Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
Tegnap 02:31-kor


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Vaehina Leilani
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásVaehina Leilani Empty2021-03-10, 22:41

Vaehina Mehiti Leilani
Play by: Zendaya



Becenév
Hina
Mesehõs
Vaiana (Vaiana)
Tükörkép
látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Kelet: Bloomcrown
Foglalkozás
Úszást oktatok a Motunui Swimming Poolban
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

Oly, rég bámulok a nagy vízen túlra,
Tényleg, újra meg újra,
furcsa, sosem tudom miért…

Az úszómedence kéksége, a mélység és a gyerekek a legtöbb esetben boldogsággal töltenek el. De őszintén? Az utóbbi napokban, talán hetekben… valahogy a tekintetem mindig elréved a messzeségbe, az úszómedencén túlra, mintha csak arra várnék, hogy valaki megjelenik ott és kiránt ebből a mókuskerékből. Ebből az állapotból rendszerint az egyik kislány ránt ki, mint most is. Megérinti a karom, érzem a hideget a bőrömön, a vizet, az ujjait.
- Vaiana néni? – Mindig kiráz a hideg, ha lenéniznek. Nem vagyok én öreg, de tudom, hogy a tiszteletet akarják kifejezni felém.
- Igen? – Ráemelem a tekintetem egy mosollyal. A víz derekamig ér, míg neki szinte a nyakáig is felér. – Gyakoroltad otthon, amit kértem? Tudod, a víz alá lebukást – Érdeklődöm komolyan, mégis ott bujkál egy mosoly a szám szélén. A kislány teljesen elképed, a fejét rázza, majd elpillant az anyja felé, aki a medence szélén várakozik, beszélget. Talán még egy kávé is van a kezében, amit amúgy be sem hozhatna ide, de nincs időm még a felnőtteket is fegyelmezni. – Tehát? – Újabb kérdés hagyja el a számat, mire ő nagyot nyel, szinte hallom.
- Hááát… nem igazán. Félek, hogy… megfulladok – Makogja. Szabad kezemmel megsimítom az arcát, majd a nyakát.
- Nem fulladhatsz meg, ha azonnal feljössz a felszínre, amint érzed, fogy a levegőd. Tudod, csak okosan, ahogyan tanítottam – Mellé lépek a vízben, majd elhúzom a kezem tőle. – Figyelj csak – Látom, hogy néz, így a következő pillanatban befogom az orrom három ujjammal és lebukok a víz alá.
Élvezem a vizet, imádom. Képes vagyok teljesen eggyé válni vele. Ilyenkor szinte semmi sem érdekel, csak a víz van és én. Nincs szükségem arra sem, hogy az ujjammal elzárjam a levegő útját, képes vagyok kontrollálni a testem. Le is engedem a kezem, majd úszni kezdek, kissé megfeledkezve arról, hogy épp oktatnom kellene. De a víz elveszi az eszem.
A túloldalon bukkanok fel újra, a fejem hátrahajtva, hogy a hajam hátrasimuljon, ne pedig az arcomra. Elpillantok mosolyogva a kislány felé, aki ámulattal nézi, mit csinálok. Tudom, hogy egy nap ő is így fogja szeretni a vizet, mint én. Hiszen én tanítom. Megtanítom arra, hogyan érezze a vizet.

Induljunk útnak most, oda, hol nem voltunk még soha tán!
Ha honvágyunk majd szétmardos,
Hű szívünk jól tudja már, mi az irány!

Látnom kell. Olyan, mintha ismerném őt és mégsem. Ismerős a hangja, aztán a következő pillanatban mégsem. Ismerős a tekintete, aztán rájövök, hogy maximum azért lehet ismerős, mert már többször láttam a cirkuszban. Nem lehet más okom arra, hogy azt gondoljam, érezzem: ismerem. Honnan ismerném? Mégis, ahogy meghallottam, miről beszélnek: tudtam, hogy beszélnem kell vele. Személyesen. Valahol máshol, ott, ahol a barátai, a munkatársai nem zavarhatnak minket.
Igaz, utólag belegondolva, ahogyan elhívtam, azt hiheti, hogy randevúra hívtam. Vagy mégsem? Egy uszodai randevú? A történelem során talán először történne ilyesmi. Mondjuk, ha a fiúk szemszögét nézzük, talán nekik ideális helyszín, ha meg akarják nézni, a szívük választotta milyen smink nélkül. Mondom ezt én, aki szintén hord sminket, csupán csak… valami egészen visszafogottat.
Ahogy a tükörben figyelem magam, azt a furcsa tükörképet, a gondolataim újra visszakalandoznak a fiúhoz. Maui. Ismerem, vagy csak a képzeletem játszik velem? Vagyis a megérzéseim. Nem értem, de rá kell jönnöm. A szívem most azt súgja, nála válaszokra lelhetek.
Felmarkolom a kulcsaimat, az ajtó pedig néhány pillanattal később csapódik utánam. Szedem a lábaim az uszoda felé. Nem tudom, eljön-e Maui, de nekem mindenképp ott kell lennem. Várnom rá. Ez az ő napja. Vagy mondhatnám azt is, hogy a miénk?
A szívem már így készen áll…
- A nevem Vaiana.

Képességem

✦ A víz szinte a részem: így képes vagyok irányítani azt, vagy ha úgy akarom, képes vagyok megnyitni a tengert, hogy átsétálhassak a túloldalra. Uralom a vizet.
✦ El tudok bárhol tájékozódni, nem kell hozzá térkép, elég, ha a csillagokat figyelem: megmutatják az utat.
A képesség 1 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 2. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


Felix Wright csillámport hintett rá


Vaehina Leilani
Hõsnõ
Hõsnõ
Vaehina Leilani
Mesehõs :
Vaehina Leilani C84dabe25024cf5b46992440a1812c4617161782
Vaehina Leilani D8b5a35aeb393092afd66c03e1067c4a2741b9b5
Vaiana
Vaiana
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
13
Titulus :
❝MOANA❞
A másik felem :
Akinek az arcát viselem :
ZENDAYA ♡ COLEMAN
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
KELET ♡ BLOOMCROWN
✦ ✦ ✦ :
A szívem már így készen áll…
Vaehina Leilani F1210add9319ac1c8fbf87dac8409f4c502d03d8
Ugye, a picike Maui igazán cuki?
A tükör mögött :

Vaehina Leilani Empty
TémanyitásVaehina Leilani Empty2021-03-11, 12:29

Csillámporos üdvözlet illet téged
Vaehina Leilani ✦ Vaiana


„Come what may, I know the way.”

Kedves Vaiana!

Azt kell mondanom, hogy igen hamar gazdára lelt ez a karakter, miután felszabadult és nem is kerülhetett volna jobb kezekbe.  Vaehina Leilani 2067867876
Nagyon tetszett amit írtál, hogy milyen jelentőséggel is van rád a víz és, hogy miként is tanítod meg arra a kislányt, hogy szeresse a vizet. Bár nekem csak rossz emlékeim vannak személy szerint, hiszen amióta úszásoktatásra küldtek annyira sem tudok úszni szinte, mint addig tudtam.  Vaehina Leilani 1311556981:
Nagyon jól eltaláltad a karaktert és valami mérhetetlenül szép nevet is választottál hozzá, ami tökéletes passzol hozzá, úgyhogy nem is tartanálak fel tovább, hiszen egy valaki már biztosan nagyon várja az érkezésed.  Vaehina Leilani 4028024232
Foglalózz gyorsan utána pedig már kezdődhet is az igazi móka.  Vaehina Leilani 3375341651

Jó szórakozást kívánok.  Vaehina Leilani 321849167



Vendég
Vendég
Anonymous

Vaehina Leilani Empty
 

Vaehina Leilani

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vaehina & Hadrian
» Vajon kiderül az igazság? - Vaehina & Viliami