Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Evolet Yang
2024-04-22, 08:51


Evolet Yang
2024-04-22, 07:41


Rosemary Holloway
2024-04-22, 01:02


Rosemary Holloway
2024-04-22, 00:33


Antoine LeCompte
2024-04-21, 22:59


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


3 Hozzászólások - 12%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%


2 Hozzászólások - 8%



Megosztás
 
Miss Witchcraft § Solana
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásMiss Witchcraft § Solana Empty2023-06-12, 07:24

Nyx Witchcraft
Play by: Teresa Palmer



Becenév
-
Mesehõs
Solana, a Keleti boszorkány (Mirage Mirror)
Tükörkép
nem látja magát és nem emlékszik
Csoport
Rebels ✦ Lázadók
Tartózkodási hely
Kelet
Foglalkozás
Bloomcrown polgármestere
Családi állapot
Egyedülálló ✦
Szexuális beállítottság
hetero
Mi történt velem?

Olyan régen volt már, hogy polgármester váltás történt, hogy nem is emlékezhetnek rá az itt lakók. Az elődöm túlságosan hirtelen távozott a posztjáról egyetlen szó nélkül és senki se akarta átvenni a helyét, míg a közösség megbecsült tagjaként én lettem a kiválasztott. Azóta is azon dolgozom, hogy Bloomcrown régi fényében ragyoghasson, mert a polgármester teljesen elhanyagolta, mintha sose számított volna. Hosszú majdhogynem végtelen a teendőim listája, először az épületeket kell rendbe hozni, rekonstruálni kell a leomló falakat és újra festeni a legtöbb kopott festéket. Természetesen a szórakozásnak is időt kell hagyni, így több városi rendezvényt szervezek és a lebonyolításukban is kiveszem a részem fő felügyelőként. Éppen tegnap egyeztettem a kivitelezővel, hogy újjáépítsük az uszodát, aminek a csempéi nagyon a végüket járják. Tücsök Tihamér, az asszisztensem volt a legboldogabb, mikor felvetettem az ötletet, mintha ez lenne az elsődleges napirendi pontunk. Felelőséggel tartozom a városiakért, amire mindig emlékeztet az asszisztensem, mintha a két lábon járó lelkiismeretem lenne, persze nem vagyok rest kikérni a tanácsát. Minden titkom tudója, akire bármikor rábíznám az életemet is, hiszen ismerem őt ősidők óta, nem emlékszem arra, milyen volt nélküle. Még egy utolsó pillantást vetek a tervekre, mielőtt elkezdődne a megbeszélésem.
- Te Fiti, kérlek gyere beljebb! Nézd meg ezeket a terveket, szerinted tetszeni fog a többieknek is? - a lány olyan számomra, mintha a balkezem lenne, mindenben segít a várossal kapcsolatban, amiért nem lehetnék hálásabb neki. A többiek alatt természetesen az uszoda dolgozóira gondolok, akik véleménye mérhetetlenül fontos számomra, mielőtt elkezdődne az építkezés. Vaina elkötelezetten oktatja az uszodába tévedőket, talán a legnehezebb tanítványa Stich volt, akit mégis sikeresen megtanított úszni. Nani is a napjait az uszodában tölti, mint pénztáros, a jegyek egészen olcsók, amin változtatni fogunk az újra nyitáskor, ugyanakkor kedvezményes bérletek lesznek a tervek szerint. Szeretném, ha a felújítások miatt nem vesztenék el a munkájukat, így a megbeszélés értük van és egy sokkal szebb városért. A több körös megbeszélést fogunk tartani, ha elfogadjuk a terveket 2 hónap múlva már meg is nyithatjuk az uszodát, amihez egy ünnepi megnyitó is dukál. Ezért hívtam az irodámba Tianat, az ő konyhája a legjobb a környéken, amihez tökéletes csapat dukál, Nita végtelenül kedves, mégis ügyes felszolgáló, Quasimodo főztje pedig világbajnok, így egyértelmű, hogy őket szeretném felkérni, hogy készítsenek pár finomságot a nagy megnyitóra. Az italokról pedig az Outcasts Club fog gondoskodni a tervek szerint, a délután folyamán meg is látogatom Esmaraldat, hogy megosszam vele a terveimet. Remélem igent mondd és a felszolgálóit is a segítségemre sietnek Blanca és Dudou személyében. Remélem sikerül a tervem, hogy a közösséget még jobban összekovácsoljam, a terveim között szerepel Tiana, Pocahontas és Sean összeismertetése, hiszen bennük sok közös vonás van. Az étterem még kelendőbb lenne, ha friss termesztői fűszernövényeket használna, így talán Dr. Facilier is megadná azt a vágyott csillagot, míg a Little Mischief Herb több vásárlót tudna magához csalogatni a kivételes gyógynövényekkel. A jó hangulatról pedig Ágas és Pipacs fog gondoskodni a tervek szerint, akik könnyed zenével szórakoztatják a látogatókat. Túl sok tervem van és a megnyitó egy kisebb ünnepséggé fogja kinőni magát, ha leülök beszélni Li Shanggal is, hogy a vadászegyesülete tartson egy kisebb bemutatót, Kenai tökéletes, de a kedvenceim Mulan és Mushu, ők mindig olyan jól mozognak együtt, persze ha a főnök tudná, hogy egy nő is van közöttük, annyira nem lenne boldog, de ez az én apró titkom marad és a Tücskömé. Az vadásztársaság fegyveriről Phoebus is gondoskodhatna, hiszen egy egész boltnyi fegyvertárral rendelkezik azoknak, akik engedéllyel rendelkeznek. Az egyetlen kivétel, aki nem az egyesülethez tartozik az John Smith, ő olyan, mint egy magányos farkas. Ezt követően a közösségi központot szeretném felfrissíteni, hogy Hablaty, Astrid és Fogatlan minél több rendezvénynek és kreatív csoportnak tudjon helyet adni, hatalmas szükségünk van egy térre, ahol felnőttek és gyerekek egyaránt jól érezhetik magukat. Egy egész éves terv szerepel a fejemben, aminek részleteit apránként osztom meg a jobb- és balkezemmel egyaránt. Nem cipelhetek minden terhet egyedül, bármennyire nehezemre esik kiadni a kezeim közül a feladatokat, máskor pedig a háttérbe húzódva amolyan szemlélődőként tekintek magamra, aki egyfolytában a környezetét figyeli és olvas az apró jelekből. Talán ezért is tudok annyi titkot a város lakóiról. A helyi cirkusz szolgáltatja a mókát ezekben a nehéz időkben, amiért valahol hálás vagyok nekik, legfőképpen Jafarnak, aki karmesterként mozgatja Dzsinit és Mauit a fellépések alatt, amiben Homokember segít jobbkézként. Tudok a két kiadóról, akik hatalmas ellenfelei egymásnak, de nem fogok belefolyni a közöttük lévő harcba, ahogy a két marketingmenedzser feszültsége is hidegen hagy, amíg nem veszélyeztetik a várost. Talán pár év múlva megkérem őket, hogy gyártsanak egy kiadványt a város fejlesztéséről. Nahát az egy éves terv kezd kibővülni ötre. Tihamér ennek biztosan örülne, hiszen ő a legnagyobb rajongója az ötleteimnek. Mindig egyre több a tennivaló és úgy érzem kifogyok az időből, mintha egy óra ketyegne minden egyes nap a fejem felett azt suttogva, hogy 24 óra semmire se elég. Megrázom a fejem és figyelmem a balkezemnek szentelem, hogy még egyszer utoljára átbeszéljük a terveket, majd hagyom, hogy a jobbom bekísérje az első megbeszélés résztvevőit.
Képességem

✦ Hatalmas Fehér mágia lakozik benned és a színe, amikor használod, arany. *Az erődnek csak a fantáziád szabhat határt.
✦ Kiegészítés: képes vagy a teleportálásra egész Fata Morgana területén.
A képesség az emlékei visszatértével fog aktiválódni!
Nestia Suralu

Vic

Nem szórt rá senki csillámport


Baba Mirai, Wena Roe Moore, Forsythia Hellebore and Artemis Maessen csillámport hintett rá


Nyx Witchcraft
Lázadó
Lázadó
Nyx Witchcraft
Mesehõs :
Miss Witchcraft § Solana 7c6c3e451f0ceb8587fc558677ebc2e8
Mirage Mirror
Keleti boszorkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Death was just the beginning of a
journey
that everyone took at some point...
Ennyi ember hisz bennem :
5
Titulus :
¤ Peacekeeper ¤
A másik felem :
Miss Witchcraft § Solana Tumblr_pfvurmIZBO1s8d8swo2_500
✦ ✦ ✦ :
Miss Witchcraft § Solana A163e329929b504974ded97f35f8eb3b20d7be27
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Teresa Palmer
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Miss Witchcraft § Solana De59ce4df0bf8a8587a6809e358f362cf0a2efc5
A tükör mögött :
Vic

Miss Witchcraft § Solana Empty
TémanyitásMiss Witchcraft § Solana Empty2023-06-26, 00:24

Csillámporos üdvözlet illet téged
Nyx Witchcraft ✦ Solana


„A nõvérem megõrült. Azt hiszi, hogy Boreas és Calypso
ölték meg a szüleinket! Dehát ez képtelenség!”

Drága Solana!

Tudod te, mennyire vártam az érkezésedet?  Miss Witchcraft § Solana 3375341651  Miss Witchcraft § Solana 841472469 Ha nem, akkor most majd megtudod... NAGYON! Miss Witchcraft § Solana 2067867876 Solana szerepkörén agyaltunk a legtöbbet. Valami nagyot akartunk adni neki, de mégsem tudtuk sokáig, mi lenne a legmegfelelőbb neki. Aztán jött Csingiling user és duruzsolt a fülünkbe néhány jó ötletet, tanácsot és így született meg a jelenlegi polgásmester kisasszonyunk. Miss Witchcraft § Solana 3375341651 És roppant mód örülök, hogy végül ennél maradtunk!
Főleg, mert remekül példázza az előtörténeted azt, mennyire szerteágazó a munkája és vele együtt a kapcsolati hálója, amire bőven lehet majd építeni a játéktéren.  Miss Witchcraft § Solana 2607835867  Miss Witchcraft § Solana 841472469 Egyszerűen mesés lett! Imádtam, hogy mindenki említésre került, még akkor is, ha csak egy picit. Mindenkinek van szerepe a városban és mindenki hozzátesz valamit a történésekhez. És ez nagyon igaz úgy... nagy általánosságban is, nem? Még akkor is, ha nem vagyunk tisztában azzal, a mi tettünk mit hoz mások életébe... lehet, sokkal többet teszünk, mint gondoljuk.  Miss Witchcraft § Solana 3942121423
Egy szónak is száz a vége, azaz, fordítva... de a lényeg, imádtalak és örülök, hogy elhoztad nekünk a boszorkányt! Miss Witchcraft § Solana 2359898509


Ó, végszóként azért egy kis kampány: Tücsök Tihamér kerestetik sürgősen!!! *reklámokkal kiplakátolja egész Fata Morgana-t*  Miss Witchcraft § Solana 1149350199
Foglalózz és siess a játéktérre, kedves Solana! Miss Witchcraft § Solana 642527747






Nem szórt rá senki csillámport



Baba Mirai
Istennõ
Istennõ
Baba Mirai
Mesehõs :
Miss Witchcraft § Solana D6d53f49cb36a043ee2ac87f7a29edab6ee89435
Raya and the Last Dragon
Sisu
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
21
Titulus :
The Last Dragon
A másik felem :
Maybe one day we will meet, Izaya...
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Han So Hee
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet ✦ Bloomcrown
Kereslek, de nem talállak :
✦ ✦ ✦ :
Love is a bridge
and trust is a gift

Miss Witchcraft § Solana 79dc9a63779becbdec128603ee0a4e6a5b5487bd
There's an energy in the water
There is magic deep in our heart
A tükör mögött :

Miss Witchcraft § Solana Empty
 

Miss Witchcraft § Solana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Solana, a Keleti boszorkány
» why does no one miss me?
» I'm sorry. I really miss you