Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Ma 01:28-kor


Imogen Sallow
Tegnap 23:56-kor


Inoke Kailani
Tegnap 20:43-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 17:36-kor


Ayuzawa Misaki
Tegnap 17:09-kor


Maverick Macnair
Tegnap 16:44-kor


Inoke Kailani
Tegnap 12:46-kor


Onyx Blackwell
Tegnap 12:26-kor


Leonard Joar Leifsson
Tegnap 11:54-kor


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
secrets ✦ chin-sun & si-hyun
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-10-03, 00:21

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
secrets ✦ chin-sun & si-hyun JPbm1tY
secrets ✦ chin-sun & si-hyun C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
secrets ✦ chin-sun & si-hyun 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
secrets ✦ chin-sun & si-hyun 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-08-24, 23:42


Elias & Sun
〥Who's over there? 〥
Fura ez az egész keressük az emlékeinket dolog. Mármint azt sem igazán tudom, hogy mégis mit is veszítettem el tulajdonképpen, akkor mégis honnan tudhatnám, hogy hogyan, meg mégis hol találnám meg azokat? Nagyon jó kérdések, amik egyelőre sajnos még mindig csak kérdések, és halvány fogalmam sincs, hogy mégis mikor kapok rájuk válaszokat. Ha egyáltalán kapok. Mert ebben sem vagyok biztos. Szerencse vagy sem, nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel, hiszen Elias is ugyanúgy elveszítette az emlékeit, mint én. Nem tudom miért csak mi ketten vagyunk megáldva ezzel az egésszel, de legalább egyikünk sincs egyedül, és meg tudjuk beszélni az ezzel kapcsolatos kérdéseket és aggályainkat. Amiből azért van bőven, az egyszer biztos.
Elnevetem magam Elias mondandóján... illetve leginkább az abból kihallatszódó magabiztosságon. Még emlékek nélkül is mennyire biztosnak tűnik magában... nekem ez valahogy nem feltétlenül sikerül.
- Jól van, valljuk be... bár azért nem tudom, miből gondolod egyáltalán, hogy rossz társaság lennél.
Hoppá, azt hiszem kezdek veszélyes vizekre evezni... valahogy önkéntelenül is igyekszem mindenkinek is segíteni amiben csak tudok, ez pedig a fizikai és a lelki dolgokra egyaránt érvényes. Nyugodtan el lehet mondani, ha esetleg problémája van valakinek. Nem biztos, hogy sokat tudok segíteni, de legalább meghallgatom, és van, hogy már az is rengeteget számít az illetőnek. Ezért is igyekszem tudatni Eliasszal is, hogy nekem elmondhatja, ha úgy érzi valami gondja van... az emlékei elvesztésén kívül.
Mikor egy pillanatra ránézek a falra és meglátom benne a sárkányt szinte automatikusan hátrálok pár lépést... ezt pedig valószínűleg észrevehette a srác, mert rákérdez, hogy látok - e valamit, ami nem normális. Nem tudom mire céloz. Talán ő is látja a fehér sárkányt? Viszont nem kérdezek rá, csak kissé értetlen arckifejezéssel figyelem őt.
- Mi számít nem normálisnak? Ha megmondod mi a nem normális, akkor meg tudom mondani, hogy láttam - e valami olyasmit, ami az ami nem, és nem az ami.
Van egy olyan érzésem, hogy ez most elég összezavaró lehet neki, hiszen én sem tudom, honnan jött ez most, de azért hátha érti, mit is szeretnék mondani. A hirdetéses ötletemet kapásból megvétózza, és még csak nem is szólhatok semmit sem, hiszen igaza van. Csak én nem gondoltam ebbe bele.
- Biztos rengeteg... de mi van, ha nem csak pénzéhes idióták jelentkeznének? Mi van, ha... ha vannak rendes emberek is, akik tényleg segíteni szeretnének, és nem csak a jutalom érdekli őket?
Tisztában vagyok vele, hogy elég naiv a gondolkodásom, de számomra alap, hogy mindenkinek meg kell adni az esélyt. Ha eleve azzal indítjuk a dolgokat, hogy biztos csak a jutalomért vállalnák el a feladatot, akkor tényleg nem lesz belőle semmi, mert senki nem lesz elég jó. Azt pedig nem szeretném. Sőt, valószínűleg Elias sem.
Remélem tetszeni fog secrets ✦ chin-sun & si-hyun 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-08-16, 16:05

Elias & Sun
✦  things we forgot
Hiszek abban, hogy a titokzatos hölgy a fal túl oldalán hamarosan újra eljön majd, hogy beszélgessünk egymással és akkor talán juthatunk egyről a kettőre, ha megkérdezem, hogy ismeri-e Sun-t. Mármint, ha azt nem akarja elárulni, hogy ismer engem, akkor legalább másra rákérdezhetek. Az nem lenne túlzottan nagy dolog, hogy megválaszolja bár, ha engem sem akar elismerni, mint ismerőst nem biztos, hogy Sun-t elismerné, de ez egy teljesen más szituáció.
- Azért valljuk be, hogy nem vagyok olyan rossz társaság még akkor sem, ha nem hall vagy ért meg engem. Így még mondhatjuk azt is, hogy csak felkeltem benne az érdeklődési vágyat, akármit is akarjon tőlem. - Mondjuk, ha sokáig lesz itt ez a fal kettőnk között, akkor sajnálatos módon nem fogunk egyről a kettőre jutni semmilyen téren, mert azért mégis csak igazi testközelben van azért igazán megnyerő hatásom. A fal mondhatjuk úgy, hogy korlátozza.
Egy pillanatra figyelem, ahogy a fal felé néz, majd mintha valami megváltozna az arckifejezésén én is odatekintek és nem látok mást hirtelen, mint egy fehér valami gömböcöt, aki ezek szerint a belső énem akar lenni, vagy magam sem tudom mit kíván ábrázolni. - Talán látsz valamit, amit nem lenne normális? - Nem tudom, hogy ő is lát-e valami hasonló figurát, ami pontosan ott áll, ahol ő maga. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy ő mit lát. Kétlem, hogy lehetne rosszabb a fehér felfújható valaminél.
- Szerinted erre a hirdetésre hány pénzéhes idióta jelentkezne? Valahogy találni fogunk valakit, aki segíthet rajtunk, de nem igazán így, mert annak tényleg az lenne a vége, hogy idiótákkal kellene társalognunk naphosszat. De aranyos, hogy ennyi hited van az emberekben. - Nem akarom, hogy rosszul érezze magát miatta, de tényleg nem így fogjuk megoldani a kettőnk helyzetét, ha valaha megoldjuk valahogy. Mert az sem biztos, hogy létezik valaki, akinek ezek az üvegfalak nem okoznak semmilyen gátat és egyszerűen csak járnak kelnek rajta keresztül, mintha ott sem lenne. De, ha találnék egy ilyen személyt azt nem ereszteném. Ezért sem vállalná fel valaki, aki képes rá túlságosan nyíltan. Legalábbis, ha nincsenek különösebb tervei.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-08-10, 17:52


Elias & Sun
〥Who's over there? 〥
Megint egy újabb nap. Egy újabb nap, amikor nem jutottunk egyről a kettőre... és még mindig nem emlékszem semmire. Pedig érzem, hogy fontos dolgokra nem emlékszem, ez pedig eléggé zavar. Nem tudom, hogy mikor találunk végre nyomokat, de néha úgy kell emlékeztetnem magam, hogy ne adjam fel. Nem szabad, mert akkor nem hogy magamon nem tudok segíteni, de Eliasnak és Miyoungnak sem. Én pedig segíteni szeretnék, ez egyértelmű.
- Ha ennyire biztos vagy benne, hogy fel fog bukkanni, akkor biztosan így is lesz. Ha elég erősen akarod, akkor minden lehetséges... csak nem szabad feladni.
Na igen.... csak sajnos ez nem olyan egyszerű, bármennyire is úgy gondolom néha, hogy igen. Viszont úgy érzem, hogy igaza lehet Eliasnak. Mármint nem szabad elvetni annak a lehetőségét, hogy valaki rám is vár a fal másik oldalán. Nem tudom, hogy ki, azt sem tudom, hogy mégis miért várna pont engem, de minden lehet. Ki tudja? Lehet, hogy valaki olyanról van szó, akitől kérdezhetnék az emlékeimről... esetleg vannak közös emlékeink is. Azt hiszem az lenne a legjobb. Nem szeretném túlságosan belelovallni magam, de úgy érzem, már túl késő ilyeneken gondolkozni, hiszen én is szeretném tudni, hogy vajon ki lehet az az illető, akivel Elias találkozni szokott. Na meg hogy engem ismer - e. Ő vagy bárki más, azt hiszem jelen esetben mindegy. Egy pillanatra elfordulok a fiútól és a falra figyelek... ami kár volt, mert meglátom benne a fehér sárkányt, és önkéntelenül is hátrálok pár lépést. Megszokhattam volna már, és nagyjából sikerült is, de néha még mindig fura látvány.
- Én sem tudom, de ha valakinek mégis sikerülne, azt megkérhetnénk, hogy segítsen nekünk. A hirdetés pedig nem is rossz ötlet! De mit írnál bele? Valami ilyesmit, hogy Kedves XY! Szereted a rejtélyes, titkos dolgokat? Szeretnéd kipróbálni magad titkosügynökként? Akkor itt a lehetőség, ez a Te időd! Nincs más dolgod, mint jelentkezni az alábbi telefonszámon: ...
Ismét Elias felé fordulok, hogy lássam, mennyire tartja agyamentnek a hirdetést. Persze tudom én, hogy semmi értelme, mert tényleg nem lehet feladni ilyesmit, de elképzelni attól még el lehet. És ki tudja? Lehet, hogy egyszer még találunk is egy ilyen személyt.
Remélem tetszeni fog secrets ✦ chin-sun & si-hyun 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-07-31, 16:26

Elias & Sun
✦  things we forgot
Talán más úgy gondolhatja, hogy miután emlékek nélkül magamhoz tértem egy új életet kezdtem el kergetni és nem is érdekelt igazán, hogy mégis milyen titkokat rejthet a múltam. Pedig ennek kérdése újra meg újra felmerült bennem. Viszont amíg nem volt meg egy alapom, amivel lehetőségem nyílik arra, hogy egyáltalán bármit is kezdeményezzek felesleges volt olyan edényeknek felfeszegetni a tetejét, amely nem tartalmazott semmit. Teljesen üres volt. Valahogy így tudnám jellemezni az emlékeimet.
- Fel fog bukkanni. Nem egy alkalommal találkoztam vele itt és úgy tűnt, hogy pozitívnak gondolja a társaságomat így arra merek következtetni, hogy később is felbukkan. De, ha mégsem akkor sem fogok feladni. - Ha egy ajtó bezárul, akkor keresni kell egy másikat. Nem fogom hagyni, hogy a kellemetlen, váratlan fordulatok eltántorítsanak attól, hogy kiderítsem mégis mi az igazság. Na, meg aztán mégis miért nem emlékszem semmire. Arról nem is beszélve, hogy néha még valami bugyuta figura is megjelenik a tükörben a saját arcom helyett, ami jobban komplikálja a helyzetet.
- Nem tudom, hogy mennyire van rá lehetőség, hogy valaki képes átmenni ezen a falon, amin mi valamiért nem, de.. Nem mondanám, hogy nem örülnék, ha találkoznánk egy ilyen személlyel, de azért erre mégsem adhat fel az ember igazán hirdetést. - Annyival egyszerűbb lenne, ha ténylegesen fel tudnánk adni egy ilyen hirdetést és még jelentkeznének is rá. De úgy érzem, hogy arra nagyobb lehetőség van, hogy magától visszatérjenek az emlékeink, mint egy ilyen hirdetésre valaki jelentkezzen. Biztos vagyok benne, hogyha valaki képes is arra, hogy átmászkáljon a falon, akkor biztos vagyok benne, hogy szeretné ezt titokban tartani és nem verné nagy dobra. Bár ki tudja. Lehet, hogy valaki jó pénzért bevállalna bármit is. Abban pedig nem szűkölködőm. Részben ezért sem vágtam bele a dolgokba rögtön, mert szükség volt arra, hogy alapot teremtsek, amit felhasználva előrébb juthatok. Minél több forrás áll rendelkezésemre annál nagyobb esélyem van meglelni az igazságot.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-07-06, 17:40


Elias & Sun
〥Who's over there? 〥
Folyamatosan kattog az agyam. Próbálom megoldani ezt az egész helyzetet, és megválaszolatlan a megválaszolatlan kérdéseket. Lehetőleg minél többet belőlük... A baj csak az, hogy nemhogy fogynának, de lehet, hogy még több is van belőlük. Mert persze miért is ne. Igyekszem nem túl sokat foglalkozni vele, de sajnos van egy olyan rossz szokásom, hogy másokat - és persze magamat is - elkezdek elemezni, hogy mi lehet a problémája az adott személynek, és megpróbálom megoldani. Akkor is, ha esetleg nem tudok vele mit kezdeni.
Elias kijelentésére csak bólintok egyet. Jogos meglátás, ha egyedül akarna ennek az egésznek a végére járni, akkor nem hívott volna ide. Na meg ketten talán többre jutunk. Talán. Meglátjuk.
- Ez jó ötlet! De mi van akkor, ha nem jön ide az, akivel találkoznál? Ha meggondolja magát? Az nem lehetséges? Viszont ha működik és összejön a találkozó, akkor lehet, egy lépéssel előrébb leszünk! Mindenesetre meg kell próbálni, az biztos.
Őszintén szólva engem is érdekel, hogy mégis lehet - e valaki olyan, aki ismer engem a fal másik oldalán, és ha igen, akkor ki lehet az. Mert most őszintén, kit nem érdekelne az ilyesmi, ha az emlékei visszaszerzése a tét? Szerintem nincs olyan ember, aki az ilyen helyzettel találkozva azt mondaná, hogy kösz, de inkább nem. Viszont az is igaz, hogy attól, hogy találunk valakit, még nem tudjuk őket megközelíteni. Az egyszerűen nem megy... közvetlenül nem...
- Nem fogom túlságosan beleélni magam, hiszen tisztában vagyok vele, hogy rizikós a helyzet. Na meg az is ott van amit te is mondasz, hogy ha esetleg találunk valakit, attól még nem vagyunk vele előrébb. Az jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha valakit megkérünk, hogy segítsen? Senki nem tud átjutni a fal túloldalára? Mert ha mégis, akkor esetleg mégis előrébb lennénk. Persze ez csak találgatás, meg ötlet... simán lehet, hogy csak hülyeség...
Nem szeretnék túlságosan vad ötleteket felhozni, de azt sem szeretném, ha elhagyna minket a remény... mert annak sincs semmi haszna sem. Fogalmam sincs, mennyire megyünk félre ezekkel a találgatásokkal, de próbálkoznunk kell, mert különben hamar feladjuk.
Remélem tetszeni fog secrets ✦ chin-sun & si-hyun 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-07-06, 15:29

Elias & Sun
✦  things we forgot
Nem engedtem, hogy teljesen lekössön a tény, hogy szinte semmire nem emlékszem. Nem arra akartam fókuszálni, hogy mim nincs inkább a jövő érdekelt jobban. Mert, ha már megvan a biztos alapom, akkor jobban tudok koncentrálni esetlegesen arra, hogy megtaláljam a kulcsot a múltamhoz. Pont ezért is voltam hajlandó az utóbbi időben a kelleténél több időt tölteni a fal mellett.
- Ha egyedül akarnám, akkor nem hívlak ide. Meg aztán mindketten megérdemeljük, hogy tisztában legyünk a valósággal. - Nem egyszerű még egy olyan személyt találni, aki osztozik a keserű sorsomban és nem emlékszik semmire. Szóval mondhatjuk úgy is, hogy egyfajta kincsként tekintek Sun-ra, mert nélküle még az is lehet, hogy előbb hinném, hogy megőrültem, mintsem eljussak a válaszokig.
- Megpróbálok kihúzni valamit abból, akivel találkozom. Aztán, ha sikerül akkor megmutatom neki esetleg a képedet hátha felismer téged is és akkor kapásból tudna olyat ideráncigálni, aki ismerhet. - Nem mondom teljesen biztosra, hogy találunk valakit, aki felismerheti. De amennyiben megvan rá a kicsi esély, hogy engem felismernek, akkor talán őt is. Ha nem is a fal ezen részen, de akkor már tudjuk legalább, hogy hol keressük a válaszokat. Ez pedig már most többet jelent mindennél azt hiszem.
- De nem akarom, hogy túlságosan beleéld magad, mert semmi sem garantált. Ugyanakkor nem nagyon leszünk előrébb attól, hogy találunk embereket akik emlékeznek ránk, mert attól ugyanúgy nem tudjuk őket megközelíteni. - A kezem újra és újra a fal felületére téved, ami kicsit sem enged a tartásából és továbbra is kemény határt képez köztünk és aközött, ami a túloldalán van. A kérdés már csak az, hogy mégis miért. Ha pedig ez mindig itt volt, akkor mégis mi magyarázat van arra, hogy a túloldalán ismernek itt pedig még nem is hallottak rólunk.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-06-30, 14:27


Elias & Sun
〥Who's over there? 〥
Érdeklődve hallgatom Elias mondandóját. Furcsa... nem tudok róla, hogy bármikor történt volna velem ilyesmi, de valamilyen furcsa, érthetetlen oknál fogva mégis úgy érzem, mintha nagyon is jól érteném miről is beszél a fiú. Mégpedig azért, mert velem is megtörtént már. Zavaros, és én sem igazán értem, hogy miért is érzem így, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem ok nélkül van. Na meg az is biztos, hogy nem ok nélkül vagyunk most itt, a falnál.
- Ha így érzed, akkor valószínűleg tényleg így is van. Szerintem hallgass a megérzéseidre és a szívedre, akkor viszonylag ritkán tudsz eltévedni a kérdések útvesztőjében. Na meg.... ha szükséges, akkor persze én is itt vagyok és segítek. Talán hamarabb megleljük a válaszokat, ha összefogunk. Persze ha egyedül akarod végigcsinálni ezt az egészet, azt is megértem.
Teszem hozzá egy halvány mosoly kíséretében. Tényleg nem probléma, ha egyedül akar kutatni, de ha segítségre lenne szüksége, én itt leszek, számíthat rám. A következő mondataival pedig határozottan eldőlni látszik a dolog amikor megemlíti, hogy mi van, ha valaki engem is felismer a fal másik oldalán. Hát... nagyon úgy fest, hogy együtt fogunk a rejtély végére járni.
- Nem tudom... még ha így is lenne, és valaki tényleg ismer engem is odaát, akkor is ott a kérdés, hogy mégis hogy veszünk rá valakit, hogy jöjjön ide? Mármint... mi nem mehetünk át a falon, az úgy eléggé megnehezíti a helyzetet. Nem akarok vészmadárkodni, tényleg, eszembe sem jut ilyesmi. Csak jobb mindenre felkészülni.
Ráadásul azt sem zárhatjuk ki, hogy mi van akkor, ha az, akit esetleg sikerül idehívni hozzánk nem ismer sem engem, se Eliast. Mert hát annak is megvan a lehetősége. Ezt viszont inkább nem adom tudtára... annál is inkább, mert valószínűleg már ő is átgondolta. Talán nem is egyszer.
Remélem tetszeni fog secrets ✦ chin-sun & si-hyun 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-06-26, 11:42

Elias & Sun
✦  things we forgot
Az emlékeimnél csak egy picivel lettem jobban megszállott a falon túli személlyel kapcsolatosan. Egyszerűen nem tudom lerázni magamról egy pillanatra sem. Mintha a látványa valamit kiváltana belőlem, de magam sem tudom, hogy mit és emiatt csak még idegesebb leszek. Válaszokat akarok, amiket mintha úgy érezném, hogy rejteget előlem, de talán maga a valója már válasznak számított.
Nem tudom, hogy késett-e Sun vagy sem kicsit lefoglaltak a gondolataim ahhoz, hogy észre vegyem így inkább nem is foglalkozom ezzel. Ha zavart volna, akkor teszek rá megjegyzést, de most nem erről volt szó. Kergetjük a reménytelen fonalat, amelynek végén az emlékeink rejtőznek, de néha az a fonal láthatatlanná válik, vagy saját magába csomózódik és végeláthatatlan kuszaság közepette ugyanazon a ponton találjuk magunkat, ahonnét elindultunk.
- Nem tudom, hogy ki lehet, de nem tudom lerázni magamról az érzést, hogy valószínűleg ismer engem. - Lehet, hogy nem mondta ki mindezt amire nem tudom, hogy mégis milyen oka lehet, hiszen nekem is megnyugvást nyújtana, hogy nem egy senki vagyok a világ kellős közepéből, akinek pár hónappal ezelőttig semmilyen kapcsolata nem volt. Viszont mivel nem vagyok egyedül az egész emlékmentességemben jobbnak láttam, ha vele is megosztom a tapasztalataim. Habár a fal túloldalára egyikünknek sincs lehetősége eljutni valamennyire mégis csak megnyugvást nyújthat az, hogy a válaszok nincsenek olyan messzire tőlünk. - Nem mondta ki konkrétan, hogy így lenne és nem értem miért, de nem tudom lerázni az érzést, hogy valami közöm van hozzá. A kérdés viszont az, hogy lehetséges-e, hogy a fal túloldalán felismerne-e valaki téged is. - Mondjuk nem biztos, hogy pont ezen a részén találkozna olyannal, aki ismerheti, de ez is lehetséges opció. Na, meg aztán az sem egyszerű, hogy valakit csak úgy iderendeljünk, hogy válaszokkal szolgáljon nekünk. Az egész igazából csak a szerencsén múlik.  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-06-25, 20:34


Elias & Sun
〥Who's over there? 〥
Olyan érzésem van, mintha mindent kitöröltek volna a fejemből és újrakezdődött volna az egész életem. Legalábbis annyi biztos, hogy néhány hónappal ezelőttről nem emlékszem semmire. Pedig érzem, hogy kellene, mert hát egyáltalán nem látom értelmét, hogy egyik pillanatban még emlékszem valamire és tudom, hogy éppen mi a helyzet, a másikban pedig szinte mintha elvágták volna a fonalat. Vagy amnéziás lettem volna, csak épp nem tudok róla? Akkor viszont előbb vagy utóbb vissza kell hogy térjenek az emlékeim. Ami azt jelenti, hogy nem adhatom fel, és csak várnom kell, na és persze kutatni, hátha eszembe jut valami. Csak épp nem tudom, hol kezdjem. Vagy elkezdhetem -e, van - e értelme egyáltalán, vagy csak időpocsékolás? Fogalmam sincs.
De sajnos - vagy szerencsére, ezt még nem sikerült eldöntenem - nem vagyok egyedül az amnéziámmal, hiszen Eliasszal egy csónakban evezünk. Nem tudom, talán együtt rájöhetünk valamire. Akkor is, ha egyikünknek sincsenek meg az emlékei, és azt sem igazán tudhatjuk, hogy miért is van ez. Most is épp egy Eliasszal megbeszélt találkozóra igyekszem a falhoz. Kicsit elnéztem az időt, de ha szerencsém van, akkor nem sokat, vagy egyáltalán nem váratom meg őt.
- Szia! Remélem, nem kellett sokat várnod!
Nem is én lennék, ha nem tenném meg a kötelező köröket... de ahogy Elias kimondja, hogy van a fal másik oldalán valaki, akivel mostanában beszélget, akkor rájövök, hogy valószínűleg egyáltalán nem érdekli, hogy késtem - e vagy sem. Ha meg mégis, akkor a fal túloldalán lévő valaki sokkal jobban érdekli. Amit egyébként meg is értek.
- Szóval van a másik oldalon valaki, akivel beszélgetsz. Azt... tudod, hogy ki lehet? Van bármi ötleted?
Érdeklődöm kíváncsian. Ez tényleg valami nagy dolog lehet, hiszen nem gyakran, sőt, ha őszinte akarok lenni akkor most először hallok ilyesmit. Kíváncsi vagyok, ki lehet az, akivel beszélget.
Remélem tetszeni fog secrets ✦ chin-sun & si-hyun 841472469
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-06-24, 18:04

Elias & Sun
✦  things we forgot
Megannyi dolog rejtőzik a fal másik oldalán. Leginkább azonban, ami igazán érdekel azaz egy személy, akivel az utóbbi időben kommunikálok. Nem igazán beszéltem erről senkinek, de talán ő lehet az egyike azoknak, akik választ adhatnak arra, hogy mégis miért nem emlékszem dolgokra az elmúlt pár hónapnál korábbról. Úgy nézett rám, mint aki felismert a szemében lévő csillogás, ha egyszerűen csak egy idegennek menne az még nagyobb kételyeket ébresztene bennem. De mégsem mondja ki, hogy ismerne, ami talán csak még furcsábbá teszi az egészet.
A fal mellett sétálva egy részem azt remélné, hogy felbukkan, de most nem azért vagyok itt, hogy tőle reméljek válaszokat. Sokkal inkább idehívtam Sun-t, aki úgy tűnik, hogy hasonló cipőben jár, mint jómagam is. Nem emlékszik semmire pár hónapnál korábbról. Mondhatni újrakezdtük az életünket. Ugyanakkor mégis azt érzem, hogy habár megnyomtuk a visszatekerő gombot koránt sem változtam meg. Még mindig ugyanaz az ember vagyok, aki voltam, ami talán még furcsábbá teszi ezt az egészet. Honnan tudhatnám, hogy ugyanaz vagyok, mikor nem emlékszem? Várakozás közben egyre inkább elmerülök a gondolataim veszélyes örvényében, miközben meg-meg érintem a falat, mintha csak válaszokkal szolgálhatna számomra, hogy mégis mi van a túloldalán. De leginkább arra, hogy vajon mégis miért húzódik pont itt.
Közeledő léptekre kapom fel a fejemet és elgondolkozom azon, hogy miképpen lehetne egyáltalán itt lopakodni, hiszen a faleveleknek köszönhetően elég könnyen feltűnik, hogy valaki hamarosan megérkezik.
- Szia. - Köszönök rá, amint megpillantom az alakját majd a tekintetem újra visszavándorol a falra, mintha csak azért szuggerálnám, hogy hátha eltűnik, ha túlságosan sokáig bámulom. - Van a fal túloldalán valaki, akivel az utóbbi időben kommunikálok. - Ő az első, akivel ezt megosztom és úgy osztom ezt meg vele, mintha a világ legszárazabb ténye lenne. Pedig azért ennél mégis csak többről van szó, mert nem járnék ide vissza újra és újra, mint egy idióta, ha nem jelentene valamit a számomra a társasága.  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty2021-06-24, 17:53

secrets
Fényfúria && Baymax

Vendég
Vendég
Anonymous

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
Témanyitássecrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty

Ajánlott tartalom

secrets ✦ chin-sun & si-hyun Empty
 

secrets ✦ chin-sun & si-hyun

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» need your help ✦ chin-sun & miyoung
» the other side ✦ ha-rin & si-hyun
» Sing a song, Hyun-Su!
» build it from the ground ✦ nabi & si-hyun