Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Narah Carreras
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásNarah Carreras Empty2023-03-26, 00:43

Narah Carreras
Play by: Maia Reficco



Becenév
Narah, Bakis, Kölyök
Mesehõs
Vanellope von Schweetz (Rontó Ralph)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Dél, Suncrest
Foglalkozás
Előadóművész az Agónia Bárban
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Demiszexuális
Mi történt velem?

Mindig is nyughatatlan természet voltam, az új kalandokat és új célokat kergetem az életben. Mielőtt az emlékeim visszatértek volna, először az éneklés volt, ami úgy vonzott, hogy az életemet is képes lettem volna arra szentelni, hogy ebben a szakmában helyezkedhessek el, nem kevés energiát fektettem abba, hogy fejlesszem a hangomat és tudásom, hogy elég jó legyek. Egy álmom vált valóra, amikor az Agónia bár tulajdonosa, Ursula meglátta bennem a lehetőséget és munkát ajánlott, sosem felejtem el neki, hogy a szárnyai alá vett, azóta is keményen dolgozom nála, hogy ezt megháláljam neki. És az egészben a legszuperebb, hogy a legfontosabb személy az életemben, akit bátyámként szeretek, Ralph is ott van velem - azt mondjuk had ne részletezzem, mennyit kellett vele vitatkoznom, mire sikerült kikönyörögnöm, hogy engedjen a bárban dolgozni. Esküszöm rettenetesen az agyamra megy, amikor óvni próbál, de el kell ismernem, hogy hajlamos vagyok hirtelen felindulásból hülye döntéseket hozni és nem gondolni a következményekre, ezért örülök is neki, hogy így vigyáz rám, ettől függetlenül egy idegesítő Büdirém tud lenni. Talán ez az oka annak is, hogy eddig nem beszéltem neki a legújabb szenvedélyemtől, ami nem is állhatna messzebb a békés énekelgetéstől, mi több, egyenesen veszélyes és valószínűleg illegális.
Az autók iránt fellángolt érdeklődésem nem képezi a kis titkolózásom részét - bár, amikor először meglátogattam a Blades autószervízt, határozottan nem a kocsik vonzottak ennyire -, az viszont annál inkább, hogy nem is olyan régen ellátogattam Penge egyik autóversenyére. Ugyan csak szurkoló voltam, a pálya széléről néztem a száguldó versenyzőket, de magával ragadott az egész varázsa, az adrenalin ami feltöltötte az ereimet. Ez az izgalmas érzés, a fel-felbukkanó emlékekkel keverve egy korábbi életből megmozgatott bennem valamit, mitől az egész lényemben azt éreztem, hogy nekem is itt a helyem, hogy nem elég csak brahiból vezetnem néha napján, versenyeznem kell. S mióta teljesen visszatértek az emlékeim, már biztosan tudom is, hogy valójában erre születtem.
Megtaláltam a következő nagy célt az életemben, már csak azt nem tudom, erről hogyan és kivel kellene először beszélnem. Tudom, hogy nem titkolózhatok örökké Alsógatya Kapitány elől, csakhogy már előre tudom, mit szólna ehhez az őrült vágyamhoz; nem lenne rest a szememre vetni, hogy ez nem egy videójáték, nem éledhetek újjá, ha valami balul sülne el. Tisztában vagyok vele, hogy ebben igaza lenne, de érzem, hogy nem bírom megállni a versenyzés hívását. Lehet, hogy még nem kéne neki szólnom erről, előbb valaki másnak kellene kiöntenem a lelkem, mondjuk egy harmadik félnek, aki kívülről jobban átlátná ezt az egészet. Nem tudom mit tegyek, meglehet, hogy mindenek előtt talán kiszellőztethetném a fejemet, hátha akkor rájövök a válaszra, amit keresek.

Képességem

✦ Remek autóversenyző vagyok, a kódjaimban véremben van.
✦ Kész energiabomba vagyok, szinte alvásra sincs igazán szükségem, max 1-2 órácskára.
✦ "Bakis" vagyok, ami régebben negatívumnak számított a társaim között, azóta már tudom, hogy elég király, hogy villanni tudok. Ez gyakorlatilag azt jelenti, kisebb-nagyobb (max 5m) távon belül teleportálok, néha megesik, hogy akaratomon kívül, erős érzelmi behatásokra is megtörténik. Eddig nem volt olyan akadály, aminek ne tudtam volna a túloldalára villanni, a várost átszelő Üvegfalak viszont különlegesek, ha véletlenül sikerül átvillanom rajta, nem biztos, hogy az újból is sikerülni fog.  
Narah Carreras

Sunny

Nem szórt rá senki csillámport


Sévére Legrand csillámport hintett rá


Narah Carreras
Hõsnõ
Hõsnõ
Narah Carreras
Mesehõs :
Narah Carreras Q94Cm3z
Wreck it Ralph
Vanellope von Schweetz
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
10
✦ ✦ ✦ :
Narah Carreras MnY0tlQ
﹛as your merciful princess﹜
I HEREBY DECREE THAT EVERYONE WHO WAS EVER MEAN TO ME SHALL BE EXECUTED ... i'M JUST KIDDIN'?!
Akinek az arcát viselem :
﹛Maia Reficco﹜
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
﹛Suncrest﹜
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Narah Carreras C51cfca6b4c48d67aec6fd081ec869d88d97c4db
﹛i am a racer﹜
I CAN FEEL IT IN MY CODE!
A tükör mögött :
﹛sunny﹜

Narah Carreras Empty
TémanyitásNarah Carreras Empty2023-05-09, 00:14

Csillámporos üdvözlet illet téged
Narah Carreras ✦ Vanellope von Schweetz


„Te sosem szeretnéd, hogy valami
különleges történjen a játékodban?”

Kedves Narah!

Ideért a kis Bakisunk! Narah Carreras 1149350199  Narah Carreras 841472469 Először is kérlek, engedd meg, hogy megjegyezzem, mennyire tetszik a PB választásod! Miután átbeszéltük, hogy kivel hozod, igazából a canonnál is átírtam az ajánlott PB-t. Mert hát innentől nekem Vanellope összeforrt ezzel az arccal! Narah Carreras 3375341651  Narah Carreras 841472469 Imádom magát a karaktert, a kis cuki leányzót, valamint azt, akit lefestettél nekem ide! Narah Carreras 1298976811 Narah, hiányoztál az oldalra, igazi színfoltja leszel a közösségnek és remélem, megenyhül Ralph szíve is.
Apropó, kíváncsian várom, ki lesz az a harmadik, kívülálló fél, akivel beszélni fogsz... csak nem Ursula? Narah Carreras 703152122 Furcsa lenne, ha a főnökasszonnyal ülnél le, de hát... a szükség törvényt bont, igaz? Vagy kire gondoltál? Mondanám, hogy szívesen leülök veled beszélgetni, de az kissé furcsa lenne. Narah Carreras 140082809


Na, menj, villanj át a foglalókhoz és írogass be mindent, amit kell! Aztán pedig villanj a játéktérre és kezdd el az életet ebben a furcsa, ám mégis varázslatos kis világban! Narah Carreras 1115489239  Narah Carreras 841472469
Üdv köztünk! Narah Carreras 642527747






Nem szórt rá senki csillámport


Narah Carreras csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Narah Carreras D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Narah Carreras 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Narah Carreras Empty
 

Narah Carreras

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal