Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (117 fő) 2021-02-23, 20:50-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Phobos Athanasiou
Tegnap 23:01-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 22:44-kor


Phobos Athanasiou
Tegnap 21:57-kor


Emily Margaret Raleigh
2024-04-29, 15:08


Baba Mirai
2024-04-28, 17:15


Stuart Morrison
2024-04-25, 02:31


Talon Bourne
2024-04-22, 23:54


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:15


Sadie Cresswell
2024-04-22, 12:12


Antoine LeCompte
2024-04-22, 10:37


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

3 Hozzászólások - 100%



Megosztás
 
Just my daily routine - Sean & Fogatlan
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásJust my daily routine - Sean & Fogatlan Empty2024-03-29, 22:28


Hei && Woo-Jin





Megkönnyebbülök, hogy nem vette magára a hirtelen kis emlékezett kiesésemet. Tényleg nem pont ő van különösebb bajom vagy ilyesmi, csak annyi mindenkivel kellett találkozzak mostanában és fent tartani a kapcsolatot, hogy az őrület. De legalább nem lett a mostani esetből sértődés, ez azért haladás. Más lehet, sőt, tuti van olyan személyiség, aki magára vette volna. Mondjuk nem tudom teljes mértékben hibáztatni, de ha nem gyakran találkozik valaki, valakivel, akkor nem várhatja el, hogy mindenkire is emlékezni fog.
-Úgy lesz. Jól jön mindig a segítő kéz. - biccentek a srácnak egyet köszönetképpen. Úgy vélem, hogy nem csak én vagyok ezzel így, hogy a megbízható embereket meg kell tartani, és Fu Hei a pletykák alapján mindig szavahihetőnek tartották. Illetve most ezt én magam is megtapasztaltam.
-Igen, valami olyasmi. - bólintok. Sok dolog ez így, de mindent meg kell tervezni nekünk előre. Nem szabad semmiben sem hibázni, vagy legalábbis a legkisebb esélyre kell csökkenteni, de leginkább a nullát szeretnénk elérni.
-Hmm, még nem igazán. Viszont a menü még nem teljes, szóval mire gondolsz “rágcsák” alatt? - kérdezek rá. Ugyan jó magam is az vagyok, de nekem annyira nem változatos az étkezésem, plusz soha nem voltam jó a menü összeállításában. Abból inkább mindig kimaradtam, jobban jár mindenki ezzel. A többieknek jobb és változatosabb ízlése van, mint nekem, úgy hogy nem szégyen ezt bevallani. Ha pedig valakinek van plusz ötlete a csapaton kívül is, azt is szívesen meghallgatjuk és aztán később felvetjük a többieknek is.
-Közben hamarosan odaérünk a raktárhoz, még egy kicsit bírd ki. - mondom neki, bár nem hiszem, hogy komoly gondja lenne a dobozokkal.



258 words ✦ youtube ✦ note: Hmm ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport



Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Just my daily routine - Sean & Fogatlan 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Just my daily routine - Sean & Fogatlan Empty
TémanyitásJust my daily routine - Sean & Fogatlan Empty2024-03-06, 04:25


Just doing my duty
Sean & Fogatlan
need a hand?


Mindig örömmel töltöm az időmet a városban. Tekintve, hogy az én bódénak nézett otthonom a határ szélében feküdt amellett a rideg üvegfal mellett. A város mindig tele volt élettel, ezt az életet pedig sosem voltam rest “megfűszerezni”.
Kicsit szíven talál a kérdése, de aztán hamar rendezi a gondolatait és a nevemen szólít. Fuh, még szerencse. Nem mintha gondom lenne a magyarázkodással. Csak hibát nem akarok véteni, ha esetleg összetévesztett valakivel és mégsem akarja az árumat. Pedig aztán mindent beleadtam, hogy levegyem a lábáról a fűszerekkel.
- Semmi gond! Tudom, hogy a Közösségi Központ mindig elfoglalt, rengeteget tesztek a városért! Ha bármiben segítségetekre lehetek, ne habozzatok szólni. - ajánlom fel. Mondjuk a gyógynövények termesztésén kívül nem sok mindenhez értek. Elég kétbalkezesnek vallom magam, ha pedig csúszó-mászók jönnek a képbe, akkor el is felejtheti az illető a segítségem. Legalábbis ez utóbbival még nem kellett szembesülnöm, épp ezért is vagyok olyan bátor, hogy felajánljam a segítségem.
A dobozok viszonylag hamar vissza is kerülnek a kezeimbe.
- Cirkuszi ételek! Biztos tele lesz változatossággal. Ázsiai rágcsákon gondolkoztatok már? - kezdem el követni ugyanolyan lendülettel, mint amilyennel megérkeztem hozzá. Energiából bőven akad bennem, amit még külső szemmel is észre lehet venni. Már csak a mozgásom miatt is, ami eléggé lendületes. Lehet Verta ezért sem szimpatizál velem? Bár szerintem ennek oka inkább a nővérével való közelségem lehet. Nem mintha olyan sokat fejlődött volna a kapcsolatunk.

226 szó




This floating life is but a dream
Nem szórt rá senki csillámport



Fu Hei
Hõs
Hõs
Fu Hei
Mesehõs :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 21d9606f299713c6df48c7e2b5620704972d5e71
A Fehér Kígyó
Sean (Xu Xuan)
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan D517b5bc24d1ad84338400600a78fc74e8e651aa
what ever happens i'll be there
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 5c64b37ee517675988f317cf4de62ab4ed402f46
Akinek az arcát viselem :
Im Siwan
✦ ✦ ✦ :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 71e6e50665337fdad0fb54fe49041af2091d22fa
No one knows where it comes from, No one knows where it goes
Just my daily routine - Sean & Fogatlan VQTpUPk
A tükör mögött :
Lyndriana

Just my daily routine - Sean & Fogatlan Empty
TémanyitásJust my daily routine - Sean & Fogatlan Empty2023-11-20, 18:54


Hei && Woo-Jin





Csak úgy mint szinte majdnem minden nap, a mai se kívétel az alól, hogy megy az élet itt eléggé. Megbeszélések, tárgyalások, akkor külsős kontaktorokkal is sok a dolog vagy személyesen vagy email, telefonon keresztül. Egy szóval, megy az élet. A munka pedig sok. Bár még így sem panaszkodhatok, hiszen Olivernek és Astranak még így is több dolga szokott lenni, mint nekem.
Jelenleg ki se látok a sok papír közül, de úgy érzem, hogy szükségem van egy kis pihenésre meg kávére is. Nem kéne mindig a sok munkába feküdjek, hiába foglalom le magam olyankor legalább és nem gondolok semmi feleslegesre. Viszont most kívételesen úgy érzem, hogy kell nekem az a kis szünet.
Felkelek a székemből és elindulok lefele az előtér felé, hiszen onnan jutok el a büfébe. Lehet a következő projectnek nem ártana automatákat is itt-ott elejteni, akkor nem kéne mindenkinek a büfébe elmenni, hiszen néhány helyről igen csak messze van.
A nevemet hallva, akaratlanul is el kezdek körbe nézni és meg is állok. Aztán, amikor egy srác jön ide hozzám, eleinte furcsán nézek rá, hogy mégis miért tegez.
Amikor vállon boxszol, lenézek az előbb érintett testrészemre, majd vissza rá.
-Ne haragudj, de te ki is vagy? - kínos vagy sem, de a saját alkalmazottaim nagyjára nem emlékszem. Általában onnan jövök rá, hogy itt dolgozok, hogy magáznak engem, illetve valamilyen munkáról kezdenek el beszélni. Amikor elkezd minden féle növényről és fűszerről beszélni, akkor kezd valami beugrani.
-Ahh, Fu Hei, igaz? - bár ezt a nevet is csak hirtelen betippeltem. -Sajnálom, de elég sok dolgom van mostanában. - puhatolom a feledékenységemet ezzel.
-Talán jobb ha nem neked adod oda, ha nem megmutatom, hogy hova tedd őket. Az egyszerűbb - próbálom leállítani, még mielőtt az egész mindenséget is rám sózza. Ha pedig leáll vele, akkor a kezébe nyomom őket, aztán megigazítom a ruhámat. -Erre gyere. - biccentek a fejemmel és elindulok.
-Igen, lesz egy nagyobb eseményünk megint csak. Lesz cirkusz is meg minden egyéb, aztán az ételről is mi fogunk gondoskodni. - mondom el végül neki az okát, amiért ennyi mindent rendeltünk. Nem igazán értettem először, hogy miért egy mezei termelőtől kérjük, de végülis olcsóbb és gyorsan megkaptuk, amit kértünk. Elvileg a minősége is az egyik legjobb, úgy hogy remélem, hogy nem kell csalódni ebben.



369 words ✦ youtube ✦ note: Hmm ✦ kredit







I'll promise, I will find you, just wait for me
Nem szórt rá senki csillámport



Cha Woo-Jin
Ősi állat
Ősi állat
Cha Woo-Jin
Mesehõs :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan How-to-train-your-dragon-toothless
Így neveld a sárkányodat
Fogatlan
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
14
Titulus :
Night Fury
A másik felem :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan Banguela-como-treinar-o-seu-drag%C3%A3o
✦ ✦ ✦ :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 4feb026893a98448915c5996f1aa76b56a1d9f14
Zenedoboz :
Akinek az arcát viselem :
Lee Dong Wook
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Kelet (Bloomcroum)
✦ ✦ ✦ :
Love must be a miracle...

Just my daily routine - Sean & Fogatlan 19d331b5427f1f977b5a56c4279d343c7c630493

..just like I found you.
A tükör mögött :
Jinx

Just my daily routine - Sean & Fogatlan Empty
TémanyitásJust my daily routine - Sean & Fogatlan Empty2023-09-10, 17:07


Just doing my duty
Sean & Fogatlan
need a hand?


A szokásos köröket intézem e korai reggelen. Vígan fütyörészve szelem át Bloomcrown berkeit, mialatt a legfrissebb termést dobálom szét a megbeszélt biznisz helyeken. Nahimanát is később meg kell még látogatnom egy közös projekt miatt, amivel igencsak meghozta a kedvemet a kotyvasztáshoz. Az utóbbi időben rendesen be is ütött az alkotói válság, én pedig csak ülök a sok "gaz" fölött azon töprengve milyen újdonsággal tudnék előállni. Szerencsére Nahimana javaslata épp időben érkezett, így legalább ez a kis probléma ki tud majd küszölődni.
Addig is van még dolgom a környéken. Néhány fűszert így is le kellett adnom a kifőzdéknek, a gyógynövények többsége pedig már az utam vége felé is egész jól kifogytak. Az utolsó hely pedig a Közösségi Központ irányába vezetett, ahol még Woojinnel üzleteltem le az árumat. Jó, lehet túlságosan is nagyzoltam a készletemet, de egy jó árusnak nagy szájjal kell eladnia a portékáját. Nekik pedig szükségük volt némi fűszer- és gyógynövényre.
A Központhoz érve el is veszek a környéken. Hátitáskámat vállamról levetve nézelődök körbe az előtérben, azon gondolkozva, hogy na akkor most merre. Ez a terület nekem is elég új és egyelőre fogalmam sincs merre találhatom Woojint. A körülöttem elhaladó emberek pedig eléggé elfoglaltnak tűnnek ahhoz, hogy ne álljanak meg, ha épp balszerencsétlenkedve próbálnék segítséget kérni.
A legkáoszosabb pillanatban lép elém a hely egyik vezetője, pontosabban az az illető, akivel pont dolgom van.
- De jó, hogy itt vagy! Már kezdtem félni, hogy elfelejtettél. - vigyorgok fel rá szórakozottan, s még egy játékos vállon boxolást is kap tőlem, hátha oldódik a feszültség. Mert hát az van bőven. Nem a legbarátságosabb fazonnak tűnik, ráadásul szerintem még hatalmasabb is nálam. Vagy csak én vagyok törpenövésű? Eddig ez még nem volt probléma... Basszus.
Magam elé húzom a táskát, majd szépen becsomagolt készleteket húzok ki belőle. Szépen el is kezdem egyiket a másik után feltornyozni Woojin kezébe, ha tetszik neki, ha nem.
- Elhoztam mindent, amit kértél. Bazsalikom, rozmaring, borsmenta, édesgyökér... - sorolom fel az árut abban a sorrendben, melyben előrántom őket. - Mikre kellenek amúgy? Ezt még nem is kérdeztem. Főztök? Vagy esetleg valami újdonsághoz kell a Központnak? Oliver és Astra ügyködött ki valamit? - halmozom el nem csak a dobozokkal, de a kérdésekkel is, ami nekem egyelőre még nem tűnik fel, hogy esetleg túlságosan terhelőnek bizonyulna.

368 szó




This floating life is but a dream
Nem szórt rá senki csillámport


Cha Woo-Jin csillámport hintett rá


Fu Hei
Hõs
Hõs
Fu Hei
Mesehõs :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 21d9606f299713c6df48c7e2b5620704972d5e71
A Fehér Kígyó
Sean (Xu Xuan)
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan D517b5bc24d1ad84338400600a78fc74e8e651aa
what ever happens i'll be there
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 5c64b37ee517675988f317cf4de62ab4ed402f46
Akinek az arcát viselem :
Im Siwan
✦ ✦ ✦ :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 71e6e50665337fdad0fb54fe49041af2091d22fa
No one knows where it comes from, No one knows where it goes
Just my daily routine - Sean & Fogatlan VQTpUPk
A tükör mögött :
Lyndriana

Just my daily routine - Sean & Fogatlan Empty
TémanyitásJust my daily routine - Sean & Fogatlan Empty2023-08-28, 20:43

Just my daily routine
Sean && Fogatlan



This floating life is but a dream
Nem szórt rá senki csillámport



Fu Hei
Hõs
Hõs
Fu Hei
Mesehõs :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 21d9606f299713c6df48c7e2b5620704972d5e71
A Fehér Kígyó
Sean (Xu Xuan)
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
5
A másik felem :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan D517b5bc24d1ad84338400600a78fc74e8e651aa
what ever happens i'll be there
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 5c64b37ee517675988f317cf4de62ab4ed402f46
Akinek az arcát viselem :
Im Siwan
✦ ✦ ✦ :
Just my daily routine - Sean & Fogatlan 71e6e50665337fdad0fb54fe49041af2091d22fa
No one knows where it comes from, No one knows where it goes
Just my daily routine - Sean & Fogatlan VQTpUPk
A tükör mögött :
Lyndriana

Just my daily routine - Sean & Fogatlan Empty
TémanyitásJust my daily routine - Sean & Fogatlan Empty

Ajánlott tartalom

Just my daily routine - Sean & Fogatlan Empty
 

Just my daily routine - Sean & Fogatlan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal