Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Little Date
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLittle Date Empty2024-05-03, 00:53



Miri and Matt

Miután megálltunk a motorral, szemeim Kylian tekitnetére suhantak, hogy olvashassam gondolatait. A motor zúgása még mindig a fülemben csengett, ahogy ő lesegített a kétkerekű démonról. A mosolya, amely ajkaira kúszott, elárulta, hogy ő is épp ugyanannyira élvezte a korábbi száguldozást, mint én.
Viccelődő kérdésére csak szélesebb mosolyt küldök felé. A további szavaimat még tartogatom későbbre, egyelőre megadom neki a pillanat varázsát, hogy már idáig sikerült eljutnia velem. Nem mindennapi, hogy a kuncsaftjaim apartmanjában kössek ki. Hagytam, hogy derekamra simított keze a lakás belseje felé vezessen. A szavai, melyeket fülemhez hajolva suttogott, ígéretett rejtettek, miszerint itt, ezen a helyen önmagunk lehetünk, szabadon és korlátok nélkül. Itt nem voltak főnökök, sem civilek, akik beleszólhattak a dolgainkba. S épp ettől volt olyannyira izgalmas!
Figyelem, ahogy az ajtónál Kylian kikapja a kulcsokat zsebéből, majd ügyesen megtalálja a kulcslyukat. Úgy tűnik nem itattam le túlzottan, ez egész jó hír, ám amikor rögtön felkínálja a lakásban található italok széles választékát, tudom jól, hogy nem fogja sokáig húzni. Főleg akkor nem, ha én választom ki a ma esti különlegességet.
Szemeim végigsiklottak a pulton sorakozó italokon, de még nem döntöttem el, hogy valóban a készletéhez akarok-e nyúlni. Ettől függetlenül egész szabadnak éreztem itt magam, hiába léptem be a négy fal közé. Itt bármi megtörténhetett. És senki, de senki nem szólhatott bele.
Tovább hagytam, hogy érintsen. Hogy hajamat a fülem mögé tűrje, majd kívánkozó kérdést súghasson a fülembe. Ajkaim egyre szélesebb mosolyt tükröztek. Én nem voltam se macska, se démon. Inkább valami egészen más. Egy rejtélyes múltú nő, aki szeretett a szavakkal játszani, mint mások a kártyával. Mindig is tudtam, miként csavarjam el a férfiak fejét. De Kylian más volt. Betöretlen és kitartó. Volt benne valami, ami egészen magával ragadó volt és felkeltette a figyelmemet.
- Talán. - feleltem egy titokzatos mosollyal. - De ne feledd Kylian, hogy a játékban én vagyok a mester. Itt, ebben a lakásban én döntöm el, hogy mikor ugrunk át játékból a valóságba. - fordulok ezúttal felé, s karjaimat átvetve vállain húzom le magamhoz, mialatt egy-két lépést téve a kanapéra borulok.
- Ez az este csak rólunk szól, cicafiú. A lehetőségek tárháza végtelen. Mi lesz az első lépésed, hm? Keversz nekem egy italt, vagy itt és most megmutatod mekkora férfi tudsz lenni? - kihívó mosolyom és szenvedéllyes teli tekintetem árulkodó volt. Tudhatta miért jöttem a lakására. Az pedig nem a sakk miatt volt.


370 szó ~ Cicafiúnak ~ Pop Rock



Nem szórt rá senki csillámport



Celeste Missulena
Gazember
Gazember
Celeste Missulena
Mesehõs :
Little Date TnbEtvf
W.I.T.C.H.
Miranda
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
Spider Cel
A másik felem :
Little Date 578c617592aca113b97ec04d0742f63bfd968842
I'm your Candy, Red Hot baby
Little Date ALunw2j

✦ ✦ ✦ :
Little Date 1Mh
Dollie ♡
Akinek az arcát viselem :
Park Hyemin
✦ ✦ ✦ :
Little Date Tumblr_pwynqoTxS21u1fc83o7_r2_540
i was born for this
Little Date Tumblr_pwynqoTxS21u1fc83o8_r2_540
A tükör mögött :
Lyndriana

Little Date Empty
TémanyitásLittle Date Empty2024-04-15, 00:19


Little Demon and Catboy
Celeste & Kylian
we are chaos and balance.


 Valamennyit sikerül józanodnom azért ameddig Celestére várok. Már magam sem tudom biztosan, hogy mitől is érzem magamat kótyagosabbnak.
A piától vagy pedig Celestétől.
Olyan lehetek, mint egy hűséges kölyökkutya bármennyire is becézzen cicafiúnak. Hisz bármi történjék visszatérek hozzá csak azért, hogy vele lehessek.
Akármit is mondjon ő számomra az a nő, aki kihúzott egy olyan spirálból, amibe majdnem teljesen belefulladtam.
Egy igazi kis démon, szépen lassan az ujjai közé csavart én pedig törleszkedek hozzá akár egy házimacska.
Tehát megvárva őt motorral viszem el most magamhoz. Hiszen ez szólt a megbeszéltekben. Majd később, ha nem akarna ott aludni haza viszem. Addigra talán valamelyest kimegy az alkohol a szervezetemből.
Hiszen mégsem akarom az életét kockáztatni azzal, hogy kikössünk egy olyan helyzetben motorral, ami cseppet sem biztonságos.
Leszállva veszem le a sisakomat majd őt is lesegítem a kétkerekű démoni járgányról. Egyik munkatársam mindig ezzel viccelődik becenévként a motoromra.
Mosoly kúszik az ajkaimra.
- Csak elraboltak, nem igaz? – viccelődöm egy kicsit. Minimum büszke vagyok erre így hát finoman derekára simítom kezemet, hogy elinduljunk befelé. A füléhez hajolok.
- Itt ihatsz is és nem fog csúnyán nézni a főnök sem. Se rád, se rám… - egy féloldalas mosoly jelenik meg ajkaimon jelenleg. Az ajtónál kikapom a kulcsokat a zsebemből és szerencsére sikerül azonnal megtalálni a kulcslyukat.
Marha gáz lett volna, ha elejtem vagy félre nyúlok.
- Érezd magadat otthon! Mit innál? Pezsgő? Whisky? Valami más, van egy pár alkohol ott a pultnál. – mutatok a nappali felé. Ezt szeretem ebben a lakásban.
Levéve a bőrzsdekimet egyelőre a kanapé karfájára dobom és nyújtózkodom. Nem tudom mit tartogat számunkra a mai nap vagy éppen a hét, de most ezeket a perceket kiszeretném vele teljes mértékben élvezni.
Csak ő és én, nincs másik kliens, nincs főnök. Az pedig, hogy mi történik a négy fal között csak ránk tartozik. Háta mögé lépek végül és haját finoman a fülcimpája mögé igazítom, így hajolok a füléhez.
- Ideje macska és démont játszani? – kérdezem tőle mormogva, finoman suttogva a fülébe.


330 szó



when I was lost you found me and saved me. you make me feel so strong that it scares me yet I still want you. forever♡
I will lose
because of you
Nem szórt rá senki csillámport



Kylian O'Hara
Lázadó
Lázadó
Kylian O'Hara
Mesehõs :
Little Date Tumblr_o0fxnaZVaO1t3nvmho5_500
W.I.T.C.H.
Matt Olsen
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Secret Shagon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Little Date Aed109f12706bf9e0b24559227848245c1991288
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gavin Leatherwood
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Little Date 578c617592aca113b97ec04d0742f63bfd968842
A tükör mögött :
Little Date Tumblr_o0fxnaZVaO1t3nvmho6_500
Dracarys

Little Date Empty
TémanyitásLittle Date Empty2024-04-15, 00:14

Little "Date"
Celeste && Kylian



when I was lost you found me and saved me. you make me feel so strong that it scares me yet I still want you. forever♡
I will lose
because of you
Nem szórt rá senki csillámport



Kylian O'Hara
Lázadó
Lázadó
Kylian O'Hara
Mesehõs :
Little Date Tumblr_o0fxnaZVaO1t3nvmho5_500
W.I.T.C.H.
Matt Olsen
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
Secret Shagon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Little Date Aed109f12706bf9e0b24559227848245c1991288
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gavin Leatherwood
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Little Date 578c617592aca113b97ec04d0742f63bfd968842
A tükör mögött :
Little Date Tumblr_o0fxnaZVaO1t3nvmho6_500
Dracarys

Little Date Empty
TémanyitásLittle Date Empty

Ajánlott tartalom

Little Date Empty
 

Little Date

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» First date
» Everybody gets a date
» This is definitely (not) a date
» Picnic date ▸ ▸ ▸
» A spontaneous date?