Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 170 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 170 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (170 fő) 2024-09-16, 22:05-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Seth V. Dearborn
Tegnap 23:57-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:47-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:43-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:35-kor


Seth V. Dearborn
Tegnap 23:25-kor


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:08


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Mirage Mirror
2024-09-14, 14:06


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

10 Hozzászólások - 33%


5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%


1 Témanyitás - 3%



Megosztás
 
Yun Yong-Saeng
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásYun Yong-Saeng Empty2023-08-19, 16:54

Yun Yong-Saeng
Play by: Ahn Bo-Hyun


Becenév
Yun, Yong, Saeng, Sae, Dr. Yun
Hisz a csodákban?
Hisz
Csoport
Outsiders ✦ Kívülállók
Foglalkozás
Orvos
Családi állapot
Egyedülálló
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Kedvenc mesehõs
Pengu, Tomago, Fogatlan
Mi történt velem?

Rengeteg esetet láttam már, annál több szomorúságot az emberek tekintetében. Ahány beteg annyi élettörténet ezt még a pályám kezdetén is nagyon jól tudtam. Mégis nagyon sokszor nehéz szembenézni az emberek fájdalmas arckifejezésével, ahogy szenvednek.
A testi és a lelki fájdalom is nagy tud lenni, nincs közötte különösebb különbség. Az egyik látszik míg a másik nem. Sok betegem próbált bátor lenni vagy éppen a családjaik. Igen nagy bátorságra ad okot, ami tisztelendő. Akkor én vajon miért próbálok meg gátat szabni az érzelmeimnek? Mélyen magamban szeretnék hinni a csodákban, abban miszerint bármi jóra fordulhat, de jelenleg eléggé monotonul élem az életemet.
Felkelek, eszem, dolgozom, néha eljárok a barátokkal vagy kollegákkal valahova és ennyi. Szürke hétköznapok, szürke körforgása, ám ez nem azt jelenti, hogy nem figyelnék oda a betegeimre. Ők minden kis figyelmet megérdemelnek, hiszen olykor nem csak felnőttekkel kell foglalkoznom, hanem gyermekekkel is. Azért szoktam én ám ügyeletes orvos is lenni aztán megy az éjszakai műszak, olykor sajnálatomra pörgősebb mint kellene.
Egy ilyen igen nyúzott műszak után térek haza és táskámat szinte zombiként dobom a kanapéra. Még az sem érdekel, hogy a telefonom csörög. Fáradt vagyok, nagyon fáradt. Szerintem simán elmehetnék jelen helyzetemben egy morgós öregembernek.
Sokan hecceltek már, hogy jaj keressél egy nőt magad mellé. Aha, ez tök jó terv lenne, ha nem mind elmenekülne a munkám miatt. Viccen kívül, szinte nem bírják elviselni mert sokszor kell éjszakázni. Kiborító. Épp ezért lett csúnya vége nem egy kapcsolatomnak. Pedig tényleg, szívből próbálok időt szakítani arra a hölgyre, aki mellett lehorgonyzok. Ám mára már elgondolkodtam annak lehetőségén is, hogy ildomosabb lenne egyedül maradni.
Ekkor újra megcsörrent az-az átkozott telefon mire felmordulok nem túl türelmesen és felveszem.

- Igen? – szólok bele kész elcsigázottsággal. A halántékom lüktet, így elkezdem masszírozni mikor is egy teljesen idegen hang szólal meg a vonal túlsó oldalán. Szemöldököm ráncba is szalad azonnal.

- Jó estét, tudom nem ismer meg…meg nem is tudja ki vagyok, de szeretnék találkozni Önnel. Az egyik barátnőm partyján találkoztunk. Tudja születésnapja volt és…. – csak bambán elveszem a fülemtől a telefont és azt latolgatom, hogy álmodok e vagy megbolondultam mert ilyen tuti nem lehetséges. Ki a fészkes fene adta vajon ki a számomat?
A másik tökéletes kérdés, hogy miért? A fejfájásom nem, hogy csillapodna inkább erősödik. Szinte már könyörgők az égieknek, hogy valami taszítót tegyem rám az olyan típusokhoz, mint a mostani hívóm is. Elég hangos ahhoz a telefonom, hogy exem hangját is meghalljam a vonalban.
Szóval arra már időt sem kell fecsérelnem, hogy vajon ki is adhatta meg a számomat. Mély levegőt veszek erre majd ki is fújom.

- Szeretném rövidre zárni ezt a beszélgetést igazából, tudom, hogy Luo kérte meg, hogy hívjon, de többet ne tegye. A válást kimondták és ez így is marad. – jött tömör és még egész türelmes válaszom a telefonba. Reméltem, hogy ez így is marad.

- De…! – próbálkozott volna meg utoljára mire én letettem a mobilt.
Eldölve a kanapén morfondírozom. Vajon mikor tér az én életembe is be egy olyan nő aki… elfogad? Jó mondjuk nemrég pont azon gondolkodtam, hogy egyedül kellene maradnom, de az ember társas lény, nem igaz? Legalábbis az lenne, ha a sors is úgy hozná. Jelenleg úgy állunk, hogy nem hozza. Nagyon nem.
Talán már egy éve is megvan, hogy kimondták a válást. Én nem bántam, kifejezetten örültem. Apró, halk kopogások zaja töri meg a mostani csöndet. Eleredt az eső. Felpillantva nézek az üvegre és még a függönyön keresztül is látható számomra miként csordogálnak végig a cseppek a sima felületen.

- Vajon mikor találom meg a megfelelőt…? – morfondírozok félhangosan egyre fáradtabban. Három napot ügyeltem a sürgősségin így észre sem veszem, de ott a kanapén az eső lágy ritmusával talál meg az álom. Álmaimban megint feltűnik egy olyan nő arca, akit nem ismerek mégis mellette úgy érzem szabad vagyok. Minden fajta aggály nélkül.
Mosolya szelíd, kedves, ahogy tekintete is. Csak már arra kellene rájönnöm tényleg létezik eme teremtés vagy csak álmaim szüleménye. Talán pont ebben a csodában hiszek, hogy az élet összehozhat az én álombéli hercegnőmmel.

Hyeong Kyung-Mi

Dracarys




Wherever I go every road leads to you. Tell me what did you do to me that you became so important to me?
Nem szórt rá senki csillámport


Shimoyama Zai csillámport hintett rá


Yun Yong-Saeng
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Megmentõ ✦ a hit ereje benne lakozik
Yun Yong-Saeng
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
1
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Yun Yong-Saeng 85275a0f9fbfb97cff51610e73a5b1c7632e9c80
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Ahn Bo-Hyun
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Észak: Frostcall ?
✦ ✦ ✦ :
Yun Yong-Saeng 9ac9eb3f85e5df6e194514c46e003ea497bece3a
A tükör mögött :
Yun Yong-Saeng Af083ee9aea2290759d115172cead76a3c13fcf8
Dracarys

Yun Yong-Saeng Empty
TémanyitásYun Yong-Saeng Empty2023-08-20, 00:34

Csillámporos üdvözlet illet téged
Yun Yong-Saeng ✦ Megmentő


„We are not God, but you can Trust on us!”

Kedves Yong!

Csak nem egy magányos Doki bácsi lapja került a kezembe? De bizony!  Yun Yong-Saeng 3375341651
Bár nem viccelődök ezzel, úgyhogy bocsánatot is kérek! Yun Yong-Saeng 2732251548
Ismerős ez nekem is, sokáig vártam az igazira… és volt olyan pillanatom is, hogy akár lemondok az egészről, mert nekem soha nem lesz senkim, és akkor… bumm. Yun Yong-Saeng 2250790558  Úgy botlok bele, hogy a karjaim közt esik össze.  Yun Yong-Saeng 1542743629 Abban a pillanatban majdnem felnéztem az égre, hogy kösz öreg… bár nem így gondoltam. Yun Yong-Saeng 2440508350

Ne aggódj, rád is vár valaki.  Yun Yong-Saeng 642527747 Olyannak fog elfogadni amilyen vagy. Még a munkádat is… elvégre egy orvos feladata nagyon is meghatározó. Életeket mentesz. Ez nem kis dolog. Yun Yong-Saeng 321849167
Persze… azért a munkaidő az necces, bárhogyan is nézzük… nem, nem… csak pozitívan. Yun Yong-Saeng 1149350199
Ne hallgass erre a buta sárkányra, aki ezeket a sorokat írja… mármint valamire azért igen….
Na, remek most meg már össze-vissza beszélek…. vagyis írok…. Áhhhh megőrülök! Yun Yong-Saeng 3629551783

Mindenesetre, szuper ET-vel érkeztél! És csak fel a fejjel, ez az ami számít! Yun Yong-Saeng 4028024232  Yun Yong-Saeng 1298976811



El is engedlek a foglalós szekcióba, intézd az intéznivalót, és utána siess a játéktérre. Üdv Közöttünk. Yun Yong-Saeng 841472469  Yun Yong-Saeng 841472469  Yun Yong-Saeng 841472469  Yun Yong-Saeng 841472469






You say always what you feel,


and you make always what you think.
Nem szórt rá senki csillámport


Yun Yong-Saeng csillámport hintett rá


Baba Shouta
Isten
Isten
Baba Shouta
Mesehõs :
Yun Yong-Saeng 68b0ffae4e69ccec1d99ea22a5a8e3d9d29d0391
Yun Yong-Saeng 34oFwLa
Raya and the Last Dragon
Pengu

Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
7
Titulus :
༄ Protective Brother ༄
A másik felem :
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
༄ Kim Soo-hyun ༄
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
༄ Bloomcrown ༄
A tükör mögött :
Yun Yong-Saeng 89d8c5b7b8eac949177ecfabb509ae699ed3be73
Behind the Dragon
Fedora


Yun Yong-Saeng Empty
 

Yun Yong-Saeng

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal