Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Amber Lilian Monroe
2024-05-15, 15:39


Cha Woo-Jin
2024-05-13, 23:09


Baba Shouta
2024-05-13, 00:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:55


Baba Satoru
2024-05-12, 01:52


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


3 Hozzászólások - 14%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 10%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Vernon Rasmus Rainier
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásVernon Rasmus Rainier Empty2023-08-13, 14:32

Vernon Rasmus Rainier
Play by: Bill Skarsgård



Becenév
Ras
Mesehõs
Lord Cedric (W.I.T.C.H.)
Tükörkép
látja magát és emlékszik
Csoport
Villains ✦ Gazemberek
Tartózkodási hely
Nyugat
Foglalkozás
Phobos könyvelője, pénzügyi tanácsadója, ingatlanosa, drogdílere, alkalmi DJ-e, mindene
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
biszexuális
Mi történt velem?

A tetőtéri lakásomban egy talpatnyi hely sincs. Engem azonban nem zavar, ahogy férfiak és nők teste simul hozzám a villodzó neofényekben. A fülemben pulzál a zene. A tömegtől alig kapok levegőt. Rálépnek a lábamra. Mindez kit izgat, amikor Stormreach egyik legjobb nője dugja a nyelvét a számba? Mohón faljuk egymást, bár én a csókok közben teljesen más személyt képzelek magam elé. Megharapom az alsó ajkát, mire enyhén felháborodottan tol el magától, csakhogy nem eresztem ilyen könnyen: vigyorogva kapok a dereka után, és csókolom meg ismét. Csábos mosollyal markol a fekete ingbe, amelyet korábban összekent neonfestékkel, és húzni kezd maga után.
Másfél óra múlva elhagyja a hálószobámat. Oda kint senkinek nem tűnik fel, hogy a házigazdának nyoma veszett egy bizonyos időre. Nem lepődök meg, amikor tudom, hogy a bárpultnál álló haverom apró tablettákat vagy porokat csempész a gyanútlan partizók italába. Sose miattam jönnek, hanem a buliért. De ez így is van rendjén, hiszen azért hívom meg őket, hogy kielégítsük a vágyainkat: táncolunk, smárolunk, cigizünk, kipróbálunk néhány partidrogot, és ha már eléggé hangulatba kerültünk, akkor lefekszünk egymással.
Sosem titulálnak önmegtartóztatónak, de meg kell hagyni: az esetek 99%-ában ismerem a határaimat. A maradék egy százalékról pedig szívesen elfeledkeznék, amikor Phobosra siklik a tekintetem. Nem értem őt. Tudom – legalább is, remélem -, hogy akar engem, mégis folyton visszautasít, amióta pedig bevallottam az érzéseimet, azóta rendszerint emlékeztet rá.
Dühös vagyok rá, mégsem tudom a végletekig utálni, de ahogy odébb vándorol a tekintetem, elismerően füttyentek, hiszen a húga igazán kicsípte magát. Talán túlságosan is jól néz ki ma este. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy Phobos mit szólna, ha elvinném Elyont egy körre. Mármint, nem a garázsban parkoló sportkocsival, hanem mutatnék neki egy kis lepedőakrobatikát, vagy szívesen adnék neki nyelvleckéket. Bár ebben a szerelésben a motorháztetőn is megraknám… Ha Phobosszal hajlandó lennék szóbaállni, akkor megkérdezném, hogy a húga még szűz-e, de így… Egyenesen a haverom irányába fordulok, hiszen túlságosan is korai az este és a keveset ittam még ahhoz, hogy királyi sarjakat viseljek el.
- Cedric! Mit adhatok, öregem? – törölgeti a poharát a haverom, mintha bárkit is érdekelne, hogy használt pohárból innának. Rátámaszkodok a pultra, miközben a szemeibe nézek.
- Valami erőset, ami segít felejteni.
- Szerelmi bánat? Már megint?
- Ne röhögtess! Sose voltam még szerelmes, hogy lehetne már megint? – forgatom a szemeimet bosszúsan. A pohár tompa koppanását elnyeli a forgatag, az emberem pedig nem sajnálja az alkoholt, az üveg tartalmának a felét alaposan a pohár mellé önti. Valószínűleg benne is bőven van már cucc, azért gondolja azt, hogy neki állok lelkizni vele.
Elveszem tőle a piától csöpögő poharat. Fintorogva kapom fel a pulton heverő rongyot, hogy felitassam az üvegről lecsorgó cseppeket.
A szemem sarkából felismerem azt a csípő ringást, azokat a szőke fürtöket… Látnom se kell az arcát, hogy tudjam, Elyon közelít felém. Mély levegőt veszek, felkészülök az újabb ostromra, és az ajkaimhoz emelem a poharamat azonban, mielőtt még ihatnék, rezegni kezd a zsebemben a telefonom.
A Mumus neve jelenik meg a képernyőmön, én pedig fásult sóhajjal nyomom bele a poharamat az első félmeztelen srác kezébe, és válaszolok a hívására.
- Igen? Miben segíthetek? Ugye, nem tervez megsértődni, mert nem lett meghívva a buliba? Az olyan női szokás… - szólok bele türelmetlenül a telefonba, azonban a zajtól alig hallom az emberünket. – Várjon egy kicsit. Keresek egy nyugalmasabb helyet, alig hallom.
Átfurakodok a tömegen, ami ugyan úgy tűnhet, mintha Elyon elől menekülnék, azonban üzletről van szó. Az üzletet még a futó kalandok elé sorolom. Magamnál csak a pénzt szeretem jobban.
- Mi a probléma? – szólalok meg ismét, immár a balkonon állva. A háttérből kiszűrődik a buli zaja, így igyekszem minél közelebb húzódni a korláthoz. Nem szeretném, ha kellemetlenkedők hallanák a társalgásunkat.
A Mumus beszélni kezd. Hangja hűvös, mégis süt róla a feszültség. Ismerem ezt a hanghordozást, olyan, mint Phobosé, amikor megpróbálja palástolni a haragját. Valami baj van. Szinte ki se mondja, de már tudom, hogy beütött a baj.
- Hogy mi történt? Azonnal indulok… - Remélem, nem az az ütődött Caleb, vagy Blunk szúrt már megint el valamit.

Képességem

✦ Fel tudod venni az óriáskígyó alakodat.
✦ Képes vagy felismerni az őrzőket evilági alakjukban is, de az sem akadály, ha épp láthatatlanok vagy más varázslattal próbálnak elrejtőzni előled, mindig megérzed a jelenlétüket.
Ila Nakai

Lazarus

Nem szórt rá senki csillámport


Cheryl Montgomery, Wesley Finneas Montgomery and Delsin Aver csillámport hintett rá


Vernon Rasmus Rainier
Gazember
Gazember
Vernon Rasmus Rainier
Mesehõs :
Vernon Rasmus Rainier 13df8097ae9cae884909e1ed4bc594b27ce84e12
W.I.T.C.H.
Lord Cedric
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
The Mastermind
✦ ✦ ✦ :
Vernon Rasmus Rainier A8e54a96929fb2a0dccbc82348c0d36da949f6b5
Akinek az arcát viselem :
Bill Skarsgård
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat (Stormreach)
✦ ✦ ✦ :
Vernon Rasmus Rainier A2a412be6cf6f3113b44c49b42b5f2f1396aa272
A tükör mögött :
Lazarus

Vernon Rasmus Rainier Empty
TémanyitásVernon Rasmus Rainier Empty2023-08-14, 02:37

Csillámporos üdvözlet illet téged
Vernon Rasmus Rainier ✦ Lord Cedric


„A gonosz tettbõl újabb gonosz tett ered.”

Kedves Vernon!

Mindig öröm látni, ha egy olyan karakter talál gazdára, akinek még sosem volt...! Vernon Rasmus Rainier 3375341651  Vernon Rasmus Rainier 3726835930 Pláne, ha egy igencsak jóképű férfiúról van szó! Jó-jó, gonosz is, de kit érdekel, nem de? Vernon Rasmus Rainier 3942121423 Na, elég a butaságból...! Vernon Rasmus Rainier 2250790558
Tetszett Cedric elmélkedése Phobosról és Elyonról egyaránt. Odáig vagyok azért, hogy Cedric gyengéd érzelmeket táplál Phobos iránt, de már szinte azon agyal, hogyan is léphetne túl rajta, méghozzá a húgával, Elyonnal... jaj-jaj, mi lesz ebből? Vernon Rasmus Rainier 703152122 Szerintem nem szabadna ujjat húznia Phobossal, mert a haragja durvább lehet majd, mint bármi... ha megrontja a kishúgát bárki. Pláne... ha maga Cedric teszi ezt. Khm.
Na és Mumus...? Üzleti kapcsolat? Ejha! Vernon Rasmus Rainier 140082809  Vernon Rasmus Rainier 3726835930 Nagyon izgalmasan hangzik! Vernon Rasmus Rainier 1149350199


Alig várom, hogy mindezt a játéktéren olvashassam tovább! Vernon Rasmus Rainier 2359898509 Köszönöm az élményt, az előtörténetet és azt, hogy itt vagy! Vernon Rasmus Rainier 841472469  Vernon Rasmus Rainier 841472469  Vernon Rasmus Rainier 841472469 Foglalózz szépen, az ne maradjon el semmiképp! Vernon Rasmus Rainier 2780304454






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Vernon Rasmus Rainier D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Vernon Rasmus Rainier 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Vernon Rasmus Rainier Empty
 

Vernon Rasmus Rainier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal