Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Desdemona Dragomir ••• Demóna
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásDesdemona Dragomir ••• Demóna Empty2021-10-31, 12:39

Desdemona Dragomir
Eiza Gonzalez



Becenév
Des, ha nagyon muszáj
Mesehõs
Demóna (Csipkerózsika)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Észak, Frostcall
Foglalkozás
H&D Antique Shop társtulajdonosa
Családi állapot
Love is easy but Queen is busy
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Mi történt velem?



You can't stop me,

you know that.




A zsúfolt kis pince egy fullasztó gödörhöz hasonlít, zűrzavar és mocsok lengi be a helyiséget; lopott holmik járnak kézről kézre, piszkos pénz csörög a zsebekben és titkok cserélnek gazdát; az emberek bizalmatlanul méregetik az újakat, a barátaikat és a saját tükörképüket is, a bizalom itt nem játszik. Az én ízlésemnek egy kissé túl klausztrofób, de az ember lánya ne válogasson, nem igaz? Érzem magamon a kutató, éhes, sóvárgó, megvető tekinteteket, hallom az elmotyogott megjegyzéseket és a ki nem mondott gusztustalan gondolatokat is, de nem törődöm egyikkel sem miközben átvágok a helyiségen. Egy díszes társaság közepén ül, akit keresek, valami nagyon fontos diskurzust szakít meg az érkezésem, mert elhal a beszélgetés.
– Hagyjatok magunkra – hangzik el az utasítás, ami egy ilyen helyen elég viccesen hangzik, de nem kommentálom, csak megvárom, míg mindenki mással foglalja el magát – vagy legalább úgy tesz. Leülök, bár nem kínálnak hellyel, és az asztalra támaszkodom.
– Azt csiripelik a madarak, hogy benne vagy valami nagyszabású dologban – térek azonnal a lényegre. – Ugye nem akartál kihagyni a buliból, Holló?
A férfi ajkai szólásra nyílnak, mondani akar valamit, de végül csendben marad, csak a fejét ingatja. Az arcára van írva a válasz.
– Szóval de.
– Csak a te érdekedben, Demóna.
– Az érdekemben – bólogatok szórakozottan – ez megható, komolyan. De nem rémlik, hogy arra kértelek volna, hogy játszd a... mit is? Kinek is  képzeled magad, Holló?
–  A barátodnak – vágja rá hevesen, mire szemek szegeződnek ránk. Hollót ez nem zavarja, bár némiképp halkabban folytatja: – Veszélyes. Az egész veszélyes.
– Azt hadd döntsem el én.
Meg kellene hatnia, hogy valaki gondoskodni próbál rólam, mert ha valakiről, Hollóról elhiszem, hogy érdeklem, de nem érzek semmit. Legfeljebb némi dühöt, amiért egy újabb férfi hiszi okosabbnak magát.
Holló vívódik, hogy pontosan min, azt nem tudom, de kerüli a pillantásom és szinte hallom a fogaskerek kattogását. Végül felsóhajt, és kisfiús daccal hátradől a széken. És mesélni kezd.



I'm coming for my

crown



Az elegáns D-t rajzolgatom körbe a cégérrel ellátott lapon, mikor a kis csengő megszólal. Előbb az órára pillantok, csak azután nézem meg, ki érkezett. A jövevény kifürkészhetetlen mosollyal indul meg a pult felé, ami mögött ácsorgom. Összehúzott szemöldökkel figyelem, egyáltalán nem tetszik ez a kifejezés a képén, de mikor odaér, én is megeresztek egy hasonló mosolyt.
– Lám, lám.
– Demóna – biccent Holló. – Jól nézel ki.
Most illene azt mondanom, hogy "köszönöm, te is", mert a barátok ilyesmiket mondanak egymásnak, de én nem vagyok ilyen. Az üres locsogás untat – bosszant. – Hádész itt van? Beszélnem kell vele.
– Nem, Hádész most nincs itt. De bármiről legyen is szó, velem is megbeszélheted.
Holló tekintete megakad a firkámon és már nem kiismerhetetlen a mosolya. Most már gúnyos.
– Igen. Hallottam, hogy ti ketten nagyon... megtaláltátok a közös hangot – bólogat, és mindenféle szuperképesség nélkül is tudom, hogy mire gondol ebben a pillanatban, mert úgy ismerem, mint a tenyeremet.
– Ugyan, nem kell féltékenykedni – ciccegve rázom a fejem, és mikor a férfi szemöldöke felszalad kissé, a káröröm csal mosolyt az arcomra. – A trón nem való neked, Holló. Te katonának vagy tökéletes.
Bár a szavaim bántóak, mintha megnyugodna, amiért nem másra gondoltam a megjegyzésemmel.
– Ismerlek, Demóna, tudom, hogy nem elégszel meg ennyivel – morogja, én pedig nem reagálok. Ezt úgy értelmezi, hogy kíváncsi vagyok a mondandójára, így folytatja: – De bármit is forgatsz a fejedben, verd ki onnan. Hádésszal nem érdemes játszadozni. Csúnyán ráfázhatsz.
– Ezt megint a baráti féltés mondatja veled? Mert nekem úgy tűnik, hogy alábecsülsz, Holló. Azt hiszed olyan ostoba vagyok, hogy megpróbálom kitúrni Hádészt a birodalmából?
Megfogtam. Látom rajta, hogy erre nem tudja, mit mondjon. Nem tudja, hogyan álljon hozzám. Szeretne mellettem lenni, de közben fogalma sincs, mit kezdjen velem. Ez szórakoztat.
– Azt csinálsz, amit akarsz. Csak... ne halj meg.
Megenyhűlök.
– Eszemben sincs.


Fire cannot kill a

dragon



Azt hiszem, megint álmodom.
A természetellenes zöld lángokat figyelem, amik kecses kígyó módjára tekeregnek az ujjaim körül. Különös fénybe vonják a szobát és sápadt árnyékot vetnek az arcomra. Egyszer azt hallottam, hogy a tűz a legelevenebb, legélőbb dolog a világon. Az élet definíciója meglehetősen egyszerű: ha valami eszik, lélegzik, szaporodik és növekszik, élőlénynek nevezzük. A madarak élnek, a kövek nem. A fák élnek, a vas nem. Ha így nézzük a dolgokat, a tűz valóban él: mindent felfal, ami az útjába kerül, levegőt lélegzik, növekszik, terjeszkedik és harcol a fennmaradásért. De ami ennél is élőbbé teszi, hogy a tűz képes szeretni és gyűlölni.
A tűz a részem.
– A tűz én vagyok – suttogom bele a semmibe, és mintha csak ez lett volna a varázsige, a szelíden ringatózó lángok úgy csapnak fel, mintha benzint locsoltam volna rájuk. Végigkúsznak a karomon, körülölelik a testem és abban a pillanatban tudom, hogy nem egy újabb zavaros, se füle se farka álomban vagyok, hanem a valóságban, ami ha lehet még hajmeresztőbb.
– Demóna – károgja egy hang, én pedig némán kántálom utána, miközben újra és újra belém hasít a felismerés, az a sok elveszett emlék, ami egyszerre ostromol meg.
Olyan gyorsan ér véget, ahogy elkezdődött. A lángok kihunynak, a szoba ismét sötét és néma, de a tükörben meglátok valamit, ami arra ösztönöz, hogy felvegyem az asztalról. Egy smaragd színű csillanás volt az, és ahogy az arcomhoz emelem a tükröt, hirtelen nevethetnékem támad.
Az én gyönyörű, kidolgozott, emberi arcom néz vissza rám, de a szemeimben az előbb tomboló zöld lángok még ott égnek.
– Lám, lám – sóhajtom elégedetten. Eddig is feltaláltam magam, de azt hiszem, a Sötétség Úrnőjeként sokkal egyszerűbb lesz elérni a céljaimat. Azt is tudom, hogy hol és kivel kezdem.

Képességem

✦ Fekete mágiával rendelkezel, amit főként átkok szórására használsz. Különösképp szereted az álomátkokat.
✦ Van egy sárkány alakod is, amit bármikor magadra ölthetsz.
✦ S végül: képes vagy tövisbokrokat felhúzni bárhol, bármikor. Ez pedig távol tartja a nem kívánt személyeket tőled, vagy attól, akit védeni akarsz, netán büntetni.
Evolet Yang

Cherry

Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope and Jessamine Ambrose csillámport hintett rá


Desdemona Dragomir
Gazember
Gazember
Desdemona Dragomir
Mesehõs :
Desdemona Dragomir ••• Demóna XbQHfVI
Csipkerózsika
Demóna
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
Mistress of Evil
A másik felem :
Életkor :
33
Zenedoboz :
Bad b*tch

I wanna feel you ••• with my lover
The blackest day ••• with my lover
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak, Frostcall
A tükör mögött :
Cherry
Desdemona Dragomir ••• Demóna WjUkwd5

Desdemona Dragomir ••• Demóna Empty
TémanyitásDesdemona Dragomir ••• Demóna Empty2021-10-31, 21:31

Csillámporos üdvözlet illet téged
Desdemona Dragomir ✦ Demóna


„Hiszen sejtem jól, hogy élsz valahol...”

Kedves Desdemona!

Végre-végre-végre!!  Desdemona Dragomir ••• Demóna 2067867876  Desdemona Dragomir ••• Demóna 2067867876  Desdemona Dragomir ••• Demóna 2067867876 Hiányoltam már Demónát nagyon a fórum világából... hát még Hádész énem, aki már-már vonzódik ehhez a gonosz nőszemélyhez. Desdemona Dragomir ••• Demóna 3375341651  Desdemona Dragomir ••• Demóna 841472469 Nagyon remélem, hogy nálad végre végleges gazdára lelt ez a démoni vipera. Desdemona Dragomir ••• Demóna 321849167 Jó karakter, valljuk be és bőven lehet mit kihozni belőle. És tudom, hogy Te meg is fogod tenni! Hiszen ez már az előtörténetedből is látszik. Jól bánsz a szavakkal, a gondolatokat úgy veted elénk, hogy érthető, élvezetes és csodálatos legyen. Desdemona Dragomir ••• Demóna 642527747 Imádom!
Külön tetszett a lángokkal való bánásmódod és az, hogy a végén a zöld láng megmaradt Demóna tekintetében. Ahh, költői! Desdemona Dragomir ••• Demóna 2359898509 De nem is húzom most már sokáig az időd, de még egy gondolat... Hádésszal úgy érzem, lehetnek nagyon jó páros és egyszerre nagyon rossz is. A bizalmatlanság mindkettejük részéről adott, azt hiszem, de ez lehet a vesztük. Ha viszont megtanulnak bízni egymásban... verhetetlenek lesznek. Desdemona Dragomir ••• Demóna 3375341651


Foglalózz, vagyis inkább úgy fogalmazok, írd be magad, hisz úgyis te intézed a foglalókat... aztán azt hiszem, készülőben is van nekünk egy kezdő Vitanitól, így hát az első játékunk már adott. De egy kettes körre is elkaplak, csak, hogy tudd! Desdemona Dragomir ••• Demóna 4028024232







The cold never bothered me anyway.
Nem szórt rá senki csillámport



Evangeline Snow
Királynõ
Királynõ
Evangeline Snow
Mesehõs :
Desdemona Dragomir ••• Demóna Cute-frozen-elsa-vx0ax77dyn98vc39
❝ Frozen❞
Elsa of Arendelle
Egyszer volt, hol nem volt... :
Desdemona Dragomir ••• Demóna Original
❝ Show Yourself ❞
Are you the one I’ve been looking
for all of my life?
Show yourself, I’m ready to learn

Desdemona Dragomir ••• Demóna Tumblr_inline_o9bulgX15x1rifr4k_500
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
SNOW QUEEN
A másik felem :

❝ Guardian of Fun ❞
King of my heart
And all at once, you're all
I want I'll never let you go

Desdemona Dragomir ••• Demóna F6d6b5864a1940a70d1016c2e07fb805cb77889e
Akinek az arcát viselem :
DOVE CAMERON
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL
✦ ✦ ✦ :
Desdemona Dragomir ••• Demóna Elsa-anna
❝ Hey, Anna! ❞
Do you want to build a snowman?
I never see you anymore
It's like you've gone away

Desdemona Dragomir ••• Demóna Image
A tükör mögött :
❝ Sweet Panda: ❞
Eliffe

Desdemona Dragomir ••• Demóna Empty
 

Desdemona Dragomir ••• Demóna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Demóna
» Darkside ↭ Demóna & Hádész
» Long Live Evil - Desdemona & Miranda