Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Aponi Catawanee
Ma 14:35-kor


Aponi Catawanee
Ma 14:33-kor


Sigrid Hávarðr
Ma 14:12-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Baba Mirai
Ma 13:41-kor


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Lishcelle Cannon
2024-05-03, 02:25


Usui Takumi
2024-05-03, 01:28


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 17%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%


1 Témanyitás - 6%



Megosztás
 
I'm sorry. I really miss you
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásI'm sorry. I really miss you Empty2023-11-30, 04:10

missed but never forgotten



Az ebédidőm viszonylag hosszúra nyúlt köszönhetően egy újabb sikertelen próbálkozással Szörnyellánál. A Joker kártyám még mindig az, hogy megjelenek az üzleténél, mert akkor tényleg nem tud sehová sem elbújni. Egy collaboration könnyen elférhetne a két biznisz között, így nem értem miért ignorál ilyen kitartóan még mindig.
Sóhajtva rakom el a mobilom, ahogy az üzletem utcájára fordulok be. Ekkor pillantom meg őt. Elyon áll a Meridian Cosmetics ajtaja előtt. Párat pislognom is kell, mire sikerül megemésztenem a tényt, hogy szeretett barátnőm itt van.
- Cher…- szólítom meg halkan. Egyelőre még hezitálok, hogy odalépjek-e hozzá, így csak megvárom ameddig ő is észrevesz.
- Persze. - mosolyodok el, ám tekintetem némi aggodalommal tükröződik, ahogy végigpillantok a lány arcán. Fogalmam sincs mit kereshet itt, a legutóbbi találkozásunk sem volt felhőtlen, tekintve, hogy tisztában vagyok a bátyja manipuláló képességeivel, ő viszont nem hitt nekem. Azzal pedig, hogy olyan vehemensen védte a férfit csak egy hatalmasat ütött a mellkasomba. Lehetséges én reagáltam túl, hiszen a saját testvéréről van szó, mégsem gondolhattam komolyan, hogy Elyon az én pártomat fogja majd a saját vérével szemben. A makacsságomnak köszönhetően még inkább megromlott a kapcsolatunk, holott én csak őt szeretném védeni attól a szörnyetegtől.
A nyitva táblát még nem fordítom át, amint belépünk a vaníliás illatokkal teli üzletbe. Elyon mögött gondosan becsukom az ajtót, majd intek neki, hogy kövessen az irodámba.
- Szóval? Miről lenne szó? - oldalra billentem fejemet, amint megfordulok a kis szobában és nekitámaszkodok a mögöttem lévő asztalnak. Karjaimat védekezően fonom össze magam előtt, némileg kételkedve Elyon szándékaiban. Nem akarom újra megégetni magamat, ezért is látszódhat testbeszédemből a zárkózottság, hiába ismerem őt és akadt tucatnyi kellemes emlékem vele, ha a múltkori összetűzés szinte árvizet gerjesztett a kapcsolatunkra.
Féltettem őt, ez kétségtelen, viszont ha nem sikerült ész érvekkel felnyitni a szemeit, nem akartam még jobban magamra haragítani. A bátyja már így is sejtheti, hogy beletenyereltem a magánügyleteibe.


304 ✦ baddest ✦ hello there




Calista Evergreen
Nem szórt rá senki csillámport



Calista Evergreen
Hõsnõ
Hõsnõ
Calista Evergreen
Mesehõs :
I'm sorry. I really miss you Tumblr_p8gitzkP6X1ut0jmvo4_400
W.I.T.C.H.
Cornelia Hale
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
3
✦ ✦ ✦ :
I'm sorry. I really miss you 0f9feab9989574f3e76afa61c5532778fd7a6bd8
sarcasm isn't an attitude
I'm sorry. I really miss you 812b827002af558bfa0b1e6281886acfac1d1bec
Akinek az arcát viselem :
Jenny Boyd
✦ ✦ ✦ :
I'm sorry. I really miss you 20192879b847cce256c7d50108c0b63dcf33db53
it's an art
I'm sorry. I really miss you 35f030c46327464b818fc9192d811bd36c120b1e
A tükör mögött :
Lyndriana

I'm sorry. I really miss you Empty
TémanyitásI'm sorry. I really miss you Empty2023-08-17, 20:37


Calista & Cheryl


Mióta elhatároztam, hogy próbálok változtatni jelenlegi életemen, hát bátorságot is magamba kellett erőltetni. Azért valljuk be nem olyan könnyű a kislányból egy igazi hölgyé virágozni, de Celeste segít nekem. Áldom is érte… és most itt álok Calista üzlete előtt. Hiányzik, nagyon. Főleg a beszélgetéseink még akkor is, ha nem értünk esetlegesen egyet bizonyos dolgokban. Mondjuk itt a bátyám és Vernon ügye is beletartozó, de hát barátnők vagyunk. Csak megtudjuk ezt beszélni, nem?
Nagy levegőt veszek, hogy beléphessek az üzletbe, de nincs nyitva az ajtó. Ekkor veszem észre a táblát, ami konkrétan kitudná verni a szemeimet. Ennyit a bátorságról, de meg is rázom magamat. Nem Cheryl! Nem fogsz meghátrálni. Így fogom a kis fenekemet és leteszem egy közeli padra. Most Calista-nál meghátrálok akkor a végén még Vernon-nál is eljátszom ezt. Az pedig teljességgel megengedhetetlen. Így is pont elég rossz történt a családdal, velem… jöhetne végre valami pozitív is, nem? A teljes boldogság mindenkinek relatív, de nekem nincsenek nagy kéréseim.
Más lehet önző lenne, egyre többet akarna és nagyobb dolgokat. Ami érthető mindenkinek más az értékrendbe, más behatások érik, de mindig találhatunk közös pontokat. Legyen az jó vagy rossz. Így is úgy is olyan emberek fognak körül venni minket, akikre… szükségünk van. Nem? Legalábbis nekem ez a logikám. Elővéve a telefonomat kezdem pörgetni az internetet hátha eltudom ütni az időmet addig ameddig Calista megjelenik. Megakad a szemem egy-egy szép képek vagy csak úgy megnézek egy-egy videót.
Az időérzékem teljesen elvész, ami nem is csoda. Belefeledkezel a telefonodba abból nehezen vakarnak ki. Én nekem pedig most ez könnyebb volt mint görcsölni, hogy mit tegyek, ha szemben állok legjobb barátnőmmel. A „Mindjárt jövök!” tábla még mindig ott fityegett én pedig bő fél órája biztos itt ültem.
Sóhajtok egyet, elteszem a telefonomat és felállok, hogy elindulhassak, ekkor hallom meg nevemet. Ezt a hangot ezer közül felismerem… meg is pördülök úgy nézek szembe a szőkeséggel. Nagyot nyelek majd halovány mosoly elenik meg az ajkaimon.
- Szia Calista… én… - nyelek még egyet, hogy bátorságot vegye kvalahonnan. - Beszélni szeretnék veled, lenne pár perced szabadon? – végül csak sikerül kinyögni mit is akarok. Rá sem jövök, de kapaszkodom táskám szárába mintha az életet mentene és megvédhetne az esetleges visszautasítástól. Nagyon sok minden történt mostanában, csak próbálok tényleg… tartozni valahova, valakihez. Aki észrevesz, szeret feltétlenül és elfogad a hibáimmal. Nem nagy kérés, ugye? Pont ezért határoztam el, hogy Vernon-nak is ideje észrevennie nem vagyok egy kislány már. A szerelem nem könnyű terep, főleg nekem, aki tapasztalatlan. Tisztában vagyok vele, hogy Calista nem feltétlen osztja még mindig a nézeteimet, de tudom kibékülhetünk és… egymás mellett segíthetjük a másikat. Ugye?


430 •• zene •• megjegyzés
kredit



You are the bad boy and I am a good princess

i love you the way you are but when do you notice this?
no matter how much it hurts what you sometimes do to my soul, I still can't bear to be separated from you

Nem szórt rá senki csillámport


Calista Evergreen csillámport hintett rá


Cheryl Montgomery
Hercegnõ
Hercegnõ
Cheryl Montgomery
Mesehõs :
I'm sorry. I really miss you D5t4nwp-6c15bfde-56bf-427a-93bd-b3a4b6ec8409.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZTllODUyLTZmN2QtNDEyMy05NWY5LTQ4NDExZDU4YzkwYVwvZDV0NG53cC02YzE1YmZkZS01NmJmLTQyN2EtOTNiZC1iM2E0YjZlYzg0MDkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
W.I.T.C.H.
Elyon Brown
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
The Light of Meridian
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
I'm sorry. I really miss you Sierra-burgess-is-a-loser-gif-kristine-froseth-Favim.com-6296521
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kristine Frøseth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
I'm sorry. I really miss you Tumblr_inline_pet0eddzx61ujappc_1280
A tükör mögött :
I'm sorry. I really miss you 531b6417ad44bf55a9c1e144fe3af8c9ea505666
Dracarys

I'm sorry. I really miss you Empty
TémanyitásI'm sorry. I really miss you Empty2023-08-17, 19:12

I'm sorry. I really miss you
Calista && Cheryl



You are the bad boy and I am a good princess

i love you the way you are but when do you notice this?
no matter how much it hurts what you sometimes do to my soul, I still can't bear to be separated from you

Nem szórt rá senki csillámport


Calista Evergreen csillámport hintett rá


Cheryl Montgomery
Hercegnõ
Hercegnõ
Cheryl Montgomery
Mesehõs :
I'm sorry. I really miss you D5t4nwp-6c15bfde-56bf-427a-93bd-b3a4b6ec8409.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZTllODUyLTZmN2QtNDEyMy05NWY5LTQ4NDExZDU4YzkwYVwvZDV0NG53cC02YzE1YmZkZS01NmJmLTQyN2EtOTNiZC1iM2E0YjZlYzg0MDkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
W.I.T.C.H.
Elyon Brown
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
9
Titulus :
The Light of Meridian
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
I'm sorry. I really miss you Sierra-burgess-is-a-loser-gif-kristine-froseth-Favim.com-6296521
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Kristine Frøseth
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Nyugat: Stormreach
✦ ✦ ✦ :
I'm sorry. I really miss you Tumblr_inline_pet0eddzx61ujappc_1280
A tükör mögött :
I'm sorry. I really miss you 531b6417ad44bf55a9c1e144fe3af8c9ea505666
Dracarys

I'm sorry. I really miss you Empty
TémanyitásI'm sorry. I really miss you Empty

Ajánlott tartalom

I'm sorry. I really miss you Empty
 

I'm sorry. I really miss you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» why does no one miss me?
» Miss Witchcraft § Solana