Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
Tegnap 02:31-kor


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Ralph
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásRalph Empty2021-05-22, 22:54

Rontó Ralph
Ajánlott Play by: Charlie Webber



Státusz
Szabad
Tükörkép
látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Dél
Foglalkozás
Agónia bár - Ursula embere
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kapcsolatok
Ursula, Vanellope, Felix, Calhoun, Eret
A canon írója
Winnie
A történeted

✦ Az Agónia bárban dolgozol leginkább, mint kidobó, de igen közel jársz ahhoz, hogy hivatalosan is Ursula embere legyél, amit szeretnél elkerülni, hiszen csak azért vállaltad el a munkát, hogy Vanellope mellett lehess.
✦ Vanellope olyan számodra, mint a kishúgod mindent megteszel azért, hogy boldoggá tedd csakis ezért vállaltad el a munkát az Agónia bárban, hiszen ő is ott érheti el az álmait, de mivel tisztában vagy, hogy nem a legbiztonságosabb hely úgy döntöttél bármibe is kerüljön mellette maradsz.  
✦ Felix a legjobb barátod, akivel mindent megbeszéltek így segítesz neki az eljegyzés megtervezésében és kivitelezésében is.
✦ Észrevetted, hogy az utóbbi időben Vanellope sokat keresi Fafej társaságát, aminek köszönhetően Pengével is összebarátkozott, de nincs vele kapcsolatosan jó érzésed ezért felbérelted Calhoun-t, hogy derítse ki mekkora bajba is rángathatja bele Vanellope-t.
✦ Az elmúlt napokban megpillantottál egy mesefigurát a tükörben, akiről hamar rájöttél, hogy te magad vagy ugyanakkor ez elkeserített téged, mert keserű álomképekkel együtt kísért azóta is.
✦ Eret hamar a barátoddá fogadtad leginkább Vanellope miatti elkötelezett támogatása miatt, de amúgy sem tartod egy rossz fickónak. Úgy érzed, hogy előadáskor még egy pár szem védi Vanellope-t mindenféle hátsó szándék nélkül.

Képességed

✦ Emberfeletti erőre teszel szert nem lesz olyan dolog, amit ne tudnál felemelni, megmozdítani vagy lerombolni.
✦ Ha felhúzód magad akkor nem tud majd senki sem megállítani és mindent könnyedén lerombolsz magad körül. Ezt persze adott helyzetben az előnyödre is fordíthatod.
A képesség 1 lezárt játék után aktiválódik, tehát a 2. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ralph JPbm1tY
Ralph C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Ralph 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Ralph 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Ralph Empty
TémanyitásRalph Empty2023-06-30, 19:05

Én is várlak téged!
you are my hero


Kedves Büdirém !

Te vagy a legjobb barátom, az a személy, akiben mindennél jobban megbízom, akit bátyámként szeretek, akit meg tudnék fojtani egy kis kanál vízben, de nem teszem, mert közben tuti agyon is ütnél a kanállal.  Ralph 1504217148
A kapcsolatunk pontosan olyan, mint amilyen egy óvó bátyus és egy nyughatatlan szellemű húgica között lenni szokott; én az agyadra megyek azzal, hogy nem bírok magammal és mindig vad ötleteket találok ki, amiket meg akarok valósítani, te pedig halálra idegesítesz az aggodalmaddal. De legalább hagyod magad belevonni a "rosszba", ha már megakadályozni nem tudsz benne, akkor a részese leszel, addig is rajtam tarthatod a szemedet. Ralph 2440508350
Valahogy így kötöttél ki te is az Agónia bárban - tudod, rengeteget kellett vitatkoznom veled, mire megengedted, hogy ott dolgozzak, kíváncsi lennék, mennyit fogsz velem még akkor is vitatkozni, amikor megtudod, hogy a legújabb szenvedélyem az autóversenyzésben van?!  Ralph 1311556981 Persze, ezt még nem merem neked bevallani, minden errőmmel azon vagyok, hogy titkolni próbáljam előled a lehető leghosszabb ideig, mert tudom, hogy azt mondád rá, "ez nem egy videójáték, Kölyök!". Pedig képzeld csak el, milyen jó lehetne, ha együtt is száguldozhatnánk, vagy ha szurkolnál nekem a célnál a versenyeken! Hát nem szuper lenne?  Ralph 2067867876
Siess hozzám hamar, hogy kedvemre bosszanthassalak és újabb kalandokba rángathassalak bele, Alsógatya Kapitány! Ralph 2359898509  Ralph 841472469


'Cause I'm in a field of dandelions wishing on every one that you'll be mine. And I see forever in your eyes, I feel okay, when I see you smilewishing on dandelions all of the time
Nem szórt rá senki csillámport



Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
Ralph Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
Ralph MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Ralph C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

Ralph Empty
 

Ralph

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal