Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég


A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cha Woo-Jin
Ma 20:15-kor


Shilah Tate Catawanee
Ma 17:17-kor


Baba Satoru
Ma 01:55-kor


Baba Satoru
Ma 01:52-kor


Sigrid Hávarðr
Tegnap 14:12-kor


Baba Mirai
Tegnap 13:41-kor


Baba Mirai
Tegnap 13:41-kor


Amber Lilian Monroe
2024-05-05, 18:52


Kugisaki Miyo
2024-05-04, 22:38


Sage Dearborn
2024-05-03, 19:25


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


3 Hozzászólások - 16%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


2 Hozzászólások - 11%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%


1 Témanyitás - 5%



Megosztás
 
Charity is giving happiness
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásCharity is giving happiness Empty2024-03-18, 15:14


Charity is giving happiness
Ragnar & Carmilla
As the purse is emptied, the heart is filled.


Egy elnéző mosollyal válaszolok a bocsánatkérésére, majd aprót bólintok. Nem fogok ellenkezni, hiszen tényleg ő ismeri jobban a pártfogoltjait. Biztos tudja, hogy a gyerekeit mi köti le és mi nem, ugyanakkor valahol sajnálom, hogy a bábszínház kimarad az életükből egyelőre. Felcsillantak a szemeim a felnőtt előadások kapcsán és egyből ki is húztam egy listát, amit elé nyújtottam.
- Természetesen. Még elég kezdetleges a listánk, ugyanakkor szeretném bővíteni a lehetőségeket és különböző témákat boncolgatni - a hangom lelkesebbnek tűnt a kelleténél, amit valahol nem bánok, hiszen a vállalkozásom bővítése mindennél fontosabb számomra. Aprót bólintok az időpontokkal kapcsolatban, majd egyből a naptáramra néztem és elkezdtem gondolkodni, hogy mégis mennyi időt tudok neki adni. Olyan gyorsan telnek be az időpontok, hogy mindent a lehető legprofibban kell kezelnem.
- A hét végéig van ideje visszajelezni - teszem hozzá, hiszen ebben a szakmában nem várhatok heteket egy-egy visszajelzésre, mert akkor előfordulhat, hogy lemaradok másik nagyobb lehetőségről. Mindeközben a matiné listáját is elé helyeztem, hogy tudjon választani, remélhetőleg több is felkelti az érdeklődését és ebből egy hosszútávú munka kapcsolat lesz. Muszáj volt megkérdeznem tőle, hogy vannak-e sérült gyerekek, hiszen nem értettem miért kell ennyi kisérő a gyerekek mellé.
- Értem, ebben az esetben természetes a kisérők száma, mindamellett a kerekesszékes gyereknek fogunk biztositani biztonságos helyet, ahol nem kell tartania attól, hogy baleset történik vele - mosolygok és teljesen biztos vagyok a dolgomban - Mielőtt elindulnánk van még valami megbeszélni valónk? Esetleg tud adni már most egy étel listát érzékenységekkel együtt? - az előttem lévő papírra jegyzetelek a továbbiakban is és várom a válaszát. Szerencsére partner ebben, igy gyorsan le is jegyzem az általa említett kritériumokat és elképzeléseket. Szerencsére több nagyszerű termesztővel dolgozunk együtt, igy a legjobb alapanyagokból válogathatunk. A listát követően gyorsan körbe mutattam neki a helyet, mely olyan számomra, mintha a gyermekem lenne. A túra közben egyfolytában beszéltem, bemutattam mi merre található, azon kívül, amiket egyértelműen látott.
- Köszönöm, hogy felkeresett. Várni fogom a hívását és a fix időpontokat - mosolyogva fogtam vele kezet elköszönéskor és az útjára engedtem. Mielőtt visszatértem volna az irodába gyorsan benéztem az alkalmazottakhoz, hogy minden rendben van-e és kikerült-e a beosztás, ahogy kértem.  

köszöntem a játékot  Charity is giving happiness 841472469


Nem szórt rá senki csillámport



Carmilla Draco
Lázadó
Lázadó
Carmilla Draco
Mesehõs :
Charity is giving happiness Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
Shrek
Sárkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Charity is giving happiness Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
They say dragons never truly die. No matter how many times you kill them.
Charity is giving happiness Tumblr_ppx8i9pQuj1r5dpsxo1_500
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Dragon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Tumblr_o0cyceb2Yk1qcvbteo7_250
Zenedoboz :
Charity is giving happiness 71ebe472203a5bf185bcd1507411a0af567b608c
She's just a girl and she's on fire
Hotter than a fantasy
Lonely like a highway
She's livin' in a world and it's on fire
Filled with catastrophe
But she knows she can fly away
Charity is giving happiness Tumblr_inline_ng89jpYmzo1rux6g0
Akinek az arcát viselem :
Deborah Ann Woll
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Shrek-dragon
A tükör mögött :
Vic

Charity is giving happiness Empty
TémanyitásCharity is giving happiness Empty2024-02-04, 18:30

Charity is giving happiness

Carmilla && Ragnar

- Valóban, elnézést kérek – mosolyogtam bocsánatkérően, azonban nem tudtam megállni, hogy ne tegyem hozzá: - Azonban ismerem a gyerekeket, akiket gondozunk, így a velük kapcsolatos tapasztalataim alapján mondtam, hogy az idősebbek valószínűleg nem érdeklődnének utána.
Biztosra vettem, hogy az idősebb fiúkat nem tudtam volna lekötni bábszínházzal, ezért is kerestem olyan megoldást, amely mindegyikük számára megfelelt volna. Szerettem az aranyközéputat választani, ha róluk volt szó, hiszen képtelenség lett volna mindegyiknek megfelel, így kompromisszumokat kellett kötni.
- Mindenesetre, ha rendelkezel a felnőtteknek szóló előadásokról egy katalógusról, szívesen átfutnám. – Nyitott voltam a kultúra minden formájára, épp ezért a gyerekek mellett támogattam a művészeteket is, hiszen fontosnak tartottam, hogy akár a felnőtt korosztály, akár a gyermekek műveltek legyenek. Úgy gondoltam, nem volt szabad elvenni a lehetőséget azoktól, akik nem voltak elég tehetősek, hogy kifizessék a belépőket vagy az oktatásokat.
- Rendben, ha Önnek is megfelel, akkor az időpontokkal kapcsolatban még visszajelzek – bólintottam, hiszen nem volt nálam a határidőnapló, amelybe a gyerekekkel kapcsolatos programokat vezettük, de bíztam benne, hogy Miss Draco, nem bánta, ha a későbbiekben telefonon keresztül egyeztetek vele az időpontokat illetően.
Átvettem tőle a listát, és böngészni kezdtem, miközben válaszoltam a további kérdéseire. Megértettem a meglepettségét, így miközben választottam egy műsort, óvatos mosollyal pillantottam fel a nőre.
- Vannak köztük olyan gyerekek, akiknek szükségük van arra, hogy megfelelő ellátásban részesüljenek, illetve az egyikük kerekesszéket használ. – Jobban szerettem biztosra menni, hogy minden gyermek megkapta a kellő figyelmet, hiszen valljuk be, ezek a gyerekek nem csak lelkileg voltak sérültek, hanem akadt köztük olyan, akinek mozgási nehézségei adódtak. Egyikük sem érdemelte azt, amelyet az élettől kapott, ezért akartam jobbá tenni a jövőjüket.
Amennyiben most lehetőségem akadt rá, kész volt leadni az uzsonnával kapcsolatos listát, hiszen azzal kapcsolatban nem volt szükségem egyeztetni. Amikor még kevesebb alkalmazottam volt, akkor kivettem a részemet ebből, így pontosan tudtam, hogy melyik gyereknek milyen ételallergiával rendelkezett.
Felálltam a bőrszékből, és követtem a nőt, miközben sorra vettük a részleteket, én alaposan megszemléltem a részleteket. Összeségében elégedett voltam a hely felszereltségével és a hölgy profizmusával, így amennyiben nem akart mást megbeszélni a túra végén megköszöntem neki az együttműködésünk lehetőségét és megígértem neki, hogy mindenképpen keresni fogom még. Nem akartam ilyen hamar rövidre zárni, azonban az órámra pillantva észrevettem, hogy ha nem indultam volna el időben, akkor elkéstem volna egy megbeszélt találkozómról.


377 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Charity is giving happiness 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport



Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Charity is giving happiness ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Charity is giving happiness XXPEsFH

Charity is giving happiness 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Charity is giving happiness Empty
TémanyitásCharity is giving happiness Empty2023-11-27, 15:14


Charity is giving happiness
Ragnar & Carmilla
As the purse is emptied, the heart is filled.


A programok elég zsúfoltak, mégis képes vagyok időt szakítani egy-egy megbeszélésre, ha azt látom, hogy gyümölcsöző partnerség lehet belőle. Éppen ezért mondtam igent hetekkel ezelőtt Mr. Rosenkrantz menedzserének egy személyes beszélgetésre, hiszen jól tudom, hogy az író szeret jótékonykodni. Szerencsére Courtney most semmit se rontott el és bekísérte az irodámba az úriembert, így legalább nem kell átmennem az alkalmazottjaim öltözőjébe. A lány tudja mi a dolga és ki fogja rakni az új beosztást, hacsak nem akarja, hogy rövid úton megszabaduljak tőle, így is van elég a rovásán. Egyetlen szó nélkül távozik, így végre az üzletre térhetünk. Elnézem, ahogy a férfi jelentőségteljesen végig simít a székem, majd helyet foglal rajta. Szerencsére egyikünk se kertel, egyből az üzletre térünk, aminek hatására elég sok kérdésem támadt. Elmosolyodom a tudatlan válaszán, miszerint nem való mindenkinek a bábszínház. Mindazok, akik nem mozognak kulturális környezetben könnyedén vonhatnak le gyors és helytelen következtetéseket.
- Hadd javítsam ki a feltevését. A bábszínház nem csak a kicsiknek szól, hanem a nagyobbaknak is. Több helyi és környéki színházi és bábszínházi társulattal tartom a kapcsolatot és a repertoáruk szerteágazó. Tudta, hogy vannak kifejezetten felnőtteknek szóló, drámaibb előadások? - kissé oldalra döntöm a fejem egy elnéző mosollyal együtt. Megbocsájtom neki a tudatlanságát, mert az én érdekemet is szolgálja a szerződéskötés. Várom a válaszát a további kérdéseimre, hiszen ha egyszeri alkalomról van szó, akkor olyan bérleti árat fogok kiszabni.
- Minden megbeszélés kérdése, ha előre tudunk fixálni pár időpontot, akkor ahhoz képes szervezem a többit. Mindamellett akkor tudok kedvezményes árajánlatot adni, mintha csak egyszeri alkalom lenne - ejtem el a megfelelő szavakat, hiszen tudom mennyit számítanak a mocskos anyagi ügyek - Rendben, akkor matiné - írom fel magamnak az egyik üres papírlapra, majd elé tolom a nézhető matinék listáját - Tessék közben ebből tud válogatni, hogy elsőre mit nézessünk a gyerekekkel - teszem hozzá, majd magam elé helyezem a naptáramat, hogy időpont után nézzek. Mégis megakaszt a gondolkodásom közepette a szavaival, mire kissé felemelem a szemöldököm úgy pillantok rá.
- 13 gyerek és 5 fő kísérő? Mennyi idős gyerekekről beszélünk? Csak azért, mert az óvodás korosztálynál 20 fő alatt két kísérő, míg 20 fölött plusz kettő számolható hivatalosan. Esetleg sérült gyerekekről van szó? - merően nézek rá, mert nem értem a logikáját. Hacsak nem beteg, fejlődésben visszamaradott, viselkedészavaros vagy sérült gyerekekről van szó, akkor indokolatlan ennyi kísérő alkalmazása. Elegendő előadást tartottam már mindenféle korosztálynak, hogy tudjam mik a szabályok.
- Van lehetőség uzsonnára, akár leadhat egy listát, hogy mik jöhetnek szóba, hátha kell valami speciális étrend egy-egy gyereknek. Persze ezt is bele kell kalkulálnom az ajánlatba akkor - gondolkodom hangosan miközben még írok pár sort a lapomra. Minden részlet fontos egy-egy ilyen tárgyalásnál, így semmit se hagyhatok ki. Magamhoz veszek egy mappát, ami tartalmazza a matiné előadásokat, étellistánkat és havi lebontását a helynek, hogy mikor milyen elfoglaltságok vannak. Ennek tetejére helyezem a lapomat és egy tollat veszek a kezembe.
- Természetesen, ez a legkevesebb. A körút közben folytathatjuk a részletek megbeszélését - válaszolok készségesen és elindulok ajtót nyitni, hogy a férfi távozását követően kulccsal bezárjam magunk mögött. Ezt követően én megyek előre, hogy megtarthassam a bemutatót. A hely nagyobbnak tűnik, mint ami elsőre látszik, így a kövekkel kirakott úton haladunk a színpad felé, ami egyben a lenyitható mozifüggönyt is tartalmazza. Mivel hatalmas vászonról van szó, így kellő távolságba tőle párnák, puffok és egyéb ülőalkalmatosságok helyezkednek el, így a hangulatról a fákról lógó lampionok gondoskodnak.

xxx szó


Nem szórt rá senki csillámport


Ragnar Rosenkrantz csillámport hintett rá


Carmilla Draco
Lázadó
Lázadó
Carmilla Draco
Mesehõs :
Charity is giving happiness Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
Shrek
Sárkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Charity is giving happiness Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
They say dragons never truly die. No matter how many times you kill them.
Charity is giving happiness Tumblr_ppx8i9pQuj1r5dpsxo1_500
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Dragon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Tumblr_o0cyceb2Yk1qcvbteo7_250
Zenedoboz :
Charity is giving happiness 71ebe472203a5bf185bcd1507411a0af567b608c
She's just a girl and she's on fire
Hotter than a fantasy
Lonely like a highway
She's livin' in a world and it's on fire
Filled with catastrophe
But she knows she can fly away
Charity is giving happiness Tumblr_inline_ng89jpYmzo1rux6g0
Akinek az arcát viselem :
Deborah Ann Woll
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Shrek-dragon
A tükör mögött :
Vic

Charity is giving happiness Empty
TémanyitásCharity is giving happiness Empty2023-11-16, 22:57

Charity is giving happiness

Carmilla && Ragnar

Gondterheltnek éreztem magam a napokban. A rengeteg szervezés, mintha minden energiámat felemésztette volna, pedig örömmel fordított időt és pénzt a gyerekekre, azonban a könyvem megjelenési dátuma még több teendőt hozott magával, így meg kellett tanulnom a szokásosnál is jobban beosztani az időmet. Bármilyen programot akart nekem szervezni az ügynököm, nem voltam hajlandó lemondani a szabadtéri mozizásról, ha pedig én nem is tudok végül jelen lenni, akkor is szerettem volna maradandó emlékeket okozni nekik.
Szerencsére, Miss Draco személyében partnerre leltem ebben – bár azt is megértettem, ha esetleg a bevételi forrás kecsegtetőbbnek tűnt a gyermekzsivajnál -, más esetben talán számomra is vonzóbbnak tűnt volna a tetemes pénzösszeg, mint a gyerekek mosolya. Nem nehezteltem volna senkire, amiért az üzletét előbbre helyezte minden másnál, ráadásul a hölgynek elég jó érzéke volt az üzlethez, illetve a szervezéshez, így szívesen bíztam volna akár rá is a projektet.
Némán figyeltem, ahogy átnyújtotta a kísérőmnek a beosztást, azonban nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget, hiszen nem akartam beleütni az orromat az ügyeikbe. Egy beosztásban különben sem volt semmi különös. Megvártam, hogy becsukódjon az ajtó Courtney mögött, immár teljes figyelmét élvezve a hölgynek.
Teszek néhány lépést az irányába, finoman végigsimítom az ujjaimat a fotel szövetanyagán mielőtt helyet foglalnék. Elé tárom az okát, amiért időpontot kértem tőle. Annyit szeretnék, hogy a gyerekek egy kicsit kikapcsolhassanak, és élvezhessék a gyerekkort, mielőtt felnőtté válhatnak. Én sose élvezhettem, ezért akadtam adni másoknak egy második esélyt.
- Inkább délutáni matinére gondolok, vannak köztük idősebbek is, akiket a bábszínház talán annyira nem kötne le - válaszolom meg az első kérdéseit, de amikor felveti, hogy egyszeri alkalomról lenne szó, akkor egy pillanatra elhallgatok felmérni a lehetőségeket.
- Amennyiben a gyerekek élvezik az előadást, és úgy véli, hogy tudna időnként helyet biztosítani számukra, akkor szívesen szerveznék nekik itt több programot – lengetem be előtte azt az ötletet, hogy ebből akár egy gyümölcsöző együttműködés is válhat. Egyáltalán nem zárkózok el a gondolattól, sőt kifejezetten tetszik, hogy minél több hellyel és programmal megismerkedhessenek. – Úgyhogy elsőre a matiné megfelelne, ha pedig rendszeressé tudjuk tenni, akkor a programok variálhatóak. Így talán számukra is színesebbé tehetnénk a napjukat.
- Jelenleg tizenhárom, plusz a kísérőik, akik négy-öt főt jelentenek – felelem szinte azonnal, hiszen pontosan tudom mennyi gyerekre vigyázunk jelenleg az otthonban, ahogy azt is, hogy minimum hány emberrel vagyok hajlandó elengedni őket. Sok mindent mondhatnak rám, de azt nem, hogy ne figyelnék a részletekre, a gyerekekre, vagy az alkalmazottokra. Jobb ember akarok lenni, jobb ember annál a személynél, aki naponta köszönt a tükörben.
- Illetve érdekelne még, hogy van-e lehetőségük uzsonnára. Mi szívesen biztosítunk nekik ételt és italt, ha ez probléma lenne, és természetesen a felügyelők gondoskodnak róla, hogy a helyet tisztán hagyják maguk mögött – érdeklődöm, bár úgy érzem, vétek lenne, ha kihagynák ezt a lehetőséget, azonban mégsem mindegy számomra, hogy mit etetnek és itatnak meg velük. – Ha nem probléma, akkor kíváncsi lennék magára a helyre is.
Az örökös mókuskerékhez hasonlítható életemnek köszönhetően sok minden kimaradt számomra, így a szabadtéri mozival sem volt túl sok tapasztalatom.



491 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Charity is giving happiness 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Charity is giving happiness ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Charity is giving happiness XXPEsFH

Charity is giving happiness 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Charity is giving happiness Empty
TémanyitásCharity is giving happiness Empty2023-09-01, 18:57


Charity is giving happiness
Ragnar & Carmilla
As the purse is emptied, the heart is filled.


Ma minden a legnagyobb rendben ment, készültünk a legújabb mozira, amit holnap vetítenek, majd szombaton lesz egy bábelőadás, míg este egy felnőtteknek szóló dráma. A szabadtéri mozi egyre népszerűbb és szükség van rá, hogy bővítsük a kínálatunkat. Szerencsére a közönség is élvezi a különböző programokat. Sőt pár napja sikerült meggyőznöm Bonbont, hogy mutasson be a kiadójának, akivel tárgyalok egy-két felolvasó est miatt. Alig várom, hogy egész évben nyitva tarthassunk és a várost elláthassuk művészettel. Nem csak az elmét kell ápolni, hanem a lelket is. Temérdek papírhalom hever az íróasztalomon, míg a sarokban egy illatos gyertya lengi körbe az irodát. Valamiért imádom a lángokat nézni, megnyugtatnak. Sorba rendezem a heti teendőket, míg a beosztást a kész kupac tetejére helyezem. A gondolataimból két erőteljes kopogás szakít ki, mire egyből engedélyt adok, hogy benyisson hozzám. Courtney mellett egy férfi jelenik meg Mr. Rosenkrantz személyében, akivel fél órával későbbre volt időpontom.
- Jó napot Ragnar! - viszonzom a mosolyt, már amennyire tőlem telik. Határozott vagyok, ahogy felállok az asztalom mellől és felé nyújtom a jobbom egy kézfogásra, hogy hivatalossá tegyem a találkozót. Időpontot kért tőlem, hogy egy fontos, szívhez szóló ügyről beszéljünk.
- Courtney, tessék itt a következő havi beosztásotok. Kérlek tedd ki a személyzeti öltözőbe. Ha valakinek nem tetszik, a szokásos módon rendezhetjük - egy fél lépést hátra lépek az előbb említett papírért, majd az alkalmazottamnak adom. Nem áll szándékomban ennél többet mondani és a lány van annyira okos, hogy tudja eljött a távozás ideje. Nem tűrök feleselést, se ellenkezést. Ha valakinek nem tetszik a beosztás, majd megkeres és ha elég nyomós indokot tud felhozni, akkor lehet szó a módosításról. Sosem hagynám, hogy elkanászodjanak, mert az a teljesítményük rovására menne, ami árt az üzletnek.
- Kérem, foglaljon helyet - mutatok a fotel felé, miközben vele szemben leülök a székembe. Igen, igen a bántalmazott gyerekek, akik még árvák is. Valahol a lelkem mélyén meghat ez az egész történet, mégsem érzékenyülök el, az hatalmas gyengeség.
- Pontosabb mire gondolt? Délutáni matiné vagy esetleg bábszínház? Felolvasás gyerekkönyvekből? Elég széles palettán mozog a mozink a nevével ellentétben. Mindamellett pedig érdekelne, hogy egyszeri alkalomról van szó vagy többről? A gyerekek száma? - egyértelmű kérdéseket sorolok, miközben magamhoz veszem a tollat és egy üres lapra írni kezdek. Felnézek rá komolyan, miközben a lehetőségeken gondolkodom. Próbálom leolvasni az arcáról, hogy mire gondol, mit tervez igazából. Jelenleg nem tudok neki árajánlatot adni, míg pontos információkkal nem rendelkezem. Természetesen kombinálhatjuk az előbb felsorolt lehetőségeket, abban az esetben hajlandó vagyok engedményt adni.

xxx szó


Nem szórt rá senki csillámport


Rosemary Holloway csillámport hintett rá


Carmilla Draco
Lázadó
Lázadó
Carmilla Draco
Mesehõs :
Charity is giving happiness Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
Shrek
Sárkány
Egyszer volt, hol nem volt... :
Charity is giving happiness Fire-breathing-dragon-gragons-dogma
They say dragons never truly die. No matter how many times you kill them.
Charity is giving happiness Tumblr_ppx8i9pQuj1r5dpsxo1_500
Ennyi ember hisz bennem :
8
Titulus :
Dragon
A másik felem :
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Tumblr_o0cyceb2Yk1qcvbteo7_250
Zenedoboz :
Charity is giving happiness 71ebe472203a5bf185bcd1507411a0af567b608c
She's just a girl and she's on fire
Hotter than a fantasy
Lonely like a highway
She's livin' in a world and it's on fire
Filled with catastrophe
But she knows she can fly away
Charity is giving happiness Tumblr_inline_ng89jpYmzo1rux6g0
Akinek az arcát viselem :
Deborah Ann Woll
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Shrek-dragon
A tükör mögött :
Vic

Charity is giving happiness Empty
TémanyitásCharity is giving happiness Empty2023-08-25, 19:22

Charity is giving happiness

Carmilla && Ragnar

Zsúfolt, rohanással teli napnak volt nevezhető a mai. Reggel szokásosan a falnál kezdtem, abban a reményben, hogy találkozhatok Freyával, azonban a kiadó épületét ma messzire elkerültem, hiszen napok óta egyetlen sort sem írtam a regényemhez. Minden este, amikor leültem volna írni, egyszerűen elhagyott az ihlet, vagy máshol volt kedvem. Verseket írtam. Engem is meglepett, hogy milyen hirtelen jött buzgó lendülettel költöttem verseket, de úgy éreztem, hogy ennek köze volt a fal túloldalán lévő nőhöz. Kedveltem a társaságát és szerettem volna lenyűgözni valamivel, így ahelyett, hogy az estéket a borosüveg mellett töltöttem volna, kitártam az ablakot és kiültem a párkányra írni.
Mostanában az estéim kellemes fordulatot vettek, bár még így is akadtak olyan pillanatok, amelyek kimaradtak számomra.
Az egész délelőttöt az alapítványnál töltöttem, azonban most kevesebb idő jutott a gyerekekre, mint szerettem volna. Régóta nyaggattak azzal, hogy szeretnének valami kint programot, így jutott eszembe a Firely Rooftop Cinema. A gyerekek többsége imádta a meséket, órákig elültek előtte, és annál többet beszéltek róluk. Időpontot egyeztettem hát a tulajdonossal, és… Most itt álltam a szabadtéri mozi közelében.
Nem terveztem sokáig maradni, csupán az volt a célom, hogy minél hamarabb egyeztessünk a részletekről, azonban a hely hangulata megragadott. Szinte biztos voltam benne, hogy a gyerekek imádni fogják ezt a helyet.
Csendes bámészkodásomból egy számonkérő hang zökkentett ki. Megfordultam a tengelyem körül, hogy láthassam ki szólt hozzám.
- Üdvözletem. Elnézést kérek, ha megijesztettem. Miss Draco-val lenne találkozóm. Lenne olyan kedves, és megmondaná hol találom? – köszöntöttem a lányt, aki némi méregetés után végül elkísért a hely tulajdonosához. Némán sétáltam a lány után, még csak nem is nézelődtem, hiszen az illetlenség lett volna. Csupán akkor szólaltam meg ismét, amikor Miss Draco társaságát élvezhettem.
- Szép délutánt! Remélem, nem gond, hogy a megbeszéltnél kicsit korábban érkeztem – üdvözöltem udvarias mosollyal a hölgyet, hiszen mindenáron szerettem volna elnyerni a szimpátiáját. Minél hamarabb szerettem volna kibérelni ezt a helyet pár órára.
- Ha nem bánja, azonnal a tárgyra térnék: Ahogy a telefonban is említettem, bántalmazott gyerekekkel foglalkozunk és próbálunk számukra megfelelő otthont találni. Amíg nem találunk nekik olyan családot, addig nálunk laknak. Szeretnék egy olyan délutánt, ahol a gyerekek egy kicsit kikapcsolódhatnak, és úgy hallottam, hogy a maga létesítménye erre a célra megfelelő lenne. – Itt elhallgattam egy időre, esélyt adva a nőnek, hogy ő is kibontakozhasson, vagy a mozizáson kívül akár más programlehetőségeket felvessen. Elvégre, ő tudta a legjobban, hogy milyen opciók közül válogathattunk, illetve hogy mennyire voltak betáblázva.
A hátam mögött összekulcsoltam az ujjaimat, miközben türelmesen vártam a válaszra, hiszen épp annyira siettem, hogy találkozhassak Summerrel, de ők estig nyitva tartottak, ha elhúzódott volna ez a találkozó.



427 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Charity is giving happiness 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport



Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Charity is giving happiness ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Charity is giving happiness XXPEsFH

Charity is giving happiness 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Charity is giving happiness Empty
TémanyitásCharity is giving happiness Empty2023-08-25, 19:18

Charity is giving happiness
Carmilla && Ragnar

Nem szórt rá senki csillámport



Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Charity is giving happiness ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
29
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Charity is giving happiness XXPEsFH

Charity is giving happiness 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
23
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Charity is giving happiness Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Charity is giving happiness Empty
TémanyitásCharity is giving happiness Empty

Ajánlott tartalom

Charity is giving happiness Empty
 

Charity is giving happiness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Where yellow blooms, happiness follows
» Charity Callaway
» someone to you ✦ charity && lincoln
» i'm telling you a secret ✦ charity && zinnia