Welcome to Fata Morgana
Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
Fata Morgana mágiája
jelenleg aktív

– Hercegnő! Mi történik? Mi ez a varázslat?
– Ez egy átok, léteznie sem volna szabad, nem tudom, hogy a nővéreim miféle sötét praktikákat használtak, hogy létrehozzák, de már késő bármit is tenni.
– Mi fog történni?
– Egy másik világban fogunk felébredni. Mi és mindenki, akit elér az átok. Jól figyelj, Tücsök! Nem fogunk emlékezni arra, kik vagyunk, de ha előbb térnek vissza az emlékeid, mint az enyémek, el kell mondanod, ki vagyok! Tudnom kell! Nem bízok a testvéreimben, többé senkiben, csak benned!
– Dehát...!
Nem volt időm tiltakozni, kérdezősködni vagy tovább értetlenkedni, mert a pulzálás következő hulláma elérte a hercegnőt. Solana köddé vált, a következő hullámban pedig Notus és Boreas is, Calypsoval együtt. A falhoz hátráltam, de a harmadik hullám engem is elért. Mintha elfújták volna a gyertyát, a gondolataim, a félelmeim, az álmaim, a céljaim... minden eltűnt, eltűntem én is, egy teljes pillanatra megszűntem létezni, majd egy új világban ébredtem valaki másként.” – Részlet a Tücsök Tihamér történetéből
Fata Morgana

határa
Számos és számtalan
karakter állás
Beszélgethetsz bárhogy
még állatok nyelvén is
Csillámport szórunk
a hőseinkre
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (271 fő) 2024-10-11, 06:42-kor volt itt.
Mesénk fejezetei
lapozd, nézd!

Cassiope Wolf
Tegnap 12:34-kor


Primrose Arclight
Tegnap 03:29-kor


Onyx Blackwell
2024-10-16, 23:32


Shimada Shohei
2024-10-16, 19:19


Nestia Suralu
2024-10-15, 19:29


Alma Meeuwis
2024-10-13, 15:20


Seungjun Gage
2024-10-13, 14:55


Yoon Mi-ja
2024-10-13, 13:36


Nestia Suralu
2024-10-13, 08:41


Ok Tae-Moon
2024-10-12, 23:40


Kiemelkedõ mesemondók
ebben a hónapban

5 Hozzászólások - 17%


5 Hozzászólások - 17%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


3 Hozzászólások - 10%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%


2 Hozzászólások - 7%



Megosztás
 
You again?
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou again? Empty2024-10-01, 00:35


What’s Up?
Alistair & Xavier
I don't know how we became friends, but what happened to you now?


A srác már a sokadik körét járja nálunk így szinte nem is tudom, hogy úgy üdvözöljem-e esetleg, mint egy régi kebelbarátot, akit nemrég rágott meg újra az élet. Aztán itt kötött ki, hogy jól leigya magát, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva.
Előre látom, hogy szépen kimegyünk a levegőre én magam pedig megpróbálom kijózanítani barátunkat, hogy lehetőleg egyben térjen haza.
Magamban egy jó nagy sóhajt lenyomok.
Igaz az én gondolataimban a kishölgy szintén megfordul, akit keresek, de hát… nem kívánságműsör az élet. Így enyhítek a szemöldökeim között keletkező barázdákon megpaskolva a srác vállát.
Látom örömteli vigyorát majd felhúzom a szemöldökömet újra nemsokára a válaszára.
- Martin, szerintem most ezt te sem hiszed el és igazából a pia dumál belőled. A lányok ezt nem szeretik, gyere… levegő kell. – mondom neki így kitessékelve a zene, táncoló emberek és a fények kavalkádjából.
Ahogyan kiérünk és lerázza magamról a kezét én zsebre vágom azokat ám még mindig kétkedve nézem mennyire bír megállni a falnak támaszkodva. Nehogy a végén itt törje össze magát az orrom előtt.
Szíves lenne dokit vagy mentőt hívni hozzá mert többet csókolt a piából, mint kellett volna.
Majdnem felnevetek arra az eshetőségre, hogy szerelmet valljon nekem. Ám a vigyoromat nem tudom palástolni legyen bármennyire kegyetlen első szemlátomásra a dolog.
- Szerintem a szerelmi vallomásokat meghagyom a lánynak, haver. – mondom neki, talán lehet most kellene erre egy cigi mert érzem komoly történetet fogunk itt hallani. Nem is kell sokat várnom mire felsóhajtok. Elő is veszem az említett rudat és figyelem Martint.
- Nem köptem eddig sem neki, de ne vedd ennyire drámaian, oké? Néha a nők nehezen adják magukat, ami esetleg az agyunkra megy, de pont ezért kellenek az életünkbe. – gyújtom meg a cigarettát majd teszem el az öngyújtót és bele is szívok. A magam komor szarságával az ő szerelmi mizériája kész városnézős vidámpark. Hisz az emlékek és a rémálmaim elég brutál mód tudnak ölni.
- Mi lenne, ha akár máshogyan próbálnád meg megközelíteni? Mármint nem ismerem a lányt, meg úgy a részleteket sem, de lehet valami más bejönne nála. Próbálkozz, ötletelj, nem feltétlen mondom azonnal hívd el randira, de akár puhatolózhatsz is mi lágyítja meg. Beszélgetésekből rengeteg dolog kibukik. – próbálok tippet adni, de a piaködös agyának mennyi emléke marad erről a diskurzusról. - Nem kérsz egy kis vizet? Nehogy ide ájulj nekem vagy ilyesmi. – figyelem őt miközben a cigim egyre csak fogy, ahogy pedig újfent beleszívok felparázslik a vége. Mint, ahogy egy sárkány torkából óhajt előtörni a tűz.



414 szó




Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Xavier Dawson
Ősi állat
Ősi állat
Xavier Dawson
Mesehõs :
You again? 4fd59b74-1193-494a-ba80-cd87a108b1c5
Így neveld a Sárkányod
Bewilderbeast
Egyszer volt, hol nem volt... :
You again? -9zIQV
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Alfa Dragon
Akinek az arcát viselem :
Gabriel Guevara
A tükör mögött :
Dracarys

You again? Empty
TémanyitásYou again? Empty2024-02-10, 20:17


Hi Im Back
Alistair & Xavier
Just a little love sick


Bevallom, nem volt túl remek ötlet letérnem a jó útról és magam mögött hagyni a drága, ízletes, alkoholmentes Shirley Templemet. Eddig nagyon is jól bírtam, csak hát a női ügyek megint közbevágtak a nyugalmamnak, én pedig nem tudok máshogy cooperálni, mint alkoholba fullasztani a bánatomat. Devane Seaver, -aki mellesleg az életem meghatározó személye-, még mindig levegőnek néz. Vagyis engem nem, de az érte táplált fullasztóan gyötrelmes érzéseket igen.
Pechemre az alkohol amúgy is gyengepontomnak számít -ezért sem iszok-, így amikor már ötödjére ecsetelem egy random nőszemélynek az érzéseimet, lehet túlléptem egy határt. Nem tehetek róla, ha az alkohol összemossa őket Devivel. Csak épp ők sem veszik a lapot. Úgy, mint Devi. Ez a női nem valóban kiszámíthatatlanul bonyolult.
- Huh? - pillantok fel poharamról egy egész ismerős arcra, akire végül csak egy széles, örömteli vigyort küldök. - Tudod, X, rájöttem, hogy a lányok azt szeretik bennem, ha feladom. - kezdek bele, miközben ő tovább tessékel ki az ajtón. Valóban nem lehetek túl szép látvány jelenleg -legalábbis nekem így tűnik-, ugyanis a havi egyszeri iszogatást, mindig a szerelmi bánat hozza ki belőlem. A friss levegőre érve lerázom magamról Xavier kezét, s a fal mellett támaszkodok meg.
- A szokásos, vagy azt szeretnéd, ha neked is szerelmet vallanék? - szkeptikus vigyorral pillantok fel rá, aztán csak legyintek egyet, hogy felejtse el amit mondtam. - Ezt Devinek ne említsd meg jó? Csak úgy, mint mindig, felejtsd el, hogy ma itt voltam. Mint ahogy nekem is el kell felejtenem őt. - dramatizálom tovább a történetet. Még arcom is színpadias fájdalommal rándul össze, ahogy kézfejemet homlokomhoz érintve játszom el mennyire tragikus is ez az egész.  

262 szó


Nem szórt rá senki csillámport


Xavier Dawson csillámport hintett rá


Alistair Newton
Lázadó
Lázadó
Alistair Newton
Mesehõs :
You again? Martin-tubbs-3807364-normal
W.I.T.C.H.
Martin Tubbs
Egyszer volt, hol nem volt... :
Ennyi ember hisz bennem :
6
Titulus :
The Nerd
A másik felem :
You again? 56defc4310b245428affbbbd0c972bb8b7b907cf
Köszi, hogy elhívtál a bulidba
Cukorfalat

Akinek az arcát viselem :
Dacre Montgomery
Itt lelsz rám ✦ Fata Morgana :
Dél (Suncrest)
✦ ✦ ✦ :
You again? 5afa1b40b9eeb58b9fba5c270b71edd04ddcfd6d
May the Mass Times Acceleration
be with you

A tükör mögött :
Lyndriana

You again? Empty
TémanyitásYou again? Empty2023-10-05, 10:04


What’s Up?
Alistair & Xavier
I don't know how we became friends, but what happened to you now?


Még egy zajos éjszaka a bárban, ahol jelenleg dolgozok. Annyi ember csap ricsajt, hogy az már bántja az ember fülét egy ponton túl. Persze a zene és a nyüzsgés elkerülhetetlen, de mikor a balhésabb brigádok úgy érzik felvehetik a bátornadrágot az kicseszettül képes felmérgelni. Amúgy is megtartják tőlem már a pár lépés távolságot azok, akik szerencsésen a karmaim közé szaladtak. Eleinte mindig csak figyelmeztetést kap mindenki, utána pedig repülhetnek ki, mint a győzelmi zászló.
Nem akarom, hogy az én bérem menjen kárba azért, mert pár suhanc, aki még nálam is fiatalabb azt hiszi ő szarta a spanyolviaszt.
Most kint cigiztem éppen az egyik sikátorban, bentről kihallatszódott a zene én pedig az ég felé pöfékeltem amolyan alakzatokat. Legalábbis a kör alak meg azon belül egy kör meg ilyesmi. Nemsokára majd lesz a műszak vége, szinte alig várom, hogy hazamehessek. Így is egyetlen jó dolog volt az egész napban, hogy elkezdődött a keresés a lány után, akit magamtól nem sikerült előkeríteni. Lehet elég fura udvarlási módszer miszerint megkérek valakit, hogy segítsen ebben. Az a valaki pedig nevezetesen egy riporter, de mire nem jók az ismeretségek és barátok?
Éppen elnyomom a cigimet mikor nyílik az ajtó és megkér az egyik felszolgáló lány segítsek már kitessékelni valakit. Remek.
- Megyek… mindjárt megoldjuk. - nyomok el egy sóhajt. Így felvéve szokásos fapofámat indulok meg befelé, rengetegen táncolnak, sokan asztaloknál ülnek én pedig keresem azt a szerencsés tombolanyertest, akit nemsokára kipenderítek nagy segítségek közepette. Ahogy közeledek az említett helyhez mély barázdák rajzolódnak ki összeráncolt szemöldökeim között. Szinte már rutinos mozdulattal teszem a srác vállára kezemet.
- Már megint te? Nem unod ezt még? Hányszor tegyelek ki öcsi? Végén kitiltatod magadat, na gyere megyünk levegőzni. - határozott mozdulattal indítom meg Alistairt a kijárat irányába mindenféle ellenkezés elfogadása nélkül. Nem tudom mitől csúszott meg ma a srác, de van egy olyan rettegett érzésem, hogy hamarosan beavat. Valahol komikus, hogy szinte már összehaverkodok vele annyiszor segítettem neki kicsit levegőzni mikor elszálltak vele a dolgok. - Mitől zuhantál meg így? Csúnyán nézett rád a főnök? - amolyan költői kérdésnek szánom ezt az egészet, ki is érünk biztonságosan. Talán kicsit kitisztítja gondolatait a csípős levegő, megpaskolom vállát és egyelőre mellette maradok. Társamnak fejemmel bólintok, hogy vegye át a maradék időmet, nem akarom baja essen a srácnak.


375 szó




Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Xavier Dawson
Ősi állat
Ősi állat
Xavier Dawson
Mesehõs :
You again? 4fd59b74-1193-494a-ba80-cd87a108b1c5
Így neveld a Sárkányod
Bewilderbeast
Egyszer volt, hol nem volt... :
You again? -9zIQV
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Alfa Dragon
Akinek az arcát viselem :
Gabriel Guevara
A tükör mögött :
Dracarys

You again? Empty
TémanyitásYou again? Empty2023-10-05, 10:03

You Again?


Alistair

Xavier




Signature palace
Nem szórt rá senki csillámport



Xavier Dawson
Ősi állat
Ősi állat
Xavier Dawson
Mesehõs :
You again? 4fd59b74-1193-494a-ba80-cd87a108b1c5
Így neveld a Sárkányod
Bewilderbeast
Egyszer volt, hol nem volt... :
You again? -9zIQV
Ennyi ember hisz bennem :
2
Titulus :
Alfa Dragon
Akinek az arcát viselem :
Gabriel Guevara
A tükör mögött :
Dracarys

You again? Empty
TémanyitásYou again? Empty

Ajánlott tartalom

You again? Empty
 

You again?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal