Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Baba Shouta
Ma 00:55-kor


Nishihara Takuya
Tegnap 23:27-kor


Cha Woo-Jin
Tegnap 20:15-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:55-kor


Baba Satoru
Tegnap 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
2024-05-11, 14:12


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Baba Mirai
2024-05-11, 13:41


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
So, let's talk about something else...
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásSo, let's talk about something else... Empty2024-03-29, 14:53


Astra && Woo-Jin





Csak biccentek egyet a fejemmel neki, aztán pedig nyugodt szívvel dőlök hátra a székemben, amikor azt mondja, hogy semmi olyasmi dologról nincs szó, illetve engem nem is szidna meg, ha Oliverről lenne szó.
Majd amiről mesél… Annyira hihetetlennek tűnik és mégis, azok után, amiket én is tapasztaltam, el tudom hinni neki. Ezek szerint még nem őrültem meg teljesen én sem… Ha mások is vannak, akiknek ugyan ez van, mint Astra-nak és nekem, akkor lehet, hogy még többen vagyunk. Már csak az kérdés, hogy miért történik ez velünk? Ha valóban nem ide valósiak vagyunk, akkor hogyan kerültünk ide és miért?
-Elhiszem neked. Ismerlek, már annyira és annyi ideje, hogy tudjam, nem találnál ki ilyesmit. - biztosítom afelől őt, hogy emiatt ne aggódjon. Lehet, ha Oliver-től hallanék ilyesmit, akkor hirtelen megfordulna a fejemben, hogy minden rendben van-e nála. Aztán rájövök, hogy nekem is ott van a sárkány, úgy hogy ő is miért találna ki ilyesmit?
-Én? - kérdezek rá. Még hogy egy sárkány lenne velük? Nem hiszem… Bár aztán ki tudja.
-Pár hete? Akkor nem olyan rég óta. - gondolkodom el rajta. Nekem is csak azóta van ez, hogy eltűnt a párom… Nem hiszem mondjuk, hogy lenne a kettőnek összefüggése, de érdekes egybeesések mégis csak.
Talán, ha én is elmondanám, hogy mit tapasztaltam… Akkor esetleg lassan, de össze tudnám tenni a kirakost is. Hiszen biztosan van valami vagy valaki ennek az egésznek a hátterében. Nem lehet, hogy csak úgy ide kerültünk, ráadásul ilyen sokan. Ha még egy-két emberről lenne szó, akkor azt mondom, hogy talán valami véletlen az oka vagy valamit rosszul csináltak és azért történik ez, amolyan büntetés képpen. Viszont, ha sokan vagyunk, akkor annak valami más oknak kell lennie.
Hirtelen nem fogom fel a kérdését, ezért először kérdőn nézek rá, majd valahogy lassan tudatosul bennem.
-Igen, jól vagyok. Már amennyire lehetek… - válaszolom neki végül. Veszek egy nagyobb levegőt, majd felsóhajtok.
-Tudod… Ha már ilyen őszinte voltál velem, akkor én is elárulok neked valamit. - nézem őt komolyan. -Miután Kyung-Mi eltűnt, én is elkezdtem egy mese alakot meglátni a tükörben. - kezdek bele a mesémbe. Egy pillanatra mondjuk megállok, mert nem a legkönnyebb dolog erről beszélni, elvégre Astra is félt, hogy lehet nem hiszek neki vagy őrültnek nézem, pedig ez nem igaz. Nekem sincsen már miért félni, mert nem vagyok egyedül ezzel.
-Nem tudom, hogy a társaid közé tartozom vagy sem, még nem sok mindenre emlékszem. Vannak álmaim is ezzel kapcsolatban, de még nem minden állt össze a fejemben. - magyarázom neki, majd csak a gondolata miatt kissé fájni kezd a fejem, de már ha belekezdtem, be is fejezem.
-Én egy fekete sárkányt látok, zöld szemekkel. Eléggé egy…fura jószág. Néha olyan mintha fogatlan lenne, de aztán kiderül, hogy csak…elrejti őket. - mondom neki a tapasztalatomat ezzel kapcsolatban.



449 words ✦ youtube ✦ note: Here we go ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport



Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
So, let's talk about something else... How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
So, let's talk about something else... Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
So, let's talk about something else... 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

So, let's talk about something else... 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

So, let's talk about something else... Empty
TémanyitásSo, let's talk about something else... Empty2023-12-01, 18:27


All lasting business is built on friendship
Astrid &  Fogatlan
I know who I am


Mosolyogva biccentek egyet az irányába. Mindig is kedveltem, hogy nyugodt és átlátja a dolgokat. Talán ő még több figyelmet is szentelt egy-két témakörben, mint mondjuk Oliver. Aki...valóban az álmodozások híve és sokszor lehetetlen hozzá szólni, amikor épp a fejében élő kis világgal szórakozik. Bevallom, néha felettébb irritáló, de mégsem tudom őt utálni miatta. Hogy is tehetném, amikor szerető érzések kavarognak bennem az irányába? Bár ne lenne ennyire a fellegekben!
- Köszönöm, Woo-jin, remek vagy! - hálása pislogok vissza rá. A cirkuszi téma kicsit kimerítő is volna és lényegében elkanyarodik a főbb céljaimtól, amikkel a héten végezni szeretnék. A polgármesterasszonyuk uszoda megnyitójára is fel kell készülnünk jobban, s azt már tudom, hogy Shanggal beszélt valami harcművészeti bemutatóról. Tehát a biztonság az első, a központ tagjai pedig pontosan efelől fognak igyekezni.
Amikor Olivert hozza szóba, kitör belőlem egy rövidre fogott nevetés. - Jaj dehogy! Amúgy is, ha róla volna szó, nem te húznád a rövidebbet, szóval ne aggódj. - nyugtatom meg, aztán végleg rátérek a fontosabb témára. Bevallom, át se gondoltam igazán, hogy jó ötlet-e ezt a vállaira helyezni, hiszen neki is biztosan megvannak a maga problémái... Mégis úgy érzem vele egy oldalon lehetek és könnyebben összedolgozhatok vele, akárcsak munka közben. Mit árthat az, ha tudja ki vagyok valójában? Abban pedig biztos vagyok, hogy nem őrültem meg.
- Nem vagyok őrült, Woo-jin. Emlékszek mindenre. Itt-ott homályos, üres lyukak vannak, de tisztában vagyok Astrid Hofferson kilétével és azzal, hogy ez a hely nem az otthonom. Vagyis...nem Új-Hibbant, ahol felnőttem. - kezdek már én is belebonyolódni a mélyébe, de a lelkesedésem és kitartásom még nem gyengül. Meg kell találnom a barátaimat. - Többen, igen! Lehet te vagy az egyikük, lehet nem... Ahj, annyira sok minden kavarog most a fejemben! - kicsit meg is kell állnom, hogy nehogy kifakadjak a nagy érzések közepette. Hiába nem az én stílusom, most mégsem tudom visszafojtani a sok évre elzárt Astrid Hoffersont.
Amikor azt mondja hisz nekem, úgy érzem, mintha egy hatalmas kő gurulna le a szívemről. Könnyeden fellélegzek végre.
- Köszönöm... Pár hete. A Halszálka női mosdójában láttam meg önmagamat, utána minden adta magát és az emlékeim fokozatosan tértek vissza. A nevem, az otthonom, a barátaim, a múltam egy darabkája, ezek már mind megvannak. Egyedül azt nem tudom hol kezdjem a többiek felkeresését. Hiszen ők is más arcokkal bújtak meg a tömegben és ha ő is hozzám hasonlóak, akkor magukról sem tudják az igazat. - sóhajtok fel. Lehetetlen küldetésnek tűnik, hiszen nem mehetek oda minden egyes bloomcrown-i lakoshoz megkérdezni ki ő valójában. Azzal csak még több kárt tennék. A türelmem viszont már nem annyira nagy ehhez az egészhez. Bezzeg, ha Hablaty itt lenne... Vagy legalább őt megtalálnám valahogy. Oliver. Talán Oliver tud valamit.
- Jól vagy? - oldalra billentett fejjel vizslatom Woo-Jin arcát, aki időközben elhalkult és mintha a gondolatai közé merült volna.

465 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Astra E. Sovngarde
Hõsnõ
Hõsnõ
Astra E. Sovngarde
Mesehõs :
So, let's talk about something else... Tumblr_ph62qvP5MW1tuyezpo1_400
Így Neveld A Sárkányodat
Astrid
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
So, let's talk about something else... F3f442cc6e88200eb0acdf35f2d698a20b33b460
No Hiccup. No one was a better Viking than you, today.
So, let's talk about something else... 8e833eb8c9a0be0186eec88a5bcae2a85614f34a
✦ ✦ ✦ :
So, let's talk about something else... 56faeb813d57e45eb86ea2e1f621b0471c792e82
Never take a toy from a dragon. Don't you know anything?
So, let's talk about something else... 1a7c9b25515d5a157bf73a01bc1773deaa2b355b

Akinek az arcát viselem :
Freya Allan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
A tükör mögött :
Lyndriana

So, let's talk about something else... Empty
TémanyitásSo, let's talk about something else... Empty2023-11-17, 18:25


Astra && Woo-Jin






Végig hallgatom az álláspontját, majd elgondolkodom a végén. Halkan felsóhajtok, megint plusz meló ezzel is. Na mindegy. Túl lehet élni, ez csak egy email, ami talán nem fog túl sokáig elhúzódni majd.
-Igaz, ma már ez is eléggé érzékeny téma.– értek egyet vele végül is, hiszen igaza van. Ma már az állatvédelem is eléggé erős, ne bántalmazzák őket és ne kísérletezzenek rajtuk meg még a többi dolog, amit inkább nem sorolok fel, mert akkor másnap reggelig itt kéne maradjak, amit meg nem akarok.
-Akkor ezt megírom nekik. Neked nem kell ezzel foglalkoznod, van így is elég dolgod még ezen felül. – mondom neki, majd nézem tovább a papírokat, hogy még miről kellene esetleg beszélnünk. Viszont ezt sikeresen meghiúsítja, amikor azt mondja, hogy nem csak erről akar beszélni velem. Gyanúsan felnézek rá.
-Ez már rosszul kezdődik. Ha megint Oliver csinált valamit, nekem ahhoz semmi közöm. – mondom ki rögtön, mielőtt esetleg egy fejmosást kapnék tőle. Nem igazán szeretnék egy mérges Astra-t most. Néha eléggé ijesztő tud lenni még számomra is. Ami fura, mert amúgy nem igazán szoktam törődni az ilyesmikkel. Mégis hasonlít egy nőszemélyre a furcsa látomásaimból vagy álmaimból vagy tudja a fene, hogy mégis minek kéne ezeket hívjam. Eléggé megkeserítik az életemet, szóval lehetne rémálomnak is hívni, de ahhoz meg nem érzem őket rossznak. Vagyis vannak szomorú részek, de inkább…boldog emlékek?
-Micsoda? Mit mondtál?– nézek rá kérdőn, amikor ő is egy tükörbeli mese figuráról beszél és hogy emlékszik is, hogy ki ő, mi ő.
-Szóval többen is vagytok?– dőlök hátra a székbe, majd elgondolkodom. Fogalmam sincs, hogy mennyire jó ötlet lenne beavassam őt az én „kis” titkomba. Mondjuk, ha ő így nyíltan felvállalta, akkor legalább őrültnek nem fog nézni engem. Talán ennek az egésznek köze lenne ahhoz, hogy eltűnt hirtelen Kyung-Mi? Az megmagyarázna elég sok mindent. Talán, ha még egy kicsit faggatnám Astra-t, akkor rá tudnék jönni pár dologra.
-Hiszek neked. – nézek rá végül és asztalra könyökölök, komoly tekintettel nézem őt. -Mond, mióta látod azt az alakot a türköben? – kezdem ezzel az első kérdéssel.
-Hogyan jöttél rá, hogy ki ő? – teszem fel a második kérdésemet. -Mennyi idő alatt jöttél rá, hogy te ki vagy valójában? – jön az újabb kérdés tőlem. Mindent tudni akarok. Valami nagyon nem stimmel itt. Említett egy nevet, Fogatlant. A sárkány pedig, aki rám néz, néha nem látni a fogait. Ha ő Fogatlan, akkor összeköt valami. Vagyis akkor ez esetben én lennék az? Halkan felciccentek, még mindig nem akarom elhinni ezt az egészet. Mintha csak egy rossz könyvet olvasnék ahol egyre bonyolultabb a cselekmény száll, de nem látod a kiutat belőle.




422 words ✦ youtube ✦ note: Here we go ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Astra E. Sovngarde csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
So, let's talk about something else... How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
So, let's talk about something else... Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
So, let's talk about something else... 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

So, let's talk about something else... 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

So, let's talk about something else... Empty
TémanyitásSo, let's talk about something else... Empty2023-09-08, 20:52


All lasting business is built on friendship
Astrid &  Fogatlan
I know who I am


Az időm nagy részét a központban és a Halszálkában töltöttem, így ma sem volt meglepetés, hogy a Woo-Jinnal megbeszélt találkozóm helyszínén már órákkal ezelőtt megérkeztem. Oliver is valahol itt lébecolhat, de ő általában túl elfoglalt a maga...álmodozásaival. Miért is ne volna? Hablatyról van szó, ezzel pedig mindent el is mondtam.
Az viszont már más patakból folyik, hogy én kivel és miként osztom meg az újonnan szerzett tudásomat. Magamról és Hablatyról. Bár ez utóbbival még akadnak kételyeim, s egyelőre csak a hihetetlen nagy hasonlóság tartja össze az egyet a kettővel. Én viszont tudom ki vagyok. Láttam magam. A rendíthetetlen Astrid Hofferson.
- Szia. - köszönök vissza az érkezőre, miután sikerül észre vennem őt az általam kreált iratkupac mögül. Rengeteg a teendőnk. Azzal, hogy Solana megnyitja az új uszodát és a cirkuszi társulat is kezd összeállni szinte megállíthatatlan a teendők listája. Épp ezért van szükségünk Woo-Jinnal erre a megbeszélésre, bár harmadik felünket sajnos nélkülöznünk kell jelen felállásban. Nem is bánom annyira, ugyanis a terveim között más téma is szerepelt. Jóval...zártabb, privátabb témakör, melybe könnyebb volt először egy embert belevonni.
- Igen, meg. Talán finomíthatnának az állatokkal való bánásmódon. Sok hisztit tud kiverni az emberek között, ha fogva tartott állatokról van szó. Esetleg makik és madarak még beleférnek, de semmi őrületes, mint például egy oroszlán vagy elefánt. - rakom le a kezemben lévő papírköteget, majd összekulcsolva ujjaimat ülök fel a székemben.
- De nem csak erről akartam veled beszélni. - kanyarítom a témát a saját kedvem szerint, anélkül, hogy figyelembe venném esetleg az ő lelkiállapotát és gondolatait. Ha pedig én egyszer a lényegre török - már pedig most is úgy lesz -, akkor nincs megállás. - Láttam magamat a tükörben, Woo-Jin. Astrid Hoffersont, a viking lányt, aki voltam és vagyok. Meg vagyok róla győződve, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Tudom, hogy ez mind sok információ lehet elsőre. Nem az a célom, hogy leterheljelek, csupán szeretném tudni, hogy te láttad-e már a valós önmagadat és hogy van-e egyáltalán? - teljesen komoly arccal meredek rá, abban reménykedve, hogy nem fog teljesen lököttnek nézni. Oliverrel még nem sikerült ezt a kis információt megbeszélnem, tekintve, hogy valahányszor megpróbálom, ő neki épp dolga van. Komolyan el tudnám dobni az eszemet tőle, olyan figyelmetlen...
- Keresem a többieket, amióta visszatért hozzám az emlékük. Viharbogár, Kőfej, Fafej, Takonypóc, Halvér, Fogatlan...Hablaty. Úgy hiányoznak, Woo-Jin, de...de nem tudom hol vannak és hogy élnek-e egyáltalán. Emlékszem arra a viharra, emlékszem Fogatlanékra, ahogy felénk menekültek. Aztán...se kép, se hang. - elevenítem fel magunk előtt az utolsó jelenetet melyre emlékszem az otthonomból. Hibbant-sziget nem csak egy álom volt. Az a hely volt az otthonom. Mostanra viszont abban sem vagyok biztos, hogy vissza tudok-e oda térni, hiszen...annyira más lettem. Ez a külső csak nyomokban hasonlít a valódi formámra... Ez pedig nem hiszem hogy elég a hazatéréshez.

454 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin and Rosemary Holloway csillámport hintett rá


Astra E. Sovngarde
Hõsnõ
Hõsnõ
Astra E. Sovngarde
Mesehõs :
So, let's talk about something else... Tumblr_ph62qvP5MW1tuyezpo1_400
Így Neveld A Sárkányodat
Astrid
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
So, let's talk about something else... F3f442cc6e88200eb0acdf35f2d698a20b33b460
No Hiccup. No one was a better Viking than you, today.
So, let's talk about something else... 8e833eb8c9a0be0186eec88a5bcae2a85614f34a
✦ ✦ ✦ :
So, let's talk about something else... 56faeb813d57e45eb86ea2e1f621b0471c792e82
Never take a toy from a dragon. Don't you know anything?
So, let's talk about something else... 1a7c9b25515d5a157bf73a01bc1773deaa2b355b

Akinek az arcát viselem :
Freya Allan
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcrown)
A tükör mögött :
Lyndriana

So, let's talk about something else... Empty
TémanyitásSo, let's talk about something else... Empty2023-08-22, 21:08


Astra && Woo-Jin






Leparkoltam a kocsimmal a munkahely parkolójában, majd összeszedem a dolgaimat és kiszállok belőle. Bezárom, utána megyek be az épületbe. Astra, már biztosan vár engem, bár nem vagyok késésben. Azért, ha munkáról van szó, komolyan szoktam venni, még ha nem is teszem magam annyira oda, mint a másik két társam. Késni soha nem szoktam a megbeszélésekről, sőt néha még korábban is oda érek, akkor legalább van időm egy kicsit összeszedni a gondolataimat. Az pedig nem szokott rosszul jönni, főleg ha van olyan rész, ami engem érint jobban.
Jelenleg egy cirkuszi előadást akarunk leszervezni, mert hamarosan úgy is jönnek a Bloomcorwn-i napok, ahol pedig kicsit kedvezhetünk az embereknek ilyesmivel. Beérve az irodába, kedves szöszi kolléganőmet, már bent találom. Bár azt hiszem, hogy ma csak vele lesz dolgom, hiszen a harmadik felünk valamiért nem tud eljönni. Már nem emlékszem rá, de nem is fontos annyira azt hiszem.
-Szia. - köszönök neki, miközben én is helyet foglalok vele szemben. A papír mennyiséget lepakolom az asztalra, igaz más meló is van köztük, de majd a megbeszélés után azokat is kézbe veszem és megcsinálom gyorsan. Szerencsére, már szétválogattam őket, nem lenne kényelmes összekeverni őket, aztán megint egyesével végig nézni, hogy na, akkor most melyik hova tartozott. Nem akarok felesleges plusz munkát végezni, ami ráadásul a saját hibámból adódna.
-Gondolom megkaptad te is az email-t a cirkuszi társulattól. - nézek rá, hiszen mindegyikünkkel kell a kapcsolatot tartaniuk. Bármi változás van, azt jó, ha mindenki tudja, aztán meg tudunk kalkulálni, ha esetleg valami változás lenne mégis. Ám ahogy olvastam, nem akarnak kekeckedni vagy ilyesmi. Talán nem lesz probléma ebből.
-Szerintem rendben vannak, de kíváncsi vagyok a te véleményedre is. Még van időnk, ha valamit módosítani akarunk esetleg. Viszont, akkor időben kell azt megtenni. - persze nem tartom hülyének a társamat, ő is tudja nagyon jól. Szimplán szeretek csak a lényegre törni. Legalábbis ilyen téren. Itt nem nehéz, ez csak munka. Itt nem a saját érzéseimről kell beszélni, mint mondjuk a dokimnál. Ami személyesebb, ott már nehezebb velem bánni. Főleg mióta történt az-az eset is. Néha úgy érzem, mintha nem is lennék teljesen, ha nem valami vagy valaki más is lenne bennem. Tudom, eléggé nagy hülyeségnek hangzik.



358 words ✦ youtube ✦ note: xx ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Astra E. Sovngarde csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
So, let's talk about something else... How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
So, let's talk about something else... Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
So, let's talk about something else... 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

So, let's talk about something else... 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

So, let's talk about something else... Empty
TémanyitásSo, let's talk about something else... Empty2023-08-22, 13:51

So, let's talk about something else...
Astra && Woo-Jin





I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport


Astra E. Sovngarde csillámport hintett rá


Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
So, let's talk about something else... How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
So, let's talk about something else... Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
So, let's talk about something else... 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

So, let's talk about something else... 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

So, let's talk about something else... Empty
TémanyitásSo, let's talk about something else... Empty

Ajánlott tartalom

So, let's talk about something else... Empty
 

So, let's talk about something else...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Lets make a reality show
» so let's talk
» A friend is someone you can really talk to
» need a friend to talk to
» ❝Don't talk to me, Jenna. I might turn on you.❞