előre engedett téged az igazgató, aki bejelentésre készült. Akkor volt először, hogy megakadt rajtad a szemem, és ettől kezdve minden napomat a közös tanáriban töltöttem a tesi tanári helyett - lehet, hogy ez neked is feltűnt. Ott éltem az órákon kívüli életemet, csak azért, hogy láthassalak legalább pár perc erejéig, és ez sokszor be is jött, aztán…
Aztán végre oda mertem menni hozzád, amikor egyedül voltál. Akkor, ott azt éreztem, hogy boldog vagyok. Boldog voltam azért, mert odamentem. Boldog voltam azért, mert meg mertem szólalni, és nem látszódott rajtam, hogy legszívesebben elszaladnék, annyira izgulok. És boldog voltam azért, mert egész jól alakultak a továbbiak. Elmentünk randizni, ami… Ami miatt talán jobban izgultam, mint bármelyik sportversenyem miatt. Elvégre, ha a középmezőnyben végzek egy tájfutóversenyen, az nem érdek túlzottan, elfogadom, hogy vannak nálam jobbak is, de ez más volt… Féltem, hogy valamit elrontok. Féltem, hogy megutáltatom magamat egy akaratlan elszólással. Féltem, hogy nem kedvelsz majd amiatt, hogy én nem vagyok kifejezetten jártas a humán területeken. És igazándiból mindentől féltem, amitől csak lehetett, mégis bebizonyosodott, hogy mindezt nem kellett volna ennyire stresszesen kezelnem. A randevú végén… Nos, te is tudod, hogy mi történt, és az a csók… Az a csók teljesen megkavart. Éreztem valamit előtte, és a csók ezt vagy tízszeresére növelte bennem, de még mindig nem tudtam, hogy el merjem-e mondani neked ezt a gyomorgörcsszerű érzést. Mert akárhányszor eszembe jutottál, minden alkalommal összerándult a gyomrom, de nem a rossz, sokkal inkább a kellemes értelemben. De inkább nem mondtam semmit, és elhívtalak egy második randira, ahol… Ahol még egyszer megcsókoltuk egymást, és akkor is csak tovább zavarodtam.
Azóta hetek teltek el, és bár találkozgatunk a tanáriban, ahova nem olyan gyakran, de még mindig sokat járok, még csak most kezdem igazán érteni, hogy mit is érzek irántad. A gyomorgörcs talán azt akarta jelezni, hogy kapaszkodjak beléd, mert te vagy az, aki nekem kellesz, a józan eszem azonban nem akarja elsietni azt, ami a szívemben már megszületett. Nem akarja, hogy megkérdezzelek, mégis, most inkább hallgatok a szívemre, és végre megteszem, amit már legalább fél éve meg kellett volna tennem: Anasztázia, lennél a barátnőm?

Szeretettel
Pán Péter

Persze ez a levél csak fikció. Csak álmaimban él, hogy ilyen volt az első találkozásunk, és ha rajta múlik, soha nem is lesz semmilyen javulás. Pedig nem tettem ellene semmit, teljes szívemből szeretem, de amíg nem kapok egyértelmű jeleket... Úgy érzem, örökké várnom kell rá, és ehhez meg is van bennem a kellő kitartás. Bármeddig várok rád Anasztázia!

Képességem

✦ Bármilyen eszköz, vagy varázslat nélkül képes vagy a repülésre.
✦ A gyors észjárásoddal túl tudsz járni az ellenfeleid eszén.
A képesség 5 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 6. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Sabra Nazari

Lucy Pearce

Nem szórt rá senki csillámport


Felix Wright and Daria Paetrova csillámport hintett rá


Toby Fletcher
Lázadó
Lázadó
Toby Fletcher
Mesehõs :
Toby Fletcher Tumblr_pz2mvx9Gtt1ucsrqio8_400
Pán Péter
Péter
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
16
Titulus :
hősszerelmes
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
Jacob Dudman
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
A tükör mögött :
betianak

Toby Fletcher Empty
TémanyitásToby Fletcher Empty2021-03-09, 10:47

Csillámporos üdvözlet illet téged
Tobias Fletcher ✦ Pán Péter


„Ami aggaszt egy felnõttet, arra a gyerek rá se ránt.”

Kedves Toby!

Nos, bátran kijelenthetjük, hogy a legféltettebb titkaidba nyertünk most bepillantást. Az érzéseid mélyére, amit Anasztázia irányába táplálsz. Toby Fletcher 1149350199  Toby Fletcher 841472469 Romantikus és aranyos is lehetne, ha mindez nem csak a te fejedben létezne úgy, ahogyan leírtad ebben a bizonyos levélben. De az élet mindig is csak bonyodalmakból állt, buktatókból, akadályokból, amiket le kell győzni, nem igaz? Előtted is számtalan akadály áll, amin án kell verekedned magad, míg rálelsz a szerelemre, sőt, magára az igazságra. Toby Fletcher 2607835867 Én pedig lelkesen fogom mindezt nyomonkövetni, kedves Toby!  Toby Fletcher 2359898509
Nem is tartalak fel tovább, úgy hallom, be is csengettek.... Toby Fletcher 3375341651 a gyerekek már várnak órára! Toby Fletcher 3726835930


A pofidat ne felejtsd el lefoglalni! Toby Fletcher 1298976811
Jó játékot kívánok! Toby Fletcher 642527747







The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport



Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
Toby Fletcher Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
Toby Fletcher Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

Toby Fletcher Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

Toby Fletcher F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Toby Fletcher Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

Toby Fletcher Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

Toby Fletcher Empty
 

Toby Fletcher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Layla Fletcher
» Muffins are smart cupcakes - Toby & Raelin
» Jobbra a második csillag - Toby & Abigail