Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Demóna
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásDemóna Empty2021-02-15, 13:20

Demóna
Kötött Play by: Eiza González



Státusz
Foglalt: @Desdemona Dragomir
Tükörkép
látja magát látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall
Foglalkozás
H&D Antique Shop-ban dolgozik, Hádész mellett
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kapcsolatok
Hádész, Aladdin, Balto, Fogtündér, Bill
A canon írója
Eliffe
A történeted

✦ Az elmúlt 4 évben mindig feltaláltad magad; hol itt, hol ott ténykedtél, elég simulékony vagy. Viszont mindig is munkálkodott benned valami sötétebb erő: jól tudod, hogy nem a jó emberek közé tartozol. Épp ezért, miután közel 1 éve felfedezted Hádész titkos üzelmeit, ahelyett, hogy a rendőrségre rohantál volna, csatlakoztál hozzá. A férfi teljesen maga mellé emelt, hogy együtt egyengessétek Frostcall útjait. A felszínen persze a H&D Antique Shop-ban dolgozol a férfi mellett, mint álca.
✦ Elkezdtél emlékezni, miután közel 3 hete megláttad a mesebeli éned a tükörben. Kezded érteni, hogy amit eddig hittél: igaz. Tényleg nem a jók közé tartozol.
✦ Kapcsolatban állsz a következő tolvajokkal: Aladdin és Balto.

Képességed

✦ Fekete mágiával rendelkezel, amit főként átkok szórására használsz. Különösképp szereted az álomátkokat.
✦ Van egy sárkány alakod is, amit bármikor magadra ölthetsz.
✦ S végül: képes vagy tövisbokrokat felhúzni bárhol, bármikor. Ez pedig távol tartja a nem kívánt személyeket tőled, vagy attól, akit védeni akarsz, netán büntetni.
A képesség 1 lezárt játék után aktiválódhat, tehát a 2. játékban.
A képesség aktív 2021.10.01-től és ezzel együtt a karakter emlékei is visszatértek a mesebeli életéről.
Nem szórt rá senki csillámport


Seraphin Killian Harthope csillámport hintett rá


Mirage Mirror
Káprázat Tükör
Káprázat Tükör
Mirage Mirror
Egyszer volt, hol nem volt... :
Demóna JPbm1tY
Demóna C762116a1803ee0f854bc93c33ab04366020e95a
I am afraid of what I'm risking if I follow you
Into the unknown
Ennyi ember hisz bennem :
1714
Titulus :
Pengu ✦ Sisu ✦ Namaari
✦ ✦ ✦ :
Demóna 5fddf4ef6494eaab04a3d1f645e25da2c51b0860
Életkor :
3
Akinek az arcát viselem :
Kim Soo-hyun ✦ Han So Hee ✦ Gemma Chan
A tükör mögött :
Demóna 6442b92e7f900b694cceef6bce1f5ee9dd32e05b
Evolet Yang
Baba Mirai ✦ Baba Shouta

Demóna Empty
TémanyitásDemóna Empty2021-09-03, 13:51

Én is várlak téged!
Partner in crime


Kedves Demóna!

Kiegészítjük egymást. Vagyis, inkább úgy mondanám, hogy a lehető jobban összepasszolunk és mégsem. Azt hiszem, mindkettőnknek vannak motivációi és céljai, továbbá bennem egy cseppnyi kétely is az iránt, hogy tényleg hűséges vagy-e a mi kis alvilági szervezetünkhöz. Hisz csak úgy betoppantál hozzánk, mondván, hogy inkább mellénk állsz, mintsem feladj minket a rendőrségen. Mármint, nem is tudom, csak nekem volt fura ez az egész? Mindenesetre bizalmat szavaztam neked és azóta te lettél az alvilág másik feje. Az embereink ugyanúgy hallgatnak rád, ahogyan rám, ugyanúgy elszámolással tartoznak neked, mint nekem. Mindenen osztozunk. Kivéve talán az ágyon. Még. Legalábbis olyan kémia van köztünk (én látom, érzem... vajon te is?), hogy néha már igencsak nehezen fogom vissza magam. Legutóbb nagyon nagy önuralom kellett hozzá, hogy ne támadjam le az ajkaidat. Ó, igen, akkor, amikor bejelentetted, milyen új akció ötleted van. Egy nyakék. Mondtam is, hogy tudom, kiket állítok rá az ügyre és ez még várat magára. Balto és Aladdin.
Lehet, annak idején egyedül kezdtem a szervezetet, de manapság már nehezen tudnám mindezt elképzelni nélküled. Így hát várlak vissza, Demóna!



// A karaktert mindenképpen magamhoz láncolnám ilyen meg olyan értelemben is, amint megérkezett, de nem kell egy habos-babos, cukormázas szerelmi sztorira gondolni, sőt. Lassan kibontakozó, drámás, kissé sötétebb hangulatúra gondoltam, ám nyitott vagyok az ötletelésekre. A PB kötött, ahogyan jelezve is van, remélem, ez nem okoz gondot majd a leendő usernek. Demóna 642527747 Az előtörténetem elolvasása ajánlott, ott megofgalmaztam nagyjából, hogyan csatlakozott Demóna Hádészhoz. Valamint a fentebb linkelt játék, bár folytatni nem szükséges, maximum belevenni a későbbi játékokba. Hádésznál legalábbis lesz jelentősége annak az akciónak, Balto-Aladdin kapcsán.
Nagyon várlak! Ha megérkeztél, ne habozz pmekkel bombázni! Demóna 1149350199  Demóna 841472469
Ó és egy kis plusz, hátha csábító lesz valakinek: crackship gif pack 01. és crackship gif pack 02. //




A világ, ahogyan mi ismerjük,





a végéhez közeledik, mégis a múlt rejti a jövő kulcsát.

Nem szórt rá senki csillámport



Seraphin Killian Harthope
Isten
Isten
Seraphin Killian Harthope
Mesehõs :
Demóna Tumblr_n2sr5xqihL1t0twwxo1_500
Hercules
Hádész
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
45
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ian Somerhalder
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak ✦ Frostcall
✦ ✦ ✦ :
There's two sides
to every story

Demóna Eb1ceeff8eda2e96b132e396090c9813ce756349
But I don't know how this one ends
You want fire and you want glory
A tükör mögött :

Demóna Empty
 

Demóna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Desdemona Dragomir ••• Demóna
» Darkside ↭ Demóna & Hádész