Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Celeste Missulena
2024-05-03, 00:53


Morana Circe Bove
2024-05-02, 21:24


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 21:07


Ragnar Rosenkrantz
2024-05-02, 20:21


Mo Yuan
2024-05-02, 18:13


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


3 Hozzászólások - 19%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
Magnolia Solace
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMagnolia Solace Empty2023-08-10, 21:58

Magnolia Solace
Play by: Bailee Madison



Becenév
Lia, Mano, Magni, Lina
Mesehõs
Hófehérke és a hét törpe: Hófehérke
Tükörkép
Látja magát és emlékszik
Csoport
The Royals ✦ A nemesek
Tartózkodási hely
Dél: Suncrest
Foglalkozás
A Seven Thorns virágbolt tulajdonosa
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Mi történt velem?


once there was a simple girl

Felsóhajtva dobom szinte hátra magamat a forgószékben, amiben jelenleg ülök. Meg is fordulok tengelyem körül, hátravetett fejjel pedig nézem a plafont. Telefonomat lezárom, nemrégiben böngésztem Csingiling instáját. Bosszantó és egyben magányos érzés kerít hatalmába. Hiányzik, legjobb barátom volt, rengeteg dolgot még mindig vele tudnék megosztani mégis ez a virágüzletes dolog… tönkrevágott mindent. Szeretem a boltomat, nagyon is. Azért mégsem értem, hogy miért romlott el így a barátságunk?
Rivalizálás, mekkora ostobaság. Persze oroszlán törvények uralkodnak ebben én teljesen egyet is értek. Fent kell maradni, de ilyen áron? Wendy-vel való barátságom legalább megmaradt. Ez rengeteget segített. Felemelve a fejemet lenézek mobilomra, összeszorul a szívem újra. Valamikor túlteszem magamat ezen a hiányon?
Egy dolognak örültem miszerint Vladimir-l sikerült összebarátkoznom, ő is nagyon közel került hozzám már-már pótolta Csingiling-t. Fel is váltotta? Lehet, de azért mégsem teljesen olyan. A kis titkát is csak Wendy-nek köszönhetően tudom. Szerelmes Csingiling-be. Nem mintha már sok közöm lenen hozzá. Most mondhatni farkastörvények uralkodnak míg talán el nem ül a vihar, már amennyiben elül.
Megrezzen mobilom és éppen felnéznék, ahogy szemem sarkából megint megpillantom a mesebéli alakot. Idegen, mégis ismerős. Fura emlékeket ébreszt, más tájakról, más emberekről. Kinyújtva a kezemet érintem meg a kis tükröt. Mi történik pontosan? Első ijedelmemben nem tudtam, hogy mit higgyek. Volt, hogy még a tükröt is letakartam. Azután kezdődtek a fura emlékek, random emberekre, helyekre emlékeztem. Olyan dolgokra, amik ebben az életemben nem történtek meg velem. Ezt még senkivel nem osztottam meg, kivel is merjem? Wendy? Nem is tudom, lehet azt hinné a rivalizálás kicsit szétszedte az idegeimet.
Pedig nem, már talán egy hónapja is látom ezt, az emlékek is nagyjából azóta éledtek fel. Felsóhajtottam és lehunytam a szemeimet. Újra őrültmód kezd rezegni a telefonom. Annyira meglepődők, hogy majdnem el is dobom, de idejében megállok a mozdulattal. Feloldva a készüléket és így elszakadva a tükörtől elkezdem olvasni üzeneteimet. Volt köztük minden, megrendelés, dicsérő komment vagy üzenet. Jött egy-kettő Vladimir-től vagy Wendy-től. Szinte záporoznak az üzenetek, ha belekezdenek. Erre el is mosolyodom egy kicsit majd felkuncogtam halkan. Szerencsére elterelte problémáimról most ez eltereli figyelmemet. Éppen pár kliens tér be a boltba mikor megcsendül a kis csengő az ajtó felett és felnézek. Sugárzó mosollyal fogadom új vevőmet aki egy fiatalember volt.

- Jó napot, miben segíthetek? – állok fel, hogy közelebb sétáljak a pulthoz, ahol a csokrokat készítem. Valahogy… olyan ismerős érzés bizsergeti végig testemet. Ne légy hülye Magnolia! Csak egy vevő, nem kellene itt stírölnöd.
- Egy olyan gyönyörű csokrot kérek mint amilyen magácska. – erre elmosolyodom jobban és majdnem fel is nevetek, de tűrtőztetem magamat. Igazi sármörrel lehet dolgom kérem szépen.
- Rendben, akkor nagyon szép csokrot kell csinálnom. – rögtön el is kezdem keresni a megfelelő virágokat. Vörös és pár szár fehér rózsa, illetve százszorszép is került a csokorba. Előrelátóan levágom a tüskéket nehogy megszúrjon bárkit is. - Remélem megfelelő, biztos igen különleges lehet, akinek viszi. – pillantok a férfira majd a szemeibe nézek és újra elfog egy különleges érzés. Túl rég randiztam? Meglehet, úgy tűnik pont elég két szép szempár és már álmodozom, mint valami bakfis.
- Talán. – nézz rám majd egy félmosolyra húzza ajkait. Megállnak még kezeim is a szalag kötése közepette. Láttam, ahogy ujjai közé veszi a névjegykártyámat és megforgatja közötte, úgy pillant fel ismét rám. - Lehetséges lenne, hogy esetleg magán célokra is használható a tulaj mobilszáma? – mosolygott rá, erre viszont kénytelen voltam felkuncogni majd befejeztem a papír megkötését úgy néztem rá.
- Attól függ, hogy mit szeretne vele az adott illető. – kacsintottam rá, majd rendezgettem még egy kicsit a csokrot, hogy megfelelő lehessen úgy mutattam meg neki. Ki gondolta volna, hogy egy egyszerű flörtből világrengető dolgok alakulhatnak ki? Pedig csak egy egyszerű csokrot készítettem neki.

This is how our story started,
but how does it continue?


Képességem

✦ Tiszta szívű vagyok, és a pozitivitásom határtalan. Ennek okán bárki, aki a közelemben van egyfajta védelmet kap. Egy pajzsot. Amíg az illetőn rajta van a védelem, nem lehet neki ártani.
Hyeong Kyung-Mi

Dracarys



Princess
We Relationship:
You know you’re in love when you can’t fall asleep because reality is finally better than your dreams
Prince
Nem szórt rá senki csillámport


L. Basil Collins csillámport hintett rá


Magnolia Solace
Hercegnõ
Hercegnõ
Magnolia Solace
Mesehõs :
Magnolia Solace 370
Hófehérke és a hét törpe
Hófehérke
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
0
Titulus :
Princess
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Magnolia Solace Bailee-madison
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Bailee Madison
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél: Suncrest
✦ ✦ ✦ :
Magnolia Solace 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f704a782d714e45667a6b6b524f513d3d2d3739383634323930332e313564313434363266356664633266333438323431393230323139392e676966
A tükör mögött :
Magnolia Solace Crazy-snow-white-crazy
Dracarys

Magnolia Solace Empty
TémanyitásMagnolia Solace Empty2023-08-12, 00:34

Csillámporos üdvözlet illet téged
Magnolia Solace ✦ Hófehérke


„Remember, you’re the One who can fill the world with Sunshine.”

Kedves Magnolia!

Neeeeeee! Magnolia Solace 2250790558
Kérlek, mondd, hogy ez nem igaz! Magnolia Solace 554922804
Ezt nem teheted velem! És ahogy látom… mégis! Magnolia Solace 140082809

Ez a kis BÁJOS csevej a Herceggel… kikészített. Magnolia Solace 2067867876
Még akartam volna belőle, olvasni akartam tovább… de… jött az a bizonyos mondat, hogy miképpen fog folytatódni. Magnolia Solace 2359898509
El kell ismernem ez egy lenyűgöző kis mézesmadzag volt a részedről. Kellően felcsigázott. Nem véletlenül akartam volna még többet megtudni. De persze értem én, valamit hagyni kell a rendes játékra is.  Magnolia Solace 3375341651  Magnolia Solace 3375341651 (Persze, amint elkészül a Herceg is. Magnolia Solace 321849167 )

A Csinggel való kapcsolatodat inkább nem is említem meg. Na, jó csak dióhéjban. Magnolia Solace 2732251548
Ismerős a helyzet, mármint ha most nem Pengut veszem alapul, hanem egy kicsit magamról írok. Tudom milyen érzés az, ha a munka miatt veszíted el a legjobb barátod/barátnőd. Amikor azért hidegültök el egymástól, mert esetedben mindketten virágüzletet nyitottatok. Igen ez rossz dolog, főleg, hogy emiatt harag van köztetek. Magnolia Solace 1542743629
Mondanám, hogy lenne rá megoldás, bár nem tudom mennyire fogadnátok meg mindketten. Nem lenne célszerű egyesíteni erőiteket? Persze, jogos, már megtörtént a széthúzás, de ha meg tudnátok beszélni a nézeteltérést, akkor lehetne egy ilyen megoldással kezdeni a barátság újraépítését. Magnolia Solace 703152122
(Persze csak ötletelek, de nyugodtan dobjatok meg paradicsommal, amiért ekkora baromságot hordok össze. Magnolia Solace 803573226 )

Mindenesetre én azért reménykedem, hogy rendeződik a viszonyotok. Magnolia Solace 4028024232



Fantasztikus lett a lapod, úgyhogy nincs is más dolgod, mint lefoglalni, a BÁJOS arcot és utána vár a játéktér. Üdv Közöttünk. Magnolia Solace 841472469  Magnolia Solace 841472469  Magnolia Solace 841472469  Magnolia Solace 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport



Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Magnolia Solace 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Magnolia Solace 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Magnolia Solace 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Magnolia Solace Empty
 

Magnolia Solace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal