Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
confrontation✦ nabi & miyoung
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
Témanyitásconfrontation✦ nabi & miyoung Empty2021-10-03, 00:23

The end
Egy félbehagyott fejezet
Nem szórt rá senki csillámport



Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
confrontation✦ nabi & miyoung JPbm1tY
confrontation✦ nabi & miyoung C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
confrontation✦ nabi & miyoung 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
confrontation✦ nabi & miyoung 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

confrontation✦ nabi & miyoung Empty
Témanyitásconfrontation✦ nabi & miyoung Empty2021-08-30, 01:10

Miyoung & Nabi
✦ i don't want to cause trouble for you
Általában jobban odafigyelek arra, hogy mennyi alkoholt is fogyasztok, hiszen ilyenkor előfordul, hogy nem a lehető legjobb formámat nyújtom. Ennek talán a legjobb példája a hangüzenetek, de ez is még talán a jobbik vége az alkohol sötét oldalának. Ezzel maximum a saját személyes életem körülményeit kockáztatom, ami még így sem helyes, mert nem szívesen veszíteném el azt, aki a legfontosabb a számomra, de talán nem mondtam olyan nagy hülyeségeket, amely miatt el kellene ásnom magam szégyenemben.
Már meg is feledkezem, hogy mégis miért is bámulom Nabi-t, amikor igen hamar rettentően bensőségessé változik a beszélgetésünk. - Ew, ew, ew! - A gyomra tartalmától jómagamnak is kíván felbukfencezni a sajátom, de inkább igyekszem orvosolni a helyzetet a fél liter vizemmel, hogy megtisztítsam magam amennyire csak lehetséges közben pedig olyannyira igyekszem lenn tartani a saját gyomrom tartalmát, hogy először nem is értem, hogy mégis mit mond. De az is lehet, hogy az alkohol hatása miatt nem vagyok teljesen képben. Az egyszer biztos, hogy határozottan a kettő közül valamelyik.
- Szórakozni? Én nem szórakozom aztán senkivel. - Legalábbis Joon-nal biztosan nem. De talán elmondta már neki Joon, hogy bejárok? Vagy magától jött rá? Ajaj. Ez az, amit el akartam kerülni. Ha józan lennék talán még ki tudnék facsarni magamnak valami hazugságot, amivel megmenthetném ebből az igen csak kínos beszélgetésből. Viszont, ha legalább annyit ivott, mint én vagy a történtek alapján talán többet is, akkor az se biztos, hogy emlékezni fog bármire. De én sem biztos. Bár amilyen az elmém már csak azért is kísérteni fog ennek az éjszakának az emléke. Mert mégis miért is ne.

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

confrontation✦ nabi & miyoung Empty
Témanyitásconfrontation✦ nabi & miyoung Empty2021-08-15, 15:31


Sun && Nabi

xx words ♛ youtube' ♛ note:  confrontation✦ nabi & miyoung 841472469  

 Meglepet, hogy képesek vagyunk, egy csajos délutánt együtt tölteni. Ami mostanában elég ritkán fordult elő. Tekinve, hogy egyikünk se szenved a munkahiánytól. Így egy kissé többet ittam mint azt terveztem.  Ezzel persze, nem voltam egyedül Miyoung is csatklakozott az iszogatáshoz. Majd eléggé érdekes hangüzeneteket küldöt valakinek, amivel akár le is buktathatta volna magát. Mivel hallani lehetett a hangján, hogy ittas. Okos felnőtt módjára szerzet magnáak vizet a vész esetére nem kéne, hogy az alkoholtól legyen rossz állapotba. A többiek nagy része, már egy ideje haza mentek mikor csak mi maradtunk ketten.
- Vigyázz, nehogy... - csuklók egyet amitől nem tudom befejezni a mondatomat, és furcsán el is mosolyodom. És arra figyelek fel, hogy két Miyoung-ot látok. Klnónoztatta magát? Lehet megkérte Joon-t, hogy csinájon belőle egy klónt. Pedig, azt hittem csak egy Miyoung van. Aztán hamar rájövők, hogy még mindig csak egy van belőle. Egytlen egy, pótolhatattlan. Mert ki lenne képes olyan lenni mit ő? Meg aztán mit csinála két Miyoung? Még jó, hogy nálunk a laborban mindenkiből csak egy van. Jó, lehet néha másoknak, már az az egy is sok. Furán nézek Miyoung-ra és valamit mondani szeretnék. De nem tudom ki mondani a szót. Ő pedig néz rám, és meg se mozdul. majd amikor eszembe jutt, hogy mit is akartam mondani, akkor hányinger tör rám és sajnos Miyoung-ot hányom le. - Szóval, vigyázz, nehogy leleplezd magad a többiek előtt. csúklok még egyet. - Veszélyes hely a labor, főleg most. De biztos, jól szórakzotok Joon-al. Vagy nem így van?  
Vendég
Vendég
Anonymous

confrontation✦ nabi & miyoung Empty
Témanyitásconfrontation✦ nabi & miyoung Empty2021-08-14, 17:13

Miyoung & Nabi
✦ i don't want to cause trouble for you
Már szinte furcsa volt a számomra, hogy képesek voltunk egy szimpla csajos estét tartani, de mivel olyan ritkán fordul elő egy kicsivel jobban is felöntöttem a garatra, amiért küldtem pár igen csak megkérdőjelezhető hangüzenetet Joon számára, amelyekben kifejezetten hallani lehetett, hogy egy icipicit ittas állapotba kerültem. De, mint érett, okos felnőtt szereztem magamnak fél liter vizet is a hazaútra, hogy azért ne legyen olyan a belsőm, mint egy sivatag, mikor felébredek. Bár este is valószínűleg még teszek az ágyam mellé egy kis vizet, mert ha az éjszaka közepén felébredek arra, hogy ki akarom inni a világ összes folyóját, akkor ne kelljen túlságosan messzire mennem. Olyankor minden egyes pillanatban azaz érzés fog el, hogy minden egyes lépés az életemből elvesz egy évet. Ezért muszáj felkészülni a teljesen természetes eshetőségre, mert máskülönben jön maga a két lábon járó pokol.
A többiek már többé kevésbé hazakavarodtak így egyedül csak Nabi van a látókörömben, akitől még gyorsan elköszönök, mielőtt még elindulnék hazafelé. - Szia Nabi. Vigyázz magadra hazafelé. - Bár ezt talán inkább nekem kellene megfogadnom jobban, mert egy pillanatra olyan volt, mintha kettőt láttam volna belőle, de aztán hamar felszívódott a klónja mellőle így egy kicsit megnyugodtam, hogy nem lett belőle hirtelen kettő is. Nem tudom, hogy mihez kezdenék kettő Nabi-val, de igazából ez majdnem mindenkire igaz, akit ismerek. Kettő már túlságosan sok lenne. Mint mondjuk Alex-ből is. Szerintem kiutálna a világ végére, ha megtehetné. De, mintha Nabi arckifejezése se lenne túl pozitív, ahogy rám néz, de lehet ez is csak hasonló képzelgés, mint az előbbi, hogy azt hittem hirtelen kettő van belőle. Nem tudom, de valamiért nem tudok megmozdulni, mintha csak várnám, hogy rám uszítsa akármi is legyen az, amit rám akar uszítani. Egészen addig amíg nem akar lehányni szerintem jók vagyunk. Mármint mi rossz történhet?  

remélem tetszik c:
Vendég
Vendég
Anonymous

confrontation✦ nabi & miyoung Empty
Témanyitásconfrontation✦ nabi & miyoung Empty2021-08-14, 16:51

confrontation
Britney && Tomago

Vendég
Vendég
Anonymous

confrontation✦ nabi & miyoung Empty
Témanyitásconfrontation✦ nabi & miyoung Empty

Ajánlott tartalom

confrontation✦ nabi & miyoung Empty
 

confrontation✦ nabi & miyoung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal