Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (181 fő) 2024-09-16, 22:09-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Byun Somi
2024-09-17, 11:38


Cassiope Wolf
2024-09-17, 10:30


Seth V. Dearborn
2024-09-15, 23:57


Seth V. Dearborn
2024-09-15, 23:47


Seth V. Dearborn
2024-09-15, 23:43


Seth V. Dearborn
2024-09-15, 23:35


Seth V. Dearborn
2024-09-15, 23:25


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:08


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

10 Hozzászólások - 33%


5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%



Megosztás
 
You always do what Daddy says? ✦ K & C
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty2022-06-30, 16:53


What are you doing?

Kiara && Kovu

Hallottam Cass hangját, éreztem, hogy nyugtatólag mondja ki a nevem, de nem tudtam figyelni rá. Csak ez az átkozott alak lebegett a szemem előtt és képes lettem volna széttépni, mint valami vadállat... mint egy oroszlán. Meg kellett nyugodnom. Igyekeztem, tényleg, de a szavaival egyre inkább felidegesített.
- A jobb az Te lennél?! – A hangomat is megemeltem a kérdés közepette. Aztán a tekintetemmel figyeltem, hogyan áll fel és indul el. – Takarodj innen, mielőtt neked megyek… - Agresszív vagyok? Lehet. Ha megpróbálnak bemocskolni engem a barátnőm előtt, akkor bármivé átváltozok neked, te szemét. Ezeket már csak magamban tettem hozzá. Cassidy miatt nem akartam jelenetet rendezni, de nem sokon múlt. Értetlenül pislogtam 》Nuka《 után, még akkor is, mikor már elment.
Cassidy hangja rántott ki ebből az állapotból. Ránéztem, majd félre. Fogalmam sem volt, mit mondjak vagy tegyek. Ha 》Nuka《 telebeszélte a fejét, akkor neki hisz, én bármit is mondok, nem?
- Talán jobb, ha én is megyek – Időt akartam hagyni Cassnek, hogy átgondolja, amiket hallott ettől a baromtól és rájöjjön magától, kinek hisz. Vagyis ez lett volna a célom, a tervem, mégsem bírtam elindulni. Csak a kijárat felé nézelődtem, miközben próbáltam megnyugodni.
Nem sikerült.

191 words ● another love ● note: bocsánat, hogy csak most You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 841472469




Nem szórt rá senki csillámport


Cassidy Zoey Ward csillámport hintett rá


Kieran V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Kieran V. Dearborn
Mesehõs :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_mjv5y0VPYF1r6zdlfo2_250
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_n64c46PTb81sztujko3_250
The Lion King II.
Kovu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
☪ Scar's heir ☪
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
☪ Hero Fiennes Tiffin ☪
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
☪ Frostcall ☪
A tükör mögött :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Kovu-Kiara-the-lion-king-2-simbas-pride-32293829-500-217
Sweet Panda
Eliffe


You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty2022-05-11, 13:44


Daddy's little Princess

Kieran && Cassie

Bar 》Nuka《 volt elottem, fel szemmel Kierant is lattam. Erdekelne, mi jar a fejeben.  Ezt a komoly arcot ezer eve nem lattam, szinte mar el is felejtettem. Gyerunk Kier, mondj mar valamit. Vedd magad, vagy nem is tudom. Igazabol fogalmam sincs, mihez kezdenek a helyeben. Legyunk oszintek, - finoman szolva - kellemetlen helyzetbe kerult az ellensege miatt. Na de mi van, ha az "ellensegnek" igaza van?! En sem csipem 》Nukat《, hisz egy szamomra fontos szemelynek akart nehanyszor keresztbe tenni. Aki Kiernek art, az nekem is. Most azonban mas a helyzet, kicsit elgondolkodtato. Talan egybol az arcaba kellett volna rohognom, mondvan, minden egyes szava hazugsag? Egybol vedenem kellett volna azt a fiut, akit szivbol szeretek? 》Nuka《  szavai tul meggyozoek es ilyen helyzetben kopogtat a ketely. Lehet benne nemi igazsag? Akar egy csepp is? Talan most kiderul.
Szamitottam arra, hogy Kieran ezeket nem fogja szo nelkul hagyni, sot.. De amikor hirtelen, hevesen felpattant, megrezzentem. - Kieran.. - szolok hozza kedves, nyugtato hangon, mert nem szeretnem, ha itt balheznanak, de ekkor 》Nuka《 szora nyitja a szajat. Szavaitol elore felek.
- Hogy milyen? - kerdezi szeles vigyorral, egyenesen Kier szemeibe nezve. - Ritka szar, es egy orok vesztes. - vonja meg lazan az egyik vallat, mintha ez egy kedves, nyugodt kis beszelgetes lenne. - Cass nalad sokkal jobbat erdemel. - tekintete immar ram szegezodik. - Latod kislany? Meg agressziv is. Szerintem hagyd el idoben. - ismet Kieranra nez. - Meg a nodet sem tudod megvedeni, te szerencsetlen. - all fel ekkor, en pedig nagyot nyelek. - Jo szorakozast, fiatalok. - setal el lassu leptekkel, nekem pedig fogalmam sincs, mit kene tennem. Mit mondhatnek? El kene meselnem neki, miket mondott 》Nuka《? Ha igaza lenne, Kier akkor is tagadna, ez egyertelmu. Megis ki a franc vallana be? - Amm.. mihez kezdjunk? - kerdezem enyhe mosollyal.

299 words ● youtube ● note: Remelem, tetszik.You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 841472469   
Nem szórt rá senki csillámport


Kieran V. Dearborn csillámport hintett rá


Cassidy Zoey Ward
Ősi állat
Ősi állat
Cassidy Zoey Ward
Mesehõs :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Giphy
Az oroszlánkirály
Kiara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
Princess of the Pride Lands
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_pihow2g1ux1ws1wc0_500
Akinek az arcát viselem :
Josephine Langford
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 8270b0c46a65020d5233e153c3e18204a54a3fc1
A tükör mögött :
Sid

You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty2022-05-06, 00:01


What are you doing?

Kiara && Kovu

Elhúzta a kezét, ami egyenesen a szívembe mart. Mi a franc folyik itt? Az adrenalin így is munkálkodott bennem, de éreztem, hogy pillanatokon belül robbanok és szétkapom 》Nukát《. Ő tett valamit, ő próbálta elszakítani tőlem Cassidyt, akit viszont nem akartam elengedni. Azt akartam, hogy velem maradjon, annak ellenére, hogy tudtam, a szüleim, főképp apám nem nézte volna jó szemmel a kapcsolatunkat. Azonban ez nem érdekelt. Nem akartam törődni vele. Próbáltam legyűrni magamban a feszültséget, vagy legalábbis azt, hogy lássa rajtam bárki, mi zajlik le bennem, így ültem végül le. Mosoly nem volt rajtam látható, még egy halvány sem. Vettem egy mély levegőt, ahogy 》Nukát《 kezdtem figyelni és hallgattam azt az ocsmányságot, ami kijött a száján. Minden szava egy hazugság volt. Mindig is.
- Mégis milyen alak lennék? Mi a franc bajod van velem? – Ideges voltam, nem kicsit és hevesen fel is keltem a székről. Az asztalra támaszkodtam, közelebb hajolva 》Nukához《. – Aki itt kétszínű, az Te vagy. Semmi rosszat nem tettem, sőt. Fogalmad sincs róla, miről beszélsz – Sziszegtem és csak lopva pillantottam arra a pénzre, amit lerakott az asztalra. A pumpa csak még jobban felment, mikor tudatosult bennem, hogy le akar lépni, miután robbantott egy olyan bombát, aminek nem voltam tisztában a következményeivel. Nem tudtam, Cassidy kinek hisz és hogyan és miben…
- Menjen csak, mielőtt olyat teszek, amit megbánok – A heves vérmérsékletemet talán apámtól örököltem és le kellett volna vetkőznöm magamról, de nem ment. Utáltam 》Nukát《 és ezt már nehéz lett volna véka alá rejteni.
Cassidy hangját hallva próbáltam megenyhülni kissé és a vonásaimon lazítani. Egy pici, alig látható mosolyt ejtettem meg felé.
- Én nem kérek semmit… - Maximum nyugalmat és békét, meg azt a lányt, akivel eddig semmi gondunk nem volt. Szerelmes voltam Cassidybe és vele akartam lenni, minden látható, elkövetkezendő akadály ellenére. De ha most 》Nuka《 bekavart és elveszítem miatta…
Nem, belegondolni sem akartam ebbe. Nem ültem vissza. Az idegtől szinte remegtem és próbáltam nyugtatni magam, miszerint ne essek 》Nukának《. Túl sokáig tűrtem azt, hogy kóstolgatott. Már nem ment tovább.

333 words ● another love ● note: bocsánat, hogy csak most You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 841472469




Nem szórt rá senki csillámport


Cassidy Zoey Ward csillámport hintett rá


Kieran V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Kieran V. Dearborn
Mesehõs :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_mjv5y0VPYF1r6zdlfo2_250
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_n64c46PTb81sztujko3_250
The Lion King II.
Kovu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
☪ Scar's heir ☪
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
☪ Hero Fiennes Tiffin ☪
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
☪ Frostcall ☪
A tükör mögött :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Kovu-Kiara-the-lion-king-2-simbas-pride-32293829-500-217
Sweet Panda
Eliffe


You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty2022-03-01, 22:53


Daddy's little Princess

Kieran && Cassie

- Igen, en. Talan valami gondod van ezzel, nagyfiu? - nez fel Kierre szelesen vigyorogva es szinte alig pislogva.
En ebben a percben meg orulok is annak, hogy huzzak az idot, igy van nehany masodpercem gondolkodni. Igaz lehet? Van egy kis esely arra, hogy valoban igy legyen? Kepes lett volna hazudni nekem? Minden csak egy hatalmas szinjatek? Nehany pillanattal kesobb azt veszem eszre, hogy Nuka engem sasol.
- Amm... i-igen... O volt. - bologatok, mikozben egy rovid idore felnezek Kierre. - Hogy tessek? - kortyolok egyet a citromos vizembol, hogy nyerjek meg egy kis idot. Gyerunk mar Cass, ennyire nem lehetsz bena! Nem megy.. nem tudok ra ugy nezni, mint eddig. Es ha ez nem eleg, felem nyujtja a kezet. Akaratlanul, szinte reflexbol huzom el. - Nem ulsz le? - eroltetek egy enyhe mosolyt az arcomra. A szivem olyan hevesen ver, hogy attol felek, mindjart kiszakad a helyerol es a rohadt asztalon vegzi. A pulzusom tuti az egekben van es nekem szineszkednem kell. Nem tudok..
Vegul erot veszek magamon es kabatomat a taskammal egyutt a masik oldalamra helyezem, hogy nyugodtan elferjen mellettem. Nem is tudom, mi lenne jobb.. ha mellem ulne - igy kozel kerulnenk - vagy ha Nuka mellett foglalna helyet, akkor pedig szembe kene neznem vele. Miert nem lehet minden egyszerubb?..
- Semmi ujat nem mondtam neki. - vonja meg Nuka olyan lezserul a vallat, mintha valami laza kis temarol cseveresztunk volna.
- Mar o is tudja, milyen alak vagy, ennyi. - vigyorog ra elegedetten.
- Mindig vesztes maradsz. Mindig. Ezt ne felejtsd el, Kieran! Es most mar nem csak en gondolom ugy, hogy egy ketszinu senki vagy. - rak le az asztalra nemi keszpenzt. Hogy mi van?? Talan tavozni akar? Ezek utan? Ezt nem teheti!
- Te most.. lelepsz? - nezek Nukara kisse ketsegbeesetten. Aztan eszbe kapok es rajovok, hogy ezt hangosan is kimondtam tudvan, hogy nem eppen jo baratok. Ugy hangzik, mintha Kier ellen lennek, pedig.. Pedig fogalmam sincs, melyik csapatban jatszom.. Mi tevo legyek?
- Marmint.. - lesek eloszor Ranra, majd vissza Nukara.
- Meg meg sem ittad az italodat.. Es hat.. Kifizetted.. - csak legyen vege ennek az atkozott estenek.
- Te nem kersz semmit? - koszorulom meg a torkom, egy kis dadogast kovetoen, majd megnedvesitem torkomat. Hatha nem vette eszre. Nem feltuno, ugye?

370 words ● youtube ● note: Remelem, tetszik.You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 841472469   
Nem szórt rá senki csillámport


Kieran V. Dearborn csillámport hintett rá


Cassidy Zoey Ward
Ősi állat
Ősi állat
Cassidy Zoey Ward
Mesehõs :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Giphy
Az oroszlánkirály
Kiara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
Princess of the Pride Lands
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_pihow2g1ux1ws1wc0_500
Akinek az arcát viselem :
Josephine Langford
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 8270b0c46a65020d5233e153c3e18204a54a3fc1
A tükör mögött :
Sid

You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty2021-11-30, 13:56


What are you doing?

Kiara && Kovu

Kivételesen nem akartam sehova menni. Cassidyvel sem beszéltem meg semmit – néha úgy gondoltam, mindkettőnknek szüksége van arra, hogy magunk legyünk és ne vakítson el mindkettőnket az a bizonyos rózsaszín köd. Pedig amúgy minden időmet vele akartam tölteni – de ez több dolog miatt sem volt lehetséges. Elsősorban Evelyn miatt. Féltem, hogy a legutóbbi beszélgetésünk után túlfeszül nála az a bizonyos húr.
Az ágyamon fekve lapozgattam az egyik tankönyvet, miközben ezeken agyaltam. Aztán eszembe jutott más is. Legfőképpen apám és az, hogy talán ideje lenne elkezdenem javítani a kapcsolatunkon, ha már ő nem képes semmit sem tenni. Egy ötletem volt, hogyan kerülhetnék a közelébe, de tudtam, hogy makacs lesz és elsőnek el fog küldeni.
Anya hangját hallottam, így felkeltem az ágyról és indultam volna kifelé, mikor a telefonom pittyent egyet, sms-t jelezve. Visszafordultam, miközben a kezembe vettem.
- Mindjárt megyek, egy pillanat! – Aztán az sms-t olvasva ledöbbentem. Hol kéne lennem? Mi van? Pislogtam, aztán azonnal visszaírtam:
„Mégis hol vagy? Mára nem beszéltünk meg semmit, Cassidy.”
Reméltem, hamar megírja, hol van, aztán már kaptam is fel a kabátomat és elrohantam anya mellett.
- Bocsánat, most rohannom kell, később jövök! – Nem vártam meg, míg visszakérdez vagy megakadályoz, az ajtó már csapódott is utánam. Csak az járt a fejemben, hogy minél előbb oda kell érnem, mert nem tudtam, mi folyik itt. Féltem, hogy Cassidy bajba került. De ki és miért…? Várjunk, 》Nuka《 művelt volna valamit? Kétség sem fért hozzá. Ahogy beléptem a vendéglőbe, egyből kiszúrtam őket.
- Szia Cassidy… 》Nuka《? – A tekintetem kettejük között váltakozott, majd végül a lányon állapodott meg. Nem értettem, miért úgy néz rám, ahogy. – Mi folyik itt? 》Nuka《, te hívtad őt ide? – Néztem rá végül kissé idegesebben. Köztudott volt, hogy nem bír engem és én sem őt, de sosem gondoltam volna, hogy ártani akar nekem… úgy komolyabban. De féltem, most ezt tette. – Mi történt, Cassidy? – Újból a lányra néztem és a kezéért nyúltam. Mit művelt vele? Mit mondott neki? Miért nem mosolyog rám? Csak ezek a kérdések jártak a fejemben.

329 words ● another love ● note: bocsánat, hogy csak most You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 841472469




Nem szórt rá senki csillámport


Cassidy Zoey Ward csillámport hintett rá


Kieran V. Dearborn
Ősi állat
Ősi állat
Kieran V. Dearborn
Mesehõs :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_mjv5y0VPYF1r6zdlfo2_250
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_n64c46PTb81sztujko3_250
The Lion King II.
Kovu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
20
Titulus :
☪ Scar's heir ☪
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
☪ Hero Fiennes Tiffin ☪
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
☪ Frostcall ☪
A tükör mögött :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Kovu-Kiara-the-lion-king-2-simbas-pride-32293829-500-217
Sweet Panda
Eliffe


You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty2021-11-08, 11:02


Daddy's little Princess

Kieran && Cassie

Mar majdnem vegeztem a tanulassal, amikor a telefonom vibralasara lettem figyelmes. Azonnal feloldottam a kepernyot es titkon abban remenykedtem, hogy Kier irt. Es bingo! Bar a telefonszam rejtett, a stilus egyezik, raadasul ala is irta. Az uzenetet olvasva szeles mosolyra huzodik a szam. Nos, akkor ugy - pillantok az orara - masfel ora mulva talalkozunk.
Igyekszem minel elobb megoldani a hazit, hogy gyorsan elkeszulhessek. Kozben mar azon jar az agyam, hogy miben kene mennem es hogy vajon Kyra itthon van e. Ha az emlekezetem nem csal, Sebastian tegnap szolt neki, hogy ma keso estig ugyeket kell inteznie, igy ne varjon ra.
Amint elkeszultem a hazival, a szekrenyembe kukkantottam, majd nehany percig azon filoztam, melyik ruhat valasszam. Az a piros, a hozza illo cipovel talan jo lesz. Egy gyors zuhanyt kovetoen magamra is kaptam a csinos darabot, arcomra felkentem egy keveske sminket, majd behullamositottam szoke tincseimet. Oh, a parfumrol majdnem megfeledkeztem, pedig Kieran is megjegyezte egyszer, mennyire tetszik neki. Mikor mindennel vegeztem, indulas elott a hatalmas tukor ele allva neztem vegig magamon. Tokeletes. Mar csak ki kell talalnom valamit..
- Zazu, hamarosan jovok. - mosolygok kedvesen a ferfire, mikozben felveszem a kabatomat. Mielott meg szora nyithatna a szajat, hozzateszem:
- Sebastian tudja, hogy Jessicaval talalkozom, es en a helyedben most nem zavarnam telefonon. Sok a dolga.. - huzom el a szamat, aztan integetek es taskammal a kezemben kilepek az ajton. Hivok egy taxit, ami nehany percen belul meg is erkezik.
- A Dracul vendeglohoz megyunk. - helyezkedem el kenyelmesen. Egesz uton a hohullasban gyonyorkodom. Ha a ferfi nem szolal meg, talan fel sem tunik, hogy maris megerkeztunk.
- Koszonom! Szep estet. - nyujtom at kozben a kert osszeget, aztan kiszallok a sarga jarmubol es besetalok a hatalmas epuletbe. Meg sem allok a barig, ahol szemeimmel Kierant keresem, de nem talalom. Ekkor szurom ki Nukat, aki int. Erdekes, nem szolt, hogy o is itt lesz. Lassu leptekkel setalok az ismeros archoz.
- Foglalj helyet Cass, minden bizonnyal Ran is hamarosan itt lesz. - mosolyog ram baratsagosan. Hat jo.. helyet foglalok vele szemben, aztan megszabadulok vastag kabatomtol, amit magam melle helyezek a taskammal egyutt.
- Nem szolt, hogy te is itt leszel. - furkeszem a srac szemeit. Szavaim hallatan csak megforgatja szemeit.
- Tudod, milyen neha.. - vonja meg az egyik vallat. Haat oke..
- Egy citromos vizet kerek, koszonom. - mosolygok a pincerre, amikor elenk all. Remelem Kieran nehany percen belul besetal, mert ezt a helyzetet kicsit kinosnak erzem. Talan nem kene annak lennie, elvegre Nuka az osztalytarsunk.
Legalabb negyed oraja tarsalgunk mar, de Kier meg sehol, a velem szemben ulo pedig egyre furcsabb, igy eszrevetlenul - az asztal alatt - dobok egy gyors uzenetet Kierannak, hogy megis hol a feneben van ilyen sokaig, mar reg itt kene lennie a barban, ahova hivott es hogy siessen, mert Nuka tarsasagaban mar nem birom sokaig.
- Amugy elmondta mar? - kerdezi, mire erdeklodve pillantok ra.
- Micsodat? - kortyolok a vizembe.
- Tehat nem oszinte veled.. Tudhattam volna. - sohajt fel, engem pedig egyre jobban izgat, mirol van szo.
- Mirol beszelsz, Nuka?? - kezdek egyre turelmetlenebb lenni, de ekkor megkapom a valaszokat.
- Hat nem tolem kene megtudd, de.. Van ez az ugy a csaladja es a neveloszuleid kozott.. - tart egy kis szunetet, majd folytatja, en pedig neman hallgatom.
- Szerinted miert akar kozel ferkozni hozzad, kislany? Terj mar eszhez... Az apja kerte meg ra. A csaladja miatt teszi, csak jatszadozik veled es ezt mindenki tudja.. Csak te nem vetted eszre. - nez egyenesen a szemeimbe, velem pedig mintha forogni kezdene a vilag.
- Nem.. Kier sosem tenne ilyet. O nem ilyen! - de mi van ha megis? Kepes lenne ilyesmire?
- Ugyan mar Cassie.. Ne altasd magad. Ennel te jobbat erdemelsz, ne legy naiv. - ekkor gyorsan befogja a szajat es a hatam moge pillant. Hatranezek es ekkor meglatom Kierant, aki mintha nem vagna tul boldog kepet.
Mig az asztalunkhoz nem er, gyorsan leoblitem kiszaradt torkomat es probalom feldolgozni a hallottakat, illetve kitalalni, hogyan is viselkedjek most vele. Mi van, ha mindez tenyleg igaz es csak jatszadozik velem? Megszolalni sem tudok, mikor megpillantom magunk mellett, csak bamulok ra, mint egy idegenre, akit most latok eloszor.
- Szia. - bokom ki vegul nagy nehezen. Egy mosolyt eroltetnek az arcomra, de nem megy. Most nem.

691 words ● youtube ● note: Remelem, tetszik.You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 841472469   
Nem szórt rá senki csillámport


Kieran V. Dearborn csillámport hintett rá


Cassidy Zoey Ward
Ősi állat
Ősi állat
Cassidy Zoey Ward
Mesehõs :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Giphy
Az oroszlánkirály
Kiara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
Princess of the Pride Lands
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_pihow2g1ux1ws1wc0_500
Akinek az arcát viselem :
Josephine Langford
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 8270b0c46a65020d5233e153c3e18204a54a3fc1
A tükör mögött :
Sid

You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty2021-11-06, 19:06

You always do what Daddy says?
Kieran && Cassidy

Nem szórt rá senki csillámport


Kieran V. Dearborn csillámport hintett rá


Cassidy Zoey Ward
Ősi állat
Ősi állat
Cassidy Zoey Ward
Mesehõs :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Giphy
Az oroszlánkirály
Kiara
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
Princess of the Pride Lands
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Tumblr_pihow2g1ux1ws1wc0_500
Akinek az arcát viselem :
Josephine Langford
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Frostcall
✦ ✦ ✦ :
You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 8270b0c46a65020d5233e153c3e18204a54a3fc1
A tükör mögött :
Sid

You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
TémanyitásYou always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

You always do what Daddy says? ✦ K & C - Page 2 Empty
 

You always do what Daddy says? ✦ K & C

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2