Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Josefine Esmee Sanders
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásJosefine Esmee Sanders Empty2023-08-02, 16:11

Josefine Esmee Sanders
Play by: Halston Sage



Becenév
Josy, Sefi, Esmee, Fine, Jose
Mesehõs
Big Hero 6
Tükörkép
Látja magát és emlékszik
Csoport
Heroes ✦ Hősök
Tartózkodási hely
Nyugat: Stormreach
Foglalkozás
Hero6 társtulajdonos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?

„all chemical compounds
start by accident.”


Mióta az eszemet tudom érdekelt a kémia, rengetegen flúgosnak is néztek emiatt, hisz amennyire csajosan öltöztem annyira voltam mellé „stréber” is. Így nem is csoda, hogy ezen az irányon mozogva ott kötöttem ki, ahol. A kémiánál, tudományoknál és minden, ami arra épült, hogy új dolgokat fedezhessek fel. Segíteni a világnak, embereknek ezt tekintettem a küldetésemnek. Már, ha ezt lehet annak nevezni.
Az egyetemi évem alatt találtam meg végleg azokat a barátokat akik mellettem maradtak. Hé! Hiszen alapítottunk mi egy céget is ám, nehogy itt elfelejtsem ezt a nagyon fontos dolgot. Nem mást mint a Hero6 Tech Company-t. Az egység igen erősnek tűnt, hiszen ott voltunk egymásnak Tadashi, Tomago, Fred és Wasabi. Ugyan mégis ki tudna minket legyőzni? Tadashi még a kis zseni öccsét is bemutatta nekünk, Hiro-t. Aztán jött az a végzetes nap, mikor valahol az egység megtört, a molekulák kissé szétestek majd újra összeálltak egy még erősebb szövetségbe ami segített nekünk túlélni a sötétebb korszakot… valamennyire. Hiro volt aki a gyász időszakban mélyebbre zuhant mi pedig próbáltunk támogatást nyújtani, ahogy csak lehetett.

„after every bad thing comes something good,
just like a wonderful rainbow appears after a storm.”

A vihar csendesült, megéltük a gyászt és közelebb kerültünk egymáshoz mindannyian, mint eddig valaha. Hiro is beilleszkedett közénk így örömmel fogadtuk miszerint talán kezd minden kicsit… normalizálódni. A lányokkal folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, beszélgettünk, buliztunk… tudjátok csupa csajos dolog. Így esett, hogy egy kicsit bátrabb éjszakánkon elkezdtük rangsorolni a hímegyedeinket. Szóval össze ülvén Tomago-val, Stella-val, Britney-l és Fényfúriával tanakodtunk húztok-vontuk. ám zavarom teljes lázba vont, nem akartam, hogy rá jöjjenek pontosan mi is lakozik kicsi lelkemben, legalábbis csak kezd burjánzani… talán. Vagy gyökeret is eresztett végleg?  Annyi a kérdés, annyi válasszal lehet ezt megtoldani, hogy össze sem számolhatom a két kezemet. Én jelenleg okos gondolattal úgy döntöttem, hogy azzal nem ártok senkinek, ha szegény Hiro-t tettem első helyre, pedig úgy szeretem mintha csak a testvérem lenne. Így kitalálható, hogy olyan nulla százalékos az egyezésünk mintha a víz és az olaj találkozna. Összekeverhetetlenek. Fred viszont teljesen más tészta, nagyon más tészta… épp ezért került a listám aljára, remélve, hogy arcom nem borul pírba. Lehet lépnem kellene, lehet tennem kellene valamit, de hát ahhoz nagyon nagy bátorság is kellene. Lehet egy hiperaktív búgócsiga vagyok, de azért azt nem mondtam, hogy egy szerelmi vallomáshoz is elég bátor. Persze az sem kerülte el a figyelmemet mindeközben mintha újra valamiféle feszültséget éreznék Tomago és Fényfúria között. Szeretném, ha összebarátkoznának, hisz Gogo-nak hatalmas szíve van. Lehet valamiként segítenem kellene?


„a new chapter begins in everyone's life in the most unexpected situations.
a new friend, a new me. I need answers!”

Mindig nagy izgalommal tölt el, ha új embereket ismerhetek meg. Sokszor megkaptam már, hogy ragasztom a jókedvet és a mosolyt mintha valami kórság lenne. Én csak legyintek, hogy áh, ugyan. Nem teszek én különösebben semmit csak önmagamat adom. Talán pont ez segített ahhoz is hozzá, hogy megismerhessük Baymax-t. Briliáns ötletei voltak amik nagy segítséget nyújtottak, hogy tovább vihessük a céget. A másodlagos szempont ami talán kicsit hátsószándék is volt a részemről, hogy Hiro-ra nagyon jó hatással volt. Újabb fényt pillanthattunk meg az alagút végén, aminek talán én örültem a legjobban. Minden helyre jöhet? Jobbá válhat? Pozitív látásmódom ebben hitt. Mégis talán egy kicsit csöbörből-vödörbe esve jött számomra egy újfajta élmény. Egyik reggel kócosan, álmosan vonszoltam végig magamat a szobán, hogy megkaparintsak majd lent egy bögre kávét, de ahogy elhaladtam a tükörben valami mást láttam a szemem sarkából. Megtorpantam majd lassan visszahajolva teljesen idegen arc meredt vissza rám. Méghozzá mesebeli arc! Kitágultak a szemeim, elugrottam onnan remek ötlettől vezérelve megpofozgattam arcomat. Tuti alszom gondolatok közepette. Megrázom kicsit magamat, visszalépek a tükör elé ám a mesebeli alak nem tűnik el. Fogom magamat és megcsípem az arcom, hogy felébredjek, de egy fájdalmas szisszenéssel konstatálom, hogy bizony nem álmodom. Megsimogatom csípésem helyét, ugyan azt csinálja, mint én. Tapogatom az arcomat, közben a tükörről le sem veszem a szemeimet. Egyik kezem lassan testem mellé esik csak hagyom lógni, míg másikkal megérintem a tükröt és így kapcsolódok az új alakkal magammal szemben. Az álmosság teljesen elillant elmémből, kávé sem kell már csak egy dolog volt biztos. Azonnal beszélnem kell Tomago-val.


Képességem

✦ Minden nyelven képes vagyok beszélni, nem okoz gondot számomra egy új nyelv elsajátítása.
✦ Rendkívüli kémiai tudással rendelkezem, amit különböző módon tudok hasznosítani. Képes vagyok fejben olyan számításokat végezni és gondolatmeneteket levezetni, amelyet mások talán órák múltával sem képesek megérteni.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Honey Flower
The craziest experiments can go well. Don't give up your dreams or yourself. Your emotions show the direction.
Nem szórt rá senki csillámport



Josefine E. Sanders
Hõsnõ
Hõsnõ
Josefine E. Sanders
Mesehõs :
Josefine Esmee Sanders Honey-Lemon-big-hero-6-39162674-268-350
Hős6os
Mézvirág
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
4
Titulus :
Honey Flower
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Josefine Esmee Sanders 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e6154574355526d3937693036673d3d2d3637333130353333392e313630626636356434353436383965353634333831303132313238382e676966
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Halston Sage
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
Josefine Esmee Sanders Tumblr_inline_p8n4afv5wx1ts1epz_250
A tükör mögött :
Josefine Esmee Sanders E8882d06a094cf7bc2cb91f1b423092b
Dracarys

Josefine Esmee Sanders Empty
TémanyitásJosefine Esmee Sanders Empty2023-08-06, 23:26

Csillámporos üdvözlet illet téged
Josefine Esmee Sanders ✦ Mézvirág


„I love my friends and my friends love me”

Kedves Josy!

Nem tudom, írtam-e már bármikor is, de imádok előtörténeteket olvasni! Mindegyik ad valami pluszt, ha mást nem, az user egyéniségéből: nem vagyunk egyformák, igaz? És minden egyes karakterlap ad egy pici szeletet magunkból. Épp ezért... imádom, hogy habár friss tag vagy a fórumon, újabbnál újabb karakterek bőrébe bújsz! Josefine Esmee Sanders 1149350199  Josefine Esmee Sanders 841472469

Mézvirág... hát imádtalak!  Josefine Esmee Sanders 2067867876  Josefine Esmee Sanders 2067867876 Helyesbítva: imádlak! Nem csak azért, mert Britney már itt áll fölöttem és már mondaná, mit írjak neked, de úgy összességében... a kis pozitív kisugárzásod, valamint a mégis bátortalan hozzáállásod... tetszik! De hidd el, bátornak kell lenni néha olyan dolgokban is, ami annyira talán nem fekszik elsőre. Lépni kell, nehogy elszalassz valamit, amit egész életedben bánnál...! Josefine Esmee Sanders 3590078731 A szerelem egy nagyon jó dolog, engedd át magad az érzésnek! Josefine Esmee Sanders 642527747

Ó, és az, akit a tükörben láttál... nyugalom, csigavér! Az te vagy, majd megszokod! Ahogy visszatérnek az emlékeid arról, hogy ki is vagy pontosan, már nem lesz gond. Josefine Esmee Sanders 1623695724  Josefine Esmee Sanders 3726835930  Josefine Esmee Sanders 841472469


Hess, foglalózz, aztán szaladj is Fredhez, Tomagohoz és mindenkihez, hiszen sokan várnak már rád! Örülök, hogy itt vagy!  Josefine Esmee Sanders 2780304454






Nem szórt rá senki csillámport


Josefine E. Sanders csillámport hintett rá


Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Josefine Esmee Sanders D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Josefine Esmee Sanders 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Josefine Esmee Sanders Empty
 

Josefine Esmee Sanders

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal