Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
need your help ✦ chin-sun & miyoung
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-10-03, 00:24

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
need your help ✦ chin-sun & miyoung JPbm1tY
need your help ✦ chin-sun & miyoung C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
need your help ✦ chin-sun & miyoung 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
need your help ✦ chin-sun & miyoung 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-08-31, 13:55


Miyoung & Sun
〥Hope and faith 〥
Értem én, hogy mit szeretne ezzel mondani, tényleg... de az is igaz, hogy nem megy, és talán nem is mehet mindig minden az elképzeléseink és terveink szerint. Nem tudunk mindent is irányítani, bármennyire is szeretnénk. Megpróbálni megpróbálhatjuk persze, de ha az élet úgy dönt, hogy nem akarja, hogy valamit megcsináljunk, akkor valószínűleg bármennyire is kapálózunk, nem fogjuk tudni véghezvinni. Széllel szemben menni egyrészt fárasztó, másrészt esetenként veszélyes is tud lenni.
- Értelek, de most nem dolgozol, szóval szerintem nyugodj meg szépen. Én biztos nem szólok senkinek akkor se, ha véletlenül bakiznál... mindenki hibázhat néha, nem igaz?
Igyekszem megnyugtatni, bár arról fogalmam sincs, hogy mégis mennyire sikerül, mert láthatóan eléggé aggódik amiatt, hogy minden rendben menjen.
- Nem fontos? De ha azoknak, akiknek bizonyítani igyekszel fontos, neked meg az fontos, hogy bizonyíthass nekik, akkor végülis neked is fontos, csak nem úgy, ahogy nekik...
Éljen a nyakatekertség... ennél bonyolultabban nem hiszem, hogy el tudnám mondani, még ha akarnám se. Remélem megérti mit akarok kihozni belőle, mert ha nem, akkor magyarázkodhatok, abból pedig csak még nyakatekertebben tudnék kijönni valószínűleg. Abban viszont van valami, hogy lehet van köztünk valami párhuzam az eltűnt személlyel. Mondjuk én nem ismerem, azt sem igazán tudom, hogy kiről is van szó tulajdonképpen... de azt tudom, hogy Miyoungnak szüksége van a segítségemre. Én pedig segítek, mert a barátom. És meg mert ő is segített rajtam, amikor szükségem volt rá.
- Szóval van köztünk valami párhuzam? Minden lehet... jó lenne, ha meglennének az emlékeim, akkor talán okosabbak lennénk, de így... egyébként mi a terv? Mit gondolsz, mit kellene csinálnunk?
Igazából abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy nekem bármit is kellene csinálnom, vagy hogy tudok - e bármit is segíteni, de ha esetleg mégis, akkor állok elébe, teszem amit tennem kell.
Remélem tetszeni fog  need your help ✦ chin-sun & miyoung 1504217148  
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-08-30, 02:32

Miyoung & Sun
✦ you're my only hope
- Mondjuk azt, hogy tökéletes formában kell lennem mindig is mindenkor és, ha egy ajtónyitásban képes vagyok lesérülni, akkor azt is megmutatom, hogy mennyire ügyetlen vagyok és jelenleg próbaidőn vagyok szóval nem lenne túl jó ötlet megkockáztatni ilyesmit. - Tény, hogy izgatott voltam az ajtónyitásnál meg aztán most is szüntelen, mert magam sem tudom, hogyan kellene elmondanom neki ezt az egészet. Ténylegesen nem tettem rosszat, de mégis úgy érzem, hogy ezt tettem és ennek köszönhetően valahogy még nehezebb megtalálni a megfelelő szavakat. Sosem éreztem magam még így pedig általában igen csak összeszedett tudok lenni.
- Nem mondanám, hogy fontos.. Vagyis nem nekem. Sokkal inkább azoknak, akiknek bizonyítani igyekszem. - Mert én nem mondhatom, hogy személyesen ismertem Clover-t ettől függetlenül igen is rajta vagyok azon, hogy megtaláljam. Ha ezt sikerül elérnem, akkor talán nem néznek majd úgy rám, mintha megpróbálnám átvenni a helyét, ami sosem volt a célom. Ettől függetlenül igen is hálás vagyok a lehetőségnek, hogy bizonyíthatok.
- Úgy érzem, hogy van köztettek egyfajta párhuzam. Mármint te is felbukkantál emlékeid nélkül és senki nem ismert téged. Mi van, ha vele is pontosan ez történt? Főleg az a rendkívül fura fal a város határánál aggaszt. - Nem tudom, hogy mégis miért van ott, vagy hogyan. Abban sem vagyok biztos, hogy áthatolható, de ha valaki képes esetleg a másik oldalára kerülni avagy megtudni annak a titkát, hogy mégis hogy lehetséges az is lehet, hogy emlékét vesztve vándorol a túloldalán. Már a fal létezése is önmagában elegendő ahhoz, hogy a lehető legőrültebb gondolatokat kovácsoljam össze a fejemben és még véletlenül se zárjak ki semmilyen lehetőséget sem. Bár ez koránt sem könnyíti meg a helyzetemet tekintve, hogy sokkal több utat kell kizárnom, hogy biztos lehessek abban, hogy a helyesen járok.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-08-25, 00:07


Miyoung & Sun
〥Hope and faith 〥
Szavai hallatán elnevetem magam, aztán egy pillanat alatt elkomorodok, amikor azt mondja, hogy munkanélküli lehet, ha kitudódik, hogy lesérült.
- Nem hiszem, hogy a sérülés bárkinek is jó... és miért lennél munkanélküli amiatt, mert megsérültél ajtónyitás közben? Oké, nem mondom, kicsit vicces elképzelni, de emiatt csak nem tesznek ki... vagy mégis? Szeretnéd, hogy beszéljek a főnököddel, hogy ne akarjon téged emiatt kirakni? Szívesen megteszem, tudod!
Persze, és majd biztos érdekelni is fogja, hogy mégis mit is akarok neki mondani. Mondjuk... az a baj, hogy azon kívül, hogy ezt nem szabad csinálni nem hiszem, hogy bármi mást is mondhatnék neki... legalábbis nem nagyon jut eszembe más, ami működőképes alternatívaként üzemelhet. Viszont azt hiszem ennél azért jóval fontosabb dolgunk is van, úgyhogy elengedem a témát, és újra a barátnőmre figyelek. Nem igazán értem, hogy miért is mondja ezt el nekem... vagy miért éppen most. Na meg az sem igazán tiszta, hogy mit vár tőlem. Legyek rá mérges? Haragudjak rá? Vagy mit? Nem az számít, hogy mi volt az indítéka, az számít, hogy segített, és még mindig segít. Én pedig igyekszem viszonozni neki.
- Értem... szóval egy fontos személy eltűnt az életedből, és meg szeretnéd találni... vagy legalábbis meg szeretnéd tudni, hogy mégis mi történhetett vele. Jól értem? Ez eddig rendben van, viszont... én mégis mit segíthetnék? Na meg miért olyan fontos, hogy nincsenek meg az emlékeim? Nem értem...
Tényleg nem értem, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne segítenék neki. Természetesen minden tőlem telhetőt meg fogok tenni az ügy érdekében, erre akár a szavamat is adom, ha szükséges. Most viszont úgy érzem, hogy hiába mondanék bármi mást, valószínűleg úgyse hinné el, vagy nem teljesen... így szavak helyett inkább a tettekhez fordulok. Felállok a kanapéról, odalépdelek Miyounghoz és jól megölelgetem, hogy érezze, hogy bármi van, rám számíthat. Remélem, ez elég választ lesz majd neki.
Remélem tetszeni fog  need your help ✦ chin-sun & miyoung 1504217148  
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-08-14, 16:32

Miyoung & Sun
✦ you're my only hope
Vigyáznom kell magamra meg aztán a szavaimra is, mert nem mondhatok semmi rosszat. Bár remélem, hogy így sem bántom meg azzal, hogy volt egy kicsi önző indítékom arra, hogy segítettem neki.
- Hát most nem mondhatod, hogy nem lenne nekik egy jó napjuk. Valaki megsérül az ajtó kinyitásában. Viszont, ha ez kitudódna, akkor valószínűleg hamar munkanélküli lennék. - Nem hiszem, hogy szívesen alkalmaznának, mint kém azok után, hogy egy ajtónyitásban képes voltam lesérülni. Mondjuk igazából miben nem lehet lesérülni. Még egy séta során is könnyedén kibicsaklik valaki lába. Egy rossz lépés és máris megvan a hatalmas esés. De mindezen apróságokra oda kell figyelnem, hogy véletlen se követhessek el kisebb hibát sem, de néha még minden igyekezetem ellenére is megtörténik egy-egy aprócska baleset, aminek a következménye olykor súlyosabb.
- Őszintén szólva megvolt a magam kis hátsó szándéka azzal kapcsolatosan, hogy segítettem neked. Mármint az, hogy mondhatni a semmiből bukkantál fel és semmire sem emlékszel egyfajta lehetőséget adott nekem, vagy mondjam inkább reményt. - Mondjuk most ez egy kicsit kezd úgy hangozni, mintha sorozatgyilkos lennék és a legújabb áldozatomat igyekszem begyűjteni és lehetséges, hogy ez igen csak közel áll a valósághoz. Vagy egyszerűen csak nincsenek olyan közeli barátaim, mert amúgy egy szörnyű személy vagyok és kihasználtam a tudatlanságát. Megannyi lehetőség fordulhat meg az agyában ezért inkább folytatom. - Szóval eltűnt valaki úgymond az életemből mindenféle nyom nélkül és nem tudom miért, de úgy érzem, hogy kettőtök között van valami kapcsolat vagyis a szituációtok között határozottan. - Mi van, ha ő sem emlékszik semmire? Vajon volt neki segítsége, aki úgy felkarolta, ahogy én tettem Sun-al? Vagy teljesen egyedül van a világban és még most sem találja a helyét? Bár eléggé találékony személyiség, ahogy hallottam így nem hiszem, hogy túlságosan el lenne veszve, de sosem lehet tudni tekintettel arra, hogy Sun sem emlékszik semmire így nem tudja, hogy mégis milyen is lehetett régebben vagy az is lehet, hogy ugyanilyen csak nem emlékszik, hogy ugyanilyen volt. Ahh.. Ez az egész szinte már-már túlságosan komplikált.
- Szóval igazából ezzel kapcsolatosan kellene majd a segítséged. - Igaz, hogy nem emlékszik a dolgokra, de azzal, hogy beavattam őt és előreláthatólag nem idegenítettem el magam mellől teljesen majd együtt talán többre is juthatnánk ebben a kérdésben.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-08-10, 19:30


Miyoung & Sun
〥Hope and faith 〥
Minden kezdet nehéz, de azért jóval könnyebb, ha az ember mellett ott állnak a barátai, akikre számíthat. Nekem szerencsére hamar belépett az életembe Miyoung, és bár nem tartom magam egy könnyen barátkozós személynek, azért magamhoz képest gyorsan barátok lettünk. Ő segített állást szerezni Stellánál, és ő ismertetett össze Nabival és Mézvirággal is. Ráadásul az emlékeim visszaszerzésében is segít, szóval tényleg sokat köszönhetek neki. Én pedig szeretném valahogy megköszönni neki, vagy akár viszonozni is... csak épp fogalmam sincs, mivel is lehetne. Azt hiszem egy egyszerű köszönöm nem lenne elég.
A nem töröm össze magam... nagyon válaszra elmosolyodok és megrázom a fejemet nemtetszésem és aggodalmam jeléül.
- Lehetőleg egyáltalán ne törd össze magad, különben mehetünk a kórházba, én meg rosszul fogom érezni magam, ha megkérdezik, hogy mi történt, és megmondom, hogy kinyitottad az ajtót. Kicsit se fura, nem gondolod?
Nem, valószínűleg nem gondolja, különben nem tette volna hozzá, hogy nagyon. De inkább nem feszegetem a kérdést, mert a végén még pórul járok. Azt pedig nem szeretném. Az okoskodás helyett inkább leülök a kanapéra, ott várom meg, hogy Miyoung behozza a teát. Barátnőm elég gondterheltnek tűnik, de egyelőre nem tudom, mi lehet a probléma forrása. Sürgetni pedig megintcsak nem szeretném, majd elmondja magától, hogy mi aggasztja, ha szeretné. Én itt vagyok, és nem megyek sehova, szóval ideje van bőven.
- Ha nem tudod, hogy hol kellene kezdened, akkor talán kezdd az elején. Azt hiszem az lesz a legjobb megoldás. Ki vele, mi a gond? Látom rajtad, hogy van valami, szóval ne kímélj, hadd halljam!
Bátorító mosolyt küldök felé, de szerintem anélkül is tudja, hogy rám számíthat. Mindegy, miről legyen szó. Amikor kimondja a varázsszót, hogy most neki van szüksége a segítségemre majdnem felugrok a kanapéról izgalmamban, de megfegyelmezem magam és nyugton maradok. Helyette csak várakozásteljesen figyelem a másikat, hogy mondja, miben segíthetek.
- Persze! Bármiben segítek, csak mondd, miről van szó!
Na tessék... talán most lehetőségem nyílik rá, hogy megköszönjem az eddigi segítséget, amit én kaptam tőle. De ha mégsem, hát... én egyébként is nagyon szívesen segítek bárkinek, de ha a barátaimról van szó, akkor pedig nem ismerek határokat. Na jó, azokat talán mégis, ha jobban meggondolom.
Remélem tetszeni fog  need your help ✦ chin-sun & miyoung 1504217148  
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-07-24, 01:58

Miyoung & Sun
✦ you're my only hope
Kerülgethetném ezt a beszélgetést, mint a forrókását, de a végsőkig nem tologathatom. Részben mert szükségem van a segítségére. Hiszek abban, hogy az emlékeinek elvesztése a kulcs ahhoz, hogy megtaláljam Clover-t. Nem fújhatok visszavonulót még akkor sem, ha ezzel igazából kockáztatom a kettőnk barátságát. Ez pedig egy olyan dolog, amit nem olyan egyszerű nekem megszerezni. Valahogy, valamiért mindenki jobb szereti megtartani velem szemben a minimális távolságot. Ezért pedig igazán nem hibáztathatok senkit sem. Nem verem nagy dobra, hogy mivel foglalkozom, de a legtöbb kapcsolatom a munkámnak köszönhetően alakult ki így pedig szinte automatikusan mindenki tartja velem a biztos távolságot. Talán Sun is tartaná, ha nem lett volna szüksége a segítségemre.
A lakásba beljebb terelem és csak elmosolyodom a szavaira. - Nem töröm össze magam nagyon.. Azzal sokat veszítenék. - Lehet, hogy hivatalosan még nem enyém az állás és egyelőre próbaidőn vagyok még, de ezen igyekszem változtatni, mert túlságosan is fontos nekem ez a lehetőség.
Miután betereltem őt a nappaliba és a kanapéra ültettem elrohanok a teáért majd egy tálcán behozom a különböző ízesítési opciókkal és intek neki, hogy szolgálja ki magát nyugodtan, ahogyan a kedvéhez illik. - Igazából nem is tudom, hogy hol kellene kezdenem. - Idegesen beletúrok a hajamba, miközben az alsó ajakamat rágcsálom, mintha ezzel csak valami ismeretlen erő elmondhatná nekem, hogy milyen szavakat kellene formálnom, hogy ne aknázzam alá a kettőnk barátságát. Mert azt még sem mondhatom, hogy önző céljaim miatt segítettem rajtad. Bár ettől függetlenül tényleg segítettem nem pedig hátba kívánom támadni, hogy mindezt kihúzzam alóla. Inkább csak elvárok cserébe valamit. Annak ellenére, hogy azt mondtam nem. Ah, igazán meg kellene válogatnom a szavaimat, hogy később ne kelljen ennyi kellemetlen kört futnom magamban. - Igazából a segítségedre lenne szükségem valamivel kapcsolatban. - Ez igaz volt, de ha megtudja a körülményeket, akkor lehet, hogy nem mond olyan könnyedén igent rá. De ezzel is segíthetek neki. Mert, ha közelebb kerülünk ahhoz, hogy Clover hova tűnt azzal talán azt is megérthetjük, hogy mégis ő honnan bukkant fel a semmiből.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-07-02, 18:37


Miyoung & Sun
〥Hope and faith 〥
Nem tudom ki mit tenne amikor rájönne, hogy nem emlékszik semmire hónapokra visszamenőleg. Én lesokkolódtam, és a mai napig fura érzés. Mióta rájöttem, hogy néhány hónappal korábbról nem emlékszem semmire igyekszem választ találni arra a tömérdek kérdésre ami bennem kavarog és kishíján szét szeretné feszíteni a fejemet.
Szerencsére nem kell egyedül küzdenem ezzel az egésszel, hiszen ott van Elias, Miyoung, Nabi és a többiek, akiket Stella kávézójában ismertem meg. Tudom, hogy rájuk bármikor számíthatok, ha gondom akad vagy egyszerűen csak beszélgetni szeretnék valakivel, és ki szeretném önteni a lelkemet. Persze nem mindegyiküknek mondhatok el mindent, de Elias és Miyoung mindketten tudják, hogy jelenleg emlékek nélkül vagyok. Egyedül, mint a kisujjam. Vagyis... várjunk, még a kisujjam sincs egyedül, ha jobban belegondolunk. Mindegy, most nem is ez  a lényeg. Hanem az, hogy számíthatok rájuk, akár még az emlékeim visszaszerzésének kérdésével kapcsolatban is. Nem vagyok biztos benne, hogy bármelyikük is tudná a válaszokat, mert végülis miért is tudnák? Nekem kell tudnom őket, de sajnos nekem sem megy. Egyedül nem. De ha összefogunk, akkor biztosan megleljük a válaszokat a kérdésekre. A kulcsszó itt az együtt, azt hiszem.
Ezért is örültem annyira mikor Miyoung meghívott magához. Szívesen igent mondtam a meghívásra, hiszen bár csak alig pár hónapja ismerjük egymást, mégis az egyik legjobb barátnőmnek tartom a lányt.
Nem szeretek késni, hiszen az emberek nem szoktak örülni neki, ha várniuk kell valakire... én pedig nem szeretem, ha valaki miattam rossz kedvű. Ezért aztán pontosan a megbeszélt időben, vagy legfeljebb néhány perccel a megbeszélt idő előtt érek a lány lakásához, és nyomom meg az ajtócsengőt. Nem is kell sokat várnom már hallom is barátnőm hangját az ajtón túlról, a következő pillanatban pedig már meg is pillantom, ahogy kitárja az ajtót, és a nagy lendülettel majdhogynem ki nem repül rajta.
-Szia! Azért vigyázz, nehogy miattam valami bajod essen, jó?
Mosolyogva köszönök neki és beljebb megyek a lakásba, hogy aztán becsukhassa az ajtót, és megússzuk az esetleges elrepülést vagy hanyattesést.
- Igen, kérek szépen! Köszönöm! Na és, mi a helyzet?
Nem tudom, miért hívott ide. Mármint persze, a barátnők át szoktak menni egymáshoz beszélgetni meg hasonlók, de... van egy olyan érzésem, hogy ennél azért többről lesz itt szó. Már csak az a kérdés, hogy mi az a több.
Remélem tetszeni fog  need your help ✦ chin-sun & miyoung 1504217148  
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-06-26, 11:33

Miyoung & Sun
✦ you're my only hope
Mindig is szívesen segítettem a bajbajutottakon. Ez akkor sem volt máskor, amikor Sun felbukkant a semmiből. Senki nem ismerte, senkihez nem fordulhatott még csak nem is emlékezett semmire. Az egészet furcsának találtam és akármennyire is próbáltam nyomokat találni arra, ami megmagyarázhatná, hogy mégis miért nem emlékszik vagy inkább azt, hogy miért nincs senki, aki ismerhetné legalább annyi falba ütköztem, mint Primrose esetében. Mindennél jobban szerettem volna megtalálni már csak azért is, hogy bizonyítsam a helyemet a csapatban és senki ne érezhesse azt, hogy át akarnám venni a helyét, mert erről szó sem volt.
Még magam sem tudom, hogy mi lehet a következő lépés, de abban már biztos voltam, hogy meg kell próbáljam valahogy Sun segítségét kérni. Lehet, hogy nem emlékszik dolgokra, de ketten valahogy még ki tudunk találni valamit. Viszont ezzel együtt be kell ismernem, hogy a segítség nyújtás közben ott volt egy kicsit a hátsó szándék is, hiszen lehetőséget láttam benne.
Egyelőre elrejtettem a kis nyomozótáblámat, mert nem akarom a frászt hozni rá vagy megszállott őrültnek tűnni a szemében. Egyszerűen indíthatunk egyszerű kis beszélgetéssel, hogy az egész természetesnek tűnjön. Bár ettől még nem lesz kevésbé őrült a helyzet, amiben mindketten vagyunk. De nem árulok zsákba macskát a segítségért cserébe talán találhatunk valami megoldást, aminek köszönhetően megtalálhatjuk az okát annak, hogy miért nem emlékszik semmire. Na, meg persze azt is, hogy találjunk embereket, akiket ismerhet.
Idegesen jártam fel és alá a lakásomban, ahogyan vártam rá. Már a teához elkezdtem forralni a vizet, hogy legalább legyen mire beinvitálnom. Nem tudom mennyi idő telt el, mert már a körmeimet is elkezdtem rágcsálni, ami miatt rá is csaptam a saját kezemre, amikor végre meghallottam a csengő hangját. - Jövök! - Szinte úgy rohantam az ajtó irányába, hogy nehezemre esett megállni és majdnem kivittem az ajtót saját magammal együtt olyan lendülettel tártam ki előtte. - Gyere csak be! Kérsz teát?

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty2021-06-26, 11:24

need your help
Britney && Lightfury

Vendég
Vendég
Anonymous

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
Témanyitásneed your help ✦ chin-sun & miyoung Empty

Ajánlott tartalom

need your help ✦ chin-sun & miyoung Empty
 

need your help ✦ chin-sun & miyoung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» secrets ✦ chin-sun & si-hyun
» you're ruining it! ✦ leo & miyoung
» sparkles ✦ joon & miyoung
» confrontation✦ nabi & miyoung
» where's your boss, friend? ✦ cray & miyoung