Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
nerida & daria ❖ time for a back up plan
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásnerida & daria ❖ time for a back up plan Empty2021-10-03, 00:13

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
nerida & daria ❖ time for a back up plan JPbm1tY
nerida & daria ❖ time for a back up plan C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
nerida & daria ❖ time for a back up plan 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
nerida & daria ❖ time for a back up plan 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

nerida & daria ❖ time for a back up plan Empty
Témanyitásnerida & daria ❖ time for a back up plan Empty2021-06-20, 16:31

nerida & daria
do you mind if I use you a bit?
Sosem riadok vissza attól, hogy kihasználjak másokat és ez most sincs másként. Szinte már természetes, hogy tisztában akarok lenni az ellenfeleim gyengepontjaival. Ehhez pedig mindenféle eszközt hajlandó vagyok megragadni. Főleg miután az előző próbálkozásom csúnya kudarcba fulladt pusztán azért, mert nem volt egyedül azon az éjszakán. Mintha kérdéses lett volna, hogy akkor akárki is van vele hasonló sorsot érdemel, mint a célpont. De legalább okultam belőle, hogy ezentúl sokkal jobban meg kell válogatnom az embereimet arról nem is beszélve, hogy sokkal nagyobb nyomást kell rájuk helyeznem annak érdekében, hogy elkerüljem a hasonlóan kellemetlen helyzeteket.
Szinte gyomorforgató a számomra a szituáció, de kénytelen vagyok a győzelem bebiztosítása érdekében felölteni a maszkomat.
- Ugyan te ne haragudj én voltam a figyelmetlen.. - Bocsánatkérések tömkelege, amely igazából a helyzeten nem javít cseppet sem, de valamiért olyannyira szeretik használni, hogy a végére már minden jelentését elveszíti. - Én jól vagyok, remélem te is.. - Egy ilyen aprócska ütközés még nem okozhatott benne kárt. Ha azt akartam volna, akkor most elég kellemetlen helyzetben lenne, de más céljaim vannak vele. - Igen én is ide tartok éppen.. - Mármint pár lépésre az ajtótól igazán nem tudom, hogy hova máshova tarthatnék, mint az épületen belülre, habár ténylegesen sosem állt szándékomban betenni a lábam. De ezt neki igazán nem kell tudnia. - Ezek után a legkevesebb, hogy meghívlak egy koktélra. - Bár már nincs szükség arra, hogy feltartsam hiszen a kis barátom új gazdára lelt, aminek köszönhetően remélhetőleg mindent megtudok, amit szeretnék.  
Vendég
Vendég
Anonymous

nerida & daria ❖ time for a back up plan Empty
Témanyitásnerida & daria ❖ time for a back up plan Empty2021-06-01, 10:56


Nerida && Daria

Ursula && Anasztázia

Másoknak talán sikerül kizárniuk a munkát a szabadidejükben – én nem tartozom közéjük. Én munkán kívül is azon kattogok, hogy miért van az, ami. Tobyn kívül senki sem kedvel, legalábbis így érzem és nehéz ezzel mit kezdeni. Azt remélem, hogy Bethany kicsit elfeledteti velem a munkahelyen történteket és jól tudom érezni magam. Ezért is vezet az utam a Northuldra Cocktail felé. Pár lépés választ el az ajtótól, mikor nekem jön valaki. Meglepve pillantok a nőre, megtántorodva némileg, azaz téve hátrébb egy lépést.
- Semmi baj, én sem figyeltem! Csak rohanok a vakvilágba! Ne haragudj! – Én is bocsánatot kérek, mert úgy illik. – Jól vagy? – Mérem végig kíváncsian, majd elnézek az ajtó felé. – Te is a Northuldra Cocktailba sietsz ennyire? – Kérdezek rá egy mosollyal, ahogy visszafordulok felé. Most már nem rohanok, akad 2-3 percem, hogy beszélgessek, Bethany pedig addig bőven tud várni. Mármint nem hiszem, hogy kiakadna, hiszen úgyis van munkája alapvetően és dolga, én így is csak kolonc leszek majd a nyakán a munkaidejében, de ez most kell. Bethany jótékony koktéljai a legjobb bú-felejtők.

172 words ✦ aláfestõ ✦ note: ejnye, Ursula...



Nem szórt rá senki csillámport



Daria Paetrova
Hercegnõ
Hercegnõ
Daria Paetrova
Mesehõs :
nerida & daria ❖ time for a back up plan Anastasia-kiss
Anasztázia
Anasztázia
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
A másik felem :
Zenedoboz :

Akinek az arcát viselem :
♛ Abigail Cowen
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
♛ Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Szól a dal, messze száll,
Emlék lesz majd ez egyszer.
nerida & daria ❖ time for a back up plan Ae179a926e475a6c7c62d6e9061e5915737cdc2d
Bennem élsz, így zenélsz,
Áldott, szép e december.
A tükör mögött :

nerida & daria ❖ time for a back up plan Empty
Témanyitásnerida & daria ❖ time for a back up plan Empty2021-05-16, 19:22

nerida & daria
do you mind if I use you a bit?
Az utóbbi időben elkezdtem élvezni, hogy a saját kezembe veszem az irányítást. Részben azért mert így biztos lehetek a helyzetben na meg persze azért ott van az izgalom is, hogy én magam juttathatom magam előrébb és nem kell valami teljesen töketlenre bíznom a feladatokat. A legutóbbi esetből talán már valamennyire sikerült tanulniuk, hogy nincs annak jó vége, ha velem próbálnak meg szórakozni, vagy éppenséggel elbukni. Így viszont esélyesebb, hogyha elbuknak, akkor inkább megbújnak valahol, mintsem jelentsenek nekem. Igazán fel kell ráznom az embereimet, mert a rendszer köztük igen csak csökkent az utóbbi időben. Mintha már senkire sem lehetne igazán számítani.
A célpontom közelében sétálgattam a megfelelő alkalomra várva, hogy valakinek a segítségével birtokomba kerülhessen valami használható információ, ami jól jöhet nekem a jövőben. Nem volt egyedül azon az éjszakán, ami nem kellett volna keresztezze a terveimet, de szeretném tudni, hogy mégis kiről van szó.
Kiindulási pontként egy alkalmas alanyt kell találnom, akit kihasználhatok. Ki is szűrok egy vöröskét, ahogyan a bejárat irányába siet, aminek köszönhetően én is szaporábban veszem a lépteimet, hogy teljesen véletlenül beleütközhessek és a zsebébe csúsztathassam a kis barátomat, aki majd a fülem lesz a falakon belül. Csak azt remélem, hogy beszélgetős kedvében lesz a drága tulajdonos, hogy hasznát is vegyem majd a fájdalmas beszélgetésnek, aminek fültanúja leszek.
- Ne haragudj, nem figyeltem.. - Kérek bocsánatot az ügyetlenségemért, ami koránt sem volt az, de ez részletkérdés. Talán azért is jöhet le ilyen személytelennek a bocsánatkérésem. Vagy mert igazából sosem csináltam így nem vagyok benne túlságosan jó. De nem is szeretnék.
Vendég
Vendég
Anonymous

nerida & daria ❖ time for a back up plan Empty
Témanyitásnerida & daria ❖ time for a back up plan Empty2021-05-16, 19:08

time for a back up plan
ursula && anastasia

Vendég
Vendég
Anonymous

nerida & daria ❖ time for a back up plan Empty
Témanyitásnerida & daria ❖ time for a back up plan Empty

Ajánlott tartalom

nerida & daria ❖ time for a back up plan Empty
 

nerida & daria ❖ time for a back up plan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The Plan! // Nerida & Isaac
» nerida & richard ❖ long time no see
» This wall is actually our looking glass
» Daria Paetrova - ❝Anasztázia nagyhercegnõ❞
» bethany & daria ✦ a friendly face