Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Baba Yume
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásBaba Yume Empty2023-05-28, 22:49

Baba Yume
Play by: Lee Ho-jung



Becenév
Yuyu (húgaim kiváltsága),
Yu (Pengu áltál),
Ashe (netes felhasználónév)
Mesehõs
Pranee (Raya és az utolsó sárkány)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Gods ✦ Istenek
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
Videójáték-tesztelő
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Homoszexuális
Mi történt velem?

A munkám nem olyan, amit mindenki elképzelne. Sokan álmodoznek erről, pedig tényleg nem az, amire elsőre gondolnánk. Egyszerűnek tűnik, csak játszom a játékokkal, és még fizetnek is érte. Persze ez a foglalkozás se olyan szivárványos, mint azt tippelni lehetne egy laikus személynek. Én se tudtam pontosan mit várjak tőle, hisz teljesen új állás volt nekem, de kiderült, hogy nekem igenis ez való. Kissé kételkedtem abban, hogy én komolyan olyan türelmes lennék, mint azt már páran mondták nekem. Képes vagyok órákig ülni, amíg egy kis dolgot ellenőrzünk. Talán ez volt az a szikra, ami elindított abban, hogy megbizonyosodjak: nekem ez a szakma kell.
Azt hiszem nem meglepő, hogyha azt mondom, hogy ez a hivatás se tökéletes. Eléggé elvette a kedvem attóll, hogy a szabadidőmbe videójátékokat vegyek elő. Mindenben a hibát kezdtem el találni, még ha nem is kerestem azokat aktívan. Természetesen lehet úgy élvezni valamit, hogy a bakikat észrevesszük, de mivel az a feladatom, hogy ezeket megjegyezzem és leírjam, így számomra ezt nehezebb volt ignorálni. Mégis, meg kellett változtatni, mert keserő volt, hogyaz egyik kedvenc hobbim egy olyan monoton rémálommá vált, amiből ki kelllett másznom. Ez rögös út volt, kutattam egy jó ideig, amíg elém nem került, ami a legjobbnak tűnt az én helyzetemben.
Így talált rám egy újabb online többjátékos videójáték: Sky of Seeler. A legjobbkor jött, pont akkor, amikor már szinte mindenből elegem volt: a családból, a barátokból, a munkámból. Az utóbbi kettő igazából nem tehet semmiről, csak frusztrált voltam a foglalkozásom miatt. Bár így se cserélném le semmire. A játéknak remek időzítése volt, megelőzte, hogy még a legelején otthagyjam ezt az egész tesztelői állást. Nem akartam újra váltani. A sors iróniája volt az, hogy ez az MMO története főleg a sárkányokról szólt. Visszatekintve erre, már csak nevetni tudok. Néha még viccelődök is magamnak, hogy nekem lett kitalálva ez.
Így született meg AshenFall, rövidítve Ashe, az online felhasználónevem, amit sok helyen el kezdtem használni, amint ez a név eszembe jutott.
Sok új emberrel találkoztam és barátkoztam össze, de talán egyik se volt akkora szélvihar, mint Yomias. Most már csak Mimi, miután meg is tudtam az igazi nevét is, a becenév illő volt egy olyan emberhez, mint ő. Gyorsan összehangolódtunk, meglepően gyorsan hozzám képest.
Sokat segített, hogy ott volt nekem, még ha egyszerűnek tűnt is az, hogy rám írt munka után. Már természetesnek tűnt, hogy ott volt mellettem, bármi van. Az már csak plusz volt, hogy a hobbink is egyezett.
Így amikor idekerült, nem is volt kérdés, hogy mindben is segíteni fogok.
Képességem

✦ Képes az alakváltásra: fel tudja venni a rózsaszínes-lila sárkány mivoltját.
✦ Az adottsága az alakváltás. Nem csak Ő maga képes más alakot felvenni, de tárgyakat is meg tud változtatni, el tudsz varázsolni lényegében.
✦ Az erejét át tudja ruházni másra egy sárkánykő segítségével. Amíg az nincs nála, addig az erő sem működik (még az alakváltás sem).
Ok Tae-moon

Amerys

Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Jade Razali, Baba Kiyoko and Baba Daisuke csillámport hintett rá


Baba Yume
Istennõ
Istennõ
Baba Yume
Mesehõs :
Baba Yume VqaaZte
Raya és az utolsó sárkány
Pranee
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
The Older Sister
A másik felem :
Took so long to meet you, but finally met you
Baba Yume 952b799fbd66f2b383f3917365afb32748d5cf0a
I'm so lucky I have found YOU
You're my paradise

✦ ✦ ✦ :
Baba Yume 3d91111d7533609b4a227caff0f6b28e73f7a8e7
Akinek az arcát viselem :
Lee Ho-jung
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
✦ ✦ ✦ :
Baba Yume C8435f9caf9699dd1cea048d54c41536d67d0f5a
A tükör mögött :
Amerys

Baba Yume Empty
TémanyitásBaba Yume Empty2023-08-22, 16:27

Csillámporos üdvözlet illet téged
Baba Yume ✦ Pranee


„Dragons. Magical creatures who brought us water, and rain, and peace.”

Kedves Yume!

Praneeeeee! Baba Yume 2067867876
Húgoooom! Baba Yume 2067867876

Áhááá, hogy az a munkád volt? Csak annyit láttam, hogy már megint a gép előtt ülsz és játszol. De akkor így már mindent értek. Baba Yume 2732251548


Na, de nem poénkodok. Baba Yume 1149350199
Bevallom én is gondolkodtam hasonló munkában, sőt elég sokáig az is volt a célom, hogy ha már szeretek játszani, meg az a hobbim is, akkor miért is ne lehetne a munkám egyben. Baba Yume 321849167

Aztán ismerősök, meg a gugli, ha már ő a barátom, segítségével informálódtam, hogy nem feltétlen azt kapnám ennél a munkánál, mint amit elképzeltem. Baba Yume 703152122
Jobbik esetben nem lenne semmi gond az adott játékkal és a fejlesztőnek csak a pozitív visszajelzést tudtam volna leírni. Baba Yume 1542743629
Azonban a legtöbb teszteléskor igen is, csak hibákat fedeztem volna fel. Baba Yume 803573226

Ahogy írtad is, a laikusok szemében csak játszik az ember, de sokkal többről van szó a háttérben. Bugok vagy éppen a glitchek a tesztelés velejárói. Elkerülhetetlen, hogy ne fusson bele az ember. Baba Yume 3399021160

Szóval elhiszem miért is égtél ki, ebből az egészből. Baba Yume 1571939237
Az pedig még jobb dolog, hogy egy online játék kapcsán találkoztál valakivel. Baba Yume 1298976811  Ha jól érzed magad vele, akkor ne habozz. Baba Yume 3375341651  Én támogatlak, hiszen tudod, a nagy tesóra lehet számítani. Baba Yume 3942121423



Nem is tartalak fel tovább, szuper ET-vel érkeztél, így már csak foglalóznod kell és utána irány a játéktér. Üdv Közöttünk. Baba Yume 841472469  Baba Yume 841472469  Baba Yume 841472469  Baba Yume 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Baba Yume csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Baba Yume 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Baba Yume 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Baba Yume 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Baba Yume Empty
 

Baba Yume

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Baba Shouta
» Baba Kiyoko
» Baba Satoru