Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Ezekiel Beckett
Tegnap 01:28-kor


Imogen Sallow
2024-05-18, 23:56


Inoke Kailani
2024-05-18, 20:43


Nishihara Takuya
2024-05-18, 17:36


Ayuzawa Misaki
2024-05-18, 17:09


Maverick Macnair
2024-05-18, 16:44


Inoke Kailani
2024-05-18, 12:46


Onyx Blackwell
2024-05-18, 12:26


Leonard Joar Leifsson
2024-05-18, 11:54


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

4 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Emilia Joy Sweeney
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásEmilia Joy Sweeney Empty2023-08-12, 22:17

Emilia Joy Sweeney
Play by: Lucy Hale



Becenév
Emily, Milia, Lia, Joy, Sweety
Mesehõs
Derű (Agymanók)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Észak: Frostcall ✦ Bárhol, akár egy kívülálló
Foglalkozás
Diák ✦ Pultos a Northuldra Cocktail-ban
Családi állapot
Kapcsolatban
Szexuális beállítottság
theoszexuális
Mi történt velem?

Riley volt mindig is a legfontosabb az életemben. Nem is tudom, talán azért, mert tudtam, hogy Sullivannek mennyit jelent ez a lány. Boo, ahogyan ő hívta. Mindig is megmosolyogtam ezt a becenevet, de őszintén? Illett rá! Piciként mindenképp.
Az élete részévé váltunk. Én, azaz Derű, Undor, Bánat, Harag, Majré és végezetül: Bing Bong. Sok dolgon mentünk át együtt mi heten. Kimondani is sok! De így volt. Ott voltunk, mikor Rileynak költöznie kellett. Akkoriban a háttérből segítettük őt, csendesen, mígnem a barátaivá váltunk és ezáltal az élete részévé. Ott voltunk, mikor meg akart szökni a családjától, hogy visszamenjen oda, ahová úgy érezte: tartozik. Utat kellett neki mutatnunk… de nem én voltam az, aki a leginkább megértette őt. Tulajdonképpen Bánat volt az, akire igazán szüksége volt. Az együttérzésére és arra, hogy Riley végre engedje magát sírni. Ki kellett adnia magából a… hát, a bánatot.
Addig a pillanatig én úgy gondoltam, hogy mindig mindent a vidámsággal, humorral, és efféle dolgokkal lehet megoldani. Tévednem kellett… és nehéz volt beismerni. De sikerült! És változtam. Muszáj volt változnom, és az emberek világa sokmindenre megtanított. Soha, semmi sem tisztán fekete vagy fehér.
Beleszerettem Haragba. Én. El tudjátok ezt képzelni? Én, mint Derű és ő, mint Harag. Egek! Álmaimban nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet. Megismertem a szerelem érzését és igazán, teljesen el is merültem benne. Piszok jó érzés! És a legjobb az egészben: boldoggá tesz!
Jó, már amikor Harag nem megy át ténylegesen Dulifuliba, mert akkor nehéz vele bármit is kezdeni. Nem… nem felhőtlen a kapcsolatunk, de szeretem őt.
Mai napig rémlik, hogy Undor miféle fejet vágott, mikor bejelentettük azt, miszerint egy pár lettünk. Minden az arcára volt írva – de szerintem azóta elfogadta.
Majré csak… aggódott, hogy jót tesz-e a csapatnak, ha mi együtt vagyunk. Még most is fél, hogy mi lesz, ha szétmegyünk. Megbomlasztjuk a közösséget vele? Ő megy Haraghoz, Undor meg hozzám, Bánat pedig semleges marad, vagy ahhoz megy, akinek a lelke jobban sérült és segít neki talpraállni?
Bing Bong pedig… oké, ő kissé kívülálló a csapatunk kapcsán. Rileynak egy gyerekkori barátja volt, de egy ideje már nem klappol köztük a dolog. Mintha Riley kezdene felnőtté válni, míg Bing Bong megragadt volna kisebb szinten és ez Rileynak nem jönne be. De nagyon szeretném őket újra összeboronálni! Szükségük van egymásra!
Apropó, tudjátok, mire van még szüksége Rileynak? Arra, hogy felébresszem benne a mélyen eltemetett múltját. Az emberek világában élt, de tudnia kell, hogy Sullivan és Mike valóban léteznek. Igenis járt annak idején a Szörny RT-ben… és igen, olyasmit is át kellett élnie, ami nem feltétlenül boldog emlék. Randall
De a legfontosabb, hogy azt is tudnia kell: ő közénk tartozik. Nem ember… legalábbis nem egészen. Félig a mi világunkhoz tartozik és talán, ha szembesülne a két mesével, amiben ő maga is benne van, emlékezne.
Vagy… ha elvisszük őt Fata Morgana-ba. Fogalmam sincs, hogy hogyan kerültek át ide, ebbe a világba olyan sokan, de ha meglátja őket, emlékezni fog rájuk, ebben biztos vagyok!
A koppanás csak akkor lenne, ha Sullivan nem lenne itt…
De erre gondolni sem akarok!
Hogy jó ötlet volt-e a csomagtartóba tuszkolni Rileyt a pizsamájában…? Mentségemre szóljon, először annak tűnt, de így utólag belegondolva, hááát, nem igazán. Viszont már elindultunk.
Nincs visszaút.

Képességem

✦ Azon szerencsések közé tartozok, hogy Fata Morgana belső határai számomra nem jelentenek akadályt. Ugyanolyan átjárásom van, akár a kívülállóknak, azaz az embereknek.
✦ Képes vagyok bárki arcára mosolyt csalni és körülöttem mindig mindenki vidám. Legalábbis, ha erősen koncentrálok erre, akkor ez a képességem ativálódik és valóban boldogság fogja körülvenni azt, aki velem van. Ugyanakkor vigyáznom kell, hisz nem mindig vidámságra van szüksége az embernek...
Baba Mirai

Eliffe

Nem szórt rá senki csillámport


Devani Seaver, Courtney Bardot and Theseus Anger csillámport hintett rá


Emilia Joy Sweeney
Lázadó
Lázadó
Emilia Joy Sweeney
Mesehõs :
Emilia Joy Sweeney Tumblr_pw8yrchFLi1wm31l0o2_540
Emilia Joy Sweeney 1bbc7bd47204162682ed38d919d690e04e2440db
Inside Out
Joy
Egyszer volt, hol nem volt... :
Who's that sexy thang I see over there?
That's me, standin' in the mirror

Emilia Joy Sweeney 159052bb96e729441243472a97c72f992915bc6e
I thank God every day. That I woke
up feelin' this way and I can't help

lovin' myself
Ennyi ember hisz bennem :
3
Titulus :
WHO CHEERS YOU UP
A másik felem :

And I don't need nobody else...
or maybe i'm wrong? #themily

Theseus Anger
Emilia Joy Sweeney 8bbcda9570ac404f759b3757d3e51b55a4dcbf65
Akinek az arcát viselem :
LUCY ☼ HALE
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
FROSTCALL ☼ ANYWHERE
✦ ✦ ✦ :
If I was you, I'd wanna be me too... Let's go! Come with me! Be happy!
Emilia Joy Sweeney 4d7c8cfa9423490132621e3d640ceee7aa600702
joy, satisfaction, smile, party, friendship, love, family, trust
Happiness
A tükör mögött :
Sweet Panda
Eliffe
Emilia Joy Sweeney Tumblr_p7cfnwflCD1u2x68ro6_400

Emilia Joy Sweeney Empty
TémanyitásEmilia Joy Sweeney Empty2023-08-17, 10:35

Csillámporos üdvözlet illet téged
Emilia Joy Sweeney ✦ Derű


„Think positive!”

Kedves Emily!

Szeretem ezt a mesét nagyon, de nem igazán akartam belőle multizni, míg nem be nem dobtad, hogy hozzuk be Derűvel és Haraggal egy régi párosunkat. OMG! Milyen jó ötlet volt!  Emilia Joy Sweeney 2250790558  Bele sem gondoltam, hogy Themilynk személyisége mennyire passzol ezekhez a karikhoz, míg el nem képzeltem! A mindig morci Theo jobb Harag nem is lehetne, és az örökké pozitív szerencsecsomag Emily tökéletes Derű!  Emilia Joy Sweeney 3942121423
Ahogy azt a lapod is bizonyítja! Végig hallottam a fejemben Derű monológját és közben láttam magam előtt Emilyt, ahogy az a remek ötlete támad, hogy tuszkolják szegény Riley/Boo-t csomagtartóba Emilia Joy Sweeney 1311556981 Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak, nem? Csak viccelek, Derű hihetetlenül cuki, hogy mindig Rileyt helyezi előtérbe, ilyen az igazán jó barát.  Emilia Joy Sweeney 3590078731
Imádtam az egészet, minden betűn úgy vigyorogtam, mint a tejbetök. Köszönöm, hogy feldobtad, hogy hozzuk vissza őket így és bár kellett eszközölnünk pár változtatást, a lényeg nem változott. Themily még mindig páratlan páros, ahogy.. nos Derű és Harag is az lenne, szóval tökéletesen passzol minden.  Emilia Joy Sweeney 2426842179  Jujj, azt hiszem, Haragot előre veszem azon a bizonyos multilistán, mert befangörcsöltem.  Emilia Joy Sweeney 2067867876




Izé, megyek, lenyugszom, te pedig írd be magad a foglalóba és érezd jól magad ezzel az édes pofival is  Emilia Joy Sweeney 4028024232  Én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy így legyen majd, bár Harag... nah, ő nem egy könnyű eset, de ebben rejlik a bája Emilia Joy Sweeney 1311556981
Sietek a drágával  Emilia Joy Sweeney 841472469

U.i.: Hogy én mennyire imádom a nevét!  Emilia Joy Sweeney 4289416841





Love is a bridge and
Trust is a gift

Nem szórt rá senki csillámport


Emilia Joy Sweeney csillámport hintett rá


Evolet Yang
Hõsnõ
Hõsnõ
Evolet Yang
Mesehõs :
Emilia Joy Sweeney 006bf85f763b3bba9bc947ae26097563db31667d
Raya és az utolsó sárkány
Namaari
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Morning Mist
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Gemma Chan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Bloomcrown
A tükör mögött :
Emilia Joy Sweeney 88ef5c66d2de3b2511838604ccd391feb6c9d2ac
•●• Cherry •●•

Emilia Joy Sweeney Empty
 

Emilia Joy Sweeney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal