Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots


A legtöbb felhasználó (271 fő) 2024-10-11, 06:42-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cassiope Wolf
Tegnap 12:34-kor


Primrose Arclight
Tegnap 03:29-kor


Onyx Blackwell
2024-10-16, 23:32


Shimada Shohei
2024-10-16, 19:19


Nestia Suralu
2024-10-15, 19:29


Alma Meeuwis
2024-10-13, 15:20


Seungjun Gage
2024-10-13, 14:55


Yoon Mi-ja
2024-10-13, 13:36


Nestia Suralu
2024-10-13, 08:41


Ok Tae-Moon
2024-10-12, 23:40


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%



Megosztás
 
Poor unfortunate soul
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásPoor unfortunate soul - Page 2 Empty2023-09-07, 21:35

Poor unfortunate soul

Nestia && Ragnar

Hans. Hans. Haansy. Emlékszel? Emlékszel azokra a napokra, amikor úgy tettünk, mintha nem léteznél?
Hagyjatok! Kérlek, ne… Ne bántsatok! Ne üssetek meg!
Hansy, Hansy, nem menekülhetsz mindig anyánk szoknyája mögé! Légy férfi!
Milyen kár, hogy téged soha senki nem fogsz szeretni, Hansy…

Tudod, Hansy, tizenketten vagyunk előtted a trónöröklésben. Ez tudod mit jelent? Neked nincs jövőd.
Elég. Elég… Kérlek, elég már. Elég lesz.
Mi a baj öcskös? Talán bosszant, hogy nem jött össze a kis terved és hazaküldtek lóürüléket lapátolni? Nem mi tehetünk róla, hogy egy semmirekellő vagy…
NEM VAGYOK SEMMIREKELLŐ!
Le kellett volna szoknom az ivásról. Az alkohol eddig hű barátom volt éjszakánként, támogatott a kreatív ötleteim megvalósításában, s most pedig előhozták a démonjaimat. A démonjaim hol a saját hangomon, hol atyám és a fivéreim hangján szólaltak meg, kegyetlenül felszaggatva azokat a mélyen eltemetett emlékeket, amelyekkel nem akartam foglalkozni.
Mégis, mintha minden egyes szavuk belevésődött volna a tudatomba, ütéseik erejébe a mai napig összerezzentem, vagy pedig tombolni kezdtem tőlük. Odakint fényesen ragyogott a telihold, amikor behúztam a függönyöket. A nyomasztó, mellkasomra telepedő érzés azonban akkor elkísért, ahogy felriadtam az álmomból, mintha sose ébredtem volna fel. Végtére is, csupán elfojtottam és hétlakat alá zártam minden bánatom.
Ahogy álmosan a tükörbe pillantok, és ismét a mesefigura vonásai bontakoznak ki előttem, valami eltör bennem. A harag fokozatosan veszi át az uralmat a testem felett, és ismét a berendezés bánja a kitörő impulzusokat. Törik a szék lába, oda a tükör, alkohol és vér csorog a kezeimről, a fejem hasogat, és hirtelen szörnyen szűkösnek tűnik a négy fal között.
Nem kapok levegőt. Menekülni akarok az otthonomban rejtőző árnyékoktól, az emlékeim fogságától. Csak arra vágyok, hogy ne érezzem ezt a fajta szorongást.

Az elmém ködös, a járásom bizonytalan, ahogy a városban botorkálok. Talán néhányan azt hiszik, hogy megőrültem, vagy csak azt, hogy jó estém van. Beszélni akarok Summerrel, mivel Freyához nem mehetek tanácsért, így nem sok választási lehetőségem marad. Azonban mire a bárhoz érek, akkor tapasztalom igazán, hogy mennyire elszaladt az idő, hiszen az épület zárva van.
A hangok a fejemben azonban egy pillanatra sem csillapodnak, így ismét útnak indulok, bízva abban, hogy találok egy helyet, ami még nyitva van, és segíthet felejteni.
Az esetek többségében mindig elrejtem a gyengeségeimet, de a mai éjszaka nem tudom visszaszerezni a kontrollt, csupán sodródok az árral, amíg egy nagyjából velem egyidősnek tűnő férfi szívélyesen be nem terel egy másik bárba. Nem is figyelem, hogy hova lyukadok ki, csupán félig az asztalra dőlve kérem ki az alkoholt.
Az alkohol tompít és álmosít. A hangok egyre hallgatagabbá válnak, azonban úgy ragadnak le a szemhéjaim is. Nem emlékszem, hogy végre az asztalra dőlve mennyi idő esik ki az életemből, de arra igen, hogy koránt sem kellemes módszerrel keltenek fel.



447 words ; youtube ; note: remélem, tetszik majd   Poor unfortunate soul - Page 2 1149350199  

Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Poor unfortunate soul - Page 2 ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
32
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Poor unfortunate soul - Page 2 XXPEsFH

Poor unfortunate soul - Page 2 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Poor unfortunate soul - Page 2 Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
24
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Poor unfortunate soul - Page 2 Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Poor unfortunate soul - Page 2 Empty
TémanyitásPoor unfortunate soul - Page 2 Empty2023-09-07, 21:30

Poor unfortunate soul
Nestia && Ragnar

Nem szórt rá senki csillámport


Nestia Suralu csillámport hintett rá


Ragnar Rosenkrantz
Gazember
Gazember
Ragnar Rosenkrantz
Mesehõs :
Poor unfortunate soul - Page 2 ANPJ
Jégvarázs
Hans
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
32
Titulus :
Not the bad guy
A másik felem :
Poor unfortunate soul - Page 2 XXPEsFH

Poor unfortunate soul - Page 2 5899ed6cd176aadfd7cdd824b4da141f14b60286
✦ ✦ ✦ :
Poor unfortunate soul - Page 2 Be8e240022ba88e8cb55d40d2d591c698e8614d2_hq

Who dumps a prince? Sure, I’m insincere. But for some random guy who talks to reindeer?
Életkor :
24
Akinek az arcát viselem :
Nicholas Galitzine
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
Poor unfortunate soul - Page 2 Aace6da5175b03fc6b2326952ff77e5ce2bc4dd6

Don’t be the monster they fear you are

A tükör mögött :
Lazarus

Poor unfortunate soul - Page 2 Empty
 

Poor unfortunate soul

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Autopsy of the soul
» Unfortunate turn of events